قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
داستان ماورایی
داستان ماورایی باغ پدربزرگ (شکنجه گاهی در خانه) – قسمت سوم (نوشته محمد)
مهر ۷, ۱۳۹۷
تجربه ماورا
تجربه ماورایی – دیدن ارواح بستگان (تجربه زهرا)
مهر ۷, ۱۳۹۷

چاکرای بیش از حد فعال | بستن چاکراها

چاکرا

چاکرا

چاکرای بیش از حد فعال | بستن چاکراها

همیشه تصور می شود که هر چه یک چاکرا فعال تر باشد بهتر است و می تواند توانایی زیادی برای ما بیاورد ولی متاسفانه این طور نیست. چاکراها باید متناسب با یکدیگر و به میزان کافی فعال باشند تا تعادل را در زندگی ما برقرار کنند. حتی کار کردن انحصاری روی یک چاکرا هم درست نیست و باید به ترتیب از پایینی ها به سمت بالایی ها رویشان کار شود. چیزی که زیاد به چشم می خورد علاقه افراد به باز کردن چشم سوم بدون توجه به چاکراهای دیگر است و تصور می کنند هر چه قدر بیشتر به آن انرژی بدهند بهتر فعالیت می کند و می توانند جهان های ماورایی را مشاهده کنند. آنها این کار را می کنند چون این چاکرا برایشان جذاب است و ممکن است مثلا کار کردن روی چاکرای گلو برایشان جالب و عجیب نباشد غافل از اینکه اگر همان چاکراهای گلو بسته باشد انرژی نمی تواند از آن عبور کرده و به چاکرای چشم سوم برسد. بنابراین انرژی را از چاکراهای فرعی و یا تاج هر طور شده به چشم سوم می رسانند تا بازتر شود و با وجود آنکه این کار چندان موثر نیست ولی حتی اگر در دراز مدت هم باعث فعالیت بالای چشم سوم شود نتیجه ای جز سردرد و توهم و کم خوابی و غرق شدن در افکار و خیالات ندارد.

یا مثلا چاکرای قلب هر چند که می تواند مهر و عشق بدون قید و شرط ما را بیشتر کند ولی اگر بیهوده بیش از حد فعال شود تعادل احساسی را در ما بر هم زده و تبدیل به شخصی بیش از حد دلسوز و تشنه جلب و دادن زوری عشق می شویم. بنابراین هر چیزی حد تعادلی دارد و نباید از آن طرف بام افتاد.

همچنین بخوانید:   آیا امکان پیشگویی وجود دارد؟ دانای غیب تنها خداست

برای تشخیص اینکه چاکرای شما بیش از حد فعال است یا خیر به پست مربوط به هر کدام از چاکراها سر بزنید و علائم بیش فعالی هر یک را که معمولا در انتهای مقاله آورده شده را مطالعه کنید:

چاکرای اول
چاکرای دوم
چاکرای سوم
چاکرای چهارم
چاکرای پنجم
چاکرای ششم
چاکرای هفتم

تعادل بخشیدن به چاکراها:

یکی از دلایل مهم فعالیت بیش از حد یک چاکرا این است که چاکرای بالایی آن بسته بوده بنابراین انرژی در چاکرای زیرین آن تجمع پیدا می کند. بنابراین باز کردن نسبی همه آنها به جریان متناسب در آنها کمک کرده و انباشتگی انرژی در برخی از آنها کم تر می شود. برای این کار می توانید تمرین زیر را انجام دهید:

– ابتدا روی زمین دراز بکشید.

– با عمل دم تصور کنید که نوری شفابخش و درخشان وارد چاکرای اول می شود. با عمل بازدم، انرژی در همان چاکرا می چرخد و آن را پاکسازی می کند.

– با عمل دم بعدی انرژی از همانجا وارد چاکرای دوم می شود و در آن می چرخد. با بازدم، انرژی به چاکرای اول باز می گردد.

– با عمل دم بعدی، انرژی از چاکرای اول به سومی منتقل می شود و آن را هم پاکسازی می کند و با بازدم مجددا به چاکرای اول باز می گردد.

– این کار را برای همه چاکراها انجام دهید.

انجام مراقبه بالا به صورت روزانه می تواند به باز شدن و هماهنگی بین همه چاکراها کمک کند.

 

بستن چاکراها

بهتر است پس از انجام تمرینات روزانه مراقبه بر چاکراها، آن را ببندید تا کمتر با انرژی های اطراف در تماس باشند. البته گاهی خود به خود بسته به موقعیت های زندگی ممکن است گشوده شوند و بستن صد در صدی آنها امکان پذیر نیست. برای مثال وقتی یک فیلم احساسی می بینید چاکرای قلب شما به شدت درگیر می شود و یا وقتی سخنرانی انجام می دهید چاکرای گلو شما باید فعالیت بیشتری پیدا کند. ولی به هر حال اگر مراقبه های روزانه شما باعث باز شدن بیش از حد چاکراها شده و شما را هم نسبت به انرژی خوار ها حساس می کند می توانید چاکراهای خود را بسته تر کنید. برای این کار خیلی مختصر تصور کنید که مثل گلبرگ های یک گل بسته می شوند. بیش از حد توجه نکنید چون هر گونه توجه، خود باعث انتقال آگاهی و فعال شدن آن چاکرا می شود.

همچنین بخوانید:   چرا افراد پیشرفته روحی به راحتی عاشق نمی شوند؟

 


مقالات دیگر در این زمینه:

 

مقالات مرتبط

همچنین بخوانید:   تغییر جو منفی زندگی به مثبت با قدرت فکر
admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)
اشتراک
اطلاع از
guest

25 دیدگاه ها
قدیمی ترین
جدیدترین
Inline Feedbacks
View all comments
Ali
عضو
5 سال قبل

با سلام و درود
آیا فقط تجسم وارد شدن نوری به رنگ،رنگ چاکرای مورد نظر به اون چاکرا،باعث تحریک و یا حتی بیش فعالی اون میشه؟و اینکه تجسم نور سفید اون رو تحریک و بیش فعال نمیکنه و باعث تعادل اون چاکرا میشه؟

جهانگرد
مهمان
جهانگرد
5 سال قبل

ببخشید؛ ممکنه که یه چاکرا خودش از همون اول فعال باشه ولی چاکرا های قبلی
هنوز باز نشده باشه ؟؟ مثلا چاکرای سوم فعال باشه خودش ولی دوم و اول فعال نباشن؟؟

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  جهانگرد

بله ممکن است

جهانگرد
مهمان
جهانگرد
5 سال قبل

سلام روش های دیگری به جز علایم باز بودن اون چاکرا هست(علائمی که برا هر کدوم نوشتید..)
آخه تشخیص خیلی سخته مثلا ۷۵ % درسته از علائم امّا بقیّش درست نیست!!!

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  جهانگرد

با سلام. می توانید به تست باز بودن چاکراها مراجعه کنید. همچنین به عواطف و احساساتتان هم توجه کنید و ببینید آیا کیفیت های روحی هر چاکرا بیش از حد نمایان شده اند یا خیر.

رضا
مهمان
رضا
5 سال قبل

من چاکرای قلبم رو بستم الان پر از انرژی منفی شدم همه هم حسش میکنن…بستم چون نمیخواستم انرژی منفی جذب کنم الان شدم سمبل انرژی منفی !

حسین
مهمان
حسین
5 سال قبل

با سلام خدمت استاد عزیز یک مشکل وسوال دارم .ادمی هستم کهدرتمام زندگیم سعی کردم به کسی صدمه نزنم .در حال تمرین هیپنوتیزم تحت صحبت استاد کابوک بودم که متوجه وجود یک موجود ماورایی درت بدنم شدم بعد از یک ساعت ارتباط متوجه شدم که باید قلم وکاغذ بیا رم سوالاتی کردم گفت یا توشت شیطان است از من دورنمیشود ۱)چکار کنم تا برود۲)به چشم سوم ربطی ندارد
لطفا کمک کنید

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  حسین

با سلام. اگر کتابت غیرارادی در حین هیپنوتیزم کردید احتمالا با ضمیرناخودآگاه خود صحبت کرده اید وگرنه شیطان واقعی این قدر سریع هویت خود را لو نمی دهد. احتمال دارد موجودی که در بدنتان حس کردید جریان انرژی های درونی خودتان باشد که در حالت خلسه و هیپنوتیزم بیشتر می شود. بنابراین نگران نباشید.

هدی
مهمان
4 سال قبل

سلام، من این مراقبرو که انجام میدم گلو درد و سردرد میگیرم، این نشونه بسته بودن چاکرا هست یا زیادی باز بودنش؟ و باید چه کار کنم

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  هدی

با سلام.
کدام مراقبه؟ متاسفانه چون بخش نظرات از قسمت داشبورد سایت پاسخ دهی می شود بنابراین متوجه نمی شوم روی کدام نظر ریپلای کرده اید.
موفق باشید

هدی
مهمان
4 سال قبل

مراقبه تعادل بخشیدن به چاکراها رو که انجام میدم گلو و سرم درد میگیره، علتش فعالیت زیادی چاکرا هست یا انسداد داره؟ ممنون از پاسخها و سایت خوبتون

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  هدی

با سلام.
در مورد سردرد به این پست مراجعه نمایید.
تجربه گلودرد هم می تواند به خاطر برون ریزی در محل این چاکرا باشد که پس از مدتی مراقبه رفع می شود.
موفق باشید

Marjan
مهمان
Marjan
4 سال قبل

سلام، راهی هست برای کسی که چاکراهاش رو دستکاری کردن و خیلی زیاد باز کردن، الان میخواد به حالت متعادل قبل از دستکاری شدن برگرده، راهنمایی لطفا

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  Marjan

با سلام.
به پست بستن چاکراها مراجعه نمایید.
موفق باشید

علی
مهمان
علی
4 سال قبل

با سلام خسته نباشید
من برای اولین بار بیش از اندازه ماریجوانا مصرف کردم و کلا یه تجربه متفاوت و وحشتناک بود برام و بعد از رفتن اثرش حس میکنم همه چی دروغه و خودمو از محیط جدا حس میکنم و احساس پوچی میکنم دچار مسخ واقعبت شدم میخواستم بدونم ایا ماری‌جوانا اسیبی به چاکراهام رسونده و اگه اره چیکار میتونم بکنم تا به حالت عادی برگردم و بازم از زندگی لذت ببرم

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  علی

با سلام.
البته جدای از اینکه واقعیت ممکن است بخشی از وهم و تخیل باشد و این دیدگاه توسط فیزیک کوانتوم ثابت شده ولی اگر احساس پوچی و بی میلی بیش از حد به زندگی در شما دست داده در این صورت دیگر از مصرف موادی که تجارب ناگهانی به شما می دهند خودداری کرده و سعی کنید خود را بیشتر به امور مادی مشغول کنید تا یادتان برود. اگر هم وضعیت شما حاد است حتما از یک مشاور بالینی کمک بخواهید.
موفق باشید

بهروز
مهمان
بهروز
4 سال قبل

درود و عرض ادب خدمت استاتید من نمیدونم کدوم چاکرام زیاد فعالع یا غیر فعال ولی با تجسم فرد یا مکان همچیزو همونجوری ک هست میبینم و میفهمم حتی حرکت بعدی و حرف بعدی مخاطبی ک توی ذهنمه رو متوجه میشم اطلاعات و زمینه ای هم‌راحب چاکرا ها دقیقا هر اتفاق بدی ک بخوام میوفته از مردن کسایی ام ک میشناسم با خبر میشم میخوام بدونم این خصوصیات مربوط ب کدوم چاکرا میشن و برای تعادل چکار باید بکنم ممنون میشم اگه پاسخ و راهنمایی تون در حد با جزئیات مفهومی باشه 🙏

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  بهروز

با سلام.
این حالات معمولا به چاکرای چشم سوم مربوط می شوند.
برای ایجاد تعادل در چاکراها لازم است که به ترتیب روی چاکرای اول تا هفتم کار کنید تا انرژی در داخل یک چاکرا انباشته نشود.
موفق باشید

زهرا
مهمان
زهرا
3 سال قبل

سلام آدمین عزیز من شدیدا موقع مراقبه انرژی از دست میدم و خیلی بی حال میشم لطفا بگو چیکار کنم ک بتونم انرژی بگیرم

سینا تقی نژاد (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  زهرا

سلام
مراقبه معمولا انرژی را زیاد می کند. شاید برون ریزی و به سطح آگاهی آمدن افکار قدیمی باعث خستگی می شود که باید آنها را تحمل کنید تا کمتر شوند.

tangstani
عضو
3 سال قبل

سلام .ببخشید من چند وقتی هست که احساس میکنم بقیه و انرژی هاشون خیلی روم تاثیر میذارن یا مثلا یه روز پاکسازی و مدیتیشن انجام ندم حال روحیم کلا بهم میریزه و اینکه احساس میکنم بدون اینکه بخوام چاکراهام فعالیت میکنن و هیچ اختیاری روشون ندارم یهو مثلا میبینم حالم خیلی بده بدنم کلا تیر میکشه بی حس میشه یا چشام فلش میزنه بعد نگاه میکنم میبینم بدنم پر از انرژیه و چندین و چند بار باید تخلیه کنم همین موضوع خیلی نگرانم کرده چون انرژی و تو کل سطح بدنم حس میکنم مخصوصا ستون فقراتم در حالی که هیچ… بیشتر »

tangstani
عضو
3 سال قبل

و اینکه احساس میکنم اگیگور هایی که میسازم هم حتی قدرتمند تر شدن
میشه کتاب یا سایتی معرفی کنید که بیشتر راجب اگیگور ها اطلاعات داشته باشن چون من هنوز این مشکل و حل نکردم و یه جایی گفتم ممکنه توهم باشه واقعا ولی یک بار یه اگیگور ساختم و انرژی زیادی بهش دادم و دیگه جوری شده بود که حتی خودش میتونست از من انرژی بگیره و یا بده و یه سری کار های دیگه هم میکرد که من بلافهصله نابودش کردم

رفتن به نوار ابزار