قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

مقالات شما – خطرات احضار جن (نوشته سعادت)

دوست نداشتن یه نفر
چرا کسی که دوستش داریم ممکن است ما را دوست نداشته باشد
آذر ۲۸, ۱۴۰۲
تنسگریتی
تنسگریتی چیست؟
آذر ۲۸, ۱۴۰۲

مقالات شما – خطرات احضار جن (نوشته سعادت)

مقالات اعضا

مقالات اعضا

همیشه می‌شنیدم که جن‌ها موجوداتی هستن که قدرت زیادی دارن. بعضی از آدما ادعا می‌کنن که می‌تونن جن‌ها رو احضار کنن. اما من فکر می‌کنم که این کار خیلی خطرناکه. جن‌ها موجوداتی هستن که نمی‌دونیم چه قدرتی دارن. ممکنه که اونا بتونن به آدم‌ها آسیب جسمی و روحی وارد کنن. مثلاً ممکنه که یه جن آدمی رو بیمار کنه یا یه اختلال روانی بهش بده. حتی ممکنه که یه جن آدمی رو بکشه.

علاوه بر این، جن‌ها موجوداتی هستن که می‌تونن آدم‌ها رو گمراه کنن. اونا می‌تونن با القای افکار و احساسات مختلف، آدم‌ها رو به انجام کارهایی که خلاف دین و اخلاقه، وادار کنن. مثلاً، ممکنه که یه جن آدمی رو وسوسه کنه که دزدی کنه یا به کسی دروغ بگه. یا ممکنه که یه جن آدمی رو تحریک کنه که با یکی که دوستش نداره، ازدواج کنه.

جن‌ها می‌تونن آدم‌ها رو به کارهایی وادار کنن که خودشون هم از عواقب اون کارها خبر ندارن. بنابراین، احضار جن می‌تونه باعث فتنه و گمراهی آدم‌ها بشه. یه مثال از فتنه گری جن اینه که ممکنه یه جن آدمی رو وسوسه کنه که به یه دین یا مذهب دیگه گرایش پیدا کنه. یا ممکنه که یه جن آدمی رو تحریک کنه که به کارهای شیطانی مثل جادوگری یا سحر و جادو دست بزنه.

من فکر می‌کنم که احضار جن کار درستی نیست. اگر به هر دلیلی مجبور به انجام این کار هستید، حتماً از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرید و قبل از احضار جن، حتماً دعا و ذکر بخونید تا از آسیب دیدن محافظت بشید. در کل، من توصیه می‌کنم که از احضار جن خودداری کنید. این کار خیلی خطرناکه و ممکنه عواقب جبران‌ناپذیری داشته باشه.

همچنین بخوانید:   توصیه هایی برای کسب تجارب ماورایی (نوشته محمد.و)

 

 

طوفان
طوفان
نویسنده سایت
اشتراک
اطلاع از
guest

0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
رفتن به نوار ابزار