قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
اسکیزوفرنی
فرق تجارب ماورایی با حالت اسکیزوفرنی
فروردین ۳, ۱۳۹۸
تجربه ماورا
تجربه ماورایی – قانون جذب و همسر (نوشته مریم)
فروردین ۳, ۱۳۹۸

فرق یک فالگیر واقعی و تقلبی

فالگیر

فالگیر

فرق یک فالگیر واقعی و تقلبی

بعضی از فالگیر ها با کارهایشان ما را میخکوب و متعجب می کنند. آنها بدون اینکه از شما چیزی بدانند خیلی دقیق در مورد زندگی شما صحبت می کنند. فعلا با اینکه چگونه این کار را انجام می دهند کاری نداریم ولی ما چگونه بتوانیم این افراد را از خیل عظیمی از فالگیرهای کلاه بردار تقلبی تشخیص دهیم؟

شاید در ایران به فالگیری به شکل تفریح نگاه شود ولی در کشورهای غربی این یک حرفه سودآور است و شرکت هایی با صدها کارمند فال بین، که دقیقه ای از مشتری پول می گیرند وجود دارند. فکر نمی کنم چنین شرکت هایی در ایران وجود داشته باشد مگر اینکه کسی به صورت انفرادی در گوشه کنار خیابان و یا فضای مجازی فعالیت کند. همان طور که کار دو پزشک با هم برابر نیست و یکی روزانه ده ها مراجعه کننده دارد و کارش عالی است دومی ممکن است فقط به ناقص کردن مردم بپردازد و مشتریانش را فراری دهد در مورد انواع فال گیران هم همین طور است. تخمین زده می شود که از هر ۴ فال گیر، ۳ تای آنها تلقبی و دوز و کلک باز است.

 

فالگیر

 

پس چگونه یک فالگیر واقعی را از تقلبی تشخیص دهیم؟

۱- فالگیرهای متقلب اگر به صورت آنلاین فعالیت کنند معمولا از شما تاریخ تولد و یا ماه تولد شما را می پرسند. سپس به روزنامه محلی شان مراجعه کرده تا فال مربوط به آن ماه را بخوانند و همان ها را به جمله بندی جدید و کمی تغییرات برای شما تایپ کنند. البته اگر کار آنها آسترولوژی واقعی باشد قضیه فرق می کند ولی اگر می خواهند فورا چند جمله برای شما دست و پا کنند در این صورت از فال های آماده استفاده می کنند.

همچنین بخوانید:   روش هایی برای تربيت ذهن به منظور ورود مستقيم به رويا

۲- فالگیران تقلبی معمولا در مورد کشور، شهر و سن شما سوال می پرسند. چون جایی که در آن زندگی می کنید و سنی که دارید چیزهای زیادی در مورد شما می گوید. مثلا اگر بگویید من در استان مازندران هستم و ۱۷ سال دارم اگر در آن روزها سیل آمده باشد ممکن است بگوید تو درست است که برای کنکور درس می خوانی (چون فردی که ۱۷ سال سن دارد معمولا در حال درس خواندن برای کنکور است حتی اگر خیلی هم برای او مهم نباشد) ولی سیلی که آمده حواس تو را از درس پرت کرده است.

۳- فال گیر های تقلبی به شما قول می دهند که هر طور شده عشق شما را برگردانند یا کارتان را جور کنند. برای این کار هم هزینه های اضافی می گیرند.

 

فالگیر

 

۴- راه دیگر تشخیص انواع تقلبی آنها این است که چنین افرادی در مورد شهرت خود بزرگنمایی کرده و ادعا می کنند که هنرپیشه های معروف هم پیش آنها می روند. اگر فال گیری را به زور می شناسید و معروف نیست پس احتمالا در مورد خود دروغ گفته است.

۵- فال بینان دروغین علاقه ای به امتحان شدن ندارند و اجازه نمی دهند سوالاتی را بپرسید که جوابش را می دانید. ولی فال گیر های واقعی ابتدا کمی در مورد گذشته و حال و آینده شما می گویند و اجازه می دهند از آنها سوالات اختصاص تری بپرسید تا از قدرت آنها مطمئن شوید. ولی یک فال گیر تقلبی بیشتر در مورد آینده شما چیزهای کلی و از روی هوا می گوید.

همچنین بخوانید:   باطل کردن نفرین و طلسم از طریق راه های ذهنی

۶- بسیاری از فال گیرهای دروغین آموزش دیده اند که از روی لباس، جواهرات، طرز صحبت و حتی نحوه نشستن شما اطلاعات رواشناسانه و غیب گویانه بدهند. پس اگر به صورت حضوری به نزد یک فال بین می روید لباس معمولی بپوشید و از جواهرات استفاده نکنید و کم صحبت کنید. اگر فال گیر واقعی باشد بدون توجه به وضعیت ظاهری تان می تواند چیزهای دقیقی بگوید.

۷- یک فال گیر تقلبی چیزهایی را که شما انتظار دارید اتفاق بیفتد را می گوید و نه چیزی که واقعا قرار است رخ دهد. مثلا اگر می خواهید بدانید به فلان شخص می رسید یا نه پس از جمله بندی های پیچیده و مختلف شما را دلخوش می کند که به خواسته های خود برسید و حتی ادعا می کند که بخشی از این کار را به واسطه قدرت خود انجام می دهد. به این شیوه شما بیشتر میل دارید تا باز هم پیش او بروید و فقط خبرهای خوش بشنوید.

۸- فال گیرهای واقعی امید بیهوده نمی دهند، پول زیاد نمی گیرند و به جز پرسیدن نام کوچک شما سوال دیگری نمی پرسند و بیشتر جواب می دهند. کار آنها انعکاس یک فال واقعی است.

۹- فال بینان دروغین معمولا زیاد از واژه های انرژی منفی و نفرین و وجود جن در زندگی شما صحبت می کنند که شاید تا حدودی درست باشد ولی این جمله دیگر خیلی برای آنها کلیشه ای است.
۱۰- یک فال گیر واقعی حدود اخلاقی را حفظ می کند. او از مرگ و بیماری خبر نمی دهد مخصوصا اگر بیماری خودتان باشد چون به راحتی با ایجاد ترس و تلقین می تواند باعث بروز آن بیماری در شما شود (حتی اگر قرار نبوده آن بیماری پدیده بیاید).

همچنین بخوانید:   چگونه افراد ماورایی دارای قدرت غیب بینی می شوند؟ (پست ویژه)

۱۱- در حالی که فال بینان تقلبی دوست دارند شما را مدام به پیش خود دعوت کنند و پول بگیرند و فال گیر های حقیقی معمولا توصیه می کنند که هر ۶ ماه یا هر یک سال یک بار به این کارها روی بیاورید.

 

 

مهدی کریمی
مهدی کریمی
مهدی کریمی. علاقه مند به طب اسلامی، ترجمه مقالات معنوی، انرژی درمانی، دعا درمانی و سایر علوم ماورایی
اشتراک
اطلاع از
guest

0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
رفتن به نوار ابزار