قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
اثر بارنوم در طالع بینی
سوء استفاده از اثر بارنوم در طالع بینی
می 8, 2019
احساساتی
چرا من احساساتی هستم؟ فرآیند قبول احساسات
می 11, 2019

چوب آب یابی و استفاده های ماورایی آن

چوب آب یابی

چوب آب یابی

چوب آب یابی و استفاده های ماورایی آن

چوب آب یابی یا dowsing rod ابزار ساده ای بوده است که از شاخه درخت، چوب و یا فلز ساخته می شده و در قرن های گذشته کاربرد فراوانی در زمینه پیدا کردن آب، یافتن دفینه، پیدا کردن وسایل گم شده و حتی ارتباط با ارواح از آن استفاده می شده است.

آیا شما هم می توانید از چوب آب یابی استفاده کنید؟

شاید تعجب کنید که آیا می شود واقعا از این ابزار برای کارهای ماورایی استفاده کرد یا خیر. اگر می خواهید از آن برای یافتن چیزهای مادی و معنوی و استفاده از انرژی های آن و همچنین غیب گویی استفاده کنید در این صورت شاید این ابزار به درد شما بخورد. به هر حال در امتحان کردن آن ضرری نیست. اگر کار نکرد می توانید آن را کنار بگذارید ولی هر چه بیشتر تمرین کنید مسلما نتیجه بهتری می گیرید.

 

چوب آب یابی

 

تاریخچه چوب آب یابی

این ابزار در قرن های گذشته عمدتا برای پیدا کردن آب و ارتباط با ارواح استفاده می شده است. البته در تاریخ اشاره دقیقی به تمرینات آن نشده و اخیرا مورد واکاوی مجدد قرار گرفته است.

تصور می شود که منشا تولید این ابزار به قرن ۱۶ میلادی در آلمان برمی گردد. ابتدا بیشترین کاربرد آن برای یافتن فلزات بوده است ولی با شهرت یافتن آن، استفاده های دیگری نیز آن می شد. این ابزار به قدری به آلمان ها در یافتن فلزات با ارزش کمک کرد که توانست صنعت معدن آنها را دگرگون کند.

مکانیسم کارکرد چوب آب یابی

این ابزار بسته به انرژی شخصی و شهود شما کار می کند. در واقع هیچ نیروی جادویی باعث نمی شود که شما توسط این چوب های آب یابی به سمت گنج های نهفته جلب شوید. بلکه این وسیله فقط کمک می کند تا قدرت های درونی که دارید نمایان شوند.

ما انسانها همگی دارای قدرت های ماورایی هستیم که شاید نتوانیم به راحتی آنها را بیدار کنیم. به همین دلیل است که ابزارهای طالع بینی به ما کمک زیادی می کنند. برای مثال استفاده از کارت های تاروت و شاقول ابن سینا نمونه های دیگری از این ابزارها هستند. این وسایل به شما کمک می کند تا توانایی های ماورایی طبیعی و شهود خود را کنترل کنید.

برای مثال، اگر به دنبال یک منبع آبی زیر زمینی هستید چوب های آب یابی به شما نخواهند گفت که کجا آب مخفی شده بلکه کاری که می کند این است که غریضه درونی شما را بزرگنمایی کرده تا بتوانید آب پیدا کنید. پس خود شما آب را پیدا کرده اید. این ابزارها باعث افزایش هوشیاری، تمرکز فکر و بالا رفتن قدرت شهود می شوند. تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که نیت کنید و اجازه دهید که این ابزار به شما کمک کند تا به هدف خود برسید.

برخی اعتقاد دارند که برای ساخت این ابزار تنها باید از مس یا طلا استفاده کرد ولی حقیقت این است که از هر جنسی استفاده کنید نتیجه همان است. حتی بهتر است از جنسی که به طبیعت مربوط می شود مثل چوب استفاده کنید. بنابراین جنس خود ابزار چندان مهم نیست و موفقیت در این کار بستگی به نحوه استفاده از آن دارد.

استفاده ماورایی از چوب آب یابی

همان طور که گفته شد با این ابزار علاوه بر پیدا کردن چیزهای مادی می توان چیزهای معنوی و روحی را هم کشف و شناسایی کرد.

برای مثال اگر می خواهید انرژی های یک اتاق را متوجه شوید در این صورت استفاده از چوب آب یابی بسیار کاربردی است. گفته می شود که از این وسیله برای یافتن موجودات غیر ارگانیک در یک محل و ارتباط با آن هم استفاده می شود که البته بهتر است چنین کاری انجام نشود.

اگر در زندگی خود نیاز به راهنمایی دارید این وسیله می تواند به رسیدن شما به جواب ها و کشف احساسات واقعی شما کمک کند.

استفاده از چوب آب یابی

استفاده از چوب آب یابی بسیار ساده است. معمولا از دو نوع چوبی و فلزی استفاده می شود:

نوع چوبی:

یک تکه شاخه درخت که انتهای آن دو شاخه می شود را پیدا کنید تا هر دست یکی از آن شاخه ها را بگیرد. تکه چوب باید در امتداد آرنج و دور از بدن باشد. باید تا می توانید موازی سطح زمین نگه دارید. اجازه ندهید که شاخه به سمت بالا یا پایین حرکت کند. بسته به قدرت شهود و حرکات ظریف شاخه می توانید چیزی که دنبال آن هستید را پیدا کنید.

 

چوب آب یابی

 

نوع فلزی:

اگر می خواهید از نوع فلزی استفاده کنید در این صورت باید از دو میله L شکل که از جنس خاصی از فلزات ایجاد شده استفاده کنید. بخش کوچکتر هر میله را در دست بگیرید و در حالی که انتهای بزرگتر میله رو به روی شماست راه بروید. دستان شما باید حدودا ۲۳ سانتی متر از هم فاصله داشته باشند. وقتی بخش بلند میله ها به هم نزدیک شدند و شکل ضربدر به وجود آمد یعنی شما نزدیک هدف خود هستید.

 

چوب آب یابی

چوب آب یابی

 

نکاتی برای استفاده بهتر از چوب آب یابی

– ابتدا ذهن خود را آرام کنید و نفس های آگاهانه بکشید
– بر هدف مورد نظر خود تمرکز کنید
– در ذهن خود تصور کنید که دنبال چه چیزی هستید
– نیت و هدف خود را در دل به کائنات بگویید
– به چوب یا میله های مورد استفاده خود بگویید که دنبال چه چیزی هستید
– آهسته راه بروید
– با الگویی راه بروید که بعدا بدانید کجاها را راه رفته اید
– یا اینکه به هر سمتی که حس می کنید کشیده می شوید راه بروید.

 

 

+4
نیلوفر
نیلوفر
- دانشجوی روانشناسی بالینی و مترجم. - وظایف: مشارکت در ترجمه مقالات ماورایی و روانشناسی برای سایت - علایق: علوم ماورا و مراقبه، روانشناسی بالینی، فلسفه، روانشناسی عمومی، قانون جذب، شمنیسم، عرفان و ...
اشتراک
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
رفتن به نوار ابزار