قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
غیب بینی در خلسه
غیب بینی و شهود در خلسه
سپتامبر 13, 2017
مانترا
مانترا چیست؟ | مدیتیشن با مانترا
سپتامبر 16, 2017

علائم باز شدن چشم سوم و شروع غیب بینی

باز شدن چشم سوم

علائم باز شدن چشم سوم و شروع غیب بینی

علائم اوليه باز شدن چشم سوم و شروع مهارت غيب بينی چيست؟ کسی که غيب بينه ابتدا چه نشانه هایی در بينایی خود دريافت می کند؟

جواب اين سوال از هر شخص نسبت به شخص ديگر متفاوت است و تجارب متغییری خواهند داشت. ولی به طور کلی نشانه های زير ظاهر می شوند:

  • آنها در ابتدا معمولا فلشی از نور را می بينند. يا گاهی هم فلش سريعی از تصاوير مبهم يا واضح را که يک ثانيه بيشتر طول نمی کشد. چون اين حالت به ندرت و با فاصله زمانی زياد از هم اتفاق می يفتد ممکن است تصور کنند که قربانی توهم شده اند. برخی ديگر ممکن است کم کم قادر به ديدن ارتعاشات و هاله انسان های ديگر هستند. اگر شخصی ارتعاشات بالاتری داشته باشد و چشم سوم فعال تری داشته باشد ممکن است چيزهایی را بشنود و ببيند که افراد اطراف به آن نابينا و ناشنوا هستند. برخی می توانند صورت ها، منظر و ابرهای رنگی را ببينند که در پشت پلک آنها در تاريکی شناور می شود. اين حالات در هنگام خوابيدن شديد تر می شود و در بيشتر افراد مشاهده می شود.
  • کم کم شخص می تواند هاله گياهان و انسانها را به وضوح ببيند و حتی افکار و احساسات آنها در برابر چشمان خود مشاهده کند. در اين حالت بهتر می تواند آنها را راهنمایی کند چون به اطلاعات درونی از آنها از حتی خود شخص مخاطب هم بی خبر است دست پيدا کرده است. فايده ديگر اين کار اين است که می تواند با توجه به شکل هاله که تا مرز کالبد اختری کشيده شده است مشکلات و بيماری های عصبی شخص را ببيند و برای معالجه آنها نظر بهتری دهد.

اما چه طور می توان با کمک چشم سوم و از روی هاله متوجه افکار و احساسات شخص شد؟ هاله ما به شدت تحت تاثير روان ماست و انواع ناراحتی ها و هيجانات بر روی شکل و کيفيت رنگ و اندازه و تشعشعات هاله اثر گذار بوده و توسط شخص غيب بين به راحتی ديده می شود.

شخص غيب بين حتی می تواند کم کم جسم اختری افراد ديگری که به او مراجعه کردند را تشخيص دهد.

همچنين شخص می تواند شکل های فکری انسان های ديگر را نيز ببيند. شکل های فکری گروهی از مواد اختری هستند که در اثر افکار و ارتعاشات قوی فکری به حالت کريستاله و مشخص در می آيند. اين شکلهای اختری در ابتدا در هاله شخص توليد می شوند ولی بعدا در اتمسفر و فضای آن شخص پراکنده می شوند. ماندگاری آن بستگی دارد که مدت زمان و ميزان قدرت فکر و عاطفه ای که شخص در مورد آن موضوع به خرج داده است. شکل آنها معمولا به صورت امواج و حلقه های چرخان يا گوی انرژی و … است. گاهی اگر شديد باشند به صورت ذرات بمب گونه در هاله شخص ظاهر می شوند.

  • در مراحل پيشرفته غيب بينی و باز شدن چشم سوم شخص می تواند حتی اشيای پشت ديوار را هم ببيند. اگر شما می تواند با چشم فيزيکی داخل شيشه را نگاه کنيد آنها هم با ديد اختری می توانند ارتعاشات اختری اجسام را حتی از سخت ترين جامدات دريافت کند. به دليل اينکه شخص قادر شده است ابعاد اختری وسايل فيزيکی را مشاهده کند بنابراين می تواند موجودات اختری که در عالم غير فيزيکی هستند را نيز ببيند. البته اين کار را هر غيب بينی نمی تواند انجام دهد و کار پيشرفته ای هست.

 

  • گروه ديگری از غيب بينان می توانند فراتر از زمان و مکان فيزيکی که در آن حضور دارند اطلاعات شهودی ديگران را دريافت کنند. اما سوال مهمی که مطرح می شود اين است که چه طور می تواند غيب بين اطلاعاتی که مربوط به هزاران سال پيش می شود را بفهمد؟ اگر تمام مظاهر فيزيکی آن چيز از بين رفته است پس چرا می تواند از آنها مطلع شود؟ پاسخ اين است که شايد از نظر فيزيکی از بين رفته باشد ولی آثار آن همچنان در جهان اختری موجود است و چيزی در دنيای اختری نابود نمی شود. اين پديده جدای از اين که در طبقه بندی اطلاعات آکاشيک قرار می گيرد به نام پديده نور اختری هم معروف است. مشابه اين حالت را در نجوم می توانيم ببينيم. بسياری از ستاره هایی که اکنون می بينيم هزاران سال پيش از بين رفته اند و چون نور آنها را با تاخير چند هزار ساله می بينيم تصور می کنيم که آن ستاره همچنان حضور دارند. رابطه جهان فيزيکی و اختری هم همين گونه هست! اگر چيز مادی در اين دنيا به اتمام برسد آثار وجودی آن همچنان در فضای اختری موجود است و توسط غيب بينان قابل رصد است. البته غيب بينی زمان های گذشته به کمک سايکومتری بهتر انجام می شود هر چند که در مراقبه هم قابل انجام است. مشکلی که در روش مراقبه وجود دارد اين است که نمی توان به زمان دقيق در گذشته بازگشت ولی در سايکومتری چون ارتعاشات اشيای قديمی در خود شیء است می توان به زمان دقيق تری در گذشته بازگشت. گاهی اين حالت در کريستال بينی موجب تداخل می شود. شخص دارد به کريستال نگاه می کند و تصاويری در جلوی چشم او پديدا می شوند ولی تنها مربوط به ارتعاشات و خاطرات انرژيکی نهفته در اجسام اطراف اون هستند و نوعی سايکومتری ناخواسته اتفاق افتاده است.

 

  • گاهی غيب بينان و افرادی که چشم سوم آنها باز است اطلاعاتی را از آينده به دست می آورند. مکانيسم آن به چند دليل است. برخی تنها حس پيش بينی و نه پيش گویی دارند و می توانند با سبک سنگين کردن مسائل، اتفاقات بعدی را از روی يک نتيجه گيری عقلانی حدس بزنند. همچنين غيب بينان اين توانایی را دارند که از ناخودآگاه خود کمک بگيرند تا تيجه اقدامات افراد ديگر را حدس بزنند. برخی ديگر غيب بينی از آينده را به اتصال آگاهی انسان به اطلاعات آکاشيک و آگاهی دسته جمعی نسبت می دهند. همچنين عده ای اعتقاد دارند که ما ذهن واحد داريم. يعنی تمام اتفاقات گذشته و حال و آينده در حال حاضر در خاطره ما هست ولی فعلا فقط بر روی اطلاعات زمان حال حرکت می کنيم و مانند فيلمی از قبل آماده شده شاهد سکانس به سکانس آن هستيم.
admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)
اشتراک
اطلاع از
67 Comments
قدیمی ترین
جدیدترین
Inline Feedbacks
View all comments
A.B
مهمان
A.B
5 سال قبل

سلام
یک سوال داشتم میشه چشم سوم یک دفعه ای بدون هیچ دلیلی باز شه؟ من یک سال پیش یک مقاله درباره ی همین چشم سوم خوندم ولی هیچ تمرینی برای باز کردنش انجام نمیدادم. تا اینکه همین یک ماه پیش وقتی روی کاری تمرکز میکردم بین ابروهام درد میگرفت و یا میتونستم اتفاقات کوچولو در آینده رو پیشبینی کنم. ( مثلا دیده بودم گربمون میمیره که بعد ۶ ساعت افتاد مرد. )

محمود
مهمان
محمود
5 سال قبل
Reply to  A.B

سلام
میشه کمی در مورد کتاب مورد نظر توضیح بدی

Sara
مهمان
Sara
4 سال قبل
Reply to  A.B

اره پيش مياد اتفاقي اينطوري بشين . من داداش خودم همينطوري بود همه چيزو پيش بيني ميكرد. اما از ديت داد قدرتشو . سعي كن كنترلش كني در العاد مثبت و ارزوهات بكار بگيريش

neda
مهمان
neda
5 سال قبل

من چشم سوم دارم الان نزدیکیه ۲ماهه که میتونم ببینم وواقعا تایید میکنم

Bardia
مهمان
Bardia
5 سال قبل
Reply to  neda

Ba man tamas begir09121219242

طوبی
مهمان
طوبی
3 سال قبل
Reply to  neda

سلام .اینایی که چشم سومشون بازه میتونند راه حلهایی که واسه باز کردن طی کردن رو بگن .ممنون

kiana
مهمان
kiana
5 سال قبل

سلام وقتتون بخیر. من چشم سومم تا حدودی فعال هستش و نور، هاله و این چیزا رو میبینم. تمرینی ندارم ولی مدتی هس ک در هرحالی ک چشمام رو ببندم، چ در روشنایی چ در تاریکی، چ روز چ شب، چشمایی بصورت ۱ چشم از ۱ طرف صورت رو با حالت مختلف و رنگ های متفاوت میبینم ک نگام میکنن و خب ناخودآگاه ترسی ب وجود میاد ک با یاده خدا فقط آروم میشم. حتی شب موقع خواب یا استراحت چ در نور ملایم یا تاریکی با چشمانی باز هم بخوام استراحت کنم یا آماده بشم برای خوابیدن باز میبینم.… بیشتر »

kiana
مهمان
kiana
5 سال قبل
Reply to  admin

ممنونم از شما. صحبتایی دیگه هم داشتم و واقعا ب ی راهنمایی دراین موارد احتیاج دارم خواستم بدونم آیا ایمیلی هس ک بشه با شما بصورت ناشناس ب مدت محدود در ارتباط بود؟ یا ک فقط از طریق سایت بهمین صورت امکان پذیره

Mohsen
مهمان
Mohsen
4 سال قبل
Reply to  admin

سلام میخواستم بدونم چشم سوم چه شکلیه یا چه جوریه آیا چشمی رو پیشانی زاهر میشه

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  Mohsen

با سلام. چشم سوم یک چاکرا است در محل بین دو ابرو. چاکراها هم چیز فیزیکی نیستند و میدان قوی انرژی هستند و فقط با دید اختری قابل مشاهده هستند.

مریم
مهمان
5 سال قبل
Reply to  kiana

چطور توانستید چشم سوم تان را فعال کنید میشه بگوید

Sni
مهمان
Sni
4 سال قبل
Reply to  kiana

با سلام چند وقت هستش که نور های سفیدی رو میبینم که سریع از جلوی چشمام رد میشن و حس ضعف میکنم جریان چیه ؟?

سحر
مهمان
سحر
2 سال قبل
Reply to  kiana

سلام و درود, ایندفعه ک دیدی فقط نگاهش کن تو همون حالت بمون و واکنشی انجام نده فقط نگاهش کن ,بلافاصله ترس از بین میره و دیگ از دیدنش نمیترسی بلکه ی حس اشنا داری بهش

شیوا
مهمان
شیوا
5 سال قبل

سلام من هیچ وقت تمرین نداشتم ولی اخیرا وقتی تمرکز میکنم در ناحیه ی بین دو ابروم لرزش ایجاد میشه …و وقتی چشمام رو میبند نور ها و رگه هایی از اجسام میبینم….بعضی وقتا هم میدونم شخصم مقابلم دقیقا چه حرفی رو میخواد بزنه….آیا من چشم سوم دارم؟

ژیلا
مهمان
ژیلا
5 سال قبل

من چرا همش حس میکنم یکی کنارمه گرماش ر کنار گلوم حس میکنم حس میکنم انگار از وسایلایی کل کنارما میگیره

ژیلا
مهمان
ژیلا
5 سال قبل
Reply to  admin

یا خدا ترسیدم ، ممکن هس یدفعه یه اتیش شدید تو دست حتی یه چیزی که محاله همچی حرارتی باشه به وجود بیاد ؟

mahziyar
مهمان
mahziyar
5 سال قبل

سلام من از مدتي پيش تمريني به اسم ‘ماهامودرا’ رو براي فعال سازي چشم سوم انجام ميدم، اوايل تمرينا كه تاثيري نداشت اما بعدا كم كم متوجه شدم وقتي به اجسام نگاه ميكنم و بعدش چشم هامو ميبندم، ميتونم خيلي واضح همون اجسام رو با چشماي بسته ببينم البته اون اولا خيلي واضح نبود، يا مثلا وقتي به يه جسم نگاه ميكنم حدودا ٣٠ ثانيه بعد به جاي ديگه خيره ميشم ميتونم هنوز غالب اون جسم رو اما با رنگ هاي ديگه ببينم يا مثلا وقتي به خودم تو آيينه يا كلا يه جسمي به مدت طولاني خيره ميشم بعد… بیشتر »

م. ح
مهمان
م. ح
4 سال قبل
Reply to  mahziyar

اینو که همه می بینند و بهش میگن حافظه تصویری!

کیمیا
مهمان
کیمیا
5 سال قبل

سلام
احتمال دتره که یه حادثه مثل تصادف باعث بشه که چشم سوم فعال بشه مخوصا تو بچگی؟

Nima
مهمان
4 سال قبل

سلام .
من میخوام (غده پینه آل)یا همان چشم سوم رو فعال کنم،
و علاقه شدیدی به این کار دارم،
ولی واقعا نمیدونم باید از کجا شروع کنم،
بعضیها میگن باید از چاکرای اول شروع کرد،
من هیچ یک ازچاکرا هام فعال نیست و میخوام فقط چشم سوم رو فعال کنم و نه چاکراهای دیگرو ایا میشه همچین کاری کرد؟
لطفا جوابم رو بدهید ممنون.

Nima
مهمان
4 سال قبل
Reply to  admin

یعنی باید از چاکرای اول شروع کرد !!!!!؟؟

Nima
مهمان
4 سال قبل

چاکرا های اول زودتر فعال میشن؟
یا چقدر طول میکشه تا حداقل ۵چاکرای اول یعنی از چاکرای اول تا چاکرای ۵ چقدر زمان میبره؟؟؟

Nima
مهمان
4 سال قبل
Reply to  admin

ممنون برای راهنمایی تون?

Nima
مهمان
4 سال قبل
Reply to  Nima

شرمنده یه سوال دیگه،
چاکرای اول وقتی شروع به فعال کردن
بکنه ،
علائم اولیه ش چیه؟

Shiva
مهمان
Shiva
4 سال قبل
Reply to  admin

سلام من از بچگی رد شدن چیزی سیاه ب سرعت رو میدیدم سنگینی جو یا انرژی منفی یا مثبت محیط رو حس میکنم و این اواخر ی خوابی دیدم در مورد گذشته ی یک نفر ک ازش بی اطلاع بودم و کاملا درست بود .این نشانه ها ی چیه؟دوس دار م بدونم

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  Shiva

با سلام. احتمالا چشم سوم شما فعال است و در مورد دوستتان هم در خواب به اطلاعات آکاشیک او دسترسی پیدا کرده اید.

Shiva
مهمان
Shiva
4 سال قبل

واقعا؟😮اطلاعات آکاشیک چیه؟ یعنی اگر که بخوام اطلاعات بیشتری ازش بدونم میتونم باز توی خواب ببینم؟

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  Shiva

آکاشیک، کتابخانه ای است از اطلاعات گذشته و حال و آینده که در طیقه ای از جهان اختری قرار دارد. بله می توان در خواب به اطلاعات بیشتری از آن دست پیدا کرد.

Shiva
مهمان
Shiva
4 سال قبل

چطوری؟اراده کردن کافیه ؟ک بخوام مثلا چیزی رو بدونم از فرد و اون رو توی خواب ببینم

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  Shiva

اول باید قدرت یادآوری خوابها در شما خوب باشد و منظم خواب هایتان را بعد بیداری یادداشت کنید. قبل از خواب به خودتان تلقین کنید جواب فلان چیز را در خواب ببینید و آن قدر تکرار کنید تا بخوابید. اگر اجازه دانستن آن را داشته باشید حتی اگر شده به صورت نمادین هم آن را خواهید دید. شاید هم ببینید ولی اول صبح فراموش کنید چه دیده اید.

Nima
مهمان
4 سال قبل

اگر بی ان که دیگر چاکرا هارو فعال کرد رفت سراغ چاکرای
چشم سوم، و مرتبا تمرینات مخصوص به چشم سوم را
انجام داد، اینجوری موقتی نمیشه چون تمریناتش رو انجام میدی درسته؟

زینب
مهمان
زینب
4 سال قبل

سلام .من ی سوال داشتم از همون بچگی چیزای عجیب غریب میدیدم مثلا سایه میدیدم با سرعت رد میشد یا اینکه نور سفید هم معمولا میدیدم رد میشه.چند دفعه از خواب بیدار شدم ی چیزایی میبینم بالاسرم هستن نگام میکنن .دقیقا شکلشون رو میبینم و خیلی واضح هستن .خوابام تعبیر میشه .همیشه قبل اینکه اتفاقی بیفته من حس میکنم .مثلا ی روز نشسته بودم یهو انگار ی چی تو ذهنم بم گف ک زن همسایه اتون الان میمیره .وقتی برگشتم خونه بم گفتن مرد .اگ روب روی ادمی بشینم باهاش صحبت کنم ی چیزای عجیب غریب حس میکنم .همیشه هم… بیشتر »

زهرا
مهمان
زهرا
4 سال قبل

سلام.منم چشم سومم بازه و موجودات ماورایی میبینم و دیگه برام عادی شده و خیلی تجربه کسب کردم و کل چاکراهام بازه و همچنین ی شب تونستم از پشت دیوار ی شخص با لباس کاملا سفید و عجیب رو ببینم ….البته اولش این چیزها برام خیلی سنگین و غیر قابل باور بود ولی الان دیگه برام عادی شده

kamyar
عضو
1 سال قبل
Reply to  زهرا

من تازه وارد هستم به طور ناگهانی چشم سوم من باز شده از ان شب به بعد همش فلش های سفید میبینم بعد چند روزی ممکنه همه چی اروم میشه بعد مثلا وقتی میرم سره یه تصویر سریع میاد میره اون لحظه حس میکنم قراره اتفاقی مربوط به چشم بیوفته که میوفته من در اولین برخوردم با موجودات غیر ارگانیک همون لحظه باز شدن بود که به مرور برام عادی شد ولی خو بازم شبا از استرس کمی کهایجتد میشه با قرص خواب میخوابم امکانش هست کمک کنین منم ترسم کاملا از بین بره

kamyar
عضو
1 سال قبل
Reply to  admin

منظورتون از خود هیپتونیزم چیه ؟ از فایلی که داخل سایت هست میتونم استفاده کنم و نحوه استفاده از فایل به چه صورت هستش ؟

پریسا
مهمان
پریسا
4 سال قبل

سلام من چند سالیه که ازطریق احساسم یک صدایی روحس می کنم که خیلی مهربان است همش بهم میگه من پروردگار توهستم هرموقع ناراحتم دلداریم میده همش بهم امید میده باحرفهاش بهم آرامش میده طوری که احساس می کنم واقعا عاشق خدا هستم از کارهای بد دورم می کنه همش به راه راست راهنماییم می کنم از بعضی اتفاقاتی که درآینده قراره بیوفته آگاهم می کنه حتی وقتی قلم به دست می گیرم نمی تونم دستم روکنترول کنم بدون اختیار من قلم می نویسه اگه پسرم کار اشتباهی انجام داده باشه بهم خبر میده ازپسرم که می پرسم اعتراف می… بیشتر »

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  پریسا

با سلام. احتمالا راهنمایان درونی و یا موکل شماست چون بعید است خدا با کسی مستقیم صحبت کند و حتی با پیامبر هم از طریق جبرائیل صحبت می کرد.

نیما
مهمان
3 سال قبل

سلام. بنده مدیتیشن همیشه انجام میدم و گیاه خوارم. اما نسبت به فعال سازی چاکرها اقدامی نکردم و حرف های شما رو باور نداشتم امروز پس از پردین از خواب صدای صحبت ها را میشنیدم و همه چیز را مشاهده میکردم به این صورت بود که درون خانه حرکت می‌کردم و از ابعاد مختلفی اشیاع خانه و افراد را میدیم و صحبت ها را میشنیدم و تا اینجای کار همان چشم سوم با چشم بسته بود که همیشه پس از بیداری تا دقایق اولیه اتفاق می افتاد اما امروز وقتی از خواب پریدم طبق تنفس های منظم مدیتیشن سعی کردم… بیشتر »

Mobina
مهمان
Mobina
2 سال قبل

سلام
من یه احساس گرمای زیادی بعضی اوقات در ناحیه چشم سومم ایجاد میشه و حس میکنم خروج انرژی رو ازش
ربطی به باز شدن داره؟

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  Mobina

با سلام.
بله می تواند مرتبط باشد.
موفق باشید

سحر
مهمان
سحر
2 سال قبل

سلام و درود
سوالی دارم, ایا باز شدن چشم سوم در صورت فیزیکی هم با نشانه ای میتونه همراه باشه؟

سینا تقی نژاد (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  سحر

سلام
چشم سوم فیزیکی نیست و از جنس انرژی است.

مهرسا
مهمان
مهرسا
2 سال قبل

سلام من وقتی به دنیا آمدم یک خط نیلی از وسط پیشانیم تا بین دو ابروم بود تا سه چهار سالگی هم داشتم ولی کم کم ناپدید شد یعنی من از اول با چشم سوم به دنیا آمدم اگه بخوام دوباره فعالش کنم زمانش چقدره یعنی میتونه کمتر باشه؟

سینا تقی نژاد (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  مهرسا

سلام
نمی دانم این موضوع چه قدر با چشم سوم ارتباط داشته باشد ولی به هر حال تمرین کنید و منتظر زمان نتیجه نباشید.

Mary
عضو
2 سال قبل

سلام و وقت شما بخیر
من یک سال و نیم هست که روی چاکراها تمرکز میکنم و مرتب و تقریبا هرشب مدیتیشن انجام میدم
از وقتی روی مسئله‌ی چشم سوم متمرکز شدم یه خط دو سه سانتی که از بین دو ابرو تا وسط پیشونی که میرسه انگار دو شاخه میشه،بوجود اومده و هرموقع روی چشم سوم تمرکز دارم یا فشار میارم به خودم برای تمرکز روی این چاکرا این خط قرمز میشه.
و هرموقع خیلی متمرکز میشم روی چشم سوم چشمام و ابروهام بشدت میپره و انگار پر پر میزنه!
علتش چی هست؟

سینا تقی نژاد (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  Mary

سلام
ماری عزیز، سوال اول را متوجه نشدم. یعنی خط به صورت فیزیکی روی پیشانی است؟ مورد جدیدی است و تا به حال نشنیده بودم. اثر چاکراها معمولا این قدر قوی روی بدن ظاهر نمی شود و فقط کالبدهای ظریف را تحت تاثیر قرار می دهد. یک مدت تمرین نکنید تا ببینید آیا واقعا به این چاکرا مربوط است یا نه.
نباید فشار زیادی موقع تمرکز بیاورید چون نتیجه آن همین حالت پر زدن پلک می شود. باید فقط توجه ملایم کنید. هر چه قدر ریلکس تر توجه کنید بهتر است.

kamyar
عضو
1 سال قبل

سلام ، خسته نباشید من فلش های سفید گاه بی گاه میبینم اولین بار بد جوری خوف کردم ولی شکر خدا برطرف شد میخواستم ببینم این فلش ها که زده میشه نشونه هست چون فشار رو هم حس میکنم ، سوالی که دارم میشه این چاکرا به طور خود اگاه هنگام شب بست که خواب بهتری داشته باشیم ،نکته دیگری که وجود داره شنوایی من به طرز عجیبی حساس شده جوری که با یکم سکوت عبور جریان برق از اتاق از پریز که در اشپز خانه هست میشنوم و اصلا اینجوری نبودم ، نکته دیگه اینع که من تنها ۴… بیشتر »

kamyar
عضو
1 سال قبل

سلام ، خسته نباشید من حدود ۴ ماهی هست مدیتیشن انجام میدم حدود نیم ساعت تا ۱ ساعت در روز جدیدا فلش های نور در دید جانبی میبینم یا چراغ های چشمک زن اطراف دید جانبیم البته در مواقع خاص که شدیدا تمرکز میکنم تونستم در دید مستقیم ببینمشون که واقعا جالب بوده البته با بستن چشمام سریعا چشم بنفش رنگ یا سبز میبینم در کل بعد از اینکه حدود ۴ روز پیش افزایش شهود فایلشو از سایت شما گوش کردم تمام این موارد هم شدتش بیشتر شده هم وضوح تصاویر سوالی که دارم اینه این نور ها چیه در… بیشتر »

kamyar
عضو
1 سال قبل
Reply to  admin

یک دنیا تشکر و سپاس ، نکته بعدی که هست اینه که من جدیدا بخصوص شب ها صدای پچ پچ یا بوده شبی که صدای نا واضح میشنیدم البته زیاد خوابالود نبودم به عنوان مثال همین دیشب یهو به محض اینکه خانه رو سکوت گرفت صدای پچ پچ شنیدم که همون لحظه با خواندن چهار قل بسم الله نشنیدم صدا قطع شد دیگه ، به نظر شما باید چه واکنشی نشون بدم به این اصوات و علت این اصوات به نظره شما چیست ؟ چون من در مدیتیشن روزانه ام به طور خوب قوی انرژی داخل چاکرا گلوم به صورت… بیشتر »

Mary
عضو
1 سال قبل

با سلام و درود من دو سالی هست که روی چاکراها کار میکنم در رابطه با چاکرا ششم ، هاله‌های نور رو که همیشه میبینم پشت پلکم،خصوصا صبح‌ها که از خواب بیدار میشم و دوباره میخوام بخوابم تصاویر خیلی شفاف و باکیفیتی میبینم و تماما آگاهانه هست و میشه تا حدودی کنترل کرد که چه چیزیو بهم نشون بده ، یا انگار همون چاکرا ششم تبدیل به یه تونلی میشه و با یه صدای بلند مثل اوج گرفتن هواپیما و بعد از رد شدن از یه تونل با رد شدن نورهای سریع ، تصویرهایی رو بهم نشون میده و سرم؛… بیشتر »

رفتن به نوار ابزار