قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
تجربه ماورا
تجربه ماورا – پرواز روح من (نوشته حسین)
جولای 10, 2019
تجربه ماورا
تجربه ماورا – خود برتر (نوشته هما)
جولای 11, 2019

مدیوم های شفادهنده

مدیوم های شفادهنده

مدیوم های شفادهنده

مدیوم های شفادهنده

انواع مختلفی از مدیوم های روحی وجود دارد که قبلا در مورد آنها در این سایت صحبت شده مثل مدیوم های نوشتاری که دست آنها بدون اراده و توسط القای موجود دیگر، چیزهایی را می نویسید و یا مدیوم های فیزیکی و یا انواع دیگر.

نوع دیگر مدیوم بودن، مدیوم شفادهنده است. یعنی موجودات غیرارگانیک مثبت می توانند از آن شخص استفاده کنند تا بیماری سایر افراد را شناسایی و رفع کنند. ممکن است خود مدیوم در این مورد چیزی ندارند و موجودات شفادهنده او را به حالت خلسه و حتی بی هوشی ببرند و خود به خود دستان او را بر روی موضع درد بیمار حرکت داده و انرژی شفادهنده را به آنجا جاری کنند. این کار با انرژی درمانی که خود شخص دانش تشخیص انرژی ها و تلاش آگاهانه برای تشخیص الگوهای انرژی ناسالم و رفع آنها را دارد فرق دارد و منبع انرژی در انرژی درمانی مشخص است. ولی مدیوم های شفادهنده کاملا غیرارادی و تنها به عنوان یک کانال برای اجرای اعمال شفا دهنده موجودات شفادهنده کار می کنند که البته تعداد این نوع مدیوم ها کم است.

آنها بر بالای سر بیمار حاضر شده و حالتی تسلیمانه و بدون دخالت در امر تشخیص و شفادهی دارند. سپس یا در حالت هوشیاری و یا در خلسه با موجودات غیرارگانیک شفادهنده ارتباط درونی پیدا می کنند و اجازه می دهند دستان آنها به طور خودکار کل بدن و یا بخشی که دچار بیماری شده است را اسکن کند. ممکن است اطلاعاتی در مورد بیماری به طور شهودی در ذهن آنها نقش  ببندد و بدون آنکه چیزی در مورد آن بیماری بدانند جزئیات دقیقی در مورد آن ارائه دهند. سپس دستان آنها به طور دقیق به جایی که مرکز درد و بیماری است برده شده و توسط انرژی های شفادهنده که در بدن مدیوم جاری می  شود شفا پیدا می کند. اگر ارتباط ذهنی مدیوم با موجودات شفادهنده بالا باشد امکان این وجود دارد که داروهای گیاهی و نسخه های کمکی را به بیمار بدهد که خود مدیوم در مورد آن چیزی از قبل نمی دانسته و منبع تمام این اطلاعات از طرف همان موجودات است.

این نوع مدیوم های شفادهنده با کسانی که کار درمان بیماری افراد را به کمک راهنمایی موجودات غیرارگانیک مثل جن انجام می دهد و بسیار هم مرسوم است فرق دارد. در حالت دوم انرژی  شفادهنده ای از بدن فرد به سمت بیمار جاری نمی شود بلکه بعد از آنکه درمانگر بالای سر فرد مریض حاضر می شود می تواند با موجودات راهنمای دیگر ارتباط برقرار کند و آنها را ببیند و یا صدای آنها را بشنود و در مورد علت بیماری و نحوه شفای آن سوال کند و آن موجودات هم به فرد اطلاعاتی را بدهند که به کمک آن بتوان درمان هایی را برای فرد مریض در نظر گرفت که بتواند به درمان هایی که پزشک در نظر گرفته کمک کند. آنها حتی می توانند انواع موجودات اختری مزاحمی که باعث بیماری روحی روانی شخص شده است را هم به کمک راهنمایان خود تشخیص دهند چون آنها چیزهایی را مشاهده کنند که چشم عادی بشر قادر به دیدن آنها نیست و به همین جهت علم در درمان کامل برخی مشکلات روحی عاجز مانده است.

 

 

مهدی کریمی
مهدی کریمی
مهدی کریمی. علاقه مند به طب اسلامی، ترجمه مقالات معنوی، انرژی درمانی، دعا درمانی و سایر علوم ماورایی
اشتراک
اطلاع از
2 Comments
قدیمی ترین
جدیدترین
Inline Feedbacks
View all comments
صبا
مهمان
صبا
2 سال قبل

سلام روز به خیر من یه سوال دارم من حدودا یک ساله که متوجه شدم دستام انرزی شفا بخش داره وقتی این کار و میکنم یه انرزی از سمت کمر رو به بالا میاد و دوباره برمیگرده , و دستام به شدت داغ میشه سوالم اینه چه طوری میتونم تقویت کنم این انرزیمو و؟ اینکه این کار ادم رو جز مدیوم های شفا بخش قرار میده ؟یا نه صرفا یک درمانگر معمولی ممنونم

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  صبا

با سلام.
مدیوم شفادهنده کار خود را توسط موجودات دیگر انجام می دهد ولی می توانید انرژی درمانگر شوید که بهترین سبک آن پرانیک هیلینگ است.
موفق باشید

رفتن به نوار ابزار