قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
استاد ماورا
چند نشانه تقلبی بودن اساتید معنوی
جولای 24, 2020
تجربه نزدیک به مرگ
احساس توقف زمان در هنگام تجربه نزدیک به مرگ
جولای 24, 2020

قانون جذب و برنده شدن در لاتاری؟

قانون جذب پول و ثروت

قانون جذب پول و ثروت

قانون جذب و برنده شدن در لاتاری؟

بسیاری از افراد به این دلیل به قانون جذب علاقه دارند که می خواهند به ثروت عظیمی برسند. موانع فکری مختلف ممکن است به آنها اجازه ندهند قدرت خود و کائنات را برای رسیدن به اهداف خود کافی بدانند. هر چه قدر هم در دوره های آموزش قانون جذب شرکت کنند هنوز ذهن آنها نسبت به ایجاد تغییرات بزرگ در زندگی مشکوک است. ولی اگر سرنوشت کسانی که توانستند با موفقیت به تغییرات بزرگ از جمله رسیدن به ثروت هنگفت را بخوانند باور کردن قانون جذب برای آنها آسان تر می شود.

بسیاری از کسانی که توسط قانون جذب و تکنیک های آن مثل مثبت اندیشی، تلقین و تصویر سازی ذهنی به ثروت عظیم رسیده اند از ابتدا هیچی نداشته اند! بنابراین در مورد توانایی ها و تلاش های خود شک نکنید. استفاده از قانون جذب به معنی دست برداشتن از تلاش نیست بلکه جهت دهی درست به تلاش های خود است تا به نتیجه دلخواه برسید.

آیا قانون جذب می تواند شانس برنده شدن در لاتاری و قرعه کشی را افزایش دهد؟

هر چند که توصیه می شود کسب ثروت از راه های مطمئن تر و با درصد ریسک کمتر انجام شود ولی نمونه های واقعی از افراد در جهان وجود دارند که توسط قانون جذب توانسته اند در لاتاری و بلیط های قرعه کشی شرکت کنند و برنده شوند. البته این گونه ثروتمند شدن یک شبه، نیازمند داشتن ظرفیت و توان کنترل مالی بالا است. در تاریخ، افرادی زیادی بوده اند که با برنده شدن در لاتاری نه تنها زندگی بهتری نداشته اند بلکه به دلیل ولخرجی و عدم مدیریت مالی صحیح، بدهکار هم شده اند. فجایع دیگر مانند نزاع خانوادگی و کشته شدن فرد به منظور اینکه اطرافیان او صاحب این ثروت شوند نیز رخ داده است. بنابراین مراقب چیزهایی که آرزو می کنید باشید. انسان ممکن است به چیزهایی برسد که زمانی برای او آرزو بوده است ولی وقتی به آن دست پیدا می کند تازه متوجه می شود که ای کاش اصلا چنین آرزوی برآورده نمی شد و حتی ایده آن هم به ذهن او نمی رسید.

اگر هدف شما از ثروتمند شدن مشخص نباشد همین ثروت کاری می کند که روزی هزاران بار آرزوی زندگی فقیرانه قبلی خود را کنید. خود پول کسی را خوشبخت نمی کند بلکه نحوه استفاده درست از آن است که می تواند یکی از عوامل ایجاد امنیت و سلامت و رفاه ما باشد.

در زیر به افرادی اشاره می شود که گفته می شود توسط قانون جذب در لاتاری برنده شده اند ولی سرنوشت آنها به خاطر دلایل مختلفی از آمادگی ذهنی، برنامه ریزی صحیح مالی و سرمایه گذاری درست متفاوت بوده است. مانند:

۱- سینتیا پ. استافورد

او در سال ۲۰۰۸، برنده ۱۱۲ میلیون دلار شد. زندگی او یک شبه زیر و رو شد و به ثروت باور نکردنی دست یافت. او برای این ثروت به دست آمده برنامه بلند مدت چید و می خواست شرکت تولید فیلم خود را تاسیس کند. البته او بعد از مدتی متوجه شد که نمی تواند از پس این زندگی جدید برآید. بنابراین شانس خود را خراب کرد.

از تجربه او نتیجه می گیریم که قبل از رسیدن به چنین ثروتی باید آمادگی ذهنی فراوانی داشت. شاید قبل از آنکه واقعا به خود ثروت دست پیدا کنیم باید روی تصور ثروتمند بودن خود بیشتر وقت بگذاریم تا فردی که می خواهیم بشویم را بپذیریم. اگر ضمیر ناخودآگاه شما هنوز نسبت به پول، دیدگاه منفی دارد و یا شما را لایق ثروت نمی داند برنده شدن در لاتاری هم کمکی به شما نمی کند و رفتارهایی هر چند خارج از کنترل انجام خواهید داد که تمام این ثروت را از دست دهید. استفاده از تکنیک های قانون جذب می تواند ذهنیت انسان را نسبت به ثروت و لایق شمردن خود برای آن تغییر دهد. وقتی این باورها اصلاح شدند ثروت از هر دری می تواند وارد زندگی شود چه از طریق کار و تلاش پربازده و چه از طریق برنده شدن در چنین قرعه کشی هایی.

۲- پرلی اسمیت

او به همراه ۷ فرزند خود یک شبه صاحب ۴۲۹٫۶ میلیون دلار شد ولی به جای اینکه تمام این ثروت را برای خود نگه دارد ۱۰% درآمد آن را برای کمک به دیگران و حمایت مردم محلی خرج می کرد. او پول را چیز کثیفی نمی دانست بلکه آن را وسیله ای برای خیر رساندن به دیگران و تغییر زندگی افراد ناتوان می دانست بنابراین ثروت خود را هماهنگ با روحیه خوب خود خرج می کرد.

درسی که از تجربه او گرفته می شود این است که همیشه باید ثروتمند شدن به یک چیز خوب ختم شود. اگر قصد دارید پولدار شوید که به دیگران پز دهید و یا شریک قبلی خود را ناراحت کنید در این صورت شما مسیر خود را فراوانی به سمت نابودی پیش می برید. پس ثروت شما باید هم به خود شما و هم دیگران خیر برساند.

۳- ملودیا هریس

از افرادی دیگری که توسط قانون جذب در لاتاری برنده شدند می توان به ملودیا هریس اشاره کرد. او سالها از روش ها و تکنیک های قانون جذب استفاده کرده بود تا بتواند به این هدف خود برسد. در نهایت هم برنده ۷۴۵۷۱۰ میلیون دلار در اوایل سی سالگی خود شد. او دلیل موفقیت خود را سال ها آرزو و تلقین برای برنده شدن در لاتاری می دانست. او همچنین از تصویرسازی ذهنی مخصوص برای برنده شدن در لاتاری که مشاوران قانون جذب به او یاد داده بودند استفاده کرده بود.

او نیز از ثروت خود در کار خیر استفاده کرد و قرض های خود را نیز پس داد.

هرگاه در هنگام استفاده از قانون جذب دچار شک و تردید شدید و ندانستید که بلاخره کی خواسته شما برآورده می شود به مثال ملودیا هریس فکر کنید. او تصویرسازی ذهنی برنده شدن در لاتاری را سال ها تمرین کرده بود. او دیگر به جایی رسیده بود که کاملا باور داشت برنده می شود و همان هم شد.

 

 

5 2 votes
Article Rating
1+
نیلوفر
نیلوفر
- دانشجوی روانشناسی بالینی و مترجم. - وظایف: مشارکت در ترجمه مقالات ماورایی و روانشناسی برای سایت - علایق: علوم ماورا و مراقبه، روانشناسی بالینی، فلسفه، روانشناسی عمومی، قانون جذب، شمنیسم، عرفان و ...
اشتراک
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
رفتن به نوار ابزار