قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

علائمی که نشان می دهد قدرت های درونی شما خارج از کنترل است

تجربه ماورا
تجربه ماورا – سفرهای روحی ۳ (نوشته محمد)
آذر ۱۲, ۱۳۹۸
حس آمیزی یا Synesthesia
حس آمیزی یا Synesthesia مانند شنیدن رنگ ها و چشیدن صداها + ویدیو
آذر ۱۲, ۱۳۹۸

علائمی که نشان می دهد قدرت های درونی شما خارج از کنترل است

تجارب نزدیک به مرگ

تجارب نزدیک به مرگ

علائمی که نشان می دهد قدرت های درونی شما خارج از کنترل است

کسانی که تمرینات ماورایی را انجام می دهند ممکن است در مسیر خود متوجه شوند که دچار علائم ناخواسته ای شده اند. برای مثال عواطفی را تجربه می کنند که سرمنشا آن را نمی دانند یا انرژی هایی را حس می کنند که قبلا از آن بی خبر بوده اند. البته در کنار اینها از توانایی ها و تجربه های ماورایی بیدار کننده ای هم بهره مند می شوند. تا این حد از تغییرات، عادی است ولی گاهی این بیداری درونی به قدری شدید می شود که نمی توان با آن در کنار زندگی معمولی کنار آمد. کم نیستند کسانی که تمرینات ماورایی آنها نتیجه ای می دهد که گاهی آزار دهنده، غیر منتظره و حتی بحران آفرین است.
البته همه کسانی که به دنبال کشف قدرت های درونی هستند لازم نیست این مراحل سخت را طی کنند و باور اشتباهی است اگر فکر کنیم توانایی های ماورایی حتما باید با رنج و عذاب روحی به دست بیاید. در هر صورت لیستی از علائم آزار دهنده ای که ممکن است افراد در حین انجام تمرینات ماورایی با آن رو به رو شوند تهیه شده است که عبارت هستند از:

– درهم ریختگی عاطفی
– احساس اضطراب و ترس شدید
– مشکلات فیزیکی مثل خستگی و درد بدنی
– مشکلات ذهنی مثل خستگی فکری و حتی ترس از دیوانه شدن
– بیدار شدن بی موقع قوای شهودی و به شکلهای نامناسب مثل دیدن و شنیدن چیزهای ماورایی در شرایط غیرمنتظره همراه با شکل ترسناک

همچنین بخوانید:   سن شروع تمرینات ماورایی

برای مثال شخصی بود که پس از سالها تمرینات حرفه ای کم کم دچار خستگی روحی و ذهنی و جسمی شد و کنترل عواطف از دست او خارج شده بود. احساسات او آن قدر شدید شده بود که حتی نمی توانست راحت نفس بکشد. همچنین او در معرض بمباران تجارب روحی در مکانها و موقعیت های نامناسب بود. او هیچ کنترلی بر این اوضاع نداشت. بنابراین شروع کرد به استفاده از کریستالها و روشن کردن عود و همچنین انجام مراقبه های طولانی تر برای آرام کردن سیستم عصبی خود. ولی هیچ کدام از این کارها فایده نداشت. حتی وضعیت قبلی را هم بدتر کرد. او احساس می کرد روز به روز به حالت دیوانگی نزدیک می شود.

تصور اولیه اشتباه او این بود که فکر می کرد بیداری معنوی یعنی رنج روحی و سختی زیاد کشیدن (که البته به حد معقول لازم است ولی نه در حد رسیدن به جنون). او باید به خود اجازه می داد که همه چیز با سرعت مناسب و به آرامی رخ دهد. رسیدن به یک توانایی ماورایی نیازی به شکنجه روحی ندارد و البته مسیر آسانی هم نیست چون بلاخره هر کس در زندگی خود مشکلات شخصی داشته و ممکن است انرژی آنها در مسیر بیداری درونی مشکلاتی ایجاد کند. به علاوه مشکل او این بود که بیش از اندازه سطح انرژی خود را بالا برده بود به طوری که مراکز انرژی او بیش از حد شارژ، حساس و باز بودند. شارژ کردن های بیشتر و تحریک انرژی های درونی باعث شده بود که حتی بدن فیزیکی او هم تحمل این سطح بالای انرژی را نداشته باشد و دچار درد و حساسیت شود.

همچنین بخوانید:   روش حرکت انگشتان به منظور رويابينی آگاهانه یا خواب روشن

بنابراین او شک کرد که شاید مشکل او به خاطر عدم ایجاد توازن انرژی و عدم اتصال به زمین یا گراندینگ بود.

پس می شود با انجام گراندینگ ها (روش های اتصال انرژی به زمین) از بسیاری از علائم ناخواسته بیداری قدرت های درونی کاست.

البته متاسفانه همه روش های گراندینگ نتیجه یکسانی ندارند و تنوع آنها هم بالا است. حتی ممکن است برخی از آنها نتیجه عکس داشته باشند. برای مثال شاید باعث شوند که انرژی درونی ما بیشتر شارژ شود و علائم عدم کنترل انرژی را افزایش دهد. شاید یکی از بهترین روش های گراندینگ برای فردی که به این مرحله رسیده باشد توقف فعالیت های ماورایی و انجام کارهایی متضاد مثل صرف وقت بیشتر در امور دنیوی و تفریح و گردش و کار باشد تا انرژی های او کمی به حالت تعادل برسد و از حالت فوران و شارژ شدگی بیش از حد بکاهد. این دوری از تمرینات ماورایی ممکن است از چند روز یا حتی چند سال (بسته به وخامت وضعیت فرد) طول بکشد.

 

 

مقالات مرتبط

همچنین بخوانید:   اخلاقیات مربوط به فال گیران
مهدی کریمی
مهدی کریمی
مهدی کریمی. علاقه مند به طب اسلامی، ترجمه مقالات معنوی، انرژی درمانی، دعا درمانی و سایر علوم ماورایی
اشتراک
اطلاع از
guest

0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
رفتن به نوار ابزار