قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
راه هایی برای خودکاوی
راه هایی برای خودکاوی
خرداد ۲۲, ۱۳۹۷
برون ریزی در حین پاکسازی چاکرا
برون ریزی در حین پاکسازی چاکرا
خرداد ۲۲, ۱۳۹۷

دلیل بسته بودن چاکرا

بسته بودن چاکرا

بسته بودن چاکرا

دلیل بسته بودن چاکرا

همه ما ذاتا با همه موجودات گیتی یکی هستیم و پدیده های عالم از یکدیگر جدا نیستند. مشکل از وقتی شروع میشود که ما این وحدت با جهان را فراموش کرده و هر یک توسط حواس پنجگانه خود اطلاعاتی را ولو غلط به دست آورده و شروع به تفسیر کردیم. بدین شیوه الهامات درونی را فراموش کرده و فقط به داده های بیرونی و آموزش والدین و جامعه اعتماد کرده ایم.

همین جدایی باعث شده است که خیلی از ترسها را تجربه کنیم. احساس کمال درونی را از دست داده و به دنبال چیزهای بیرونی برای حس کامل بودن گشته ایم. مسلما چنین جست و جویی بی نتیجه بوده و فقط باعث ترس و ناامیدی بیشتر می شود.

متاسفانه مراکز انرژی ما که همان چاکراها باشند نسبت به ترس آسیب پذیر هستند و انقباض انرژیکی که در اثر ترس ایجاد میشود میتواند مانع گردش انرژی حیاتی شود. چنین اثری ممکن است بر روی نادی ها یا مسیرهای انرژیکی هم دیده شوند. وقتی جریان انرژی جریاتی در ما نقصان پیدا کند دیگر نمیتواند صرف رفع نیازهایی که به رشد آگاهی و وحدت با پدیده ها مربوط می شوند گردد.
وقتی انزوای درونی و ترس و کمبود پیش بیاید ما سعی میکنیم در دنیای خارج از خود به دنبال رفع نیاز به عشق و موفقیت و اغنای روحی بگردیم و در صورتی که آنها را از دست بدهیم احساس پوچی می کنیم و ترسهای جدیدی به سراغمان می آید.

انسانهایی که در اصل با ما وحدت دارند و همه از یک ریشه هستیم را دشمن و رقیب خود میپنداریم و مدام حس می کنیم که باید از خودمان محافظت کنیم. بنابراین عشق ورزیدن را فراموش کرده و با دوری جستن از افراد و خاموش کردن آنتنهای روحی ارتباطی، گرفتگی و انسداد را در چاکراهای خود پدید می آوریم .

همچنین بخوانید:   باز کردن چشم اختری توسط تمرین نور

از آنجا که انسانها نیاز دارند تا مورد توجه و تایید گروهی دیگر از مردم باشند بنابراین گاهی مجبورند به اکراه نقش های مختلفی را قبول کنند و روی تمایلات خود سرپوش گذاشته و حتی آن را سرکوب کنند. تمامی انرژی آن احساسات و عواطف سرکوب شده در چاکراها تجمع یافته و از آنجا که به آنها اجازه نمیدهیم به شکل طبیعی شان از آنها خارج شوند بنابراین دستخوش تغییر شده و عموما به صورت احساسات منفی بروز پیدا می کنند.

در واقع واکنش یانگ به همین صورت بوده و همیشه نیازمند است که انرژی در چاکراها در جریان باشد ولو به صورت ناهماهنگ و تحریف شده. ولی واکنش یین در مورد بسته شدن چاکراها به این صورت است که کاری می کند تا چاکرا انرژی را تقریبا کامل در خود حبس کند و جریان انرژی را متوقف کند. فضایی هم برای جریان انرژی وجود ندارد و نتیجه این کار ضعف چاکراها.

همه انسانها در بدو تولد دارای چاکراهای سالم و با جریان انرژی باز هستند و مشکلی ندارند. ولی از آنجا که خود امکان کسب دانش و انجام امور خود را ندارند بنابراین شدیدا به والدین و محیط نیازمند و حساس هستند. بسیاری از استرسها و ترسها می تواند در همان مراحل اولیه زندگی نوزاد به او منتقل شده و اولین گره های انرژی را به وجود آورد.

 


مقالات دیگر در این زمینه:

همچنین بخوانید:   چه پیامهای ذهنی برای تله پاتی راحت تر اند؟ | مراحل تله پاتی موثر

 

مقالات مرتبط

admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)
اشتراک
اطلاع از
guest

2 دیدگاه ها
قدیمی ترین
جدیدترین
Inline Feedbacks
View all comments
زهره
مهمان
زهره
3 سال قبل

با سلام. چطوری میتونم عضو سایت بشم ؟؟

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  زهره

با سلام.
لطفا به این پست مراجعه شود.
موفق باشید

رفتن به نوار ابزار