قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

چرا به شخص خاصی فکر می کنیم؟ (دلایل ماورایی)

غمگین
باورهای ذهنی مخرب و از بین برنده خوشحالی
ژوئن 7, 2019
تجربه ماورا
تجربه ماورا – قدرت های ماورایی یا فراآگاهی؟ (نوشته آرامش)
ژوئن 9, 2019

چرا به شخص خاصی فکر می کنیم؟ (دلایل ماورایی)

فکر کردن به کسی

فکر کردن به کسی

چرا به شخص خاصی فکر می کنیم؟ (دلایل ماورایی)

برای بسیاری از افراد پیش آمده که در برهه هایی از زندگی خود به طور وسواس گونه به شخص خاصی فکر کنند. آنها شب و روز به یاد آن فرد هستند و در کنار کارهای روزانه و در پس زمینه ذهن خود هم به یاد آن شخص هستند و لحظه ای از فکر او خارج نمی شوند. معمولا این حالت بین افراد عاشق پیشه رخ می دهد ولی غیر از آن هم می تواند باشد.

برای بررسی علل این حالت هم دلایل روانشناسی و هم ماورایی وجود دارد که قصد داریم در این پست به نوع دوم این علل اشاره کنیم.

 

فکر کردن به کسی

 

چرا ما به کسی فکر می کنیم؟

در بیشتر اوقات وقتی به کسی فکر می کنیم منشا و دلایل آن روحانی است تا چیزهای مادی و دنیوی.

اما این دلایل معنوی و روحی چه هستند؟

۱- ارتباط روحی بین شما و آن شخص

وقتی ما بدون هیچ دلیل خاصی یاد یک نفر می افتیم می توانیم آن را به ارتباط روحی مشترک نسبت دهیم. هر چه قدر مدت زمان این فکر کردن طولانی تر باشد امکان این اشتراک و ارتباط روحی بیشتر است.

ممکن است با هر بار ارتباط روحی، پیام های تله پاتی هم بدون آنکه عمدی باشد بین شما و او رد و بدل شود. اینها مکالمات غیر کلامی هستند که وابسته به ارتعاشات روحی و چیزی فراتر از ماده اند.

این ارتباط تله پاتی به ندرت شدید و قابل کنترل است مگر در افرادی که جفت روحی هستند و یا رابطه عاطفی خیلی نزدیک دارند.

بنابراین وقتی به فردی فکر می کنیم ممکن است به خاطر این باشد که به صورت تله پاتی با ما در ارتباط هستند. پیام می تواند هر چه باشد حتی احساسات شدید.

۲- راهنمایان روحی

دلیل دیگر اینکه چرا به یک نفر فکر می کنیم می تواند این باشد که قرار است او در مرحله بعدی پیشرفت روحی، نقش مهمی برای ما داشته باشد. در این حالت منشا فکر از ناحیه راهنمایان روحی ما است. آنها قصد دارند به ما بفهمانند شخصی که در مورد آن زیاد فکر می کنیم قرار است تغییرات زیادی در زندگی ما پدید بیاورد.

در این حالات باید مطابق حس شهود خود، این افکار را بررسی کرده و طبق آنها رفتار کنیم. در اینجا حس شهودی بسیار مهم است. اگر از فکر کردن به شخص حس معنوی خوبی می گیرید می تواند نشانه این باشد که باید رابطه خود را با او عمیق تر کنید ولی اگر این حس، منفی و بی ثمر باشد در این صورت لازم است که فاصله خود را از آن بیشتر کنید.

اگر این حس ها برای شما مبهم است می توانید مراقبه کنید و یا از راهنمایان روحی خود بخواهید که شفاف سازی های بیشتری کنند.

اگر عاشقانه تمام مدت به شخصی فکر کنیم یعنی او هم ما را دوست دارد؟

الزاما این طور نیست. وقتی شما فردی را دوست دارید در طول زمان، ارتباط عمیق عاطفی با او برقرار می کنید و به فکر کردن به او معتاد می شوید. وقتی در کنار او هستید ممکن است رفتارهای احمقانه انجام دهید چون دست پاچه هستید و هنوز آماده ابراز حس واقعی خود نیستید. حتی ممکن است طناب های انرژیکی یک طرفه بین شما و او ایجاد شود و وابستگی شما را به او بیشتر کند.

البته همیشه وقتی نمی توانید از فکر کردن به آن شخص دست بردارید نشانه عشق واقعی نیست و می تواند یک حس گذرا باشد. اما چگونه فرق بین آن دو را بفهمیم؟

وقتی شما واقعا عاشق فردی باشید از فکر کردن مداوم به او خوشحال می شوید و حس ارتباط فکری و روحی را کاملا احساس می کنید. در مواردی ممکن است بدون آنکه چیزی بگویید شخص مقابل هم از شما خوشش بیاید.

ولی اگر فقط به این دلیل به آن شخص فکر می کنید که تنها هستید و در موقعیت بدی گیر کرده اید و می خواهید وقت کشی کنید و معمولا هم وقتی تنها هستید به یاد او می افتید در این صورت عاشق نیستید و فقط یک کراش کوچک نسبت به او دارید.

ولی اگر شخصی را دوست نداشته باشیم چه؟

گاهی هم ممکن است مدام به فکر کسی باشید که از او متنفر هستید مثلا حس تنفر به یکی از خویشاوندان یا رئیس ظالم خود و اینکه چه کارهای بدی در حق شما کرده اند.

این افکار بیشتر در ذهن خود شما می چرخند چون هنوز نتوانسته اید آنها را هضم کنید. این فکرهای منفی می توانند سلامت روان، جسم و سطح ارتعاشات شما را پایین بیاورند.

گاهی شخصی که مدام نسبت به او افکار تنفرآمیز دارید او هم چنین انرژی را حس کرده و یک نوع تله پاتی منفی دو طرفه رخ می دهد و هر بار بدون آنکه کلمه ای بین شما رد و بدل شود خود به خود از یکدیگر دور می شوید.

در این حالت بهتر است به خاطر سلامت خودتان هم که شده آن فرد را مورد بخشش قرار دهید و کارهای بد او را فراموش کنید و در عوض آرزوی تغییر و تحول روحی برای او داشته باشید. در این صورت احساس آزادی و شادمانی می کنید و می توانید فضای ذهنی خود را با افکار بهتری اشغال کنید.

 

 

+16
نیلوفر
نیلوفر
- دانشجوی روانشناسی بالینی و مترجم. - وظایف: مشارکت در ترجمه مقالات ماورایی و روانشناسی برای سایت - علایق: علوم ماورا و مراقبه، روانشناسی بالینی، فلسفه، روانشناسی عمومی، قانون جذب، شمنیسم، عرفان و ...
اشتراک
اطلاع از
65 Comments
قدیمی ترین
جدیدترین
Inline Feedbacks
View all comments
حمید
مهمان
حمید
1 سال قبل

باسلام، میشه لطفاً راهنمایی کنید؟
بنده مجرد هستم و یک مدت هست توهمات احمقانه ازدواج با دختری را در ذهن دارم که :۱- اختلاف عقیده داریم ۲-باید قدرت داشته باشم تا آن دختر را بگیرم چون شخصیت اجتماعیش چند برابر بالاتر از منه،
هر کاری میکنم بهش فکر نکنم نمیشه، عجیب فکرم را مشغول کرده ، این را هم بگم اون شخص منو ندیده و نمیشناسه و فقط من دیدمش، آیا این توهمات احمقانه هست یا یک سرّی دارد؟( تشکر میکنم جواب بدید.)

+18
علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  حمید

با سلام.
اگر او شما را نمی شناسد و موقعیت خیلی بالاتری دارد احتمالا فقط یک حس یک طرفه است. عاشقی حالتی مشابه وسواس فکری پدید می آورد و فرد بدون اراده خود شب و روز به معشوقه فکر می کند. امیدوارم این توجه شما به او باعث شود که قدم های لازم برای رسیدن به او را هم بردارید و در کنار هم خوشبخت زندگی کنید.
موفق باشید

+5
حمید
مهمان
حمید
1 سال قبل

گرچه علاقه من به او، علاقه پاک هست و به نیت ازدواج هست، ولی(نمیخوام) بهش فکر بکنم ، آیا راه حل منطقی دارید؟( با تشکر از جوابتون)

+1
علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  حمید

با سلام.
در این مورد سعی می شود مطلبی نوشته شود.
موفق باشید

0
Mahtab
مهمان
Mahtab
1 سال قبل

با سلام خسته نباشید من دختری مجرد و ۲۴ ساله هستم با اینکه از نظر ظاهری خانواده تحصیلات و بقیه موارد میشه گفت مشکلی ندارم و حالا به گفته خیلیاا از بیشتر دخترا بالاترم( البته به حساب تعریف نزارین) ولی نمیتونم چرا هیچ وقت به پسری علاقه مند نشدم و نمیشم حس عشقی که همه میگن در دوره بلوغ یا بعدش کلاا برام بیگانست مرد ها هم زیاد سمتم نمیان با اینکه به راحتی دوست میشم منظورم دوست معمولیه ولی نمیتونم رابطه ای عاطفی برقرار کنم راستش همیشه یکی تو ذهنمه از بچگی بود که انگار یه جا منتظرمه و… بیشتر »

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  Mahtab

با سلام.
ابتدا به مشاور مراجعه کنید ولی اگر مشکل شما حل نشد شاید تجاربی که در پست دختران طلسم شده نوشته به شما دید بهتری دهد.
موفق باشید

0
شقایق
مهمان
شقایق
1 سال قبل

سلام
بعضی وقت ها به طور ناگهانی به یاد پسر دایی ام می افتم و واقعا حس خوبی دارم. حتی وقتی هم که او را می بینم از طریق نگاه کردنش می فهمم که او حس علاقه به من دارد.
آیا این درفکر هم بودن ممکن است که دوطرفه باشد؟

+6
علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  شقایق

با سلام.
بهتر است تا مطمئن نشده اید و از زبان او چیزی نشنیده اید و خاستگاری جدی پیش نیامده به او فکر نکنید تا بعدا دچار شکست عشقی نشوید. گاهی این حسها یک طرفه است و به شدت به روح و روان آسیب می زند.
موفق باشید

+3
سارا
مهمان
سارا
1 سال قبل

سلام ممنون از محتوای عالی و کاملتون. من ۶ ماهی میشه که توی محل کار یک اقا زیاد به من نگاه میکرد و من بی توجه بودم و بعد از چند ماه توجه من رو به خودش جلب کرد و وقتی من متوجه شدم نگاهش رو میدزدید.و من ناخداگاه به ایشون علاقه مند شدم .فقط یکبار در یک جلسه ۳نفره من کنار ایشون نشستم (قرار بود محل کارمون از هم تفکیک شه.من بعنوان اینکه دیگه نمیبینمش رفتم کنارشون)واون لحظه خیلی احساس خوبی به من دست داد حسی که تاحالا تجربش نکرده بودم نمیدونم چجوری بیانش کنم.یجورایی از فاصله نزدیک اون… بیشتر »

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  سارا

با سلام. حالاتی که ذکر کردید معمولا در بیشتر عشقها حتی نوع یک طرفه هم دیده می شود. مثل فکر کردن وسواسی و زیاد در مورد شخص مورد علاقه، حس صمیمیت درونی، رویا پردازی و خواب دیدن و … بنابراین نمی توان گفت که آیا این احساس دو طرفه است یا خیر. بیشتر احساسات عشقی در اثر فعل و انفعالات هورمونی و تاثیر بر مغز و بخش های مختلف آن است. فراموشی کامل فرد ممکن است گاهی تا چند سال طول بکشد که امیدوارم اگر این رابطه برای شما نتیجه بخش نیست زودتر او را فراموش کنید و به موقعیت… بیشتر »

ema
مهمان
ema
1 سال قبل

سلام من یه رفیقی داتشتم که تقریبا چند سال پیش توی تصادف مرد با این وجود من هنوز خیلی بهش فکر میکنم دوستش داشتم دوست خوبی بود ولی نمیتونم از ذهنم بیرونش کنم هم احساس میکنم کنارمه یا داره نگام میکنه ایا این فقط یه حس تلقینه یا میشه گفت واقعیه و اینکه وقتایی هم که مراقبه انجام میدم همیشه سنگینی یه نیرویی رو روی کف دستم احساس میکنم که دایره وار میچرخه یا دستمو نوازش میده و احساس سوزن سوزن شدن توی سر انگشتام به وجود میاد راستش یکم ذهنم درگیره میشه حداقل بهم بگین چرا توی مراقبه این… بیشتر »

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  ema

با سلام.
خدا او را رحمت کند. در هنگام مراقبه، حساسیت روحی ما بالاتر رفته و نیروهای ظریف تر را بهتر حس می کنیم. ارواح عزیزان همواره مراقب ما هستند و بهتر است ما هم هر کاری از دستمان بر می آید (مثل فرستادن خیرات) برای آنها انجام دهیم.
موفق باشید

+3
سمبل
مهمان
1 سال قبل

سلام
من ي مدت با اقايي بودم ک ايشون متارکه بود و در حال جدايي از همسرش من ب شدت ايشونو دوس داشتم و حرف ازدواج بين ما بود ولي ايشون بنا ب مخالفت خانوادش نتونس جدا شه و برگشت ب زندگيش داعم فکر ميکنم ب ايشون حتي اگ خودمو سرگرم ورزش و کاراي ديگه کنم انگار از مغزم نميره کنار و اين خيلي بهمم ميريزه ک هنوز بهشون علاقه دارم…. نميدونم دليل اين همه فکر چيه!!!!

0
علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  سمبل

با سلام.
حالت فکر کردن به معشوق در بیشتر ساعات روز، امری عادی است و شبیه حالت وسواس ذهنی است. بهتر است با یک مشاور صحبت کنید و یا شخص دیگری را پس از اینکه مطمئن شدید فرد مناسبی است جایگزین فرد قبلی کنید. گاهی تا فرد جدیدی در زندگی ما نیاید نفر قبلی فراموش نمی شود.
موفق باشید

+2
سهیلا
مهمان
1 سال قبل

سلام ، من دختری بیست و دو ساله و مجرد هستم. چند وقتی یه اقایی رو میبینم. و هردفعه که ایشون رو میبینم ناخوداگاه چشم تو چشم میشیم. یعنی هر پنج و شش باری که دیدمشون چشم تو چشم شدیدم بدون اینکه توجهی دیگه ای به سایر اعضای صورتشون شده باشم. البته از رفتار ایشون هم متوجه شدم که ایشون به من نگاه میکنن. و چیز عجیب دیگه ای که خیلی ذهنم رو مشغول کرده ایین هست که در همین مدت کوتاهی که ما همدیگرو دیدیم چند بار ایشون رو تو خواب دیدم و از خواب بیدار شدم در حالی… بیشتر »

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  سهیلا

با سلام.
چون تفسیر این موارد بسیار حساس است و سوء برداشت از آنها ممکن است باعث آسیب روحی شما شود و شکست عشقی پیش بیاید بنابراین نمی توانم نظر قطعی در مورد آن بدهم.
فقط بگویم مردی که شرم و حیا دارد مستقیم به چهره زن نگاه نمی کند و بی جهت با او چشم به چشم نمی شود. پس این افراد را زیاد جدی نگیرید.

موفق باشید

+6
Sima
مهمان
Sima
1 سال قبل

سلام ممنونم از مطالب خوبتون من دختری ۲۱ساله هستم و به آقایی علاقه مند شدم که ایشون درشهر دیگری زندگی میکنند اما از علاقه من مطلع هستند و خودشون هم به من ابراز علاقه کردن،چند ماه پیش به خاطر ی مسئله ای که پیش اومد من به عشقشون شک کردم ورابطه رو با وجود مخالفت ایشون تموم کردم اما بعضی مواقع حس میکنم که انگار داره به من فکر میکنه یا حتی حس میکنم که انگار به چی فکر میکنه و چه حسی داره،یعنی انکار کاملا احساسش به من منتقل میشه و وقتی بررسی میکنم در بیشتر موارد انگار اشتباه… بیشتر »

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  Sima

با سلام.
حالت تله پاتی در بین کسانی که از لحاظ روحی و یا ژنتیکی به هم نزدیک هستند امری رایج است. به هر حال اگر واقعا قصد جدایی از او دارید از خودبرتر خود بخواهید اطلاعات ماورایی که از جانب او می رسد را سانسور کند تا دیگر از آنها مطلع نشوید و اذیت نگردید.
موفق باشید

+5
رها
مهمان
رها
1 سال قبل

سلام چه طوری حالت روحی که به ما تله پاتی میشه رو سانسور کرد میشه یه توضیحی بدید . متچکرم

+1
علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  رها

با سلام.
لطفا به این پست مراجعه شود.
موفق باشید

+7
امیر
مهمان
امیر
11 ماه قبل

با سلام خدمت آقای علی خانی من مدتی هست که عشق ی دختر بودم و یهو گاهی موقعا فکرشو میکنم و یهو لبخند میزنم.از این قضیه که دیدمش میگذره و گاهی اوقات وقتی بهش فکر میکنم حس خوبی بهم دست میده آیا اون بهم فکر میکنه؟؟

+1
علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  امیر

با سلام.
با قطعیت نمی توان گفت. بهتر است تکنیک های روانشناسی که نشان می دهد خانمی به شما علاقه دارد را هم مطالعه کنید تا مطمئن شوید.
موفق باشید

0
آرمیتا
مهمان
11 ماه قبل

سلام من دختری ۱۷ ساله هستم چند وقتی میشه که به علت رفت و آمد اجباریم به یه مکانی، با پسری ۱۸ ساله اشنا شدم و نزدیک ۱ ماه هرروز چندین ساعت به دلیل کارهایی که داشتیم اونجا بودیم. من ادم کم صحبت و آرامی هستم و سرصحبت را با کسانی که نمیشناسم باز نمی کنم و اکثرا سمت کسانی که میشناسم میرم. اما این پسر بعد از چند روز اول سعی درارتباط برقرار کردن با من داشت و من هم واقعا دست پاچه میشدم و نمیدونم ایا بهش حس عشق دارم یا خیر‌. دائم در خواب هام میبینمش و… بیشتر »

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  آرمیتا

با سلام. تشخیص دو طرفه بودن یک حس عاشقانه بسیار سخت است مخصوصا اگر طرف مقابل شما جنس مذکر باشد. آنها می توانند بدون داشتن عشق درونی و از سر تفریح و یا هوس به راحتی وانمود کنند که عاشق هستند. ولی جنس مونث معمولا در ابراز علایق خود رو راست تر است چون تا وقتی حس او واقعی نباشد به دلیل شرم و حیا و مسائل دیگر به خود اجازه نمی دهد به کسی نزدیک شود. بنابراین بیشتر احتیاط کنید. ممکن است یک نفر ساعت ها به فرد مورد علاقه خود فکر کند ولی آن فرد حتی نداند که… بیشتر »

زهرا
مهمان
زهرا
11 ماه قبل

سلام من خانم ۳۰ ساله متاهل هستم فرزند هم دارم ، پسر عمه ای دارم که از کودکی بسیار به او فکر میکردم ، همیشه برایم یک الگو بوده و هست ، اصلا خدایی نکرده از جهت دیگه بهش فکر نمیکنم ، چون متاهل هستم و البته ایشون مجرد هستن .کلا با ایشون ارتباط عاشقانه نداشتم فقط چند ماهی از لحاظ درسی و کاری گفتگوی کاملا رسمی داشتیم و الان بعد از گذشت ۴ سال از ازدواج من با اینکه حتی من راجع به ایشون فکر نمیکنم چون از بعدم کانی هم فاصله داریم و همدیگرو نمیبینیم ، ایشون رو… بیشتر »

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  زهرا

با سلام. گاهی دیدن خواب یک فرد، واقعا منظور از خود او نیست و احتمالا ضمیر ناخودآگاه شما برای اینکه بهتر بتواند اطلاعاتی را به شما منتقل کند از یک واسطه تصویری در خواب که همان پسر عمه شما است استفاده کرده است. ضمیر ناخودآگاه در خواب چندان تایع سرکوب های ذهنی ما نیست و اگر احساس کند با صحبت با فردی خاص حس بهتری پیدا می کنید و تخلیه عاطفی می شوید این کار را برای سلامتی شما انجام می دهد. حتی اگر مضمون خواب، غیراخلاقی هم باشد سرکوب کردن آن فایده ای ندارد و باید دنبال دلایل ریشه… بیشتر »

eman
مهمان
eman
10 ماه قبل

سلام.من یه دختر نزدیک محل کارم که موقعی میاد بهم خیره میشیم.. موقعی که در محل کارم نیستم یه جورایی امارمو میگیره ببینم اونجام یانه..اما بهش میگم بیا تا باهم حرف بزنیم نمیاد..یکی دو بار امتحانش کردم موقعی که نیستم با چشم دنبالم میکنه ببینم اونجایی که دیروز بود هستم یانه..نمیدونم منظورش چیه.ایا ازمن خوشش میاد

0
علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  eman

با سلام.
شاید در مرحله تحقیق باشد بنابراین فعلا به ایشان کاری نداشته باشید. ان شاالله که خیر باشد.
موفق باشید

0
eman
مهمان
eman
10 ماه قبل

سلام..یعنی هنوز بهم اعتماد نداره .منظورتون اینه..دیروز موندم تو پارک اومد سوار ماشین شد هی نگام میکرد..با فرداش رفتم پشت درخت پنهان شدم ببینم عکس العملش چیه..سوار ماشین شد جاهای داشت نگاه میکرد ببینم من اونجام.

0
علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  eman

با سلام.
واقعا اطلاع ندارم. بهتر است حساس نشوید. اگر شما هم به او حسی دارید در مورد او تحقیق کنید و از مسیر درست خاستگاری کنید. راهنمایی گرفتن از یک مشاور ازدواج در مراحل بعدی می تواند کمک کننده باشد.
موفق باشید

+1
Fare
مهمان
Fare
9 ماه قبل

با سلام و خسته نباشید…من یه خانم ۲۸ساله هستم و نسبت به یکی از اقوام نزدیکم واقعا حس خوبی دارم…البته هم جنس…و چون ایشون سرشار از انرژی هستن احساس میکنم از ایشون انرژی میگیرم و در واقع دوستش دارم… الان یه دوماهی میشه که همو ندیدیم…چن روز پیش یک دفعه ای به ذهنم اومد و مدام بهش فکر کردم و احساس کردم که بهش نیاز دارم(البته برا این که کنارم باشه و باهم حرف بزنیم)… می خواستم بدونم تو اون موقعی که من هم روحن هم فکرن دارم بهش فکر میکنم اونم به من فکر میکنه؟ خودم که این حسو… بیشتر »

سینا تقی نژاد (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  Fare

سلام دو موجود پشت به هم کرده ولی نزدیک به هم می بینم (ببخشید گاهی وقت ها سایکیک ریدینگ را دوست دارم و تمرین می کنم). وقتی آن قدر فاصله احساسی شما زیاد است که غرور اجازه ارتباط نمی دهد یعنی مسائل دیگری هم در میان است. شاید او احساس می کند فقط برای زمان هایی که به او نیاز دارید سراغ او می روید هر چند اوقات خوب دیگری هم می بینم که با هم داشتید. پیشنهاد می کنم شادی های خود را هم بیشتر با او تقسیم کنید. اگر در سکوت هم می توانید کنار هم راحت باشید… بیشتر »

Fare
مهمان
Fare
9 ماه قبل

بله…مسائل و کسانی هستند که مانع ارتباط مادونفر میشن…من کاملا مطمئنم که از لحاظ روحی هردو بهم وابسته ایم ولی هردو غرور بیجا هم داریم…اگر ماباهم فامیل نبودیم و به عنوان دودوست باهم آشنا بودیم هیچوقت از هم جدا نمی شدیم…من احساس میکنم هرموقع یاد ایشون می یوفتم ایشون خودشون انرژی برای من می فرستن…قبلا هم گفتم چون ایشون سرشار از انرژی و جذبه هستن و دستی هم در اینجور کارها دارن برا همین فکر میکنم که انرژی از طرف ایشونه که ارتباط از طرف من باشه…

0
سینا تقی نژاد (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  Fare

سلام چیزی که دیدم انرژی های خود شما بود. یعنی ریسمان انرژی که بین دو نفر ایجاد می شود در بین شما نبود. به تفسیر دیگر همه اینها در ذهن شما است و روح او خبر ندارد. تصویر دیگری که دیدم خراب کردن عمدی آوار توسط یک مرد بود که آوارها روی او می ریخت. می توانم این نماد را این طور تفسیر کنم که علاقه به افکاری که باعث آزار شما می شود دارید. راه حل را هم به این صورت دیدم که موجودی سفید با انرژی های مستقل هستید. یعنی باید به استقلال روحی برسید و به دیگران… بیشتر »

Javad7
عضو
9 ماه قبل

ببخشید اگه امکانش هست میشه از شهود خودتون برا ماهم استفاده کنید ی چیزی بگید درباره ما لطفا

0
سینا تقی نژاد (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  Javad7

سلام اول انرژی از شما حس کردم که باعث شد بخندم شاید روحیه خوبی دارید. بعد تصویری دیدم که مردی چهارشانه با پیراهن روشن پشت کامپیوتر است و لب هایش به نشانه ندانستن آویزان است و همه چیز را زیر سوال می برد. آن مرد برمی گردد به صفحه مانیتور و چشمهایش گرد می شود و ابروهایش درهم و صاف. تفسیر این شکلهایی که دیدم شاید مربوط به حالت ظاهری شما باشد یا کیفیت ارتباط شما با دنیا. مثلا احساس من از گرد شدن چشم یعنی دید کامل و کنجکاوی و داشتن اطلاعات بسیار در مورد یک موضوع و اخم… بیشتر »

Javad7
عضو
8 ماه قبل

مرسی از وقتی ک گذاشتین
______
اینکه گفتین همه چیزو زیر سوال میبرم درسته از قوانین طبیعت تا به جود امدن ادم ….
تقریبا همه چیز 😊
و درباره ی انرژی که حس کردین و گفتین خوبه اینطور نیست روحیه خوبی ندارم و معمولا ناراحتم.

و چشمان گرد هم شاید نشانه ی گیجی سر در گمی من در مقابل سوال ها و یا جواب هایی ک دارم…و شایدم همون ک شما فرموید….

بازم مرسی از وقتی ک گذاشتین…

+1
Last edited 8 ماه قبل by Javad7
Fare
مهمان
Fare
9 ماه قبل

واقعا از پاسخ گویی به موقع و دقیقتون یک دنیا ممنونم…بله شاید من این تفسیری که از من داشتید رو داشته باشم و باید همچنین بگم که وقتی قراره یک اتفاقی رخ بده من از قبل باخبر میشم(البته رخ دادهایی که از نظر من مهمه) و این موضوع بعضی وقتا اذیتم می کنه… کاش الان کنار شما ادمین عزیز بودم و بیشتر از دانایی شما استفاده میکردم…سپاس🌹

+2
سینا تقی نژاد (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  Fare

سلام
از راه دور هم سوالی داشتید بپرسید. اینجا اگر بتوانم پاسخگو هستم

+4
mgiya
عضو
9 ماه قبل

تمرین سایکیک ریدینگ چیه؟

0
سینا تقی نژاد (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  mgiya

سلام
psychic reading یعنی استفاده از قدرت های ماورایی برای گرفتن اطلاعاتی از دیگران.

+1
حمید رضا
مهمان
حمید رضا
9 ماه قبل

سلام ۵ سال پیش زن دائیم پیشنهاد کرده بود که اگه قصد ازدواج دارم به دختر دائیم هم فکر کنم اما من بدلیل مشکلات مالی قدم پیش نزاشتم تا ۲سال پیش که دختر دائیم ازدواج کرد و من هم اصلا به این قضیه فکر نمی کردم البته این هم بگم چندان علاقه به دختر دائیم برای ازدواج هم نداشتم واصلا به اون فکر نمی کردم اما الان ۵_۶ ماهه یکسره و بدون دلیل زن دائیم به فکرم میاد تو خوابم میاد صبح که پا میشم فکرشم با هام پا میشه نمیدونم چی کار کنم جالبه وقتی به او فکرمی کنم… بیشتر »

سینا تقی نژاد (مسئول روابط عمومی)
ادمین

سلام
اگر زن شوهردار است این افکار شیطانی است و به خدا پناه ببرید.

0
clearmode
مهمان
clearmode
8 ماه قبل

سلام. من الان نزدیک به یکساله که خواب کسی که یه مدت باهاش بودم و عاشقم بود رو میبینم. منم دوستش داشتم اما بخاطر یه مشکلاتی رابطه رو تموم کردم. الان یکساله که همه راه های ارتباطی باهام رو قطع کردم چون کنکور دارم و کلن گوشیو اینا رو گذاشتم کنار. بخاطر همین هیچ ارتباطی دیگه باهاش ندارم. بار آخرم خیلی بد دعوامون شد و اردیبهشت ۹۸ بود. بار اخر ایشون خیلی اصرار داشت که بیان با خانواده من صحبت کنن برای خواستگاری و من تمایلی نداشتم به ازدواج. بعد آبان ۹۸ مامانم یک کانال تلگرامی درست کرد ولینکشو توی… بیشتر »

clearmode
مهمان
clearmode
8 ماه قبل
Reply to  clearmode

با سلام دوباره. در کمال تعجب امروز مامانم بهم گفت که این آقا بهش پیام داده توی تلگرام و احوالپرسی کرده. واقعن برگام ریخت. فکر نمیکردم خوابم رویای صادقه باشه. فکر نمیکردم اصلن این چیزا در مورد آدمی مثل من صدق کنه. فکر میکردم همش توهم دارم میزنم.

0
سینا تقی نژاد (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  clearmode

سلام
دوست عزیز، خواب دیدن شخصی که به او علاقه دلایل زیادی می تواند داشته باشد. شاید تخلیه ناخودآگاه باشد شاید ارتباط ذهنی دو طرفه باشد و شاید هم مروری بر گذشته. اگر احساس می کنید روابط شما آینده ای ندارد دلیلی برای ادامه آن نیست. البته کمک گرفتن از مشاور ازدواج هم توصیه می شود.

0
Zahra
مهمان
Zahra
8 ماه قبل

سلام .ببخشید من دختر ۱۵ ساله ای هستم که در یک روز با یه پسر ۱۸ ساله آشنا میشم و از اون پسر بدم می اومد ولی دوست داشتم داشتم باهاش ارتباط برقرار کنم مثل یک آدم مجهول بود در ذهنم من با اون پسر ۳ ماه دوست بودیم ولی یک دفعه همه چی خراب شد راستش من الان ۴ ماه بدون اون زندگی میکنم خیلی حس بدی دارم یا خوابش و میبینم یا مدام بهش فکر میکنم .این حس علاقه هست و من نمیدونم چیکار باید بکنم که کمتر بهش فکر کنم ؟

0
سینا تقی نژاد (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  Zahra

سلام
این حالت ها در این سن عادی است. اگر حس عمیق تری به او دارید به این پست مراجعه کنید.

0
Melika
مهمان
Melika
8 ماه قبل

سلام. من کلا به بحث انرژی و فرکانس و اینا خیلی علاقه دارم و خیلی هم مطالعه کردم درباره ش. چیزی که میخوام بگم اینه که من تقریبا دو سه ماه از آشناییم با یکی میگذشت و کلا هیچ احساس خاصی بهش نداشتم(من دخترم و اون فرد هم دختره) اما دوست صمیمیم به شدت علاقه مند شده بود به اون دختر. یکبار همین دوست صمیمیم بهم گفت تاحالا دقت کردی خیلی به تو توجه میکنه؟ من واقعا دقت نکرده بودم تا اون موقع؛ اما همون روز چند دقیقه بعد متوجه نگاهش شدم که بهم نگاه میکرد و بعد از اون… بیشتر »

سینا تقی نژاد (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  Melika

سلام
تلقینات دیگران مثل گفتن جمله ای که دوست شما گفت ممکن است باعث شروع این حس ها شده باشد ولی اگر چیزی نمی گفت و این اتفاقات پیش می آمد شاید بهتر می شد به دلایل ماورایی ارتباط داد. به نظرم همه چیز روند منطقی داشته یعنی خود شما او را فالو کردید و او هم برای شما متقابلا نظر گذاشته است. شاید هم من درست متوجه نشده ام 🙂 به هر حال اگر رابطه شما بی معنا است کم کم او را فراموش خواهید کرد. از دل برود هر آنکه از دیده رود

+1
ماه تابان
مهمان
ماه تابان
8 ماه قبل

سلام ببخشید من از ی نفر رو دوست دارم و همش بهش فکر میکنم بهش چیزی نگفتم فقط ی بار تولدشو توی گروه تبریک گفتم مثل همه ،اما اون اصلا جوابمم نداد باهمه خوبه هاا اما اصلا ب من هیچ توجهی نداره حتی ی بار من ب خواهرش ی چی گفتم اونم گفت باید از داداشم بگیرم اما بعذش اومداز بهم گفت ک خیلی کار داشته نمیتونه برام انحام بده در صورتی ک من فقط لینک ی کانال رو میخواستم و ایشون حداقل هر سه ساعت ی یبار انلاین میشه قشنگ معلومه نمیخواسته کار رو واسم انحام بده و اینکه… بیشتر »

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین

با سلام
به نظر بنده این از بی توجهی و عدم علاقه هم گذشته است. بهتر است دیگر به او فکر نکنید.
موفق باشید

+1
Nasim
مهمان
Nasim
7 ماه قبل

با سلام دختری ۲۳ ساله هستم پسری عاشق من شد و بعد از ۴ ماه اومد خواستگاریم ما اصلا با هم رابطه ای نداشتیم اولین بار منو جایی می بینه انگار از همونجا عاشقم شد ولی من اطلاعی نداشتم تا اینکه یه بار منو تو خیابون می بینه و جلومو میگیره که باهام حرف بزنه ولی من اجازه ندادم بعد از این ماجرا ۴ ماه بعد اومد خواستگاریم ولی من به خاطر نداشتن امادگی و ترس از ازدواج بهشون جواب منفی دادم بهم گفته بود جواب منفی بدی میرمو پشت سرمم نگاه نمیکنم من بعد از جواب منفیم تا حدود… بیشتر »

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  Nasim

با سلام
واقعا از ذهن دیگران اطلاع ندارم. شاید اگر با فرد جدید و بهتری آشنا شوید و رابطه جدی به قصد ازدواج را آغاز کنید فکر او از سر شما خارج شود.
موفق باشید

+1
Unknown
مهمان
Unknown
7 ماه قبل

من ی ترنس مرد رو دوست دارم و قبل از اینکه بخام دوسش داشته باشم یکی از بهترین دوستام بوده!
بهش گفتم دوسش دارم و بعد بش پیشنهاد دوستی(رل)دادم بعد خیلی تعجب کرد و گف میدونی چرا تا الان بت پیشنهاد ندادم چون نمیخاستم دوستیمون خراب شه!بعد ایشون تمام زمانی ک باهمیم رو داره با من لج بازی میکنه و یا با موهام بازی میکنه وقتی هم ک چتمون تموم شه اکثر اوقات اون شروع میکنه و پیام میده
میخاستم بدونم تا حالا ب من اظهار علاقه نکرده!دوستم داره ایا؟

0
علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  Unknown

با سلام
بهتر است به این نوع رابطه های عجیب و آسیب زننده و خارج از شرع و عرف پایان داده شود.
موفق باشید

+2
mojho
مهمان
mojho
6 ماه قبل

من به ینفر کراش دارم و هردیقه بهش فکر میکنم اون شخص هم منو میشناسه و نسبت به احساسم بهش گفتم ولی جوابی نداده بهم امکان این که اون هم بهم فکر کنه هست؟

+1
سینا تقی نژاد (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  mojho

سلام
اگر به احساس شما جوابی نداده است احتمال دارد احساس شما یک طرفه باشد.

0
Ana
مهمان
Ana
6 ماه قبل

سلام.با خوندن مطالبتون خواستم ازتون بپرسم من اصولا خیلی کم خواب می بینم ولی اگه خواب کسی رو ببینم مطمعنم خبری از سمت اون فرد هست که بعدش به گوش منم میرسه با اینکه اصلا به اون فرد فکر هم نمی کنم یا خیلی مواقع صحنه ای رو کاملا تو واقعیت دیدم که قبلا همون رو واضح تو خواب خیلی وقت پیش دیده بودم به نظر شما من تو خواب با افراد تله پاتی دارم یا چرا همچین چیزی برام رخ می ده؟

0
سینا تقی نژاد (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  Ana

سلام
احتمالا توانایی دیدن رویاهای صادقه دارید. شاید هم تله پاتی در خواب بوده است.

+1
Girl
مهمان
Girl
6 ماه قبل

سلام وقت بخیر من یه دختر ۲۰ ساله مجرد هستم حدودا ۴ سال پیش با یک نفر آشنا شدم که یکسال بزرگتر من هستن. اونموقع سنمون خیلی کم بود ایشون به من ابراز علاقه کردند حتی به قصد ازدواج پا پیش گذاشتن ولی من رد کردم چون فک میکردم این یک حس بچگانس و زودگذره ممکنه هردومون اسیب ببینیم و رابطم با ایشون قطع کردم اما تا امروز حس من تغییری نکرده با اینکه هم من هم ایشون کسانی رو تو زندگیمون داشتیم بازم ایشون هرسال موقع تولدم تبریک میگفتند یا گاهی اوقات پیام میدادن و حال منو جویا میشدن حدودا… بیشتر »

سینا تقی نژاد (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  Girl

سلام
البته بهتر است با یک مشاور ازدواج هم صحبت کنید.
اگر با وجود قطع رابطه باز هم به شما پیام تبریک می دهد شاید برای او مهم هستید. اگر شرایط هر دوی شما خوب است با خانواده های خود صحبت کنید شاید جور شد و ازدواج کردید.

0
آمنه
مهمان
آمنه
6 ماه قبل

سلام
حدود۸سال است که ازشخصی بی خبرم.یه زمانی خیلی دوستش داشتم ولی ازهم جداشدیم ومن سرگرم زندیگم شدم .هرچی شماره ازش داشتم حذف کردم تاهیچ وقت بهش فکرکنم.البته نمیشدبهش فکرکنم ولی نه اونقدکه اذیت شم.الان حدود۶ماه بیشتربه شدت دلم براش تنگ شده وهرچی گشتم پیداش نکردم .شماره ای هم ازش ندارم.نمیدونم اصلادرقیدحیات هستن یانه.ونمیتونم فراموشش کنم شب روزم شده اشک ریختن .آ رزوی فقط یافتن عرفانم هست
لطفاکمکم کنید

0
سینا تقی نژاد (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  آمنه

سلام آمنه عزیز، اگر آن مورد فرد مناسبی برای شما بود او را ترک نمی کردید. اگر به گذشته برگردید باز هم همین می شود. سعی کنید او را فراموش کنید و فرد بهتری را جایگزین کنید. قدیم ها که زن و شوهر برای هم می مردن و زن با لباس سفید به خانه بخت می رفت و با کفن سفید خارج می شد باز هم مشکلات داشتند. حالا که اصلا ازدواج هم جور نمی شود معلوم نیست اگر هم به هم برسید چگونه می خواهید مشکلات بعدی را حل کنید. باید مردی پشت شما باشد که هیچ وقت شما… بیشتر »

آمنه
مهمان
آمنه
5 ماه قبل

سلام.خیلی ممنون وقت گذاشتین جواب دادین.حالم بهترشدبااین جواب

+1
رفتن به نوار ابزار