قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
تجربه ماورا
تجربه ماورا – کبودی بدن و جن (نوشته شهزاد)
جولای 7, 2020
تجربه ماورا
تجربه ماورا – موجودات سیاه (نوشته Annihilation)
جولای 7, 2020

تجربه ماورا – رویابینی با ماسک Remee (نوشته سعید)

تجربه ماورا

تجربه ماورا

تجربه ماورا – رویابینی با ماسک Remee (نوشته سعید)

سلام عرض می کنم.

ماسک Remee ماسک یا چشم بندیه که می تونه به رویابینی آگاهانه کمک کنه. خودش سنسور داره و وقتی مغز شما داره خواب می بینه به چشمهای شما نور می تابونه. این نور داخل عالم رویا هم می رسه و بهتون علامت میده که دارید خواب می بینید بعدش آگاه می شید و می تونید رویا رو کنترل کنید.
این توصیفی بود که من از ماسک Remee شنیده بودم و تصمیم گرفتم بخرم. البته من کالیفرنیا زندگی می کنم نمی دونم ایران هم این ماسک رو می فروشه ولی از آمازون می تونید سفارش بدید. وقتی ماسک رو تحویل گرفتم فکر کردم همون شب اول مثل عینک واقعیت مجازی قراره زود رویابینی کنم. با هزار ذوق و اشتیاق این ماسک رو زدم خوابیدم. صبح که شد دیدم ماسک از صورتم جدا شده و هیچ کدوم از خواب هامم یادم نیست. این ضدحال بدی بود. چون خیلی توی خواب تکون می خورم خوشحالم که ماسک سالم موندش. برای روز دوم ماسک رو محکم تر کردم چون تنظیم داره برای سفت موندنش. من عادت نداشتم بهش و سخت خوابم برد. باز هم رویابینی نکردم. روز سوم با خودم گفتم به جای اینکه به اذیت شدن صورتم با ماسک فکر کنم به خودم تلقین کنم که اگه نور عجیبی توی خواب دیدم بدونم که دارم رویا می بینم. خوابم بهتر شد و چند بار نور داخل رویاهام دیدم ولی کمک نکرد آگاه بشم. فکر می کردم روشن شدن رویا به خاطر اینه که خود رویا اون شکلیه. تلقیناتم رو بیشتر کردم و چند روز هم گذشت تا اینکه ناخودآگاهم با این ماسک ارتباط برقرار کرد. اولین باری که با این ماسک تونستم توی خواب آگاه شم وقتی بود که خواب دیدم توی جنگلم. نور می زد به داخل جنگل. من بدون اینکه بفهمم چی شد فهمیدم که دارم خواب می بینم.
اگه کسی می خواد ماسک Remee بخره تضمینی نیست که حتما بتونه رویابینی آگاهانه کنه. وسیله جادویی نیست که حتما باعث شه بفهمید دارید خواب می بینید. اول از همه بهتره یه مدت برای یادآوری رویاهاتون وقت بذارید. اگه تمرین رویابینی نمی کنید این ماسک خیلی نمی تونه جبران تنبلی شما رو بکنه پس حداقل سعی کنید یه کم تمرین رویابینی معمولی رو هم انجام بدید تا این ماسک بتونه احتمال رویابینی شما رو خیلی بیشتر کنه. در کل وسیله خوبیه ولی یه چیز قطعی برای رویابینی نیست. فکر کنم اگه کسایی که همیشه لبه های آگاه شدن توی رویا هستند و به کمک توی خواب نیاز دارند این ماسک رو تهیه کنن بهتره ولی اگه رویابینی رو تازه شروع کردید انتظار زیادی از این ماسک نداشته باشید.

 

 

سینا تقی نژاد (مسئول روابط عمومی)
سینا تقی نژاد (مسئول روابط عمومی)
مسئول روابط عمومی و پاسخگویی به نظرات.
اشتراک
اطلاع از
3 Comments
قدیمی ترین
جدیدترین
Inline Feedbacks
View all comments
M.v
عضو
2 سال قبل

سلام
این وسیله با عنوان چشم بند ریمی تو ایران عرضه میشه.من ازش استفاده نکردم ولی توضیحاتتون کاملا درسته

M.v
عضو
2 سال قبل

سلام سینا جان همونطور که فرمودی معایب این دستگاه هم مانع از آگاهی در رویا میشه و کاملا درسته.گرچه علم در مبحث فراروانشناسی پیشرفتهای شایانی داشته ولی تکیه به وسایل مصنوعی نمیتونه نتیجه بخش باشه.بنظر من در حالت رویا آگاهی فرد باید دارای نوعی آمادگی در خوداگاهی خودش باشه که این هم به نسبت قابل ملاحظه ای با زمان بیداری و اقدامات قبل از خواب عجینه.من شخصا در رویایی که آگاه میشم ((صرفا آگاه میشم)) و کار خاصی نمیکنم.مثلا اینکه بخوایم آزمون واقعیت رو تو رویایی انجام بدیم یعنی به رویا بودن یا واقعیت محض نبودن وقایع بنوعی پی بردیم… بیشتر »

رفتن به نوار ابزار