قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

تست میزان باز بودن چاکرا | تست چاکرا با پاندول و آزمایش کینزیولوژیکی

هیپنوتیزم ملاقات با خود برتر یا راهنمای درون
خرداد ۲۴, ۱۳۹۷
چاکرا
روغن های حیاتی و رایحه درمانی برای چاکراها
خرداد ۲۴, ۱۳۹۷

تست میزان باز بودن چاکرا | تست چاکرا با پاندول و آزمایش کینزیولوژیکی

تست چاکرا

تست چاکرا

تست میزان باز بودن چاکرا

راه های بسیاری برای تست میزان باز یا بسته بودن چاکرا ها وجود دارد که در این پست به دو مورد از انواع تست چاکرا اشاره می شود.

تست میزان باز بودن چاکرا توسط آزمایش کینزیولوژیکی

روش کینزیولوژیک برای بررسی میزان فعالیت چاکراها درصد خطای  کم داشته و معمولا در صورتی که با تمرین و مهارت کافی آن را انجام دهید جوابهای تقریبا درستی به شما می دهد. البته بهتر است چندین روش را برای بررسی میزان فعالیت چاکراهای خود انتخاب کنید.

روش بررسی فعالیت چاکراها توسط این روش

این آزمایش معمولا به کمک دو نفر انجام می شود. سوژه ای که می خواهد چاکراهایش را بررسی کند دست چپش را با زاویه نود درجه در کنار بدن بلند کرده و دست راست خود را روی چاکرایی که می خواهد وضعیت هماهنگی و فعالیت آن را بسنجد می گذارد. سپس شخصی دیگر سعی می کند دست چپ سوژه را به پایین بیاورد. اگر دست سوژه با مقاومت کافی به پایین آمد یعنی آن چاکرا وضعیت خوبی دارد ولی اگر دستش خیلی راحت و شل به پایین آورده شد یعنی آن چاکرا نیاز به هماهنگی داشته و احتمالا کم کار است.

 

تست میزان باز بودن چاکرا توسط آزمایش کینزیولوژیکی

تست میزان باز بودن چاکرا توسط آزمایش کینزیولوژیکی

 

مشابه این کار را می توانید با چسباندن انگشت شست و سبابه دست راست به یکدیگر انجام دهید. به این صورت که دست چپ روی چاکرای مورد بررسی قرار گیرد. سپس نفر دوم باید آن دو انگشت را یک مرتبه از هم جدا سازد. اگر این کار را به سختی انجام داد یعنی چاکرای مربوطه سالم و فعال است ولی چنانچه این کار به راحتی صورت گرفت و مقاومت کم بود یعنی آن چاکرا دارای مشکل است و باید پاکسازیهایی را روی آن انجام داد.

همچنین بخوانید:   غلبه بر ترس برون فکنی | خطرات پرواز روح

اگر شخص دومی نیست که به شما کمک کند می توانید خودتان در حالی که به طور ذهنی بر روی چاکرای مورد بررسی تمرکز کرده اید با دست دیگر سعی در جداسازی دو انگشت دست راستتان بکنید که البته این کار به تمرین بیشتری نیاز دارد تا نتیجه بهتری دهد.

قدرت بدنی هر شخص برای مقاومت در برابر فشار دست شخص دیگر مسلما فرق دارد ولی همه افراد متوجه مقاومت زیاد یا کم در عضلات می شوند و همان برای تست میزان فعالیت چاکرا به این روش کافی است.

پس از مدتی تمرین بر روی چاکراها می توانید آزمایش را دوباره تکرار کنید و ببینید چه تغییری در وضعیت چاکراهای شما پدید آمده است.

 

یافتن محل دقیق هر چاکرا و تست میزان فعالیت چاکراها توسط پاندول

یکی از راه های بسیار ساده ای که هر شخصی می تواند از آن استفاده کند تا هم محل دقیق چاکراهایش را پیدا کند و هم میزان فعالیت و سلامت آنها را بررسی کند استفاده از پاندول یا شاقول است که استفاده بسیاری برای انرژی درمانگران مبتدی تا حرفه ای دارد و شما هم می توانید با کمی تمرین، اطلاعات زیادی از چاکراهای خود به دست آورید و برای افزایش هر چه بیشتر سلامتی و لذت درونی و پیشرفت روحی خود استفاده کنید.

 

پاندول چاکرا

 

برای ساخت شاقول یا پاندول مناسب می توانید از یک تکه نخ و قطعه ای کریستال استفاده کنید. البته این به سلیقه شما بستگی دارد و ممکن است حتی بخواهید شاقول چوبی یا فلزی تهیه کنید. فقط اینکه دقت کنید حالت مخروطی داشته باشد و نوک تیز آن به سمت پایین باشد. انواع شاقولهای آماده مناسب این کار هم از اینترنت قابل خریداری هستند.

چند روز قبل از استفاده از شاقول آن را با خود همراه داشته باشید یا در رخت خوابتان بگذارید تا انرژی های آن با شما هماهنگ شود.

همچنین بخوانید:   درمنه، گیاه قانونی موثر بر کیفیت خواب و رویا

بعد از چند روز میتوانید استفاده از آن را شروع کنید. به این منظور به پشت دراز بکشید و از خودبرتر و راهنمایان معنوی خود بخواهید در این جریان به شما کمک کنند. پاندول را در فاصله ۱۰ الی ۱۵ سانتی متری محل احتمالی هر چاکرا بگیرید و به قدری در اطراف آن شاقول را جا به جا کنید تا کم کم شروع به چرخیدن کند. نخ شاقول بین انگشت شست و سبابه شما باشد و کاملا شل و رها آن را بگیرید و بگذارید خودش با برخورد به انرژی های هر چاکرا شروع به واکنش کند. اگر مطمئن هستید جای چاکرا را درست یافتید ولی پاندول حرکت نمی کند ممکن است نشانه بسته بودن چاکرا باشد.

بسته به شکل حرکت پاندول می توانید نتیجه بگیرید که کدام چاکرا باز یا بسته و یا دارای اشکالاتی است.

اگر پاندول در جهت عقربه های ساعت چرخید یعنی آن چاکرا باز و سالم است. بزرگی دایره در حال چرخش نشان دهنده حوزه انرژی چاکرا و میزان فعالیت آن است.

اگر پاندول در جهت خلاف عقربه های ساعت چرخید یعنی چاکرا دارای گرفتگی و یا محتویات انرژیکی و عاطفی حل نشده است.

اگر پاندول به شکل هلالی از چپ به راست حرکت کرد مربوط به عدم تعادل نیروهای مونث و مذکر در آن است و معمولا شخص فقط از یک جنبه خود بیشتر استفاده می کند.

اگر پاندول به صورت زیگزاگی به جلو و عقب رفت یعنی شخص فعلا در حال تغییر عقاید اساسی بوده و چند روزی طول می کشد تا به یک وضعیت باثبات برسد.

اگر هم پاندول اصلا تکان نخورد یعنی یا چاکرا بسته است و یا در جای غلطی پاندول را گرفته اید.

همچنین بخوانید:   ارتباط تصویرسازی ذهنی و انجام امور ماورایی

این آزمایش را می توانید روی افراد دیگر نیز انجام دهید و به راحتی میزان فعالیت چاکراها و سپس با استفاده از نتایج حاصله، نقاط قوت و یا تاریک درون آنها را بشناسید.

 


مقالات دیگر در این زمینه:

 

admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)
اشتراک
اطلاع از
guest

10 دیدگاه ها
قدیمی ترین
جدیدترین
Inline Feedbacks
View all comments
جهانگرد
مهمان
جهانگرد
5 سال قبل

سلام؛
میشه با کاغذ و اریگامی کریستال رو درست کرد؟؟؟

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  جهانگرد

کریستال یک چیز طبیعی است و در اثر فرآیندهای طبیعی درست می شود و نمی توان با کاغذ آن را ساخت.

darkgamer13v
مهمان
darkgamer13v
5 سال قبل

سلام.منظورشون این بود به جای این که از شیشه بخریمش خودمون با کاغذ درست کنیم که فکر نکنم بشه.

جهانگرد
مهمان
جهانگرد
5 سال قبل

توی گوگل چی بنویسم تایه فروشگاه بیاد؟؟

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  جهانگرد

خرید کتاب شاقول ابن سینا (که البته بیشتر آنها ناموجود بودند)

دختر دریا
مهمان
دختر دریا
5 سال قبل

درود
خیلی ممنون از مطلب خوبتون،یک چیز جالب و جذاب که من متوجه شدم اینه که چاکرای قلب مادرها خیلی فعاله و این نشات گرفته از حس مادرشونه

hani
مهمان
hani
5 سال قبل

سلام، خسته نباشین
یه سوال، اگه بخوایم رو کس دیگه ای انجامش بدیم… باید شاقول چند روز کنار اون شخص باشه یا نه؟

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  hani

با سلام. بله

AITD
مهمان
AITD
4 سال قبل

سلام. من تو حالت هینوتیزم به ضمیر ناخودآگاهم دستور دادم با انگشت اشاره دست راستم روی محل چاکرای سوم قرار بگیره. وقتی قرار گرفت به سمت عقربه های ساعت چرخید. من به اشتباه گفتم معتدل نشو. و انگشتم سریع تر چرخید. دوباره گفتم معتدل شو. که آهسته چرخید. آیا با همین روش خودم میتونم چاکراهامو معتدل کنم؟

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  AITD

با سلام. روش جالب و جدیدی است. اگر دستتان کاملا بدون اختیار خودتان حرکت کند و جریان انرژی را هم در آن ناحیه حس کنید می تواند روش خوبی باشد.

رفتن به نوار ابزار