قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

جادوی سیاه و طلسم سیاه چیست؟ | درمان جادوی سیاه و جن زدگی

جن
انواع موجودات غیرارگانیک
اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۷
وسواس
وسواس عملی و فکری و ارتباط آن با جن
اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۷

جادوی سیاه و طلسم سیاه چیست؟ | درمان جادوی سیاه و جن زدگی

جادوی سیاه

جادوی سیاه

بررسی جادوی سیاه و اثرات آن

جادوی سیاه یا سحر الاسود یا black magic (طلسم سیاه) از انواع جادوهای شیطانی هستن که شدیدا توسط آیینها و مذاهب مختلف ممنوع شده اند و تقریبا در بخشی از هر فرهنگ دیده میشن و تاریخچه طولانی دارند. برای مثال حتی در اساطیر یونان، شمنیسم، هندو و انواع جادوی غربی و عربی و نیز زمان پیامبران الهی هم وجود داشته و دارند. خود پیامبر اسلام هم تحت آسیب جادوی سیاه که به دست دشمنان ایشون انجام شده بوده و به همین دلیل دو سوره آخر قرآن برای محو کردن اثرات اون نازل شدن.

جادوی سیاه دانش اساسی هست برای آسیب به انسانهای مختلف و انجام امور خودخواهانه. حتی برای عده ای هم به عنوان منبع درآمد اصلی اونهاست برای مثال جادوی سیاه در بخش غیر مسلمان پاکستان توسط افرادی که هندو هستن بسیار رایج هست و ۹۰ درصد طرفداران اون هم خانمها هستن و درآمدهای کلانی رو برای آسیب به افراد بیگناه به جیب میزنن.

جادوی سیاه به روشهای مختلفی انجام میشه مثل استفاده از خون جغد، هیپنوتیزم، شیاطین و یا عروسکهای وودو، طلسمها و مراسم خاص و ….

ما تصور میکنیم که در قرن ۲۱ استفاده از جادو کم شده ولی متاسفانه این پدیده به قدری در دنیا شیوع پیدا کرده که حتی در برخی کشورهای کمونیستی هم اعتقاد ماورایی چندانی هم ندارن ممنوع هست. هر چند که جادوی سیاه علمی دشوار هست و اثرگذاری اون هم معمولا به زمان مناسب همچون وضعیت قمر بستگی داره ولی افراد زیادی هستن که حاضرند در ازای دریافت وجه از افراد، کسانی که مورد نظر اونها هستند رو مبتلا به جادوی سیاه کنند. این رفتارها معمولا ناشی از حسادت، دشمنی و کینه ورزی افراد نسبت به قربانی هست. البته مواردی هم مربوط به نزاع های قومی و رقابت بین افراد هست که بنابراین گاهی مجموعه ای از افراد تحت تاثیر قرار میگیرند.

البته گاهی جادوی سیاه نتیجه عکس داره و آسیب خودش رو به کسی که اون رو انجام داده و سفارش انجامش شدنش رو داده میرسونه. برای مثال افراد زیادی بودن که برای طلسمهای محبت زوری به ساحران مراجعه کردن و نتیجه عکس گرفتن. حتی به یک مورد گفته شده بود که فلان ماده جادو شده رو تو آب حل کنه و به خورد همسرش بده تا بیشتر دوستش داشته ولی همسرش بعد از چند روز میمیره. شاید بپرسید که طلسم محبت هم مگه از شاخه های جادوی سیاهه؟ بله… هر چیزی که باعث بشه روان شخص  قربانی از وضعیت نرمال خودش خارج شه و مجبور به کاری بشه که در حالت منطقی اون رو انجام نمیداده و نتیجه خودخواهانه برای شخص جادو کننده داره از جادوی سیاه هست. بسیاری از کتب سحر سیاه عربی هم بر پایه همین طلسم های محبت زوری بین اشخاص هستن.

جادوی سیاه، جن زدگی، درمان و رفع جادو و جن زدگی

افرادی که جادوی سیاه انجام میدن گاهی دلایل زیادی میارن تا کار خودش رو موجه جلوه بدن و حتی اون رو وسیله ای برای کمک به افراد بدونن. برای مثال در برخی مناطق عرب نشین از اون برای پسر شدن نوزاد استفاده میشه و دیگه کاری ندارن که عواقب این کارهای عجیب در آینده چه خواهد شد.

خودم افرادی رو از نزدیک میشناسم که مثلا با استفاده از جادوی سیاه تونستن دو نفر رو علارقم مخالفت یکی از اونها به هم برسونن و چند سالی هم با همدیگه زندگی کنن ولی بعدش به طرز وحشتناکی زندگی اونها دچار تلاطم شده و مجبور شدن طلاق بگیرن. بنابراین ممکنه مشکلات شما در ابتدا با جادوی سیاه حل بشه ولی بعدها (گاهی پس از چند روز و گاهی پس از چند سال) بلاخره نتیجه منفی کارتون رو خواهید دید و فرار از این کارما غیر ممکن هست.

گاهی هم اهداف جادوی سیاه متوجه افرادی هست که ممکنه اونها رو نشناسیم. برای مثال نوعی از جادوی سیاه در هندو معمولا با استفاده از چیزهایی مثل لیمو و فلفل و … هست. حلقه هایی از لیمو و فلفل به همراه انرژی های منفی که به داخلشون فرستاده شده در محلهایی که شلوغ هست قرار داده میشه و این انرژی های منفی افرادی که از کنار اونها رد میشن رو تحت تاثیر قرار میده. البته در هندو از مواردی مثل جمجمه، قربانی انسان و حیوان و … هم استفاده میشه و در مواردی مثل انتقام، کسب ثروت و درمان و جذب افراد هم استفاده میشه.

مسئله دیگه اینکه همه انواع جادوی سیاه الزاما ربطی به هتک حرمت مقدسات ندارن ولی معمولا انواع عربی اونها توسط ریاضاتی که دقیقا نقطه عکس اسلام هست انجام میشه مثل وضو با ادرار و نوشتن آیات قرآن به صورت برعکس با خون خصوصا خون قاعدگی زنان و هتک کتاب قرآن و …. در حدی که شیطان رو راضی کنه. البته اینها به تنهایی کافی نیست و اونها هم باید همراه با ریاضات مربوطه باشه. متاسفانه افراد کنجکاوی هستن که گاهی ازم میپرسن اگر قرآن رو پاره کنن به قدرت میرسن یا نه… اگر به همین راحتی بود که تعدادی از پورن استارها که کارشون تهیه چنین فیلمهای مستهجنی هست و توش به مقدسات توهین شدید میکنن و اون رو تبدیل به فانتزی جنسی کردن الان باید جادوگر میشدن و کوه ها رو جا به جا میکردن ولی اتفاقی نیفتاده و قرار هم نیست به این راحتی رخ بده.

همچنین بخوانید:   روش کومبرلن برای خواندن فکر افراد با استفاده از عضلات

یکی از افرادی که قرآن رو برای رسیدن به پول و نزدیک شدن به شیطان پاره کرده بود بهم گفت که بعد از پاره کردن قرآن، تکه ای از اون توجهش رو جلب میکنه و برمیداره میخونه. میبینه آیه ای هست که نوشته روزی رو ما تقسیم میکنیم. این آیه خیلی توش اثر کرد و فهمید این کارهای احمقانه نمیتونن خارج از فرمان خدا اثرگذار باشن و اگر قراره روزی رو خداوند تقسیم کنه بنابراین متوسل به شیطان برای افزایش روزی اون فایده ای نداره و اگر هم بشه موقتی هست و برکتی هم داخلش نیست و معمولا افراد بعد از اون دچار پشیمانی و بدشانسی و عذاب وجدان میشن.

کلا جادوی سیاه همچون نامش سرانجامی سیاه داره. یکی از بزرگترین جادوگران سیاه مثل دیون فورچن در کتاب مربوط به جادوی سیاه نوشته که “بشر حتی توسط جادوی سیاه هم نتونسته ناخنش رو به شیطان واقعی بندازه”. بنابراین چیزی که شخص رو گرفتار میکنه همون موجودات پست و شیاطین رده پایین هستن که به راحتی اختیار فرد ساحر رو به دست میگیرن و توسط اون زندگی افراد بیگناه رو متلاشی میکنن.

بررسی مکانیسم اثر وودو

جادوی وودو یکی از خطرناک ترین انواع جادوهای سیاه در جهان به شمار میره. منشا این نوع جادو از قاره آفریقا هست و در طی دهه های اخیر وودو به هائیتی و کشورهای آمریکای جنوبی و بخشهای جنوبی کشور آمریکا هم سرایت کرده و کم کم تبدیل به بخشی از مذهب کشورهایی چون هائیتی شده و هودو نام گرفته.

در اصل وودو رو برای شفای افراد از راه دور ساخته بودن و از امور مقدسی بوده که کم کم دست افراد اشتباه افتاده و از اون پس به عنوان وسیله ای برای آزار یا کشتن استفاده شده.

وودو یا هودو از بی رحم ترین و کشنده ترین شکل جادوی سیاه هستن که توسط اتصال به طنابهای روحی فرد کار میکنه. وودو به نقاط انرژیکی فرد (نقاط طب سوزنی چینی) حمله میکنه و باعث میشه که تعادل اندام حیاتی به هم بخوره و سیستم انرژیکی فرد رو تخریب کنه.

نکته مهم در این نوع جادو استفاده از لباسی که شخص پوشیده، مو، ناخن، نواربهداشتی و یا عکس فرد هست که اون رو برای ساختن عروسکی که نماد قربانی هست به کار میبرن.
بخش قلب عروسک برای اجرای مراسم باز هست تا بعدا قلب زنده یک حیوان رو بیرون بیارن و در حالی که ضربان داره داخل بخش قلب عروسک میذارن. سپس اون رو توسط اصوات شیطانی شارژ میکنن و از ارواح برای اتصال عروسک و قربانی توسط طنابهای روحی نامرئی کمک میگیرن.

هنگامی که این اتصال برقرار شد سوزنهایی به داخل عروسک در نقاط طب سوزنی وارد میشه تا سیستم انرژیکی قربانی رو تخریب کنه.

این درد به خود قربانی هم میرسه و مهم نیست فاصله اش از جادوگران چه قدر باشه. گاهی برای شدت گرفتن قدرت جادو، به قربانی خاکستر مرده که با انرژی منفی ترکیب شده رو میخورونن و این باعث میشه که تسلط کامل به روح و جسم قربانی پدید بیاد.

همون طور که قبلا اشاره شد اساس این جادو بر پایه تخریب سیستم انرژیکی هست و برای مردان معمولا نقاط سر، انگشتان بزرگ دست و پا و در مورد زنان سینه ها و نقاط شخصی برای ترساندن و آسیب زدن مورد حمله قرار میگیره.

قربانی توسط این نوع جادو معمولا طی ۲۸ روز (چرخه ماه) کشته میشه ولی اگه روح و جسم و روان قوی داشته باشه ممکنه تا چند سال هم حملات ادامه داشته باشه تا کشته شه.
این جادو به قدری در برخی از دولتها هراس ایجاد کرده که تمرین جادوی سیاه از این نوع در کشورهایی مثل کانادا و خاورمیانه ممنوع هست.

جادوی سیاه، جن زدگی، درمان و رفع جادو و جن زدگی

از علائم بروز جادوی وودو در شخص میشه به موارد زیر اشاره کرد. همه اونها معمولا به صورت ناگهانی ایجاد میشن:

– بیدار شدن و ترس شدید در اوایل خواب
– دیدن دود سیاه یا قهوه ای در برابر چشمان در بیداری
– احساس درد در نقاط مختلف بدن
– درد شدید در ناحیه زبان که حتی میتونه فرد رو بیدار کنه و گاهی هم با خونریزی همراه هست
– اثر سوختگی بر بدن
– درد رگهای قلب
– باد کردن لب و بخش هایی از بدن بدون دلیل
– خستگی زیاد
– احساس انرژی منفی شدید در حد خودکشی
– خارش شدید در برخی از نقاط بدن
– احساس سنگینی بسیار زیاد
– اگرخونه هم تسخیر شده باشه در این صورت صدای شنیدن همهمه و ضربه به دیوار و زنگ تلفن و نوسانات برق هم ممکنه دیده شه
– تشدید اثرات در هنگام ماه کامل
– در نهایت مرگ

همچنین بخوانید:   نقطه ای در گوش جهت ایجاد آرامش ذهنی

شما چه دچار وودو و یا انواع دیگه جادوی سیاه شده باشید معمولا ۵ روز قبل و بعد از ماه کامل حسهای منفی بالا رو به صورت شدید تر حس میکنید چون بسیاری از مراسمات جادوی سیاه به وضعیت ماه بستگی داره.

 

ارتباط جادوی سیاه و متعلقات شخصی

جادوی سیاه نوعی از سحر هست که شخص میتونه توسط نیروهای جادویی و شیطانی به مقاصد شخصی خودش برسه و یا باعث بروز آسیب و حمله به شخص یا اشخاص دیگه میشه. معمولا این کار توسط مراسمات و کنترل موجودات غیر ارگانیک از جمله جنهای شرور و شیطان و … انجام میشه و وقتی این کنترلها به دست اومد میتونه از اونها برای ایجاد آسیب و حملات به موجودات استفاده کنه. این آسیب میتونه شامل ایجاد بدشانسی، جدایی، از دست دادن شغل یا همسر، آسیب روانی و فیزیکی و حتی مرگ و …. بشه.
تو این پست میخوایم ارتباط متعلقات شخصی و جادوی سیاه رو بررسی کنیم.

چیزهای شخصی مثل مو، ناخن، خون و مایعات بدن ارتباط انرژیکی شدیدی با صاحب اون دارن و به عنوان DNA روحی شناخته میشن. از طریق اونها، موجودات غیر ارگانیک میتونن شخص رو هر جا که باشن پیدا کنن. جادوگران توسط اونها میتونن اثرات جادویی خودشون رو به شخص برسونن. به خاطر همین هست که تو بعضی از نفرین های جادوی سیاه وجود مو و ناخن و … شخص لازم هست. اگر در اطراف خودتون افراد مشکوک به انجام جادوی سیاه میشناسید مراقب باشید که این موارد شخصی به دست اونها نیفته.

حتما در مورد عروسکهای وودو و ابزارهای مشابهش چیزهایی رو شنیدید. همونها که وقتی بهش سوزن بزنن شخصی که ناخن و یا مو و خونش به اون عروسک متصل باشه درد سوزن بهش میرسه. گاهی از عکس هم استفاده میشه ولی قدرت چندانی نداره. این نوع جادو تو انواع مختلفی از سیستمهای ماورایی دیده میشه.

اینکه ساحر بخواد مستقیما توسط جن یا سحر شما رو اذیت کنه احتمال آسیبش کمتر هست ولی اگه خون یا مایعات شما رو به دست بیاره و مراسم جادویی رو انجام بده گاهی میتونه کشنده باشه.
تو کشورهایی که این نوع جادو مرسومتر هست گاهی نه تنها شخص بلکه خاندان و نسلش هم ممکنه شدیدا تحت تاثیر قرار بگیره. ممکنه اثراتش رو به صورت تصادفات و یا بدشانسی های مکرر تجربه کنن.

هر نوع جادوی سیاهی با داشتن این متعقات شخصی طرف میتونه چندین برابر قدرتمند بشه حتی اگه توسط شخصی انجام بشه که دانش و توانایی زیادی تو جادوی سیاه نداره. البته گاهی هم این آسیبها از روی عمد نیست.

برای مثال شخصی که عاشق دلشکسته شده و روی نامه ی معشوقش گریه میکنه میتونه چنان حمله روانی قدرتمندی رو تولید کنه که به طرف آسیب زیادی برسه.
حتی جنهایی که شخص عاشق رو کنترل میکنن میتونن از طریق این ارتباط ایجاد شده وارد عمل بشن.

هنگامی که دو نفر عاشق میشن و یا ازدواج میکنن پیوندهای عمیق انرژیکی بین اونها پدید میاد که میتونه باعث انتقال حملات ماورایی از یکی به دیگری بشه. معمولا چند سال طول میکشه تا این ارتباط انرژیکی بعد از جدایی دو طرف قطع بشه و معمولا برای مردان زودتر از زنان رخ می ده.

جادوی سیاه، جن زدگی، درمان و رفع جادو و جن زدگی

فرق بین ابتلا به جادوی سیاه و جن زدگی

برخی از افراد به خاطر بروز برخی از مشکلات ماورایی که تو زندگی شون پیش میاد ممکنه از خودشون بپرسن که آیا دچار جن زدگی شدن و یا اینکه کسی به اونها جادوی سیاه فرستاده؟

 

تمایز بین اون دو کمی پیچیده هست چون گاهی جادوی سیاه به کمک جنهای شرور انجام میشه و ممکنه علائم جنزدگی و ابتلا به جادوی سیاه کمی مشابه هم باشه ولی به هر حال سعی داریم تو این پست مواردی از جادوی سیاه رو که در اون جن نقش نداره رو با علائم جن زدگی مقایسه کنیم:

اگر علائم زیر رو دارید و عامل فیزیکی خاصی براش سراغ ندارید به احتمال زیاد تنها دچار جن زدگی شده اید:

– بی خوابی شدید
– بیدار شدن های مکرر از خواب به همراه استرس
– تجربه بختک و عدم حرکت عضلات در زمان بین خواب و بیداری (مشابه فلج عضلات در رویابینی)

– کابوسهای غیر عادی
– دیدن حیوانات خاص در کابوس مثل گربه، موش،سگ، مار، شیر و شتر و …

– راه رفتن در خواب
– گریه یا خنده در خواب
– دیدن خود در قبرستان یا مکانهای کثیف در رویا
– دیدن موجودات عجیب بلند قد یا کوتاه قد یا سیاه رنگ در رویا
– دیدن سایه تو بیداری
– احساس کردن شخص دیگه ای کنار شما
– نفرت ناگهانی از مقدسات
– درد و فشار یا تجمع انرژی عجیب در نقطه ای از بدن

علائم بالا معمولا تو جن زدگی ها دیده میشه ولی بروز اونها ممکنه با چیزهای دیگه همپوشانی داشته باشه و الزاما نشانه تسخیر توسط جن نباشه.

اگر شخص مبتلا به جادوی سیاه شده باشه معمولا علائم زیر دیده میشه:

– از دست دادن ناگهانی کار و شکست مالی
– نفرت یا عشق ناگهانی نسبت به شخص
– بی زاری ناگهانی از همسر
– بدن درد
– افرادی که شما رو دوست دارن یه مرتبه ازتون فاصله میگیرن
– بدشانسی های مکرر

همچنین بخوانید:   اطلاعات بیشتر در مورد عوالم انرژیکی

اگر جادوگر همزمان در جادوی سیاه خودش از جن هم استفاده کرده باشه معمولا علائم زیر هم مشاهده می شه:

– درد هنگام خواب (انگار که کسی داره بدنتون رو سوزن سوزن میکنه)
– دیدن سایه سیاه در طول روز
– احساس تعقیب شدگی
– احساس بیزاری نسبت به اعمال عبادی و اینکه اگر بخواید عبادت کنید احساس استرس و اضطراب میاد سراغتون تا شما رو از وضعیت عبادی خارج کنه.

 

درمان ابتلا به سحر و جادوی سیاه و چشم زخم

اگر حس میکنید علائم ابتلا به جادوی سیاه از نوع خفیف رو دارید و یا شخصی شما رو دچار چشم زخم کرده میتونید کارهای زیر رو انجام بدید:

–    روزه گرفتن
–    رفتن به جاهای مقدس
–    مراقبه و حس غوطه ور شدن در نور بنفش
–    خواندن دعا. فرقی نمیکنه چه دینی داشته باشید و از قرآن باشه یا انجیل یا وداها. مهم اینه که بر اساس اعتقادات قلبی تون باشه.
–    یک سری روشها و دعاهای مخصوص هم وجود داره که تو این پی دی اف میتونید اونها رو ببینید (دانلود)

ولی اگر شخصی که شما رو جادوی سیاه کرده فرد ماهری در این زمینه باشه و سالها روی این علم کار کرده باشه و ده ها جن و شیطان و موجودات شرور در خدمت اون کار کرده باشن در این صورت به همین راحتی نمیشه از اونها خلاص شد. اونها ممکنه شما رو مدام مورد حمله قرار بدن و شانس و خوشبختی و حتی سلامت ذهنی و جسمی شما رو به خطر بندازند. البته بعیده که افراد عادی خیلی به این مشکل دچار شن چون خوشبختانه کسانی که جادوی سیاه واقعی بلد هستن تعدادشون کمه و هنرشون رو برای افراد خاص نگه میدارن.

بعضی از شفاگرها اعتقاد دارن که روش درمان این حملات جادوی سیاه بستگی داره به نوع جادو و اگه قراره باهاش مقابله بشه باید توسط فردی باشه که هم دانش عمیقی از اون آسیبها داره و هم راه درمان تک تکشون رو میدونه. بنابراین یک فرد عادی خیلی نمیتونه آسیبهای جدی جادوی سیاه رو از خودش دور کنه و در برخی موارد مثل خوردن طعام مسموم به جادو، روزه و مدیتیشن و دعا خیلی اثری نداره و تنها داره اثرات منفی رو به تاخیر میندازه. بنابراین در موارد حاد اگر کسی رو میشناسید که میتونه بهتون کمک کنه بهتره به اون مراجعه کنید. برای افراد مسلمان معمولا این افراد، روحانی هستن و حتی میشه با تماس به دفتر مرجع تقلید، انواع روشهای درمان رو گرفت و نیازی به پول دادن به افراد شیاد و کلاه بردار دعانویس نیست.

تعدادی از دوستانم با تلفن و یا مراجعه به آقای شمشیری در تهران به رایگان مشورت گرفتن و درمان شدن. تلفنش رو ندارم البته ولی فکر کنم تو گوگل سرچ کنید پیدا بشه. ایشون فردی با کمالات و دارای قدرت ماورایی هست که قدرتش رو نزدیکانم برام تعریف کردن. خودش هم تو حوزه سینما راهنماییهایی رو به کارگردانان معروف داده و فرد مشهوری هست.

سراغ دعانویسهای تقلبی نرید و حتی اگر کسی یک ریال هم از شما خواست فورا ترکش کنید.

بعضی از افراد ممکنه به کسانی که انرژی درمانی و ریکی کار کردن مراجعه کنن. کار اونها موقتا تقویت هاله شما و به تعویق انداختن اثرات جادوی سیاه هست ولی نمیتونن درمان دائمی و قطعی رو انجام بدن. به محض قطع شدن جریان انرژی، حملات دوباره شروع میشه.

 


مقالات مرتبط در این زمینه:

 

admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)
اشتراک
اطلاع از
guest

55 دیدگاه ها
قدیمی ترین
جدیدترین
Inline Feedbacks
View all comments
tanha
مهمان
tanha
5 سال قبل

سلام.این پست عالی بود.ممنون.

مهدی
مهمان
مهدی
5 سال قبل

سلام وقت بخیر
من مطالب پست شما رو مطالعه کردم اما چیزی که میخوام بدونم این هستش که آیا کمک گرفتن از جادو نهی شده هستش یا اینکه میشه بر حسب ضرورت کمک گرفت و اینکه آیا تو کشور ما واقعا اشخاصی هستن که علم جادو رو داشته باشن
و در آخر شما کسی رو میشناسین که بتونین معرفی کنیم

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  مهدی

با سلام. بله نوع جادوی سیاه نهی شده و فقط ابطال سحر میشود انجام داد. فکر کنم دعانویسها بتوانند

ساجد
مهمان
ساجد
4 سال قبل
Reply to  مهدی

جادو حتی سحر سفید و حتی سحر قرانی بشدت نهی شده و عامل اون کافر بتمام کتب الهی در نظر گرفته میشه (از دید خدا) و عمل به اون حتی یک بار شمارو در اتش جهنم هم جایگاه شیاطین قرار میده و بخشش از این گناه ممکن نیست

روباه
مهمان
4 سال قبل
Reply to  ساجد

درسته ، ولی نه در هر صورتی… ،وقتی از جادوی سیاه در مواقع ضروری و برای مقابله کردن با جادوی سیاه استفاده بشه هیچ مشکلی نداره به شرطی که وقتی مراسم اجرا و دروازه باز میشه شخص بتونه کامل حلقه رو نگه داره و بعد از برگردوندن موکل جادوی سیاه دروازه رو ببنده و روی شخص ضربه خورده بدل بندازه ….

ArMiN
مهمان
ArMiN
5 سال قبل

دوستان سایتی نمیشناسید که جادو یاد بده چون میخواستم از اینجا یاد بگیرم بعد دیدم که اینجا در مورد جادو هیچی ننوشته . ولی مطالبش عالیه و ازشون دارم استفاده میکنم. ممنون میشم یه سایت درمورد جادو بهم معرفی کنین.

Nilefar
مهمان
Nilefar
5 سال قبل

سلام میشه شماره اقای شمشیری رو بهم بدین اگه ممکنه خیلی واجبه

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  Nilefar

با سلام. شماره ایشان را ندارم ولی فکر کنم در اینترنت موجود باشد چون معروف هستند

ماری
مهمان
ماری
5 سال قبل

آقای شمشیری میتونن جادوی سیاه ازبین ببرن؟چون به من گفتن جادوی سیاه شدیو …

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  ماری

با سلام. اطلاع ندارم.

رضا محمدی نسب
مهمان
رضا محمدی نسب
5 سال قبل

سلام اقای مدیر لطفا پاسخ من را بدید من الان چند ساله طلسم سیاه و جنی شده ام ترا خدا اگه کسی هست یا راهی دارید بهم بگید تمام اون چیزای که گفتید در من است در کل دیوونه شدم هیچ کسی هم حرفم را باور نمیکنه تا حالا هم خیلی مقاومت کردم چند بار هم مجبور به خودکشی شدم که تو بیمارستان هوش اومدم ترا خدا کمکم کنید ..رضا ..

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین

با سلام. پست ها رفع جنزدگی و درمان طلسم شدگی را مطالعه نمایید.

ساجد
مهمان
ساجد
4 سال قبل

صبح بعد نماز سوره نور و شب هنگام خواب یاسین بخون و در کاغذی نازک و سفید بمشک و زعفران و گلاب بنویس انا شیعه العلی ابن ابی طالب اسد ا… قالب و به پشت گردن وپایین یقه با سوزن برنجی ببند

سحر
مهمان
سحر
4 سال قبل

واقعا ممنون که این مطالب جامع و مفید رو در اختیارمون می ذارید .

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  سحر

ممنون از توجه شما

دلباخته
مهمان
دلباخته
4 سال قبل

سلام لطفایه سایت جادوی سیاه واقعی معرفی کنین خواهش میکنم رفیقم ترکم کرده دارم به جنون کشیده میشم

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  دلباخته

با سلام. یعنی می خواید دوستتان را جادوی سیاه کنید؟ ما فقط روش های کمک به دیگران مثل انجام مراقبه دو قلب را پیشنهاد می کنیم. جادوی سیاه هم برای دیگران شر است و هم برای خود شخص جادو کننده.

علی
مهمان
علی
4 سال قبل

کاش یکی ام پیدا میشد استاد ما میشد..

ArMiN
مهمان
ArMiN
4 سال قبل

باسلام. استاد میشه به کتاب book of shadows که خودمون ساختیمش مطالب دیگری ازجمله شعبده بازی اضافه کنیم؟؟(هیچ اشکالی پیدا نمیکنه؟؟)

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  ArMiN

با سلام. در مورد جادو اطلاعات زیادی ندارم. موفق باشید

hossein
عضو
4 سال قبل

سلام
در صورت امکان فایل صوتی امواج مغزی مختلف رو توی سایت منتشر کنین

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  hossein

با سلام. حتما

ساجد
مهمان
ساجد
4 سال قبل

بیشتر این مطالب در حد شما کافیه و بعضا زیاد هم هست ولی جز کوچکی از سحر است همین قدر بدونید دنیای سحر مثل رفتن به جزیره ای پر از حیوانات درنده و وحشی که فقط دو چیز برای شما داره یکی دور شدن از رحمت خداوند ودیگری خالد(همیشگی) شدن در اتش جهنم ، مثل من که میدونم توبم قبول نمیشه و راه برگشت ندارم

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  ساجد

با سلام. خداوند همه گناهان را می آمرزد. اگر هم حق الناس بر گردن دارید در رفع آن کوشش کنید (مثل ابطال طلسمات و انجام دعای خیر در عوض جادوی سیاه). بالاترین گناه ناامیدی از درگاه خداست.

amin
مهمان
amin
4 سال قبل

سلام گفتید برای پسر شدن بچه هم از جادو و طلسم استفاده میشه
میشه بگید برای بچه وقتی بزرگ شد چه عواقبی داره؟ میخوام بدونم من تحت تاثیر جادو هستم یا نه

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  amin

با سلام. در مورد جادو اطلاعی ندارم.

روباه
مهمان
4 سال قبل
Reply to  amin

۱٫ سرپیچی بیش از حد،۲ دور شدن از جمع های خانوادگی در ابتدا و در نهایت تک افتادن حتی در میان دوستان صمیمی.،۳٫هیچ یک از کار هاش به درستی و با موفقیت به انتها نمیرسه مگر خلاف باشه اونکار… و در نهایت مرگ وحشتناک…..

الهه
مهمان
الهه
4 سال قبل

سلام ممنون از پست این مطلب. واقعا می شه اثرات جادوی سیاه را از بین برد؟ راستش من تجربه بختک را دارم و حتی یه مدت یه چیزی در کمد اتاقم را نصف شبها با لگد می زد و من را از خواب می پروند مخصوصا وقتهایی که فکر منفی شدید داشتم . حتی یکبارحدود ساعت ۱۲ نصفه شب، در حالی که نمی دونم خواب بودم یا بیدار ولی فکر می کردم بیدارم و اتاقم را می بینم سه تا دود از روی دعایی که مادرم بهم داده بود و گذاشته بودم روی کتابهام بلند شدند و از پنجره اتاقم… بیشتر »

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  الهه

با سلام. بله متاسفانه جادوی سیاه وجود دارد و برای ابطال عمومی آن روش هایی در همین پست آورده شده. اگر مشکل جدی است باید به یک روحانی مراجعه کنید تا دستورات دقیق تری متناسب با مشکل شما بدهد.

فاطمه
مهمان
فاطمه
4 سال قبل

سلام علیکم ببخشید من از شما کمک می خوام. من یک برادر دارم که الان تقریبا نزدیک ۵ سال شده مشکل داره. تا دیپلم شاگرد درس خوان، منظم و زرنگی بود ولی بعد از اون تا الان دیگه مشکل پیدا کرده و نتونسته درسهایشو تموم کنه. خیلی درس میخونه ولی وقتی میره امتحان بده نمی تونه چیزی بنویسه. میگه احساس میکنه که همه حرفها غایب شدن و جلوی چشایش سایه ای میاد. پیش دکتر چشم و روانپزشک هم بردیم میگن مشکلی نداره. چهار سال شده که به ما میگه کمکش کنیم. من واقعا نگرانم که چکار کنم و متاسفانه تو… بیشتر »

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  فاطمه

با سلام. شخص خاصی را نمی شناسم ولی می توانید واژه متخصص هیپنوتیزم حضوری یا آدرس هیپنوتراپ را در گوگل تایپ کرده و شماره تلفن اشخاصی که مراجعین را هیپنوتیزم می کنند پیدا کنید. سپس از آنها بپرسید آیا در زمینه حل مشکل برادرتان کار می کنند یا خیر. معمولا این جور مشکلات که به خاطر استرس شدید است (گاهی حتی برگه امتحان را سفید می بینند و نوعی توهم منفی و حذف شونده ایجاد می شود) توسط هیپنوتیزم درمانی قابل حل هستند. موفق باشید

SherVin
مهمان
SherVin
4 سال قبل

میخام جادوی سیاه یاد بگیرم😈

😘

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  SherVin

با سلام.

معمولا در انتهای پیام ها به همه می گویم موفق باشید ولی به شما می گویم در این راه موفق نباشید و تصمیمتان را عوض کنید چون جادوی سیاه بیشتر از اینکه به دیگران آسیب برساند به خود شما و پیشرفت روحی تان آسیب می زند. بنابراین به خاطر خودتان هم که شده مسیری هم جهت با پیشرفت روحی خود انتخاب کنید.

در راه جدید دیگر، موفق باشید

سامان
مهمان
سامان
4 سال قبل

دوستان جادوی سیاه به شدت خطرناکه برای این مسئله فیلمهای سجین ببینین تامتوجه شین برااساس داستان واقعی ساخته شده سحرجادواشتباس مگربرای رفع بیماری کمک به مریضا رفع شیاطین اجنه ک پیامبرا بعضی علماانجام میدن بعضی هاترس دارن فقط خدامیتونه همه کارکنه ن بندش اگه ازته دل باخداباشی جن ک هیچی کل دنیام دشمنت باشن چه طبیعی چ ماوراطبیعه خداتوروحفظ میکنه تویکی ایه هاقرانم هس ک میگه اگر شماتنهاباشین حق باشماباشه کل مردم برعلیه شماباشن من باشمام

دوری ازخدا باعث این همه فلاکت میشه این دنیا گذریه فکر اون دنیاباشین دوستان ک ابدیه موعضه نمیکنم خواب قیامت دیدم

اشکان
مهمان
اشکان
3 سال قبل
Reply to  سامان

درود بر دل پاک شما دوست عزیز…..فقط خداوند.

بهناز
مهمان
بهناز
4 سال قبل

سلام ممنون به خاطر مطلب بسیار اموزنده که در صفحه گذاشتید
اگر کسی مطمین باشه که جادو شده راهکارهایی رو پرسیده باشه از روحانی ها و از دعاهای موجود در مفاتیح تا زمان انجام راهکار و خواندن ادعیه ها شرایط کمی بهتر شود اما پس از مدتی همچنان به روال قبل برگردد حتی بدتر……باید چکار کنه ایا کسی هست به درستی و واقعا بتونه کمک کنه؟لطفا اگر هست بگید!

Fateme
مهمان
Fateme
4 سال قبل

یک سریال خارجی میدیدم که توش جادو خیلی نقش مهمی داشت ولی حتی وقتی برای رفع مشکلاتشون از جادو استفاده میکردند و قصد و نیت بدی هم نداشتن همیشه بعدش یه بدبیاری می اوردن که این جمله رو هم همیشه بعدش میگفتن magic always comes with a price یعنی جادو همیشه بهایی داره یا با یک بهایی همراه که اون بها رو در نهایت هرجور که شده باید بپردازی که ممکنه از طریق یک اتفاق خیلی بد برای خودتون و عزیزانتون پرداخته شه .خلاصه حواستون جمع کنید و سمت این چیزا نرید که عاقبت خوشی نداره :۰

Sadaf
مهمان
Sadaf
4 سال قبل

سلام، من چند وقته با همسرم‌مشکل پیدا کردم، چند نفر بهم‌گفتن‌که‌مم و همسرم رو‌جادو کردن، حتی یک‌نفر گفت از خاک قبرستان و مرده برای جدایی ما از هم استفاده کردن!! همسرم به طور ناگهانی خیلی تغییر کرده و نسبت به من و زندگبمون سرد شده، بهانه گیری میکنه و کنترلش رو از دست میده، من خودم حالاتی رو‌که‌گفتسن مثل بیخوابی، درد ناگهانب در قسمتهای مختلف بدن، تنگی نفس، احساس شدید پنیک و ترس ناگهانی و تپش قلب رو داذم!! به‌نظر شما این میتونه جادو‌باشه؟! اگه‌درسته چطور میشه‌از بینش برد؟ لطفا کمکم کنین

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  Sadaf

با سلام.
بهتر است ابتدا مشکل را از دید روانشناسانه نگاه کنید. آیا انتظارات هر دو در این رابطه برطرف می شود؟ آیا حفظ حرمت و احترام همچنان انجام می شود؟ شاید مشاور ازدواج بتواند کمکی کند. ولی اگر به نتیجه نرسیدید ممکن است بحث جادو در میان باشد که می توان با مراجعه به یک روحانی، درمان معنوی مخصوص به خود را دریافت کرد.
موفق باشید

سهیل
مهمان
سهیل
4 سال قبل

تنها راه نجات از سحر و جادو دعا دعا و دعا هست

Parastoo
مهمان
Parastoo
3 سال قبل

من یه مدت دنبال جادو کردن بودم و همه وقتمو میذاشتم کتاباشو میخوندم ولی بعد یهو پشیمون شدم ولی همیشه صداهای عجیب میشنویم کل خانوادمون هم بختک میوفته رومون هم خوابای بدی میبینیم البته این مشکلات قبل اینکارم داشتم

لیلی
مهمان
لیلی
3 سال قبل

من اسم جادوی سیاه رو زمانی شنیدم گه یکی ازعزیزانم در عرض چندروز به بیماری لا علاجی مثل سرطان مبتلا شد وبه یه ماه نرسید فوت کردالان عزادارشم یه جوان رعنا وباخدا که چند دعانویس معتبر گفتند دچار جادوی سیاه یا جادوی مرگ شده .امشب کنجکاو شدم ودر اینترنت این مقاله رو خوندم ودر حیرتم که چطور بعضی ادما دلشون میاد این کار رو بکنن😭😭

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  لیلی

با سلام
خدا او را بیامرزد. تقدیر دست خداوند است و تا او نخواهد کسی نمی تواند به دیگری آسیبی بزند. ایشان شاید از قبل سرطان داشته اند و بعدا در مرحله وخامت مشخص شده است. ولی اگر کار جادوگران بوده است واقعا باعث تاسف است.
موفق باشید

Karen
مهمان
Karen
3 سال قبل

جادو هر رنگی باشه (سفید سیاه خاکستری) شرک محضه. یعنی اونقد از خدا نا امیدی که به اجنه و شیاطین رو آوردین که خودشون آفریده ی خداوندن . اول و آخر هر کاری، چه خودتون چه با نیرو های شیطانی و جادو و… اگه خدا واقعا نخواد قطعا هیچ کس هیچ کاری نمیتونه بکنه. به هر حال نیروتون از قدرت خدا که بیشتر نیست. این دنیا ارزش این کارا رو نداره که آدم زندگی ابدی خودشو (آخرت) نابود کنه . بخاطر کینه یا هر چیزی که تو لحظه حالتو خراب میکنه نمیتونی آخرت و زندگی جاودانتو به این چند سال… بیشتر »

گلابتون
مهمان
گلابتون
3 سال قبل

سلام من توسط چند نفر که اشنا بودن طلسم شدم البته اونا موکل احضار کردن حالا یا خواسته یا ناخواسته یک مدت مثل دیوونه ها شدم تا اینکه ۴۰ روز ۱۱ تا از سوره های قران رو روی اب گذاشتم و صدای قران تو خونه پخش میشد بعد از ۴۰ روز حالم خوب شد ولی باز اومده سراغم میخام باز قران بزارم شما هم اینکار رو کنید تنها درمانش قرانه

ابوالفضل
مهمان
ابوالفضل
3 سال قبل

اگر واقیعت داشته خدا نکنه این ساحره یا دعا گیر کسی نفیوفته

Amin
مهمان
3 سال قبل

سلام ممنون از مطالبتون فقط من تقریبا تمام علاعم جن زدگی رو دارم چکار باید بکنم خواهشن کمکم کنید

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  Amin

با سلام
لطفا به این پست مراجعه شود.
موفق باشید

فاطمه زهرا
مهمان
فاطمه زهرا
3 سال قبل

سلام من در یک گروه تلگرام بنام …. فال گرفتم ک گفتن جادوی سیاه شده ام توسط فامیل همسر یا پدری و گفتن باطلی دفع همزاد کارگشا طلسم ۳/۵۰۰ و انگشتر اویز همراه با طلسم دائمی ۴/۵۰۰ هست در حالی ک درحال طلاق از نامزدم هستم ک ب یکباره پیش اومد و با توجه ب چیزهایی ک بعدا در مورد ایشون شنیدم الان متنفر هستم ازشون و + اینکه هر چ زور میزنم کارمو جور کنم شرایط طبیعی مثل کرونا و غیرطبیعی مث جور نشدن مغازه برای کار اجازه نمیده بتونم بطور جدی کارم رو شروع کنم و ایشون توی… بیشتر »

سینا تقی نژاد (مسئول روابط عمومی)
ادمین

سلام
شما هیچ مشکلی هم نداشته باشید بعضی از دعانویس ها چنان چیزهای منفی به هم می بافند تا هزینه های گزاف از شما بگیرند.
مشکلات شما را ممکن است افراد عادی هم داشته باشند. بهتر است در مورد موضوع نامزدی خود، با مشاور ازدواج مشورت کنید. پیدا کردن کار در این شرایط هم برای خیلی ها سخت شده است و ربطی به جادوی سیاه ندارد. برای اطمینان هر روز چهل قل را بخوانید و به خدا پناه ببرید. زیاد صدقه بدهید و مثبت اندیشی کنید.

فاطمه زهرا
مهمان
فاطمه زهرا
3 سال قبل

حتما. ممنون از پاسخ شما

ریوت
مهمان
ریوت
3 سال قبل

سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان زحمتکش سایت آرنوشا 🙂
این پی دی افی که اینجا قرار دادین اسمش هست درمان با دعا. میخواستم بدونم که اگه شخصی مسیحی باشه و بخواد از این روش ها استفاده کنه(مسیحی و یهودی) مشکلی نداره؟ چون که به نظر میومد اسلامی اند.
در ضمن،درمان سحرشدگی صفحه سوم شباهت خیلی زیادی به گزارش های درمان سحر داشت در کتاب هزار و یک شب،در کل مطلب بسیار جالبی بود

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  ریوت

با سلام
ممنون از شما.
مسیحیان و یهودیان نیز روش های خاص خود را برای ابطال طلسم دارند و اگر با اعتقادات آنها سازگاتر است می توانند از آنها استفاده کنند. در این مورد که آیا روش های اسلامی برای آنها جواب می دهد متاسفانه اطلاعی ندارم.
موفق باشید

رضا
مهمان
رضا
3 سال قبل

سحر سیاه و جادو شرکه اصلا سمت این چیزا نرین که بشدت نهی شده البته دعاهای قرانی و علم اوقاف و علوم غریبه سفید همش رحمته که اگر خداوند کریم بخواد به بندش این علم رو میده که بسیار زیباست دومن سحر و جادو فقط با قران و اهل بیت درمان میشه سومن خداوند کریم فرموده در قران هرکس از یاد و راه خدا دور بشه شیاطین همنشینش میشوند خوب یعنی چی؟ یعنی اگر به تکالیفه شرعی ترک محرمات و نماز و …… عمل نکنیم مورد تجاوز شیاطین چه از سحر چه از جن زدگی و…….. قرار میگیریم پس به… بیشتر »

Jingar
عضو
9 ماه قبل

من با آقای شمشیری صحبت کردم ولی صحبتهاش تاثیری برای من نداشت، پیش آقای نباتی (قنبری) معروف هم رفتم ولی بازم هیچ، پیش انواع و اقسام اساتید علوم غریبه رفتم ولی موقتی بود، فقط با مراقبه و مدیتیشن تونستم کمی رنگ آرامش و خوشبختی رو حس کنم، اکثر نشونه ها جن زدگی و جادوی سیاه رو همزمان دارم. چاره این موارد فقط اراده قوی و تمرینات پاکسازی بدنه.

رفتن به نوار ابزار