قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

نوشتن غیر ارادی با فایل صوتی هیپنوتیزم (مطلب ویژه)

ایجاد انگیزه
راه های ایجاد انگیزه
نوامبر 14, 2018
خیره شدن به خورشید
اثرات عجیب ماورایی خورشید | HRM چیست؟
نوامبر 16, 2018

نوشتن غیر ارادی با فایل صوتی هیپنوتیزم (مطلب ویژه)

نوشتن غیر ارادی با فایل صوتی هیپنوتیزم

نوشتن غیر ارادی با فایل صوتی هیپنوتیزم

نوشتن غیر ارادی با فایل صوتی هیپنوتیزم (مطلب ویژه)

نوشتن غیرارادی یا نوشتن اتوماتیک (کتابت غیرارادی) به حالتی گفته می شود که دستان شما بدون اختیار خودتان شروع به حرکت کند و چیزهایی را توسط کاغذ و قلم یادداشت کند.

این حالت معمولا توسط افراد مدیوم روحی مورد استفاده قرار می گرفته تا ارواح با اختیار گرفتن دست آنها بتوانند مطالب مورد نظرشان را یادداشت کنند. مدیوم معمولا در حالت خلسه قرار می گرفت و از چیزهایی که توسط دستش نوشته می شد اطلاعی نداشت.

 

نوشتن غیر ارادی با فایل صوتی هیپنوتیزم

نوشتن غیر ارادی با فایل صوتی هیپنوتیزم

 

البته این نوشتن غیرارادی تنها برای مدیوم ها و ارتباط با ارواح کاربرد ندارد. بلکه اتفاقا در زمینه ارتباط با ناخودآگاه و حتی بهره گیری از راهنمایی های خرد درون و خود برتر نتیجه بهتری می دهد. حتی برخی از هیپنوتیزم درمانگران از این شیوه برای ارتباط با ضمیر ناخودآگاه بیمار و پرسش از مشکلات او استفاده می کنند. در این حالت بیمار بدون آنکه از محتوای چیزی که می نویسد خبر داشته پیام ها و دردهای مخفی ناخودآگاه خود را روی کاغذ می آورد. برای این نوع نوشتن غیر ارادی هم رفتن به اعماق شدید هیپنوتیزم لازم است.

همچنین می توان با خود هیپنوتیزم و درخواست از خود برتر و راهنمایان درون، نوشتن اتوماتیک را انجام داد. به طوری که دستان شما خود به خود حرکت کرده و اطلاعات با ارزشی را در مورد پرسشی که از آنها کرده اید به دست می آورید.

 

نوشتن غیر ارادی با فایل صوتی هیپنوتیزم

 

مراحل نوشتن غیرارادی معمولا شامل موارد زیر است:

– نشستن روی صندلی و قرار دادن کاغذ و قلم بر روی میز جلویی

– القای خلسه هیپنوتیک در حالت نشسته

– باز کردن چشمان در حالی که هنوز در حالت خلسه اید

– برداشتن آرام قلم

– پرسش از ناخودآگاه یا خودبرتر در مورد یک موضوع خاص

– اجازه دادن به ناخودآگاه یا خود برتر برای حرکت دادن قلم و نوشتن جواب

استعداد هر فرد متفاوت بوده و بعضی افراد ممکن است در همان دفعات اول موفق شوند چیزهایی را با حرکت خود به خودی دستان یادداشت کنند و حتی از چیزهایی که نوشته شده حیرت کنند و تعجب کنند که این دانش از کجا آمده و روی کاغذ نوشته شده.

برخی هم پس از مدتی تمرین موفق به نوشتن اتوماتیک می شوند. ممکن است اوایل دست آنها حرکات بی معنی داشته باشد و اشکال و دوایر بی معنایی را رسم کند ولی کم کم به جملات با معنایی تبدیل شوند.

 

نوشتن غیر ارادی با فایل صوتی هیپنوتیزم

 

توصیه می شود هنگامی که دستتان در وسط هیپنوتیزم حرکت نکرد خودتان چند کلمه را به صورت عمدی یادداشت کنید و وانمود کنید دستتان خود به خود حرکت کرده تا اعتماد به نفس شما در این کار بیشتر شود. وانمود به انجام شدن کار در هیپنوتیزم کمک می کند تا ناخودآگاه شما بعدا همان کار را این بار به صورت واقعی تقلید کند. وقتی چند کلمه را عمدا نوشتید ممکن است کلمات بعدی بدون اراده شما نوشته شوند و دستتان خود به خود حرکت کند. اگر هم اتفاقی نیفتاد باز هم تا چند مدت تمرین کنید.

گاهی هم منتظر هستید دستانتان بی اختیار شروع به نوشتن کند ولی این اتفاق نیفتد و به جای آن اطلاعات جدیدی در ذهن شما پدیدار شود. در این صورت همان را یادداشت کنید.

برای کاربران ویژه، فایل صوتی خود هیپنوتیزم برای نوشتن غیرارادی تهیه شده است که می توانند آن را از طریق لینک زیر دانلود کنند:

مشاهده لینک دانلود توسط کاربران ویژه:

You don't have permission to access this content

 

admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)
اشتراک
اطلاع از
10 Comments
قدیمی ترین
جدیدترین
Inline Feedbacks
View all comments
saeed21
عضو
4 سال قبل

آیا از این طریق میشود آینده بینی کرد و یا اینکه به نوعی با بایگانی آکاشیک ارتباط برقرار کرد ؟

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  saeed21

با سلام. چند نمونه تجربه خارجی که خواندم نوشته بودند توانسته اند حتی نام همسر آینده شان را هم بفهمند. البته شخصا تا این مرحله اخبارگیری از آینده را امتحان نکرده ام.

جهانگرد
مهمان
جهانگرد
4 سال قبل

اینکه وسط نوشتن یه متنیکی یه چیزی می گه اونوقت با اینکه ما می خوایم متن خودمونو بنوسیم امّا اشتباها عبارت اون فرد رو
میگیم پس چیه؟؟نمی شه جلوشو گرفت که این اتفاق نیفته؟؟

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  جهانگرد

با سلام. بهتر است قدرت تمرکز فکرتان را قوی کنید تا به صداهای اطراف بی اعتنا باشید و یا در خلوت چیزی را بنویسید.

Samira
عضو
3 سال قبل

سلام استاد دیشب من این هیپنوتیزم رو انجام دادم و یک تصویر مبهم ترسیم کردم دنبال یک اسم بودم به چند نفر نشون دادم تصویر رو که برام تفسیرش کنند یکیشون بدون اینکه من از قبل بهش گفته باشم دنبال چی هستم از توی تصویر یک اسم برام درآورد و یکنفر دیگه هم گفت یکسری موجودات ماورایی توی تصویر دور ورم هستش و یک طلسم محافظ بگیرم بنظرتون اگر واقعا موجود ماورایی دور ورم باشه میتونه بهم صدمه بزنه اصلا نیازی هستش که طلسم محافظ تهیه کنم یا از همون هاله دفاعی استفاده کنم میتونند بهم آسیبی بزنند؟

Samira
عضو
3 سال قبل

استاد من از ناخوآگاه خودم اسم یک شخص رو سوال کردم و یکنفر یک اسم رو از توی تصویر برام در آوردش درحالیکه من اصلا اصلا بهش نگفتم توی تصویر دنبال چی هستم

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  Samira

با سلام. شاید آن فرد قدرت ذهن خوانی یا غیب دانی داشته است. در مورد گرفتن طلسم محافظ هم معمولا این طلسم ها خود بعدا مشکل ساز می شوند مگر اینکه از منابع معتبر شرعی تهیه شوند. اگر مشکل حملات انرژیکی باشد هاله دفاعی کافی است ولی اگر کسی شما را جادوی سیاه کرده باشد کار پیچیده تر می شود که البته بعید است کسی این کارها را در حق دیگری انجام دهد و معمولا هم جادوی سیاه کردن دیگران سخت و دشوار است. بنابراین از چند دعای شرعی در زمینه حفاظت از سحر و آسیب دیگران استفاده کنید و… بیشتر »

Tdkmary2
مهمان
Tdkmary2
3 سال قبل

استاد من برام ۱۵ ساله پیش جادوی سیاه توسط یک شخصی که می‌شناسمش انجام گرفته و بلک مجیک دارم و متاسفانه هم خیلی تلاش کردم که باطلش کنم ولی تا الان باطل نشده از طرفی هم مدیوم هستم و هروقت هیپنوتیزم ازین نوع انجام میدم ناخداگاه تصاویر عجیبی بجای نوشتن میکشم تصاویر بیشتر شبیه موجودات ماورایی و درهم هستند خیلی دارم تلاش میکنم که بجای کشیدن تصاویر جواب سوالاتی که تو ذهنم هستش رو بنویسم ولی نمی‌دونم چرا همیشه تصویر میکشم ولی همیشه از هاله دفاعی در هنگام هیپنوتیزم استفاده میکنم فقط تصاویری که میکشم منو میترسونه دیشب دو دفعه… بیشتر »

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  Tdkmary2

با سلام. برای ابطال جادو به پست روش های شرعی ابطال جادو مراجعه نمایید. اجازه بدهید هر چیزی که دست شما رسم می کند را بکشید. حتی می توانید دلیل وجود آنها را از خود برتر یا همان اشکال بپرسید. شاید هم بخشی از نیمه تاریک موجود در ناخودآگاه باشند و پیام های مهمی برای شما داشته باشند. به هر حال مانع تخلیه آنها نشوید تا هم زوایای تاریک ذهن خود را بشناسید و یا اگر واقعا موجوداتی هستند دلیل حضور آنها را متوجه شوید.
موفق باشید.

Ali
مهمان
Ali
3 سال قبل
Reply to  Tdkmary2

سلام میشه بگید دقیقا چه موجوداتی میکشید ؟ شبیه چه حیوانی هستن ؟

رفتن به نوار ابزار