قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
ماورا
تجربه ماورایی نوشین (باز کردن چاکراها)
مارس 11, 2018
چاکراها و گیاهان دارویی | متعادل کردن چاکرا با گیاهان
چاکراها و گیاهان دارویی | متعادل کردن چاکرا با گیاهان
مارس 14, 2018

قانون جذب پول و ثروت

قانون جذب پول و ثروت

قانون جذب پول و ثروت

قانون جذب پول و ثروت

حتما در مورد قانون جذب پول و ثروت چیزهای زیادی شندید و حتی مطالبی رو هم از اینترنت خریدید و روشون کار کردید. قبلا در مورد قانون جذب در پست مکانیسم عملکرد قانون جذب توضیح دادم. بنابراین قرار نیست به عنوان یک پدیده عجیب ماورایی برای شما کار بکنه بلکه همینکه مفهوم اون رو درک کنید و بدونید که قراره توسط جهت دهی ضمیرناخودآگاه قرار کنه کافیه.

قبل از اینکه بخواید تصمیم بگیرید پولدار بشید اول بیاید دلیل فقرتون رو بررسی کنید. خیلی از اونها ریشه روانی داره. برخی فکر میکنن که برای پولدار شدن باید تحصیلات بالا یا امکانات زیاد داشت. من فردی رو میشناسم که شغلش کاشتن شلغم بود. یعنی تا چند سال اول عمرش فقط کاشت شلغم و محصولات مشابهش رو انجام میداد و خانه گلی داشت. نه سواد درستی داشت نه امکاناتی. خودش به مشورت با افراد خبره در زمینه خانه سازی تونست در عرض کمتر از ده سال میلیاردر بشه و ثروتش از شماره خارج بشه. این آدم بسیار باهوش و متفکر بود و از ریسک کردن نمیترسید و عقیده داشت پول در آوردن باید طبق فکر و برنامه باشه و قرار نیست انسان مثل کامیون کار کنه تا پولدار بشه. جالب اینکه برادران خودش همچنان پس از سالها در شغل کاشت شلغم هستن و هیچ وقت به خودشون اجازه تفکر و تغییر درد نسبت به پولدار شدن رو نداشتن و فقط مثل کامیون تلاش فیزیکی میکردن.

بنابراین ربطی نداره پیشینه شما چی بوده بلکه مهم طرز تفکر در مورد پول در آوردنه.

سن هم هیچ وقت عامل تعیین کننده نیست. افراد زیادی بودن که در جوانی ثروت زیاد داشتن ولی در اثر بی فکری همه رو از دست دادن. برعکسشم زیاده. فردی بود که تا سی سالگی شغل معلمی داشت و به زور امرار معاش میکرد تا اینکه مجددا در رشته پزشکی وارد دانشگاه شد و الان از جراحان برجسته کشور هست و مسلما پولش از پارو بالا میره.

در مورد قانون جذب پول تغییر دید و نحوه تفکر خیلی مهم هست. هیچ چیز دیر نیست و هیچ چیز هم به امکانات فعلی شما بستگی نداره. خودتون رو سرزنش نکنید و از الان به فکر تغییر بیفتید.

در زیر چند نکته مهم قانون جذب ثروت رو بهتون میگم:

۱- ابتدا خودتون رو لایق داشتن ثروت بالا بدونید.

فردی رو میشناسم که ابتدای کارش بهش حقوق بالا پیشنهاد شده بود. به جای اینکه خوشحال بشه دل درد گرفت و گفت این پولا خیلی زیاده و دائم استرس داشت و همش میگفت واسه چی این قدر به من پول میدن؟ چند ماه بعد به یک کار بسیار چیپ تر رفت و نصف حقوق قبلیشو میگرفت ولی این بار خوشحال بود که به قدری که لیاقت داره پول میگیره. شاید برای شما خنده دار باشه ولی متاسفانه در مورد بسیاری از افراد صدق میکنه. یا مثلا دختر خانمهای زیادی رو دیدم که وقتی یک پسر خیلی سرتر و پولدار و تحصیل کرده به خاستگاریشون میاد هول میشن و همش میگن نکنه سر کاریه؟ و این طوری اون فرد رو از دست میدن. ولی اگر یک پسر با وضعیت خیلی بدتر به سراغ اونها بیاد خیلی خوشحال میشن که لنگه خودشون رو پیدا کردن.

بنابراین در اولین نکته برای موفقیت در قانون جذب پول، بالا بردن لیاقت و ارزش خودتون هست. برخی از مردم به صورت پنهانی دچار خودآزاری هستن و انگار خودشون رو تنبیه میکنن که بدترین چیزها رو داشته باشن. فردی رو میشناختم که از ابتدای جوانی خانه بسیار مجلل داشت. انگار خودش رو لایق اون خانه نمیدونست و مدام خانه هاش رو میفروخت و ضرر میکرد و هی کوچیکترش میکرد تا قدر لیاقت خودش خانه پیدا کنه. همین آدم برای هزار تومن پفک جون میداد و فقط چیزهای کوچک رو میدید ولی ضررهای بزرگ براش عادی بود. این افراد از کم ترین شم اقتصادی برخوردارن و فقط دنبال هزار تومن دو هزار تومن هستن و کلاس لیاقتشون در همون حدهاست. وقتی اسم میلیون و میلیارد میاد کلا مغزشون هنگ میکنه و نمیدونن چی هست.

شما لایق بیشترین ثروت ها هستید. اگر این طور نباشه حتی اگر بهترین موقعیت شغلی هم به شما پیشنهاد بشه و پولدارترین خاستگاران هم به سراغ شما بیان انگار اونها رو نمیبینید و یا حتی ناخودآگاه ازشون فرار میکنید و سراغ چیزهای پست تری میرید که شما رو ارضا کنه.

قانون جذب پول و ثروت

۲- مسئله مهم دیگه در قانون جذب پول این هست که برخی حس میکنن منابع مالی در کشور کمه.

برای مثال دوستم در شرکتی کار میکنه که حقوقشون رو هر ۶ ماه یک بار میدن. بارها بهش گفتم چرا کارت رو عوض نمیکنی؟ تو که حسابدار هستی و خیلی جاها به حرفه تو نیاز دارن. ولی میگفت نه دیگه فقط همین یه دونه شرکت هست و میترسم دیگه جایی بهم کار ندن و بی کار شم. و یا افراد زیادی هستن که تو خونه نشستن و فکر میکنن همه اومدن شغل ها رو تصاحب کردن و برای اینها منبع درآمدی نیست. خودم مدتی مسئول بخش استخدام در شرکتمون بودم. ماه ها گذشت و نتونستم فردی که واقعا مایل به کار باشه رو پیدا کنم و اون جایگاه شغلی همچنان خالی موند. جایگاه های شغلی زیادی هستن که منتظر شما هستن وگرنه روزانه این همه آگهی استخدام نمیدادن. برخی میگن حقوق هایی که داره میشه کم هست. بله برای کسی که تازه وارد حرفه ای میشه مسلما از یک حقوق پایه شروع میشه و هیچ کس نمیاد از اول اندازه مدیر عامل به شما پول بده. منتها مهم اینه که سابقه کسب کنید و با توجه به اون سابقه ای که دارید بیشترین حقوق رو بگیرید. کسب تجربه هم خیلی مهمه و شاید باید مدت ها زیر دست کسی کار کنید تا خودتون بتونید شرکت خودتون رو افتتاح کنید.

۳- نکته دیگه در امر قانون جذب پول و ثروت این هست که شما احساستون به ثروت رو اصلاح کنید.

برای خیلی از افراد خصوصا کسانی که معنوی هستن پول در آوردن و به فکر مادیات بودن یک چیز کثیف و گناه هست. حس میکنن حقیرانس که به سراغ پول برن. اگر ما دارای کالبد فیزیکی نبودیم و به صورت ارواح فارغ از دنیای مادی زندگی میکردیم در این صورت حق با این افراد بود. ولی ما دارای جسم هستیم و مسلما نیاز به سرپناه و غذا داریم. ما به این دنیا اومدیم تا زندگی کنیم بنابراین طبیعیه که به فکر خورد و خوراکمون هم باشیم. حتی قدیسان هم کار میکردن و درآمد داشتن. اگر هم نمیخواید پولدار شید حداقل سربار پدر و مادرتون نباشید چون بدتر به شما حس وابستگی و خوار بودن رو میده و قطعا کثیف تر از حس پولدار شدن نیست. پول داشتن یعنی استقلال شما از خیلی جهات. میتونید باهاش بخشش کنید….به بقیه کمک کنید…زندگی خودتون و اطرافیانتون رو به رفاه برسونید….خوراکی ها مقوی بخرید…خانه و سرپناه داشته باشید….ماشینی میتونید بخرید که شما رو به هر جا که دلتون خواست ببره…..

۴- حس ثروت مند بودن در طی تمرین قانون جذب پول و ثروت

شما هر حسی رو به صورت مکرر تکرار کنید کم کم وارد ضمیر ناخودآگاه شما میشه. بهتره که این کار در خلسه یا هیپنوتیزم صورت بگیره تا اثر کنه. ولی در کنارش میتونید اون حس رو در امور روزانه هم داشته باشید. برای مثال چیزهای تقریبا گران برای خودتون بخرید و حس کنید واقعا پولدارید. البته نه خیلی گران که از پسش برنیاید. منتها وقتی شما سر هر چیز ساده ای مدام به جیبتون نگاه میکنید و حیفی تون میاد بخرید دارید این پیام رو به ناخودآگاهتون میدید که آدم فقیر و محدودی هستید.

۵- شکرگذاری از چیزهایی که دارید

بخش مهم دیگر قانون جذب ثروت این هست که از هر چیزی که دارید شکرگذار باشید تا از داشتن اونها تشویق بشید و بیشتر به ضمیر ناخودآگاهتون بفهمونید که واقعا داشتن اونها خوشحالتون میکنه و با ترشح هورمون های پاداش باعث ایجاد یک میل رفتاری جدید در شما میشه و بیشتر به سمت کسب اون ترغیب میشه.

 

+18
admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)
اشتراک
اطلاع از
2 Comments
قدیمی ترین
جدیدترین
Inline Feedbacks
View all comments
آیدا
مهمان
آیدا
2 سال قبل

چقدر جالب بود
حالا میفهمم چرا با داشتن پول احساس فقر میکنم چون ضمیر ناخوداگاهم مریضه.اما ادمین من خیلی تلاش میکنم فکرم رو عوض کنم و به قول معروف لارژ باشم و برای خودم کم نزارم اما بازم اون احساس فقیر بودن تو اعماق ذهنم آزارم میده.
گفتین با هیپنوتیزم به خودم القا کنم که لایق ثروت و قروتمندی هستم
من هیپنوتیزم بلد نیستم جایی هست که برم اونجا و برام این کار رو انجام بدن ؟

+5
kelideservat
مهمان
2 سال قبل

مطلب جالب و مفیدی بود ممنون !

0
رفتن به نوار ابزار