قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
تجربه ماورا
تجربه امیر (دیدن روح)
دسامبر 8, 2017
کندالینی
عوارض جانبی بیداری زودرس کندالینی
دسامبر 9, 2017

موارد بیداری خود به خودی کندالینی

کندالینی

موارد بیداری خود به خودی کندالینی

منظور من از موارد خود به خودی بیداری کندالینی الزاما به معنی ناخواسته نیست بلکه روشهایی هستن که شخص باعث میشه کندالینی خودش بتونه فعال و آزاد بشه. برای مثال توسط مواد، کار زیاد، آسیب به ناحیه دنبالچه، تروما و یا ترسهای شدید، افراط در مدیتیشن، تمرینات معنوی و همچنین فعالیت های جنسی. فعالیت های جنسی بیش از حد بدون رسیدن به ارضا میتونن در بیداری خود به خودی کندالینی نقش داشته باشن. وقتی که کندالینی به صورت خود به خودی بیدار بشه ممکنه شخص برای پذیرا شدن چنین انرژی زیادی آماده نباشه. مخصوصا اگر کندالینی توسط دردها و ترسهای شدید فعال شده باشه این وضعیت پیچیده تر میشه.
متاسفانه در سالهایی که تمرینات بیداری کندالینی توسط دستورات اوشو در آمریکا رایج بود چنان افراد رو به کام دیوانگی و مصدومیت کشوند که حتی بیمارستان اختصاصی رو برای چنین افرادی ساختن.
برخی از خانمهای باردار هم به دلیل فشار جنین به ناحیه بین مقعد و تناسلی ممکنه آزادسازی بیش از حد کندالینی رو تجربه کنن و به طور موقت توانایی ها و آگاهی های ماورایی پیدا کنن. چنین افرادی معمولا پس از زایمان ممکنه دچار افسردگی بشن چون دیگه جنینی برای فشار آوردن به اون ناحیه و افزایش لذت بخش انرژی کندالینی وجود نداره.
افرادی که هم سالیان سال به طور سخت کار کردن ممکنه از لحاظ عاطفی، فیزیکی و عصبی دچار پریشانی شن چون در طی اون مدت مدام کندالینی زیادی رو برای مقابله با سختی کار و فراهم کردن انرژی فعال کردن و به استراحت طولانی مدت برای جبران وضعیت قبل نیاز دارن.
افرادی هم دچار آسیب به ناحیه دنبالچه شدن معمولا به خاطر فشار دائمی که به مخزن کندالینی وارد شده انرژی زیادی رو در خودشون حس میکنن و این میتونه از جهاتی باعث پیشرفت روحی اونها بشه.
ترس، ترومای شدید و خاطرات دردناک همگی میتونن در باز شدن دریچه ناخودآگاه و بیداری خود به خودی کندالینی نقش داشته باشن و اگه شخص نتونه انرژی زیادی رو از ناخودآگاه (منطقه شکم) کم کنه و به سایر بخش های بدن منتقل کنه در این صورت ممکنه باعث بیشتر شدن درد و وسواس روحی خودش بشه. از روشهایی که میتونه برای این کار استفاده کنه میتونیم مراقبه، رقص بی قاعده و مجبور کردن خودش برای فکر کردن به چیزهای مثبت اشاره کنیم.
هنگامی که کندالینی بیدار بشه معمولا سراغ بازترین و فعالترین چاکرا میره و در اونجا تجمع پیدا میکنه. این حالت وقتی که تمام سیستم انرژی ما برای پذیرش اون آماده نیست رخ میده. به خاطر همین فکر نکنید که اگه کندالینی بیدار شد میتونه مساوی با رسیدن به چاکرای تاج و بیداری اون باشه.
سالها پیش خودم موقعی که سعی داشتم کندالینی رو بیدار کنم انرژی عالی و سر حال کننده ای رو در بدنم حس می کردم (آزادی ناقص کندالینی) و دمای بدنم بسیار بسیار بالا رفته بود و گاهی هم بی خوابی داشتم. بعد از اون هم کمی دل درد گرفتم. تو رویابینی خواستم بیشتر و بیشتر انرژی کندالینی رو در خودم به جریان بندازم که یک مرتبه دیدم انرژی زیادی در شکمم جمع شده و راهی رو برای پیشرفت به چاکراهای بالاتر نداره. در واقع از چاکرای دومم به بعد مسیر کندالینی تقریبا بسته بود مگر در حد خیلی کم برای انجام کارهای حیاتی. البته بیداری چاکراها به تنهایی کافی نیست بلکه کار روی سه نادی مهم در ناحیه ستون فقرات هم مهم هست.
نقش مواد روان گردان در بیداری خود به خودی کندالینی این هست که میتونه باعث باز شدن موقتی و بیش از حد چاکراها بشه و مناظری از حیات دیگه به اونها نشون میده و همه اونها الزاما توهم ذهنی نیستن. منتها این روش مصنوعی نمیتونه به شخص بصیرت و آگاهی روحی و تداوم همیشگی انرژی رو بده و با رفتن اثر دارو، چیزها ممکنه حتی به حالت بدتر برگرده.
افرادی که به طور مرتب و زیاد مراقبه میکنن کم کم و به تدریج کندالینی خودشون رو بیدار میکنن و آماده تحولات لازم بشن. کسانی هم که روی چشم سوم خودشون کار میکنن ممکنه تجارب ماورایی و تصاویر شهودی زیادی رو به خاطر ورود انرژی بیشتر کندالینی به چشم سوم پیدا کنن.
چند سال پیش سعی داشتم به روش تنفس سایشی، چشم سوم خودم رو باز کنم. بعد از یک هفته درد شدید و حالت سوزن سوزن شدن رو تو ناحیه انتهای ستون فقرات یا همون دنبالچه ام احساس کردم و موقعی که مشغول تمرین بودم مدام تصاویر سریع (مانند حالت بین خواب و بیداری) رو میدیدم. کلا هر گونه توجه به چشم سوم میتونه کندالینی رو در مخرن خودش تحریک کنه. البته باید به طور تمرین مداوم باشه و در جلسات اول ممکنه چیزی حس نشه.

 

7+
admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)
اشتراک
اطلاع از
guest
40 Comments
قدیمی ترین
جدیدترین
Inline Feedbacks
View all comments
مینا
مهمان
مینا
2 سال قبل

سلام من خیلی مشتاق به ادامه کارم ولی باتوجه به این مقاله یه کم نگران شدم من یه دوهفته ای میشه که تمرین رویابین رو شروع کردم ولی چندروزاست که یاد گرفتم بدنم روشارژ کنم طوری که به محض اینکه به پا هام نگاه میکنم سریع انرژی حرکت میکنه وسنگینیش روسریها تونشیمنگاه احساس میکنم البته با روش مسواک زدن وهمینطوردوره مقدماتی بازکردن چاک راه موفق شدم چاک راه شکم وسیله رو هم باز کنم ولی همچنان ناحیه نشیمنگاه بیش از بقیه متورم وسنگین چند باران پاکسازی کردم لطفا دراین خصوص راهنمایی کنین و همینطور کاری رسا نادی مهم ستون فقرات… بیشتر »

حسین
مهمان
حسین
2 سال قبل

سلام .من بعد از چندین سال تمرین ذهنی،هنوز تجربه حرکت کندالینی رو ندارم! امکان داره راهنمایی بفرمایید؟

1+
نفس
مهمان
2 سال قبل

سلام من وقتی که با چاکرا و کندالینی آشنا شدم بخاطر کنجکاوی یه سری تمرین‌هایی برای بیداری کندالینی میکردم بدون اینکه چاکرا هامو فعال کنم بعد چند ماه دیدم که مهره های کمرم کبود شدند دکترم که رفتم گفتم هیچ مشکلی نداری
وهمش حس میکنم یه چیزی میادبالا و پایین
ینی ممکنه کندالینی مبیدار شده باشه؟؟

3+
علی خانی (پاسخگوی نظرات)
ادمین
Reply to  نفس

با سلام. اگر چاکراها را فعال نکنید و مستقیم به بیداری کندالینی بپردازید انرژی در همان ناحیه باقی می ماند و آسیبهای ناحیه ای در بدن ایجاد می کند.

1+
ملیسا
مهمان
ملیسا
1 سال قبل

سلام من یه دوستی دارم که بدون هیچ گونه تمرین و مدیتیشنی می تونه هیجانات و احساسات فردی رو که می خواد و افراد کنارش رو بفهمه و هیچ گونه کنترلی هم از خودش نداره و بعضی وقت ها تو خواب چیز هایی رو می بینه که بعدا اتفاق می افته بعضی افراد بهش انرژی مثبت میدند حتی اگه آدم خوب و مثبتی هم نباشه و بعضی افراد هم حس بدی بهش میدند. اون هیچ مطالعه ای در رابطه با چشم سوم و انرژی کندالینی و … نداره و نمی دونه چی کار بکنه و چطوری کنترلش کنه. اصلا نمی… بیشتر »

علی خانی (تیم مدیریت)
ادمین
Reply to  ملیسا

با سلام. بعضی افراد حتی از بد تولد این توانایی ها را داشته و تا بزرگسالی حفظ می کنند. برای کنترل بهتر آن باید مطالعات خود را بیشتر کنند.

1+
نایت کینگ
مهمان
نایت کینگ
1 سال قبل

آقای علی خانی بدبخت شدم خانم ردای سیاه بدبخت شدم همه نشانه های بیداری زود رس کندالینی رو دارم.
یک مدت افسردگی حاد گرفته بودم نمی دونید چه وضعی بود
مثل … پشیمونم امدم به سمت ماورا

1+
نایت کینگ
مهمان
نایت کینگ
1 سال قبل

از فرشتگان نگهبانم کمک خواستم به فکرم افتاد یه سری به سایت بزنم تا یه راه حل درست حسابی بهم بدید

1+
علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. برای تشخیص اینکه حالت آشوب در شکم شما به خاطر انرژی است یا استرس این آزمایش را انجام دهید. اگر سعی کنید انرژی موجود در آن ناحیه را به سمت جاهای دیگر بدن مثل چاکرای بالایی هدایت کنید، احساس راحتی در آن نقطه پیدا شد و انرژی در جای دیگری لمس شد در این صورت واقعا بحث انرژی و چاکرا در میان است. ولی اگر روش بالا جواب نداد و در عوض با دارو یا نوشیدنی آرامش بخش، آشوب دلتان خوب شد در این صورت عامل ایجاد پر بودن و ولوله در شکمتان به خاطر اضطراب و استرس… بیشتر »

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

حتما دوست عزیز.

پاینده باشید

1+
نایت کینگ
مهمان
نایت کینگ
1 سال قبل

آقای علی خانی مشکلم حل شد البته با یه ذکر, اصلا فکر نمی کردم یه ذکر با حروف ابجد بتونه حالم رو خوب کنه, از طرفی هم احساس بدی به خودم دارم که به حرفاتون گوش نکردم تا ببینم مشکل از بحث انرژی بوده یا جسمی؟
بابت همه چی ممنون😊مدیتیشن اتصال به زمین رو میشه پارک هم انجام داد؟

0
علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. بله اگر از نوع رفتن به طبیعت باشد.
موفق باشید

0
asal
مهمان
asal
1 سال قبل

سلام استاد خسته نباشید من دیشب بدون اینکه مراقبه ای داشته باشم قسمت ریشم نبض میزد بعد سه دقیقه اروم شد و بعد کمتر از یک ساعت فک کنم معدم چنان درد گرفت و سنگین شد و بعد شروع به نبض زدن کرد و انگار یک انرژی خیلی زیاد همراه با فشار مثل یه ذوق و دلگرمی و آشوب نمیدونم چی بزارم اسمشو همینجور اومد مسیر وتا بالا زیر گردنم عین یه جاده و منو چنان بیحال کرد که مجبور شدم دراز بکشم نبض از معدم اومد سمت قلبم و نبض رو وسط قفسه احساس می کردم یک مسیر انرژی… بیشتر »

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  asal

با سلام. کندالینی معمولا به صورت حرکت انرژی سوزنده از انتهای ستون فقرات که در افرادی که آماده نباشند معمولا دردناک هم است حس می شود. حالت شما را نمی دانم شاید تحت تاثیر انرژی های بیرونی بوده اید. در این گونه مواقع هاله دفاعی خود را تقویت کنید و روش های اتصال به زمین را انجام دهید.

موفق باشید

1+
مهدی
مهمان
مهدی
1 سال قبل

با سلام خدمت استاد
استاد من بعد از اینکه دو سه تا از مقاله های شمارو دوباره خوندم چندتا سوال به ذهنم رسید
۱٫ انرژی پرانا راحتتر چشم سوم رو فعال میکنه یا کندالینی ؟
۲٫ من چهار پنج روز قبل وقتی رو کندالینیم کار می کردم و در حالت مراقبه با تنفس عمیق یا همون پرانا بودم احساس می کردم چاکراهای ۳ و ۵ ام بترتیب گرما حس میکنم
ولی الان دیگه اون گرمارو تو مسیر بالا اومدن کندالینی حس نمیکنم . چرا اینطوریه ؟
ممنون از سایت خوبتون

1+
علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  مهدی

با سلام. بهتر است ابتدا با پرانا کار کنید و پاکسازی اولیه انجام دهید بعد سراغ کندالینی بروید. قطعا انرژی کندالینی قوی تر است ولی به سختی تحت نبود آمادگی لازم فعال می شود.
تمرینات خود را ادامه دهید. ممکن است اوایل، یک روز این حس ها باشند یا نباشند. بعدا قابل کنترل تر خواهند بود.
موفق باشید

1+
Reza
مهمان
Reza
1 سال قبل

سلام و خسته نباشید.من بخاطر مصرف روانگردان یه انرژی خیلی سنگین و شدید رو در بدنم احساس میکنم.واقعا دیوونه کرده منو.احساس میکنم این انرژی کنترل منو دستش داره از همه نظر تغییر کردم کنترل اخلاق و رفتارم رو از دست دادم و بدجور فراموشی گرفتم نمیدونم چرا ولی انگار شخصیتم عوض شده ویادم نمیاد قبلا چطور بودم که بتونم کاری کنم.وسط صورتم ی گرفتگی هست که انگار داره گوشت صورتم رو ب داخل میکشه و فکرایی که دست از سرم برنمیدارن.واقعا به کمکتون احتیاج دارم اگه راهی دارید بنده رو راهنمایی کنید
تشکر

1+
علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  Reza

با سلام.
مصرف روانگردان ها نه تنها به بعد روحی و انرژیکی انسان صدمه می زند بلکه باعث آسیب به سلول های مغزی می شود. برای کمک بهتر لازم است که به متخصص ترک اعتیاد مراجعه نمایید تا کامل بهبودی پیدا کنید.
موفق باشید.

1+
علی
مهمان
علی
5 ماه قبل

با عرض سلام میخواستم بپرس آیا رابطه جنسی باعث عدم پیشرفت در مراقبه میشه یا تاثیری در طی کردن این مسیر نداره و میشه هم رابطه جنسی منظم داشت هم به بیداری رسید؟ یا نه باید برای رسیدن به بیداری معنوی از آن پرهیز کرد؟

0
علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  علی

با سلام.
اگر رابطه سالم و حلال باشد مشکلی ندارد.
موفق باشید

0
clearmode
مهمان
clearmode
3 ماه قبل

من حدودن یکسال پیش سینوس پیلونیدال عمل کردم. میشه بالای مقعد و پایین کمر. همون سمت دنبالچه و بعد جراحی سختی بود و خیلی دردناک. من حدود یکسال درگیرش بودم. و واقعن هم درد داشت. حالا بماند که خودمم یه پیش زمینه هایی داشتم اما این قضیه رسمن باعث شد که کندالینی من خود به خود بیدار بشه. من حتی توی همون دوران هم خواب دیدم که زمین پر از مارهای سیاه کوچکه که بی خطرن و من بدون ترس دارم روی مارها راه میرم. مارها نیش میزدن اما سمی نبودن. بعد در دستانمم انرژی پیدا شد. یه روز خیلی… بیشتر »

سینا تقی نژاد (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  clearmode

سلام
نشانه های دیگری که فکر می کنید کندالینی شما بیدار شده است چیست؟

0
clearmode
مهمان
clearmode
3 ماه قبل

رویاهای صادقه بطرز خیلی زیاد، القای فکر به دیگران از راه دور، عملکرد ذهنیم در درس خواندن خیلی پیشرفت کرده چیزایی که قبلن درکشون برام مشکل بود الان خیلی راحت برام قابل درکن. به دست آوردن بینش در علم، فرستادن انرژی های همراه با پیام به دیگران. این مورد آخر خیلی عجیب غریبه برام. بلدم اینکارو بکنم اما نمیدونم چطوری و از کجا یاد گرفتم. هیچ آموزشی ندیدم قبلتر. اما روندش اینطوریه از انرژی توی دستام شروع میشه. شب موقع خواب دراز میکشم روی زمین و چشمامو میبندم و بعد از دو سه دیقه بدنم در حالت بی وزنی قرار… بیشتر »

سینا تقی نژاد (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  clearmode

سلام clearmode عزیز، تجربه شما بسیار زیبا و خواندنی بود. وقتی سطح انرژی شما این گونه بیشتر می شود موجودات منفی هم جذب می شوند تا از شما انرژی بگیرند. گویا هاله دفاعی قوی ندارید که توانسته اند به بعد فیزیکی شما هم حمله کنند و خراش بیاندازند پس حتما هاله دفاعی خود را قوی کنید. هر بار که تمرینات انرژیکی کردید روش های اتصال به زمین را هم انجام دهید تا انرژی های اضافه از شما دفع شوند. بله وقتی بنده ای به خدا نزدیک می شود به همان اندازه دشمنان تاریکی او هم بیشتر می شوند ولی نباید… بیشتر »

حمید
مهمان
حمید
3 ماه قبل

سلام ببخشید من حدود دو ماهی هست که روزی دو ساعت مدیتیشن انجام دادم الان احساس سردرد دارم

0
حمید
مهمان
حمید
3 ماه قبل

البته فقط احساس سردرد نیست اوایلش که مدیتیشن رو قطع کردم احساس کردم یه چیزی از کمرم شروع به حرکت کرد و الان توی سرم هستش تپش قلب داشتم تنگی نفس بعضی مو قل ها بدون دلیل گریه میکردم الانم سردرد شدیدی دارم برای درمانش باید چیکار کنم ممنون

0
سینا تقی نژاد (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  حمید

سلام
حمید عزیز لطفا به این پست مراجعه شود. روش های اتصال به زمین فراموش نشود.

0
Annihilation
عضو
1 ماه قبل

سلام، اگر نشانه‌های کوچکی از انرژی کندالینی در خود حس کنیم (مثلا داغ شدن انتهای دنبالچه و حرکت چیزی مُشت مانند زیر پوست بسمت بالا)، برای ادامه‌ی این نشانه‌ها چه تمریناتی پیشنهاد میکنید؟ این نشانه‌ها و نشانه‌های دیگر تقریبا خود بخودی رُخ می دهد ولی من میخواهم این فرآیند کامل شود. تمرینات نادی شودانا و مراقبه تمرکز و سکوت را انجام میدهم. برای تمرینات دیگری که لازم است راهنمایی می فرمایید؟ بسیار ممنونم 🙏

0
علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  Annihilation

با سلام اگر چاکراهای شما کامل فعال شده اند و روی پاکسازی بدن انرژی خود زمان کافی گذاشته اید و قادر به کنترل کامل عواطف و اراده خود هستید همین تمریناتی که دارید به همراه تصور ورود کندالینی به نادی سوشومنا و روش تجسم لمسی (حرکت مسواک خیالی از انتهای ستون فقرات تا سر) را انجام دهید. می توانید بانداها و قفل ها را هم به تمرینات تنفسی خود اضافه کنید. هر کجا احساس کردید تجربه شما شدید است آن را قطع کرده و بعدا با شدت کمتری ادامه دهید. اگر در یک کلاس حضوری کندالینی یوگا بودید خیلی بهتر… بیشتر »

Annihilation
عضو
1 ماه قبل

بسیار ممنونم، در مورد اراده و کنترل عواطف بشدت روی آنها کار خواهم کرد، بانداها را هم انجام میدادم، تمرینات دیگری هم که فرمودید حتما انجام میدهم. بازهم ممنون 🌸

0
Annihilation
عضو
1 ماه قبل

ببخشید مجدد پیام میزارم، خواستم تقاضا کنم اگر امکان دارد، مطلبی درباره نادی‌های اصلی سوشومنا، ایدا و پینگالا بگذارید و روشهای پاکسازی هرکدام. یا اگر صلاح میدانید در جواب همین کامنت مرا راهنمایی کنید. بسیار ممنونم از زحمات شما عزیزان

0
علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  Annihilation

با سلام
در مورد این نادی ها در این پست، مطالبی آمده است. پاکسازی آنها می تواند به کمک نادی شودانا و مراقبه بر خلاء با چشم باز و مراجعه به بخش آخر جزوه باز کردن چاکراها باشد.
موفق باشید

2+
فاطمه
مهمان
فاطمه
1 ماه قبل

سلام من یک اتفاق عجیب برام افتاده من تابحال چیزی به اسم کندالینی حتی به گوشم هم نخورده بود، متاهل هستم و سی و پنج سالمه. چند ماه پیش خواب دیدم یک آقایی (که البته اون آقا رو می شناسم و در دوران لیسانس حدود پانزده سال پیش دو واحد درس با ایشون داشتم و دیگر هیچ) خلاصه خواب دیدم اون استاد سابق، در خواب ، پنج تا انگشت دستشان قرمز شد و آن را در ناحیه ای پایین تر از کمر من قرار دادند، و یک گرما توام با قرمزی از پنج انگشت اون استاد به داخل رحم من… بیشتر »

سینا تقی نژاد (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  فاطمه

سلام فاطمه عزیز، در مورد ارتباط آن آقا و دادن این انرژی به شما اطلاع ندارم که چرا همچین شخصی در خواب شما آمده است ولی شاید فرد دیگری به شکل او به شما شاکتی پات داده و کندالینی را فعال کرده است. شاکتی پات انرژی است که یک استاد می تواند بنا به صلاح دید خود به دیگری بدهد تا کندالینی او فعال شود ولی معمولا این در حد یک فعال سازی اولیه است و خود شما بهتر است به این انرژی جریان دهید و به سمت سر بیاورید (با تصویرسازی ذهنی). نادی های زیادی در بدن است و… بیشتر »

فاطمه
مهمان
فاطمه
1 ماه قبل

خیلی ممنونم از پاسخ دهی شما. با توجه به اطلاعاتی که من از روح اون آقا در خواب کسب کردم، در مورد اون آقا، بنظرم خود اون آقا هستند و شخص دیگری به صورت اون آقا در خواب نباید باشند. اون آقا در خواب دستشان را روی کندالینی قرار می‌دادند و تا قرمز میشد با صدای بلند می گفتند: این خیلی خوبه، تمام عمر دنبالش می‌گشتم، من امتحان ش کردم ببینید و بعد اشاره به قرمزی کندالینی من ممیکردند و از این امر به عنوان موفقیت من در آزمون شون نام میبردند. بعد می گفتند روحم با روحت پیوند خورده… بیشتر »

سینا تقی نژاد (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  فاطمه

سلام
اگر شما هم مجرد هستید ولی به آن آقا حسی ندارید به او فکر نکنید و از خدا بخواهید چنین فردی را از زندگی شما دور کند.
چنین انرژی در بدن وجود دارد ولی روش های فعالسازی آن متفاوت است. بدون کمک آن آقا هم می شد فعال کرد.
در مورد نادی ها به این پست مراجعه شود.

0
فاطمه
مهمان
فاطمه
1 ماه قبل

اصلا ما آدم ها کی هستیم ؟
خودم به اون چه که میبینم اعتقاد نمیتونم داشته باشم

0
سینا تقی نژاد (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  فاطمه

سلام
فاطمه عزیز، شما تفکرات عمیقی دارید. من هم به این سوالات فکر می کنم ولی جواب خاصی پیدا نکرده ام 🙂

0
رفتن به نوار ابزار