قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
تجربه ماورا
تجربه ماورایی – سگ عجیب (نوشته علی)
آگوست 18, 2018
سن شروع تمرینات ماورایی
سن شروع تمرینات ماورایی
آگوست 18, 2018

چاکرای هفتم | باز کردن چاکرای تاج

چاکرای هفتم | باز کردن چاکرای تاج

چاکرای هفتم | باز کردن چاکرای تاج

هفتمین یا آخرین چاکرا از سیستم هفتگانه چاکراها، تاج نام دارد و موجب اتصال ما با آگاهی جهانی و برتر می شود. نام دیگر آن ساهاسرارا می باشد.

محل چاکرای هفتم در بالای سر است و رنگ آن صورتی یا سفید است. گاهی هاله ای از رنگ طلایی و سفید براق هم آن را احاطه می کند.

نمادی که مربوط مربوط به چاکرای هفتم میشود شامل یک دایره و هزار گلبرگ است. رنگ گلبرگها متفاوت بوده و دایره را نشانی از کره ماه می دانند.

غده هیپوفیز و کمی هم غده پینه آل و هیپوتالاموس با چاکرای تاج در ارتباط هستند. از آنجا که این چاکرا در سر واقع شده با مغز و شبکه عصبی آن در ارتباط بوده و بر آن تاثیر می گذارد.

 

چاکرای هفتم | باز کردن چاکرای تاج

 

وظایف چاکرای هفتم:

– خرد
– آگاهی برتر
– اتصال به آگاهی جهانی
-درک و رهایی از محدودیت های فردی و احساس اتصال با جهان هستی
– تمرکز و حضور
– حس آرامش درونی
– دریافت الهامات
– گذر از الگوهای کهنه ذهنی
– ارتباط بیشتر با خود برتر

با باز کردن چاکرای هفتم به طور کامل، پدیده های متضاد در کنار هم قابل درک می شوند و هر دو یکی می شوند. همه چیز با هماهنگی و یکسانی و اتحاد دیده می شود.

فردی با چاکرای هفتم فعال، بدون دلیل بیرونی، در حال تجربه لذت درونی است و خوشی معنوی شدیدی را تجربه می کند.

اگر بخواهید با کائنات در ارتباط باشید در این صورت لازم است از دریچه این چاکرا با آگاهی جهان تبادل انرژی و اطلاعات کنید. زیرا فردیت در شما از بین رفته و مرزی بین شما و جهان وجود ندارد به همین دلیل ممکن است به اطلاعاتی دست پیدا کنید که در حالت عادی قادر به فهمیدن آنها نبوده اید.

 

چاکرای هفتم | باز کردن چاکرای تاج

 

علائم بسته یا نامتعادل بودن چاکرای هفتم:

– عدم ارتباط با معنویات
– خرافی پنداشتن مقدسات
– احساس جدایی از جهان و موجودات دیگر و گیر کردن در انزوای روحی شخصی
-البته اگر چاکرای هفتم بیش از حد فعال شود ممکن است حس ارتباطتان با جسم کمتر شود و مسائل مادی اصلا برای شما مهم نمی باشند و مدام غرق در مسائل معنوی می شوید. بنابراین همیشه تعادل را رعایت کنید.
– با بسته بودن این چاکرا شما احساس تنهایی و جدایی از سایرین را دارید.
– گم کردن هدف معنوی در زندگی و عدم توانایی در تصمیم گیری و پیگیری آن
– این احساس جدایی در مورد معنویات هم مشاهده می شود و فردی شدیدا مادی می شوید.

روش های باز کردن چاکرا هفتم:

– بهترین روش، مدیتیشن منظم است و آن را در معرض ورود مستقیم پرانا قرار می دهد.

– تصور ورود سفید یا صورتی به چاکرای تاج و برطرف کردن انرژی های گرفته آن (این کار را می توان با دم و بازدم هم انجام داد).

 

چاکرای هفتم | باز کردن چاکرای تاج

 

– تصور شعله ور شدن نور صورتی با هاله طلایی به شکل تاج در بالای سر

– استفاده و پوشیدن چیزهایی که هم رنگ این چاکرا است.

– تکرار مانترای اوم

– انجام مراسم عبادی

– استفاده از روش تصویرسازی ذهنی منبسط شدن چاکرای هفتم به صورت تدریجی به گونه ای که کل جهان را فرا بگیرد و تبادلات عاطفی و آگاهی و اطلاعاتی رخ بدهد.

– می توانید تلقینات مربوط به چاکرای تاج را هم بگویید مانند: من با خرد جهانی در ارتباطم….من به معنویات اعتقاد دارم….من با خودبرترم در ارتباطم….من مسیر معنوی ام را می دانم و در راه آن حرکت می کنم….من با جهان اطرافم در ارتباط هستم…من به خوبی میدانم ورای همه چیزهای مادی، ابعاد روحانی و معنوی وجود دارد…

– موسیقی مراقبه چاکرای هفتم:

 

 

5 1 vote
Article Rating
29+
نیلوفر
نیلوفر
- دانشجوی روانشناسی بالینی و مترجم. - وظایف: مشارکت در ترجمه مقالات ماورایی و روانشناسی برای سایت - علایق: علوم ماورا و مراقبه، روانشناسی بالینی، فلسفه، روانشناسی عمومی، قانون جذب، شمنیسم، عرفان و ...
اشتراک
اطلاع از
guest
63 Comments
قدیمی ترین
جدیدترین
Inline Feedbacks
View all comments
tanha
مهمان
tanha
1 سال قبل

سلام.خب حالا هر هفتاشون رو گفتید .مرسی.میشه در مورد چاکرا های فرعی و چاکرا های کالبد های دیگهمون هم بگین؟

5+
علی خانی (پاسخگوی نظرات)
ادمین
Reply to  tanha

با سلام. پست چاکراهای فرعی ایجاد شده.

4+
Salar
مهمان
Salar
1 سال قبل

من حدود ٢،٣ ماه هيت كه رو ي چاكراهاي اصلي كار ميكنم ولي جديدا وقتي مثلا روي چاكراي اول كار ميكنم تقريبا همه چاكرا ها شروع به ارتعاش ميكنن. دليلش چيه كه وقتي ميخوام رو يكيش كار كنم بقيه هم رو هم احساس ميكنم؟

5+
علی خانی (پاسخگوی نظرات)
ادمین
Reply to  Salar

با سلام. انرژی وقتی در یک چاکرا، اضافی وارد شود بقیه آن به چاکراهای بالایی میرسد. به همین خاطر است که گفته می شود همه چاکراها باید ابتدا به طور نسبی باز باشند تا اگر انرژی در یک چاکرا فوران کرد امکان انتقال به بالایی هایش را داشته باشد.

4+
کیا
مهمان
کیا
2 ماه قبل
Reply to  Salar

دادا چکار کنیم فعال شن؟؟

0
Reza
مهمان
Reza
1 سال قبل

سلام.ببخشید استاد این چاکرا روی جسم فیزیکی نیست آیا اگه فعال بشهه ارتعاشش رومیشه حس کرد

3+
علی خانی (تیم مدیریت)
ادمین
Reply to  Reza

با سلام. چاکراها فیزیکی نیستند و در کالبد های دیگر ما هستند ولی چون این کالبدها با بدن فیزیکی در ارتباط هستند و با هم همپوشانی دارند ارتعاش آنها را در بدن فیزیکی هم حس می کنیم.

2+
Reza
مهمان
Reza
1 سال قبل

ممنون ازپاسخگوییتون

3+
faty
مهمان
1 سال قبل

باسلام مرسی از توضیح هفت چاکرا …تو یک سایتی واسه باز کردن چاکرا گفتن ک تصور کنید نور سفیدی از بالا سرتون میاد و….تا به چاکرای ریشه بگذره و به زمین برسه….آیا این تمرین واقعا برا باز کردن چاکرا مفید و چرا این تمرین برعکس یعنی از چاکرای ریشه شروع نمیشه باید اونو از چاکرای هفتم شروع کنیم؟ممنون میشم ج بدین

3+
علی خانی (تیم مدیریت)
ادمین
Reply to  faty

با سلام. هر دو مسیر در کتاب های مختلف معرفی شده ولی بهتر است از پایین به بالا باشد چون جهت جریان عادی انرژی این گونه است.

2+
momo
مهمان
momo
1 سال قبل

سلام استاد من جدیدان وقتی تمرکز میکنم حس میکنم بدنم جلو عقب ویا به چپ راست میره ویکسری حاله ها وخط های بنفش می بینم ممکنه که چاکرا تاج من باز شده باشه

3+
علی خانی (تیم مدیریت)
ادمین
Reply to  momo

با سلام. ممکن است به حالت خلسه وارد شده باشید و بدن اختری شما کمی از بدن جدا شده باشد. مورد دوم هم بیشتر به چاکرای ششم مربوط است.

2+
Nassim
مهمان
Nassim
1 سال قبل
Reply to  momo

منم موقع مراقبع اینطوری میشم:/ فقط مالع انرژیه چاکراها با تمرکزع خالی فک نکنم باز بشن

1+
مرتضی
مهمان
مرتضی
1 سال قبل
Reply to  momo

تبریک میگم بهت چاکرای هفتمت باز شده ، خطهای بنفش بیشتر از دوسه تا هستند که به صورت افقی در حال رقص و ارتعاشن درسته ؟

1+
علیرضا
مهمان
علیرضا
1 سال قبل

سلام . من چندبار اصلا قبل اینکه بدونم چاکرا چیه … ضربان یا همون نبظ رو روی نقطه هایی از بدنم متمرکز کردمو حرکت دادم … امتحانم کردم وقتی بعضی موزیکارو گوش میکردم. بهتر میتونستم انجام بدم . یبار با خودم گفتم برا ریزش مو اگه نبظ رو روی سرم متمرکز کنم شاید درست بشه . چند روز اینکارو کردم دیدم فقط روی همون. بقول شما چاکرا هفتم میشه متمرکز کنم نبظمو. بعد از کنترلم خارج شد و نبظ شقیقم با سرعت شاید بگم ۲۰۰تا میزد بعد ترسیدم. دیگه نکردم . بعد دو سه روز توی خواب احساس کردم دوباره… بیشتر »

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  علیرضا

با سلام. ممکن است مربوط به حالت برون ریزی چاکرا باشد. اگر قبلا روی چاکراها کار نکرده اید نباید یک مرتبه سراغ چاکراهای بالایی بروید. می توانید برای کار کردن اصولی بر چاکراها، دوره رایگان آموزش باز کردن چاکراها را دانلود و تمرین کنید.

1+
مرتضی م
مهمان
مرتضی م
1 سال قبل

با عرض سلام و ادب. ببخشید آیا همیشه این تجربه های دینی و ماورایی، واقع نما هستند یا ممکن است توهم باشد؟
مخصوصا همین احساس یگانگی که به وسیله چاکرای تاج حاصل می شود.
خواهش می کنم لطفا در مورد واقعیت داشتن یا توهمی بودن خصوص این احساس یگانگی بیشتر توضیح بدهید. آیا امکانش هست که این تجربه احساس یگانگی، واقع نما نباشه و به جاش همون احساس ظاهری مون که همچی جدا از هم و متفاوت از هم می باشه، درست باشه؟

2+
علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  مرتضی م

با سلام. بهتر است به سبک زندگی خود هم توجه کنید. آیا یگانگی را در تمام سطوح با دیگران حس می کنید و حاضرید برای هم نوعان خود در لحظات سخت هم از خود گذشتگی کرده و یا احساس هم دردی کنید؟ آیا رنج دیگران در آن طرف دنیا باعث رنج و دلسوزی شما هم می شود یا خیر؟ آیا موفقیت رقیبانتان باعث شادی شما هم می شود؟ چون قاعدتا باید آنها را بخشی از خود بدانید. امکان توهم در هر قدرت ماورایی وجود دارد که البته با امتحان کردن خود و قضاوت بی طرفانه می توان تا حد زیادی… بیشتر »

Sahar
مهمان
Sahar
1 سال قبل

سلام.خسته نباشید.من سحرهستم ۲۷ساله.چندوقته برروی آجنا تحقیق کردم و مطلب زیادخوندم.چندبار هم چشم سوم رو با ماساژ و پلک زدن سعی به تحریکش داشتم اما مدت زمان زیادی نیست.الان که درمورد چاکراها خوندم و همشونو شناختم اول ازچاکرا تاج شروع کردم.این موسیقی روکه گذاشتم وبه حالت یوگا نشستم چشمامو بستم و حس میکردم بدنم در تلاطم هست و تکون میخورم حس میکردم دستام رو زانوهام نیست و احساس بی وزنی داشتم.همزمان تمام چاکراهامو تو ذهنم باچشم بسته مورد بررسی قرار میدادم و بدنم دچار لرزش کوچیک شده بود.اینا نشونه نزدیک شدن به اهدافم هست؟ و سوال دیگه ای که داشتم… بیشتر »

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  Sahar

با سلام.
بهتر است ابتدا از چاکرای اول شروع کنید. نشانه های فعال شدن یک چاکرا در بعد اتری احساس ارتعاش و گرما در آن است و در بعد اختری و ذهنی ظاهر شدن کیفیت های خاص هر چاکرا است.
موفق باشید

2+
ala77
عضو
1 سال قبل

سلام خسته نباشید
موسیقی که برای چاکراها گذاشته شده قابلیت دانلوده ندارن
؟

2+
علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  ala77

با سلام. باید با کلیک بر گوشه ویدیو وارد خود سایتی که در آن ویدیو، بارگذاری شده شوید و از آنجا دانلود نمایید.
موفق باشید

2+
بهاره
مهمان
1 سال قبل

سلام روزتون بخیر یه سوال داشتم فعال کردن این چاکراها باعث میشه از خدا دور بشی یانه تاثیری در دین و اعتقادات نداره

2+
علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  بهاره

با سلام.
اتفاقا پیوند بین فرد با هستی و خالق را افزایش می دهد. این تنها چاکرایی است که شیطان پرستان روحی از باز کردن آن امتناع می کنند.
موفق باشید

1+
علی
مهمان
علی
1 سال قبل

خوب مگه اونا نمیخان کندالینی شون فعال بشه؟بدون چاکرای تاج که نمیشه

1+
علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  علی

با سلام.
به این پست مراجعه نمایید.
موفق باشید

1+
علی
مهمان
علی
1 سال قبل

ببخشید دو تا سوال دیگه هم دارم:فک میکنم این شیطان پرستان از منم بهتر خدا رو میشناسن و میدونن اعمالشون بی پاسخ نمیمونه پس چرا این کار ها را میکنن؟
یه تجربه ام فرستادم کی منتشر میشه؟

1+
علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  علی

با سلام.
معرفت آنها ناقص و کاذب است و حتی خود شیطان نسبت به خدا کافر شد و کفر هم نوعی پوشاندن حقیقت است. در مورد شیطان پرستان عرض شود که آنها و حتی برخی از افراد به ظاهر مسلمان، نعمتهای دنیوی را مقدم تر از پاداش های اخروی دانسته و دلیل آن می تواند طمع، خودفریبی و عدم صبر باشد.
در مورد داستان اگر تعداد کلمات زیر ۴۰۰ کلمه باشد و یا قسمت های آن کامل فرستاده نشده باشد متاسفانه منتشر نمی شود مگر اینکه رفع نقص شود.
موفق باشید

1+
darya
مهمان
darya
1 سال قبل

هنگام گفتن مانترای چاکرا های ششم و هفتم دچار سرگیجه میشم . خواهشمندم رسیدگی کنید.

2+
علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  darya

با سلام.
در انتهای تمرین، روش های اتصال به زمین را انجام دهید.
موفق باشید

1+
علی
مهمان
علی
1 سال قبل

سلام
ببخشید یه سوال داشتم آیا افسردگی مربوط به نامتعادل بودن این چاکرا دارد؟
ممنون میشم پاسخ بدید.

2+
علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  علی

با سلام.
علائم افسردگی، بیشمار است. ابتدا باید آزمایشات بالینی انجام شود. ممکن است افسردگی در اثر بر هم ریختن تعادل مواد شیمیایی مغز باشد و حتما با دارودرمانی برطرف شود.
موفق باشید

2+
مصطفی
مهمان
مصطفی
11 ماه قبل

سلام، چند وقت پیش در حال فکر کردن رو موضوعی بودم که بعد از ادراکش تو نقطه بالای سرم(جایی که گفته میشه چاکرای هفتمه) احساس عجیبی کردم، مثل باز شدن، خلاصی و… بعد از اون راحت تونستم تمام و کمال خطوط اثر انگشت و… رو ببینم، برام جالب بود، الان هم چند وقته به این نتیجه رسیدم که میتونم همه عادات رو کنترل کنم، مثلا یکی از عادتای بدم تو این ۴ سال شب بیداریه که با این قابلیت تو یه شب تونستم مشکلی رو که با قرص خواب هم نتونستم حلش کنم حل کنم و جالب اینه که وقتی… بیشتر »

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  مصطفی

با سلام.
این حالات بیشتر به چاکرای ششم مربوط می شود مخصوصا قسمت اراده و مشاهده چیزهای غیبی و تاثیر بر غده پینه آل برای تنظیم خواب. در مورد ارتباط آنها با چاکرای هفتم متاسفانه اطلاعی ندارم.
با تقویت و انرژی دهی بیشتر به چاکرای ششم و هفتم می توانید تاثیر این امورات را بیشتر کنید قدرت های مثل غیب بینی، غیب دانی و حس اتصال به کائنات و دریافت های جدید.
موفق باشید

2+
Anihilation
مهمان
Anihilation
11 ماه قبل

سلام من چند مدتیست به روش تصویرسازی بازکردن چاکرا انجام میدم، همراه ۷ فایل صوتی ک بیشتر صدای طبیعت است. از همان بار اول حس گسترش کالبد اولیه داشته و دارم و دست و پا و درد را حس نمیکنم، اما از چاکرای قلب به بعد حالت انبساط از بین میرفت و در چاکرای تاج دوباره این حالت برمیگشت. گفتم شاید بخاطر فایل صوتی است چون از چاکرای قلب تا آجنا موزیکی داره که تمرکزم بهم میزنه. اینبار در سکوت انجام دادم و تا چاکرای پنجم این حالت انبساط را داشتم و اینبار دستهام بشدت بزرگ و سنگین حس میکردم.… بیشتر »

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  Anihilation

با سلام.
احساس حالت انبساط و عدم حس بدن در طول مراقبه های پاکسازی چاکراها واجب نیست مگر برای پرواز روح. اگر کالبد اولیه شما در همه جا به راحتی گسترده می شود ولی در چاکرای به خصوصی مشکل دارد در این صورت جریان انرژی در آن چاکرا کم است و دچار درجاتی از انسداد است که لازم است زمان بیشتری روی پاکسازی آن بگذارید.
موفق باشید

4+
محمد
مهمان
محمد
8 ماه قبل

با سلام ازتون خواهش میکنم تا حد ممکن به سوالم سریعتر پاسخ بدید. کمتر از دو هفته میشه ک دارم تمرین مراقبه میکنم اونهم بصورت پراکنده .هدفم بالاتر رفتن آگاهی معنویم و نزدیک تر شدن به خداس.درمورد برون فکنی و پرواز روح هیچی نمیدونستم تو جلسه دوم یا سوم مراقبه اولین تجربه چرخش بدور خودم رو حس کردم بی اختیار زدم زیرگریه.زجه میزدم بعد از اون یکی دومرتبه دیگه بصورت خفیف این اتفاق افتاد. با توجه به مطالعاتی ک کردم متوجه شدم ک هیچ کدوم از چاکراهای من فعال نیستن.حد اقل من چیزی حس نگرده بودم. کوتاه میگم. سحر وقتی… بیشتر »

محمد
مهمان
محمد
8 ماه قبل

ببخشید
در ادامه سوال بالا مطلبی جا موند
بعد از خروج از جسمم دقیقا توی مرکز سرم صدای خانمی رو واضح شنیدم ک حرف زد فقط یه کلمه گفت
ظاهرا یه اسم همین.لطفا بگید موضوع چیه.

1+
علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  محمد

با سلام.
شما ابتدا حالتی از گسترش کالبد اولیه و سپس برون فکنی غیرارادی را تجربه کرده اید و نیازی نیست حتما با روش های معمول، چاکراهای شما باز شده باشند بلکه گاهی ریاضات مختلف مثل روزه و عبادت هم باعث پکسازی آنها می شود. شنیدن صدا و نام خود می تواند از سوی راهنماهای روحی و یا موجودات دیگر باشد.
موفق باشید

1+
محمد
مهمان
محمد
8 ماه قبل

عرض ادب و احترام
ممنون از پاسخ گوییتون
ایا منظور شما اینه ک حتی میشه در صورت انسداد چاکراه ها هم پرواز روحی صورت بگیره؟
و اینکه برای اینکه این حالت غیر ارادی برون رفت رو تبدیل بکنیم به حالت ارادی چه کارهایئ میتونیم انجام بدیم؟

1+
علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  محمد

با سلام.
اگر چاکراها به اندازه کافی فعال نباشند پرواز روح به صورت ناقص و همراه با خیالات شخصی خواهد بود حتی شاید فقط رویابینی رخ دهد. برای تجربه نوع ارادی آن باید تمرکز فکر، قدرت ریلکس کردن بدن و توانایی گردش انرژی در بدن در سطح بالایی باشد.
موفق باشید

0
علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  محمد

با سلام.
حس ششم قوی و آینده بینی به باز شدن چاکراهای بالایی مخصوصا ششم و هفتم ارتباط دارد ولی سعی کنید همه چاکراهای خود را متعادل کنید تا دچار مشکلات دیگر نشوید. آگاهی در خواب ارتباط مستقیمی به چاکراها ندارد و بیشتر به افزایش کلی آگاهی شما مربوط می شود. در مورد حساسیت به نور اطلاعی ندارم و دلایل ابتلا به آن بسیار است.
موفق باشید

0
محمد
مهمان
محمد
8 ماه قبل

درود بر شما لطفا بفرمائید که برای فعال شدن چاکراها ایا همین تمرینات مرسوم ک شامل گوش کردن به موسیقی مخصوص هر چاکرا و تمرکز یا مدی تیت هست کافی هستن؟و اینکه بین ساعات شبانه روز ایا ساعاتی هستند ک برای مدی تیت مناسبتر باشند ؟یا تفاوتی نمیکنه. ینی هر شخصی میتونه با همین تمرینات به این هدف برسه ؟ یام مثلا نوع تغذیه یا استفاده از سنگهای انرزی دهنده مخصوص هر چاکرا هم میتونه کمک خاصی به این موضوع بکنه. و اینکه ایا موقع مراقبه با موسیقی حتما باید روی چاکرا مربوطه تمرکز کرد یا صرف گوش کردن به… بیشتر »

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  محمد

با سلام.
روش های مختلفی برای باز کردن چاکراها است که می تواند شامل تمامی موارد ذکر شده باشد. جهت اطلاعات بیشتر به این آموزش مراجعه نمایید.
موفق باشید

0
زهرا
مهمان
زهرا
7 ماه قبل

سلام خسته نباشید من در کل یه مشکلی دارم ، خیلی خیلی (در حد مرگ )از موجودات غیر ارگانیک میترسم ولی خب به اینجور مباحث هم خیلی علاقه مندم و خیلی علاقه دارم انجام شون بدم ولی ترس از این موجودات مانع تلاش من میشه یه جای سایت خوندم که اگه چاکرا ها فعال بشه ممکنه این موجودات رو ببینیم ، من میخوام فعال بشه ولی این موجودات رو نبینم میشه؟ یا کلا چیکار کنم که نترسم ، تو سایت تون یه جاهایی نوشته که این موجودات اصلا نمیتونن به فیزیک ما صدمه بزنن (که باز من از دیدن شونم… بیشتر »

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  زهرا

با سلام.
باز کردن چاکراها تا حد مشخصی باعث پیدا شدن دید اختری نمی شود. برای رفع ترس به این پست مراجعه نمایید.
موفق باشید

1+
mahzyar_sr
مهمان
mahzyar_sr
6 ماه قبل

سلام استاد‌ من تازه کارم مشکل افسردگی دارم حس میکنم هرچی تلاش میکنم مشکلو حل کنم آبو گل الود تر میکنم میخوام چاکرا هامو باز کنم روش پاکسازی تو این چنل دارید؟

0
علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  mahzyar_sr

با سلام.
اگر مشکل افسردگی شما جدی است توصیه می کنیم حتما به نزد متخصص بالینی در این زمینه مراجعه نمایید و ترجیحا فعلا تمرینات ماورایی را انجام ندهید مگر مراقبه های ساده را تا کمی ذهنتان صاف تر شود. روش خودکاوی با نوشتن هم توصیه می شود.
موفق باشید

2+
yasi
مهمان
yasi
5 ماه قبل

سلام،خسته نباشید،امیدوارم حالتون خوب باشه،من مقاله باز کردن چاکرا خوندم،اول چاکرا دستمو باز کردم،بعد شب موقع خواب خودبخود چاکرا ریشه شروع به ارتعاش کرد،بعد اون راحت میتونم از پاهام ارتعاش ببرم بالا تا برسه به چاکرا تاج،،بنظرتون روزانه رو یک چاکرا کار کنم،یا از پاهام شروع کنم و تا چاکرا هفتم ارتعاش ادامه بدم،،،کلا تو ۵ روز گذشته شروع کردم،،یه مشکلی که دارم اینه نمیتونم بخوابم تا چشامو ببندم چاکرا چشم سوم شروع به ارتعاش میکنه،حتی روزها بدون تمرکز کردن هم تمام چاکراهم شروع به ارتعاش میکنن،،میشه لطف کنید راهنماییم کنید،چون دقیقا نمیدونم چیکار کنم متعادل نگهشون دارم

1+
علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  yasi

با سلام. ترتیب کلی این است که می توان ابتدا از چاکراهای فرعی دست و پا شروع کرد و کل آنها را تحریک انرژی کرد (که البته بیشتر برای اموری چون پرواز روح کاربرد دارد). سپس ابتدا فقط روی چاکرای یک به قدری کار می شود تا ارتعاشات شروع شده، به شدت برسند و سپس به حالت ملایمی کاهش پیدا کنند. بعد می توان سراغ چاکرای دوم رفت ولی علاوه بر چاکرای دوم، باید روی چاکرای اول هم کار شود تا مجددا دچار گرفتگی انرژی نشود. همین کار را تا چاکرای هفتم انجام دهید. ارتعاشات اگر به خاطر کار بر… بیشتر »

سورنا
مهمان
سورنا
5 ماه قبل

سلام ب همه – سلام خرد جهانی سلام خود برتر

0
Taha
مهمان
5 ماه قبل

سلام بنده با دقت تمام ظرف چند ساعت چاکرا ها را مطالعه کردم وظیت من به شرح زیر است؛ چاکرا۱:بسته چاکرا۲:بیش فعال چاکرا۳:متعادل چاکرا۴:بیش فعال چاکرای ۵ :متعادل
چاکرا۶:بیش فعال و چاکرا ۷:بسته به نظرتون چجوره ؟راهنمایی میخوام ؟

0
علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  Taha

با سلام.
هیچ چاکرایی به طور کامل بسته نیست و فقط ممکن است کم کارتر از حد نیاز باشد. برای باز کردن اصولی تر چاکراها و ایجاد تعادل در آنها به این پست مراجعه شود.
موفق باشید

0
Rz
مهمان
4 ماه قبل

با سلام و درود میتونم بدونم که آیا باز کردن همه چاکراها واسه ما خطری داره؟و مدت زمان اینکه همشونو وا کنیم چقدر هست؟

0
علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  Rz

با سلام.
این سوالات در بخش نظرات این پست چندین بار پاسخ داده شده است.
موفق باشید

0
محمد
مهمان
محمد
4 ماه قبل

سلام
یه سوال
دقت کردم دیدم یه نظمی در رنگ چاکراها وجود داره
همون طیف های نور خورشید هست از طول موج کم به بالا(از چاکرای ریشه به تاج)
درسته؟

0
علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  محمد

با سلام.
بله و این به خاطر تفاوت فرکانس رنگها است. رنگ قرمز دارای کمترین ارتعاش و هر چه قدر به بنفش نزدیک تر می شویم ارتعاشات آن بیشتر می شود. در مورد چاکراها نیز این چنین است.
موفق باشید

0
مهدی
مهمان
مهدی
4 ماه قبل

درود
سیستم دوازده گانه چاکراها رو توضیح بدین

0
علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  مهدی

با سلام.
اگر شد بعدا در مورد آن مقاله ای جداگانه نوشته می شود.
موفق باشید

0
Shayan
مهمان
Shayan
2 ماه قبل

سلام استاد ما (دونفر) میخوایم چشم سوممونو باز کنیم و از خطرات احتمالی و عواقبش مطلعیم و تصمیممون قطعیه میخوایم بدونیم شما میتونید کمکمون کنید یا منبع معتبری مثل کتاب به ما معرفی کنید؟

0
سینا تقی نژاد (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  Shayan

سلام
ابتدا باید چاکراها باز شوند. بعد هم روش هایی مثل تنفس سایشی

0
Mary
عضو
2 ماه قبل

با سلام و احترام هنگام کار کردن روی چاکراها در چاکرا اول گرمای شدید احساس میکنم و همینطور در چاکرا قلب،باقی چاکراها گرمای ملایمی دارن،تاج هم خیلی کم گرم میشه و بیشتر احساس سردرد در قسمت بالای سر فقط،دارم!سردرد به چه معنیه؟انسداد؟ گرمای زیاد به معنی فعال بودن بیش از حده یا عادیه!؟ و یک مورد دیگه اینکه من خیلی چیزا به شکل قلب میبینم،یک ساله که بیشتر شده مثلن روی زمین شکل قلب،توی غذا یه تیکه خوراکی شکل قلب،روی دیوار،رسم شدن قلب با آب روی هر سطحی،حتا روی بدن بعضی حیوونا،خیلی اتفاقی میبینمشون،خیلی زیادن نمیشه همشو توصیف کنم،دیدن اینچیزا… بیشتر »

سینا تقی نژاد (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  Mary

سلام
احساس انرژی خیلی کم یا خیلی زیاد نشانه وجود انسداد انرژی است. باید به مرحله گرمایی مثل آب گرم روان و ارتعاش سبک برسد (اطلاعات بیشتر در این پست)
دیدن اشکال خاص از بین شکل های دیگر، پاریدولیا نام دارد. مثلا شما به یک ابر نگاه می کنید و داخل آن چهره یک انسان می بینید. علت پارادولیا بیشتر روانشناختی است تا ماورایی. می توانید در مورد آن در این آدرس اینترنتی بیشتر بخوانید.

0
63
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
رفتن به نوار ابزار