قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

تله هیپنوتیزم یا هیپنوتیزم از راه دور

هیپنوتیزم و تلقین
آیا هیپنوتیزم فقط تلقین است؟ | تاثیرات هیپنوتیزم بر مغز
می 6, 2018
هیپنوتیزم چشمی | هیپنوتیزم افراد با چشمان خود
هیپنوتیزم چشمی | هیپنوتیزم افراد با چشمان خود
می 6, 2018

تله هیپنوتیزم یا هیپنوتیزم از راه دور

تله هیپنوتیزم یا هیپنوتیزم از راه دور

تله هیپنوتیزم یا هیپنوتیزم از راه دور

تله هیپنوتیزم یا هیپنوتیزم از راه دور

تله هیپنوتیزم یا هیپنوتیزم از راه دور مشابه حالت تله پاتی هست با این تفاوت که تو حالت تله پاتی معمولا دو نفر میدونن که دارن بهم پیام ذهنی میدن ولی تله هیپنوتیزم یک طرفه هست و معمولا یه نفر از راه دور پیام ذهنی رو به شخص دیگه ای ولو اون طرف دنیا صادر میکنه تا کاری که مورد نظرش هست رو انجام بده.

در واقع تله هیپنوتیزم یک جور وارد کردن تلقینات هیپنوتیزمی به شخص از راه دوره و بنابراین از همون قوانین مربوط به تلقینات هیپنوتیزمی پیروی میکنه. برای مثال نمیتونید کسی رو مجبور به انجام کاری کنید که مخالف میل باطنیش هست و باید رضایتهایی در سطح ناخوداگاه اون وجود داشته باشه.

تله هیپنوتیزم کمی ماهیت ماورایی داره تا علمی چون پدیده های مشابه اون مثل تله پاتی چیزهایی نیستن که به صورت علمی اثبات شده باشن بنابراین اینکه هیپنوتیزم از راه دور واقعا وجود داره یا نه برمیگرده به تجربه خودتون. یعنی اون رو مدتها تمرین و امتحان کنید و اگر ازش نتیجه گرفتید تبدیل به یک واقعیت برای شخص شما میشه و ممکنه اطرافیانتون این پدیده رو باور بکنن یا نه.

تله هیپنوتیزم چه استفاده هایی داره؟

تقریبا همون کارهایی که با هیپنوتیزم میشد انجام داد رو تله هیپنوتیزم هم میتونه انجام بده منتها شدت اثرش بستگی داره به شخص فرستنده تلقین و تلقین پذیری پنهان شخص دریافت کننده. اگر شخصی در اطرافیان شما هست که عادات منفی بدی داره و علارقم تلاشش به نتیجه نمیرسه میتونید با تله هیپنوتیزم کاری کنید که اون عادت منفی رو کنار بذاره. یا اگر دلتون برای کسی تنگ شده و میخواید که بهتون زنگ بزنه در این صورت میتونید به کمک هیپنوتیزم از راه دور به دلش بندازید که باهاتون تماس بگیره.

فقط اینکه سعی نکنید از این کار سواستفاده کنید و یا تلقینی مخالف عقاید شخص رو بهش وارد کنید چون مقاومت میکنه. بهتره اوایل روی چیزهای آسون مثل تلقین به فرد برای بلند شدن و آب خوردن کار کنید. اون طوری مطمئن میشید که تلقین شما در اون فرد اثر گذاشته. در واقع رو چیزهایی امتحان کنید که بهتون ثابت کنه که این توانایی واقعا وجود داره.

تله هیپنوتیزم رو هر کس که دارای تمرکز فکر خوب و قدرت تصویرسازی بالا هست میتونه انجام بده. بهتره که تو عالم خلسه انجام بشه. کلا کارهای ذهنی که تو عالم خلسه صورت میگیرن اثرگذاری بیشتری هم در عالم درون و هم بیرون دارن.

به همین منظور شخص فرستنده پیام ابتدا با ریلکس عضلات بدن و کنترل تنفسش خودش رو به سطح آلفای ذهنی یا خلسه وارد میکنه. وقتی این حالت ایجاد شد به خوبی چهره فردی که قراره روی اون تله هیپنوتیزم انجام بده رو تصور میکنه. باید تا میتونه تصویر دقیقی از اون توی ذهنش ایجاد میکنه و حتی ادا و رفتارهای بدنی اون رو هم تصور میکنه. بعدش همون شخص رو در حال انجام کاری که دوست داره میبینه. بهتره حداقل به مدت پنج دقیقه اون تصویر رو در ذهنش نگه داره.

سپس تله هیپنوتیزم رو تموم میکنه و چند دقیقه منتظر میمونه تا تغییر رفتار کسی که روش هیپنوتیزم از راه دور کرده رو ببینه. معمولا شخص بلند میشه و همون کاری که فرد فرستنده خواسته بود رو انجام میده. اگر نتیجه نداد یا فرستنده به خوبی تمرین رو انجام نداده و یا گیرنده نسبت به اون پیام ذهنی مقاومت نشون داده چون باطنا انجامش رو دوست نداشته. اگر مورد دوم هست دیگه اون تلقین رو به فرد نفرستید چون فایده ای نداره.

وقتی مهارت فرد روی تله هیپنوتیزم بر افراد حاضر در کنارش بالا رفت و نتیجه رو با چشم مشاهده کرد اون وقت میتونه روی افرادی که فاصله دوری ازش دارن و خیلی نمیتونه نتیجه رو از نزدیک بررسی کنه تله هیپنوتیزم کنه و امید داشته باشه که تلقیناتش اثر خواهند داشت.

admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)
اشتراک
اطلاع از
25 Comments
قدیمی ترین
جدیدترین
Inline Feedbacks
View all comments
Hrnma
مهمان
Hrnma
4 سال قبل

سلام .برای اولین بار امتحان کردم جواب داد اونم تو کمتر از ۵ دقیقه .کسی که ماه هاست خبری ازم نمیگرفت رو کاری کردم الان بم پیام بده .تازه اون فرد اون سر دنیاست .مچکرم

سارا
مهمان
سارا
4 سال قبل
Reply to  Hrnma

پس چرا من انجام میدم جواب نمیده

Delsa
مهمان
Delsa
4 سال قبل

من امتحان کردم ولی نمیدونم کی جوابش رو میگیرم
راهنمایییییی

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  Delsa

با سلام. بستگی دارد که بتوانید به فرد مورد نظر دسترسی داشته باشید و واکنش او را ببینید. همچنین تلقین شما نباید مخالف با باورهای عمیق شخص باشد و تمرین را ترجیحا چند بار انجام دهید. موفق باشید.

Delsa
مهمان
Delsa
4 سال قبل

ممنون 🤗

Viana
مهمان
Viana
4 سال قبل

سوال دارم ..اينكه اگه بخوام شخصي كه منو نميشناسه درخواست فالوم رو در اينستا قبول كنه يا اينكه خودش فالوم كنه بايد موقع تمرين در حالي ببينمش كه داره اين كار رو ميكنه و حتي صفحه ي گوشيش رو هم بايد تصور كنم؟؟
سوال دوم اينكه من فقط بايد به عنوان تماشاگر تصورم مثل فيلم باشم يا اينكه خودم بهش بگم اين كار رو بكن ..و اگر شخص خواب باشه اشكال نداره و ممكن نيست تصور منو خواب ببينه؟

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  Viana

با سلام.
این کارها در صورتی امکان دارد که آن شخص میل باطنی برای انجام این کار داشته باشد و توصیه می شود بر ذهن کسی بدون اجازه خود او تاثیر نگذارید.
موفق باشید

Viana
مهمان
Viana
4 سال قبل

ممنون بابت پاسخ 🙏فقط اگر شخص خواب باشه و تله هيپنوتيزم انجام بديم پيام بهش ميرسه؟ يا خير
ممكنه خواب ببينه؟

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  Viana

با سلام.
روح انسان همیشه بیدار است و پیام را حداقل به صورت خواب دیدن دریافت می کند. ولی شاید در انتقال مطالب از ضمیرناخودآگاه به سطح آگاهی به مشکل بخورد.
موفق باشید

Reza
مهمان
3 سال قبل

سلام .اگه کسی خبر نداشته باشه میشه هیپنوتیزمی کرد ؟..مسئله ای که خیلیم به نفعشه؟

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  Reza

با سلام.
ما مدام در حال هیپنوتیزم شدن توسط رسانه، والدین و اتفاقات روزانه هستیم آن هم بدون آنکه از این موضوع آگاه باشیم ولی این تلقینات وقتی روی ما اثر می گذارند که میل باطنی برای پذیرش آنها داشته باشیم. بنابراین اگر موضوعی که می خواهید به دوست خود انتقال دهید به نفع او باشد ولی خود او مایل به تغییر نباشد فایده ای ندارد.

موفق باشید

سینا
مهمان
سینا
3 سال قبل

سلام من مدتیه خیلی به یکی از دوستام فکر میکنم تقریبا شب و روز و اون هم احتمالا همچین حسی به من داره ولی ن اون پیامی میده نه من و فقط از دوستای مشترکمون سراغ همو میگیریم ایا با این روش شما میشه کاری کرد لطفا راهنمایی کنید مرسی

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  سینا

با سلام.
این روش تنها وقتی جواب می دهد که خود فرد از درون، راضی به دریافت تلقینات هیپنوتیزمی باشد. مواردی که در آن نوعی اجبار در شخص ایجاد شود از انواع جادوی سیاه است و حرام است و البته روش آن متفاوت است و در این سایت به آن اشاره نشده است.
موفق باشید

Mohammad
مهمان
3 سال قبل

سلام،میشه از این روش به کسی شماره داد؟

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  Mohammad

با سلام.
این کار بسیار سخت است. هم باید فرستنده پیام قدرت بالایی داشته باشد و هم دریافت کننده، توانایی زیادی در دریافت امواج فکری داشته باشد.
موفق باشید

Mohammad
مهمان
3 سال قبل

سپاسگزارم…موفق باشید💙

Maral
مهمان
Maral
3 سال قبل

سلام میشه حس یا فکر کسی رو از این راه نسبت به خود تغییر داد؟مثلا اگه فکرش نسبت به من خرابه خوبش کرد یا حسش بده حسشو خوب کرد!؟

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  Maral

با سلام.
اگر پیام تلقینی که می فرستید با باورهای درونی آن شخص تضاد نداشته باشد بله ممکن است.
موفق باشید

مسعود
مهمان
مسعود
3 سال قبل

سلام.بااجازتون میخوام یک تجربه خودمو تعریف کنم!سال ۷۳دانشجوبودم ودوران بسیارغم انگیزی میگذروندم که هنوزم اون غم بامن هستش چون دوسال قبلش یعنی سال ۷۱ اتفاق بسیار وحشتناک ودردناکی درزندگیم پیش آمدخلاصه من یه روز که امتحان ترم داشتم میخواستم برم برای امتحان دانشگاه که توی راه پله خوابگاه که داشتم میرفتم یک لحظه توی ذهنم تصویری شکل گرفت از چهارراه نزدیک دانشگاهمون واون شخصی که باعث غم من شده بود که داشت پیاده میرفت وحتی لباسی که پوشیده بودتوی تصویرذهنیم دیدم عین یک فیلم خیلی کوتاه ۲ثانیه ای !!غم عجیبی منوگرفت وبهم ریختم ومتعجب ازاین حالت وبخودم گفتم ازاون مسیرنمیرم… بیشتر »

negar
مهمان
negar
3 سال قبل

سلام من اینکارو کردم مامانمم تو ذهنم مجسم کردم و گفتم که بیاد تو اتاق ولی نیومد
برا دوستمم انجام دادم که زنگ بزنه نزد
هر کاریم گفتین انجام دادم

سینا تقی نژاد (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  negar

سلام
تله هیپنوتیزم با القای فکر فرق دارد. تله هیپنوتیزم بیشتر برای انتقال تلقینات مثبت به ذهن دیگران است و حالت دستوری ندارد.

negar
مهمان
negar
3 سال قبل

چرا وقتی میخوام به کسی فک کنم تصویرش میره و مردمک چشمم میلرزه ولی در حالت عادی چهره شفاف هس

سینا تقی نژاد (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  negar

سلام.
شاید به خاطر نداشتن نقطه تمرکز پشت پلک بسته است. به یک نقطه در وسط پلک بسته خیره شوید و تصویرسازی کنید.

Goolsorkh
عضو
2 سال قبل

با سلامً، من فريناز هستم و از انگلستان هستم و چندين بار به شما ايميل دادم و متاسفانه نه تلفني براى مشاوره كه حتي حاضرم همان طور كه در ايميلها هم از شما خواهش كردم براي مشاوره هر مبلغي بپردازم را شخصی پاسخ دادند كه فقط در كامنتها در اين قسمت ميتوانم مراجعه كنم و بايد بگم من چون اين شرح حالم پيچيده است براي درك و مفهوم بايد كاملاً از جزييات را كه متاسفانه گذراندم را بيان كنم تا متوجه لسويد از شما براي راهنمايي و كمك كه خوشبختانه در سايت آرنوش با مطالب كه من بدنبال انها بودم… بیشتر »

رفتن به نوار ابزار