قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

هیپنوتیزم چشمی | هیپنوتیزم افراد با چشمان خود

تله هیپنوتیزم یا هیپنوتیزم از راه دور
تله هیپنوتیزم یا هیپنوتیزم از راه دور
اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۷
افزایش قد با هیپنوتیزم
بررسی ادعای افزایش قد با هیپنوتیزم
اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۷

هیپنوتیزم چشمی | هیپنوتیزم افراد با چشمان خود

هیپنوتیزم چشمی | هیپنوتیزم افراد با چشمان خود

هیپنوتیزم چشمی | هیپنوتیزم افراد با چشمان خود

هیپنوتیزم چشمی – هیپنوتیزم افراد با چشمان خود

شاید تو فیلمها و کارتونها دیده باشید که مثلا یک موجود خبیث چشمهاش حالت دایره های چرخان میگیره و شخص مقابلش هیپنوتیزم میشه. چنین حالتی البته با پیاز داغ کمتر در علم هیپنوتیزم وجود داره و میشه افراد رو توسط هیپنوتیزم چشمی وارد حالت خلسه کرد و تلقینات مورد نیاز رو وارد ضمیر ناخودآگاهشون کرد.

برخی معتقدن که چشمها دارای نیروی مغناطیس حیوانی قوی ای هستن و میتونن انرژی زیادی رو هم به فرد وارد کنن و هم بگیرن. جدای از این مسائل ماورایی، هیپنوتیزم چشمی هم قواعد انواع روشهای هیپنوتیزم دیگه رو داره خصوصا اونهایی که تو هیپنوتیزم نمایشی استفاده میشن. بنابراین مکانیسم عجیبی نداره و شما هم با کمی تمرین میتونید یاد بگیرید که افراد رو با چشم هیپنوتیزم کنید.

قبل از هر چیز اگر مشکل چشمی ندارید باید روی عضلات چشمتون کار کنید تا بتونید تا چندین دقیقه پلک نزنید چون نماد قدرت شما هستن و نباید جلوی سوژه مدام باز و بسته بشن. پس اول به یک شی خیره بشید و سعی کنید پلک نزنید. اوایل از چشمهاتون اشک میاد ولی بعد یک مدت عادی میشه. بیشتر از پنج دقیقه هم اون حالت رو نگه ندارید چون اولا ممکنه به چشم های حساس آسیب بزنه دوما اینکه این حد از باز نگه داشتن چشمها نیازی نیست و سوژه قراره زیر یک دقیقه هیپنوتیزم بشه.

سپس باید روی قدرت فیکس موندن نگاه روی یک نقطه کار کنید. برای این کار میتونید یک مداد رو بردارید و از نگاهتون دور و نزدیک کنید. سعی کنید در تمام مدت نگاهتون بهش فیکس باشه.

همچنین بخوانید:   هیپنوتیزم نمایشی و افراد خجالتی

وقتی تو تمرینات بالا مهارت کسب کردید نوبت میرسه به امتحان کردن عملی هیپنوتیزم چشمی. برای این کار از کسی که خیلی باهاش روابط عاطفی نزدیک دارید شروع کنید تا بتونید راحت تو چشماش خیره بشید. هر دو روی صندلی در مقابل هم بشینید. در واقع حالت نشسته بهتره تا اگر شخص وارد هیپنوتیزم شد و بدنش شل شد روی زمین نیفته. همیشه از طرف اجازه بگیرید که میخواید هیپنوتیزمش کنید و قبلش بهش بگید که در تمام مدت امن و تحت محافظت میمونه.

بعد به چشمهاش خیره شید. از اون هم بخواید به یه نقطه در زیر چشم راستتون خیره بشه. سپس از یک تا پنج بشمرید و با هر شماره به سوژه تلقین کنید که آرام و ریلکس تر میشه و کم کم به خلسه وارد میشه. شمارش به صورت آرام و شمرده باشه. بهش بگید وقتی به شماره پنج رسیدید اون کاملا به خلسه وارد میشه… یا به جاش میتونید بگید وقتی با دست به شانه سمت راست اون زدید فورا به خواب میره. در هر صورت سوژه ریلکس تر میشه و به حالت خواب مصنوعی میره و بدنش رو میز پخش میشه ولی ذهنش بیداره و کاملا هوشیاره و آماده پذیرش تلقینات شماست.

از اینجا به بعد میتونید تلقینات رو مثل سایر روشهای هیپنوتیزم وارد ضمیرناخوداگاهش کنید. اگر کار شما صرفا نمایشیه بهش بگید دست راست یا چپش سبک میشه و در هوا معلق میشه و در همون حین خلسه اش عمیق و عمیق تر میشه. بهش تلقین کنید که هر بار در بیداری دستش رو بالا بیاره شاداب و شاداب تر میشه. یا میتونید جملات تلقینی رو بهش بگید مثلا اینکه اون شاد و خوشحال هست و پرانرژی و …. از لبخندی که روی صورتش میاد متوجه میشید که تلقینات داره اثر میکنه.

همچنین بخوانید:   هیپنوتیزم و چشم سوم

سپس چه در مورد هیپنوتیزم چشمی و چه در مورد روش های دیگه هیپنوتیزم حتما در آخر کار سوژه رو از حالت خلسه خارج کنید و مثلا بگید که از یک تا پنج که شمردید بیدار و بیدار تر میشه و وارد سطح هوشیاری عادی میشه.

 

مقالات مرتبط

admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)
اشتراک
اطلاع از
guest

6 دیدگاه ها
قدیمی ترین
جدیدترین
Inline Feedbacks
View all comments
جهانگرد
مهمان
جهانگرد
5 سال قبل

برا اولین بار درد باز نگه داشتن چشمو چشیدم! 🙂

سعید
مهمان
سعید
4 سال قبل

استاد یعنی شما اینکه بشه با سابلیمینال مثلا قد رو افزایش داد رد میکنید؟در حال حاضر تو سایت ونیزان یه چیزایی گذاشتن که آدم دیگه شاخ در میاره،مثل عوض کردن رنگ مو به بلند یا تعویض رنگ چشم به آبی و خاکستری و فیروزه ای،نظرتون در مورد اونا چیه؟

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  سعید

با سلام. به پست معرفی بیوکینزی مراجعه شود.

taty
مهمان
taty
4 سال قبل
Reply to  سعید

من دارم با بیوکنزی رنگ چشام تغیر میدم

Arqvan
مهمان
Arqvan
4 سال قبل

با سلام
من داشتم این روش رو با برادرم امتحان میکردم که یهو احساس کردم نور همه جا بیشتر شد و چهره برادمم یجوری سیاه رنگ شد یعنی رنگ تیره یی روی چهرش احساس کردم حتی احساس کردم خود برادرم نیست، ترسیدم و تمرینو تمومش کردم
آیا این فقط بازی ذهن یا خطای دیدم بود؟

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  Arqvan

با سلام. اگر چشم سوم شما فعال باشد در این صورت احتمال بعد اختری او و محیط را مشاهده کرده اید.

رفتن به نوار ابزار