قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
فال
معرفی اجمالی انواع فال در جهان
دی ۱۸, ۱۳۹۶
استاد
استاد معنوی یا استاد زپرتی
دی ۱۸, ۱۳۹۶

مدیتیشن پیدا کردن ماورایی شوهر

مدیتیشن جفت روحی

مدیتیشن پیدا کردن ماورایی شوهر

پستی که میخوام بنویسم از نون شب هم برای بعضی واجب تره. در طی چند سالی که در فضای مجازی با افراد زیادی در حوزه ماورا تعامل داشتم یک چیز رو به صورت خیلی مشهود مشاهده کردم و اون هم این بوده که ۹۹ درصد خانمها چه در ایران و چه در کشورهای خارجی، دغدغه عجیبی برای پیدا کردن شوهر، رسیدن به دوست پسر برای ازدواج و یا خلاصه هر دغدغه ای در مورد شوهر داشتن. اونهایی هم که متاهل بودن معمولا این نگرانی ها متوجه مسائل فرزندشون بوده.

اینها چیز بدی نیست و این طبیعی هست که هر فردی برای آینده خودش نگرانی هایی داشته باشه و برای تشکیل زندگی جدید اقدامات جدی داشته باشه. خانمها بیشتر نگرانی دارن چون موجوداتی احساسی و امنیت طلب هستن و برای خیلیهاشون اوج آرزوها در ازدواج و مادر شدن هست و این بخش مهمی از غریزه اونهاست و اگر این نباشه عجیبه. در قلمروی حیوانات هم موجود ماده ارزیابی های دقیق و سختگیرانه ای برای انتخاب موجود نر داره تا مطمئن شه با مادر شدنش، امنیت خودش و بچه اش فراهم هست و بیشتر وظایفش از اون به بعد حول فرزند داری و امور خانواده میچرخه. این در حالی هست که مسئولیتهای مرد تازه شروع شده و باید بلند پروازی ها و کارهای مادی مختلفی رو برای تامین رفاه خانوادش انجام بده.

تا حالا زیاد ندیدم مردها خیلی نگرانی از بابت عشق و ازدواج داشته باشن خصوصا که به طور تکاملی مستعد چند همسری هستن و شانسهای زیادی برای امتحان کردن دارن در حالی که برای خانمها این طور نیست و بی دقتی اونها مساوی هست با فرزند دار شدن بدون داشتن همسر مناسب و در نتیجه شروع بدبختی.

اینها رو گفتم تا خجالت نکشید از اینکه به عنوان یک خانم نگرانی بیش از حد در مورد این مسائل دارید و شوهر خواستنون بخشی از غریزه چند میلیون ساله شماست و از اونجا که خیلی از خانمهایی که بهم پیام میدن (روزانه چندین مورد) این مشکلات رو دارن بنابراین لازم دیدم در این مورد به طور جداگانه صحبت کنیم.

البته آقایون هم ممکنه این دغدغه ها رو داشته باشن ولی بهتره یک نفر همجنس اونها که درک بهتری ازشون داره باهاشون صحبت کنه.

 

مدیتیشن

 

خب از اینجا به بعدش فقط مال خانمهاست:

خواهر گلم….دخترم…من قطعا مشاور ازدواج نیستم و فقط میتونم راه حلهای ماورایی و منطقی برای حل مشکلتون ارائه بدم. میدونم یکی رو میخواید یا یکی رو در نظر دارید که دلتون واسش قالی قیلی میره. هر مرد دیگه ای رو هم جز اون جلوتون بذارن حالتون به هم میخوره. شاید هم بعضی هاتون کسی رو دوست دارید که ممکنه شما رو رها کرده باشه یا نخواد که در این صورت با کشیدن سیفون، اون رو بفرستید به فاضلاب. وقتی مردی زنی رو بخواد با چنگ و دندون میره سراغش پس اگر این طور نیست یعنی نمیخوادتون و زوری هم نیست و فقط ضایع تر میشید. فراموشی اون سخته و ممکنه چند سال عذاب بکشید و فکرش مشغولتون کنه. برای کسی هم مهم نیست. این حالت تو زندگی خیلی ها خصوصا در سنین کم پیش میاد. باید اون قدر عاشق شید و شکست بخورید تا بفهمید که برای هر علف هرزی نباید تره خورد کنید. بعد از چند سال قوی میشید و شکاک و بی اعتماد میشید و واقعا عاقلانه تر و با تجربه تر انتخاب میکنید. حالا میشید زن زندگی. اگر در مرحله عذاب از دست دادن عشق قبلی هستید من واقعا نمیتونم کمکتون کنم. بهتره برای جبران خلاء نبود پسر قبلی، سراغ پسر دیگه ای هم تو این دوران نرید و اون رو تریاک رفع درد قبلی نکنید. اون پسر جدید گناهی نداره بخواید انتقام قبلی رو با سردمزاجی ازش بگیرید. مسلما اون وقتی ببینه این قدر غمگین هستید باهاتون سرد میشه و بعد فکر میکنید هیچ مردی شما رو نمیخواد و اعتماد به نفستون داغون میشه.

همچنین بخوانید:   مدیتیشن آرامش میاورد یا تنش بیشتر؟ | مضرات مدیتیشن

تو این چند سالی که دارید عذاب شکست عشقی میخورید اون رو به یک تجربه روحی نگاه کنید. اتفاقا بهتر که تو سن کم اون رو تجربه کردید. اگر در سن بالا و هنگام ازدواج واقعی اون قدر عاشق و دلبسته شید بعدا خیلی راحت ازتون سوء استفاده میشه و شوهره سوارتون میشه. باید وقتی ازدواج کنید که بتونید شل و سفت کنید و این نیازمند ذهن منطقی بالا و احساسات کنترل شده هست.

بعضی ها میگن که درد روحی زیادی رو سر شکست عشقی تجربه دارن میکنن و حتی به صورت درد فیزیکی مشاهده میشه. خب اونها به خاطر ترشح هورمونهای استرس و عدم ترشح هورمونهای زمان عشق و پاداش مثل اکسی توسین، سروتونین و دوپامین هست. در واقع دردی که دارید تجربه میکنید مثل درد فردی هست که در حال ترک کوکائین هست. سعی کنید خودتون رو به چیزهایی سرگرم کنید که بتونه اون هورمونها و مواد شیمیایی رو ترشح کنه و از ته قلب حس خوشی کنید. در واقع برای مغز شما فرق نداره اون هورمونها در اثر عشق به پسره ترشح شدن یا در اثر انجام فعالیت مورد علاقه تون مثل ورزش یا نقاشی.

بعضی هم هستن که نه، میخوان تازه شروع کنن به جذب عشق جدید و ازدواج خوب، منتها به دل هیچ کس نمیشینن و کسی هم به دل اونها نمیشینه. اینها با افرادی که به ازدواج بی میل هستن فرق دارن و واقعا دوست دارن عاشق شن ولی نمیتونن یا اصلا کسی از اونها خوششون نمیاد.

بعضی هاشون گوشه خونه نشستن و میگن پس چرا کسی نیست؟ خب از کجا شما رو پیدا کنن؟ ابتدا باید جایی باشید که دیده شید. منظورم تورهای مسخره ای که بعضی اتوبوسها میبرن و دختر پسر آشنا میکنن نیست. اونجا به نوعی مرکز فساد هست و هیچ عاقلی همسرش رو از اونجا صرف دلقک بازی و رقصیدن انتخاب نمیکنه. بلکه سعی کنید شغل خوب و مقام اجتماعی بالا کسب کنید و با افراد لایق همون رده آشنا بشید. دنیای مجازی رو هم فراموش کنید حتی سایت های همسریابی رو چون معمولا ادمهای افسرده ای که نتونستن خودشون با حضور فیزیکی کسی رو جلب کنن سراغ مجازی میان. اخلاق و رفتارتون رو هم ناموسا درست کنید. هیچ کس از زن دستور بده و سلیته خوشش نمیاد. تو محیط کار مهربان باشید ولی محکم. فقط مردهایی از اون زنهای وحشی خوششون میاد که فتیش بردگی دارن و چنین افرادی هم به قدری عرضه اجتماعی پایین دارن که تازه شما باید خرج اونها رو بدید. فراموش نکنید که شما قراره حامله بشید و شما باید تامین شید و پول به پاتون بریزن و این برگ برنده شماست. یک مرد برای انتقال ژن های خودش توسط حامله کردن یک زن باید خیلی تلاش کنه پس از مردهای سربار دوری کنید. اصلا بهش بگید بعد از ازدواج قرار نیست کار کنید تا اگه به طمع چندغاز حقوق شما اومده راهش رو بگیره بره.

همچنین بخوانید:   آیا مغز انسان می تواند دشمن حیات آدمی باشد؟

اما بحث اصلی ما در مورد مدیتشن پیدا کردن شوهر هست. روشهایی که دعانویس ها برای جذب همسر بهتون میدن گاهی همراه با اجبار ذهن اون پسر توسط موکل مبنی بر تمایل به شما هست. بعد از چند مدت که اثر طلسم بره پسره سرد میشه و زندگی تون به تباهی میره. معمولا هم با توجه به مشاهدات شخصی ام این نوع روشهای جلب محبت موقتی اثر دارن و بعد از چند سال باید تاوان سنگینی رو برای این کار بدید و طلاق یکیش هست.

اما میتونید از مدیتیشن های یافتن جفت روحی استفاده کنید که خیلی کمکتون میکنه شما رو در وضعیت ذهنی و انرژیکی ایده آل برای جذب همسر قرار بده. بعضی از اونها اغراق گونه هستن و میگن شوهره از اون ور دنیا هم باشه با فرکانسهای شما جذب میشه. یک مرتبه میبینید صد سالتون شده و هنوز از اون ور دنیا نیومده. پس واقع بین باشید. نصایح بالا رو در کنار مدیتیشن و حتی رفتن به یک مشاور خوب انجام بدید و مجموعه از اونها رو تمرین کنید. برای مثال شما وقتی هزاران سال هم میدیتشن جذب همسر رو انجام بدید ولی گوشه خونه بمونید و کسی شما رو نبینه که فایده نداره. یا گیرم کسی رو هم در بیرون جذب کردید ولی وقتی اخلاقتون از سگ نگهبان کوچه ما هم بدتره بنابراین تا کی میتونید اون شوهر رو نگه دارید؟ اون بنده خدا هم آدمه و باید آداب اجتماعی رو هم یاد بگیرید.

 

 

روش مدیتیشن پیدا کردن شوهر:

  • به فضای آرامی برید و روی صندلی بنشینید و چشمانتون رو ببندید.
  • نفس های آرام و عمیق بکشید.
  • با هر بار عمل دم تصور کنید نور سفید رنگ مملو از عشق وارد بدن شما میشه و با هر بار بازدم انرژی های راکد و منفی از شما خارج میشن.
  • تصور کنید که در یک باغ زیبا قدم برمیدارید. خوب اونجا رو تصور کنید. تمام حس های پنج گانه رو فعال کنید. واقعا حس کنید دارید مبینید و صدای پرندگان رو میشنوید و علفهای زیر پاتون رو لمس میکیند. تا چند دقیقه به گشت و گذار ادامه بدید.
  • از دور صدای جشن و شادی میاد. به اونجا نزدیک بشید. انگار عروسی بر پا شده.
  • یک کالسکه نزدیک اونجا هست و مرد زیبا و خوشتیپ و باوقاری در کنارش ایستاده. اون به شما نزدیک میشه. با هر قدمی که برمیداره حس آرامش زیادی در شما ایجاد میشه. حس میکنید همونی هست که باید باشه.
  • اون به شما نگاه میکنه و لبخندی بر لب داره. وقتی بهش نگاه میکنید قدرت و عظمت و امنیت رو در چهره اون میبینید. انگار همچون پدر آسمانی مهربان و قدرتمندی هست که حامی شماست و قصد داره با تمام وجودش در کنار شما باشه.
  • اون شما رو به مراسم عروسی خودتون دعوت میکنه و تمام فامیل رو میبینید که از ازدواج شما خوشحال هستن و البته حسودان دعوت نشدن که شما رو آزار بدن.
  • چندین دقیقه مراسم عروسی تون رو تجسم کنید و با تمام وجود اون رو حس کنید.
  • در آخر تصور کنید هاله شما به اندازه کره زمین بزرگ شده و هاله مرد مناسب شما رو تحریک میکنه و هر روز بیشتر و بیشتر به سمت شما جلب میشه. ضمیر ناخودآگاهتون شما رو در موقعیتی قرار میده که اون رو ملاقات کنید و هم دیگه رو بشناسید و زندگی شیرینتون رو شروع کنید.
همچنین بخوانید:   شما در ذهن، چگونه با خود صحبت می کنید؟

 

 

admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)
اشتراک
اطلاع از
guest

20 دیدگاه ها
قدیمی ترین
جدیدترین
Inline Feedbacks
View all comments
omid
مهمان
omid
5 سال قبل

خیلی جالب بود! منم هممسرمو دیدم اما نه به این سختی ها ! چندماه پیش که چشم سوم فعال بود< چشم هامو بستم و خواستم که… اولش یه نور بعدش چهره دختره کامل اومد جلو چشمم درحالی که حجاب داشت! فقط در حد۲ثانیه بود که سریع شناختمش.به چیزی که دیدم ایمان دارم اما صددرصد مطمن نیستم همچین اتفاقی بیوفته چون شرایط زندگی ما خیلی فرق داره! انتضار و توقع منم خیلی بیشتره! البته اینو هم بگم که دختره خواستگار زیاد داره ومنم بی تفاوتم وکاری نمیکنم! همین چندهفته پیش یه خواستار خوب داشت که مطمن بودم بهش جواب مثبت میده… بیشتر »

Sara
مهمان
Sara
5 سال قبل

هیچ مردی حتی اگه یه قدیس هم باشه لیاقت عشق رو نداره, بهتره سرگرم سیر تکاملیشون باشن

M.v
عضو
3 سال قبل
Reply to  Sara

سلام خانم sara چطور به این راحتی در مورد تمام مردان قضاوت منفی میکنید؟!از کدوم عشق صحبت میکنید که ما لیاقتش رو نداریم؟نکنه منظورتون حرفهاییه که برخی از زنان(جمع نبستم مثل شما)مثل همسر من میزد که عشقمی بدون تو نمیتونم زندگی کنم یا … که تو زندگی کل دستمو عسلم کردم گذاشتم تو حلقش گفت تلخه.مرد بد خیلی زیاده بگیم نامرد.ولی من یه مردم که انقدر خوب بودم طرفم توهمی شد.با اینکه زندگیمو دوس داشتم وهنوز تو عذابم‌.ولی وقتی رفت و تقاضای طلاق داد گفتم ریختمت دور مثل یه آشغال.همه چیمو ازم گرفت.و من خودمو خلع سلاح کردم و ضربه… بیشتر »

امیر
مهمان
امیر
5 سال قبل

سلام مدیرعزیز
اگرکسی بخواد درمساله ایی پیروزبشه که شاید بطورمستقیم دراون دخیل نباشه دقیقا باید چیکارکنه؟اینجا شما مساله پیداکردن همسررو بیان کردید.برای کسی که بخواد تو لارتاری ویا بلیط بخت آزمایی برنده باشه ،چه راهی یا راههایی وجود داره که حتما جواب بده.لطفا باذکرمثال و منبع(کتاب مرجع)جواب بدهید،ممنونم.

Hosyn
مهمان
Hosyn
5 سال قبل

خسته نباشيد
عذرميخوام ك وقت گرانبهاتون رو گرفتم
و من رو ميبخشيد ك داخل پست نامربوط سوالم رو مطرح ميكنم
ايا ميشه با پرواز روح وارد خواب كسي شد؟

امیر
مهمان
امیر
5 سال قبل
Reply to  admin

میگن که وارد هر دره علمی بشید ۱۰۰ در علمی دیگه پشت در هستش
باید اول وارد یه علمی شد تا بشه به اینا رسید اینا زیرمجموعه های این علم رویا هست و خیلی کار های دیگه میشه انجام داد
قبول دارید ؟

م غ
مهمان
م غ
5 سال قبل

ایامیشه زن اینده رو توخواب دید

م غ
مهمان
م غ
5 سال قبل

چگونه زن اینده مان را درخواب ببینیم

reyhane
مهمان
reyhane
5 سال قبل

اگه اینی ک میگینو ببینیم قطعا همون جفت روحیمونه؟!؟یا جفت روحی فرق داره..؟

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  reyhane

با سلام بله

فاطمه
مهمان
فاطمه
5 سال قبل

سپاس از مطلب مفیدتون.
بهم انگیزه داد!

سادنا
مهمان
سادنا
4 سال قبل

با سلام و عرض ادب ممنون از مطلب مفیدتون ، من وقتی این مطلبو خوندم یاد خوابم افتادم آخه من شخص مورد نظرم رو تو خوابم دیدم اونم برای سه بار که البته هر بار خوابم تکراری نبودن و جالبم اینجاست که اون شخصی که دیدم کاملا شبیه من بود و انگار یه عمر بود میشناختمش به نظرتون خوابم الکی بوده ( یعنی قوه تخیلم بوده ) یا واقعی ؟ آخه چون من تا حالا شخصی رو اصلا اون مدلی تصور نکرده بودم فکر کرده بودم ولی تصور نکرده بودم .

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  سادنا

با سلام
چون این اتفاق در دنیای بیرونی هنوز رخ نداده پس نمی توان گفت که دقیقا چه بوده. شاید خود برتر شما و یا حتی موجودات دیگر و همچنین توهم باشد. بهتر است به نوع پیغام های او توجه کنید تا ماهیت او برای شما مشخص تر شود
موفق باشید

رفتن به نوار ابزار