قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
داستان ماورایی
داستان ماورایی – فصل دوم داستان باغ پدربزرگ ( گوی زمان) – نوشته محمد
دسامبر 21, 2018
خستگی روحی و عاطفی
دسامبر 21, 2018

پنج رفتاری که شما را جذاب تر می کند

جذاب

پنج رفتاری که شما را جذاب تر می کند

جذابیت تنها به داشتن ظاهر خوب نیست بلکه می توان با داشتن چند خصیصه اخلاقی مهم، هم جاذبه خود را بین جمع زیاد کرد و هم توسط آن خصوصیات احساس مثبت اندیشی و خوشحالی پیدا کرد.

از جمله این صفات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

– شنونده خوب بودن

از جذاب ترین و زیباترین صفات یک انسان شنونده خوب بودن است زیرا دیگران دوست دارند شنیده و درک شوند. بنابراین اگر به خوبی به حرفهای آنها گوش کنید شما را بیشتر قابل اعتماد و اهل برقراری معاشرات اجتماعی می دانند. بنابراین در مکالمات خود به جای آنکه منتظر شوید نوبت حرف زدن شما فرا برسد سعی کنید با دل و جان به سخنان مخاطب خود گوش دهید و کار دیگری در آن زمان (مثل بازی کردن با گوشی) انجام ندهید…

– مهربان بودن

وقتی شما از خود مهربانی نشان می دهید امواجی از انرژی مثبت و عشق را به دیگران می فرستید و آنها جذب شما می شوند. سعی کنید فعالیت های خود را به سمت کارهای غیرخودخواهانه و فداکارانه تر پیش برده تا علاوه بر افزایش جذابیت، سرشار از شادمانی و انرژی نیز بشوید..

– لبخند زدن

لبخند زدن ساده ترین و در عین حال از موثرترین روش های افزایش جذابیت شماست. وقتی روز سختی را پشت سر گذاشته اید سعی کنید شادمانی خود را با لبخندی هر چند تصنعی به دست آورید. لبخند زدن باعث آزاد شدن اندورفینها در بدن شده و بر حالات روحی شما موثر بوده و احساسات مثبت را بیشتر می کند. همچنین وقتی به دیگران لبخند می زنید آنها هم تحت تاثیر این مثبت بودن شما قرار گرفته و دوست دارند در لحظات شما شریک شوند.

– اعتماد به نفس

داشتن اعتماد به نفس از نکات کلیدی بالا بردن جذابیت فردی است. وقتی شما در مورد چهره، توانایی ها و مهارتتان اعتماد به نفس داشته باشید نه تنها حس بهتری نسبت به خود دارید بلکه باعث جذب سایرین به خود می شوید. از طرف دیگر، اظهار عجز و شرمندگی در مورد خود می تواند باعث دور شدن سایرین گردد.

همچنیت وقتی شما اعتماد به نفس داشته باشید افراد دیگر نیز از شما درس گرفته و اعتماد به نفس خودشان هم بالاتر رفته و احساس بهتری نسبت به خودشان پیدا می کنند.

– درک زبان بدن

درست است که شنونده خوب بودن مهم است ولی برخی از حرفها هرگز به زبان آورده نمی شوند و شما باید از زبان بدن شخص مثل حالات صورت و بدن او متوجه شوید که چه نیازهایی دارد. درک آنها توسط قدرت همدلی می تواند رابطه شما را با اون عمیق تر و طولانی تر کند و شما را بسیار پرفهم و دلسوز و جذاب بداند.

 

نیلوفر
نیلوفر
- دانشجوی روانشناسی بالینی و مترجم. - وظایف: مشارکت در ترجمه مقالات ماورایی و روانشناسی برای سایت - علایق: علوم ماورا و مراقبه، روانشناسی بالینی، فلسفه، روانشناسی عمومی، قانون جذب، شمنیسم، عرفان و ...
اشتراک
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
رفتن به نوار ابزار