قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
تجربه ماورا
تجربه ماورا – صدای مرموز (نوشته حسین)
جولای 3, 2019
احضار گروهی
چرا احضارات در حالت گروهی موفق تر است؟ شرایط حاکم بر این جلسات چگونه است؟ (پست ویژه)
جولای 3, 2019

تجربه ماورا – دیدن آل (نوشته مهسا)

تجربه ماورا

تجربه ماورا – دیدن آل (نوشته مهسا)

با سلام. افسانه های زیادی بین ماها رواج پیدا کرده که نمی دونیم کدومش واقعیه و واقعی نیست. به هر حال من تجربه مادرم رو بعد زایمان من بهتون میگم.

اول بگم که مادرم با خواهراش توی روستا زندگی می کردن و دیدن جن براشون عادی بود. از هر روستایی اونجا بپرسی چند تا داستان در مورد جن داره. پس اینکه کل روستا توهم زده باشن ممکن نیست. مادرم به خاطر اینکه از بچگی چشم سومش باز بود چیزهای زیادی می دید که خیلی اذیتش می کردن. چون اون موقع ها هنوز لامپ توی روستا مد نبود شبها باید توی تاریکی می رفت بیرون. بیشتر چیزهایی هم که می دید توی تاریکی بود مثل بالا رفتن سایه ها از دیوار و دیدن آدمک های سیاه که از لای خرابه ها نگاهش می کردن.

مادرم زن خرافاتی نبود و زیاد به افسانه های ماورایی اهمیت نمی داد و اون سایه ها رو هم به حساب توهم می ذاشت تا اینکه منو باردار شد. قبل از من چند تا بچه به خاطر امکانات بهداشتی کم روستا مرده بودن. مادرم خیلی امیدی به من نداشت مخصوصا که توی شکمش خیلی لاغر و نحیف به نظر میومدم.

وقتی من به دنیا اومدم قابله به مادرم گفت این چاقو رو بزار زیر بالشت و این سنجاق رو هم بزن به لباست. مادرم بهش خندید و گفت به این چیزا اعتقاد نداره ولی قابله گفت که برای خودت و بچت میگم تا آل نبرتتون. مادرم حرفش رو گوش نداد و وقتی تنها بود و منو شیر می داد دید یه زن سیاه قد بلند با سینه های خیلی بزرگ جلوش واستاده که بهش آل میگن. مادرم داد و بیداد می کنه و خواهراش می ریزن تو اتاق. حال مادرم اصلا خوب نبود. منم خیلی ضعیف و بی حال بودم. من و مادرم رو بردن پیش دعانویس. با اینکه بچه های زیادی توی روستا می مردن ولی من با کمال اعجاب و به خاطر دعا تونستم زنده بمونم. کسایی که توی سن من هستن می دونن که قدیما توی روستاها دکتر زیادی نبود و اگه کسی بیماری داشت می بردنش پیش دعانویس. کار اون دعانویس هم رد خور نداشت و زندگیم رو مدیون ایشون هستم.

مادرم از اون موقع به بعد دیگه چشم سومش بسته شد و دلشم نمی خواست چیزی ببینه. فقط چند بار چیزهای عجیب دید که باز هم موقع بارداری ها یا زایمان های بعدیش بودن.

این مطالب رو وقتی برای کسی تعریف می کنم میگه که مادرت توهم زده و یا دروغ گفته. دلیلی نداره برای چیزی که تا اون روز اعتقادی نداشت داد و فریاد کنه و چند روز حالش بد بشه. توهم هم مشخصه بیماری روانیه و فقط موقع زایمان بیشتر نمیشه مادرمم از لحاظ روحی کاملا سالمه و حتی اون موقع که کسی شش ابتدایی هم نداشت تا دیپلم خوند و بعد هم سر کار رفت تا بازنشسته شد. من نمی دونم آل واقعا وجود داره یا جن دیگه ای دیده. اگه کسی تجربه ای مشابه من داره خواهشا تعریف کنه. ممنون

 

 

admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)
اشتراک
اطلاع از
6 Comments
قدیمی ترین
جدیدترین
Inline Feedbacks
View all comments
علی خانی (مشاور سایت)
ادمین

با سلام. پاسخ خانم مریم بوشهری به این پست: به نام خدا با سلام و احترام خدمت مسئول محترم سایت آرنوشا. سلام خانم مهسا. مادر شما کاملا حقیقت را گفتن و در واقع همان آل را دیدن. ..نوعی جن که به زنان تازه زایمان کرده و نوزادان تازه متولد شده آسیب میرسونه.و خداوند از شما و مادرتون محافظت کردن وگرنه آل نوعی جن بسیار خطرناک هست که جگر زنان حامله را میبره و باعث مرگ آنها میشه.و یا باعث بیماری جنون میشه. من خانمی را میشناسم که بعد از زایمان و توی حیاط زیر درخت جن می بینه و تا… بیشتر »

ali
مهمان
ali
3 سال قبل

به نظر من آل یه جن خاص که کارش کشتن بچه ها باشه نیست تو یه مقاله علمی خوندم مغز مادر تو دوران بارداری مخصوصا سه ماه سوم بارداری به حالت خود آگاهی خیلی قوی میرسه ،تو همین سایتم یه مقاله بود که نوشته بود تو دوران بارداری به قسمت کندالینی فشار میاد و مادر احساس لذت میکنه اون خود آگاهی هم شاید به خاطرفشار کندالینی بوجود اومده باشه،چیزی که مراقبه گر ها بعد یه مدت طولانی بهش میرسن مادر به طور طبیعی بهش میرسه اینم میدونید که با تمرینای مراقبه بعد یه مدت چشم سوم باز میشه،تو همه این… بیشتر »

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین

پاسخ خانم مریم به آقای علی: با سلام و احترام خدمت مسئول سایت آرنوشا سلام آقا علی. اشتباه میکنید آل واقعا وجود داره …. در مورد مادر مهسا ایشون قبلا هم میتونستن جن ببینند و اینطور نبوده که فقط در دوران بارداری یا بعد زایمان به دلیل تنهایی توهم زده باشند و تونستن جن ببینن. … اون مقاله که در سایت نوشته کاملا درسته ولی نمیشه در همه موارد دلیل دیدن جن را به دلایل ذکر شده در اون مقاله تعمیم داد. هر گردی گردو نیست. من در مورد انواع جن ها مطالعات زیادی دارم و سالها زیر نظر استادی… بیشتر »

ali
مهمان
ali
3 سال قبل

سلام.منم نگفتم که توهم میزنن یا بخوام کل ماجرارو علمی کنم،کفتم موقع تهایی بخاطر تمرکز زیاد و اون خود آگاهی طبیعی که شاید یکی از دلایلش فشار به کندالینی باشه، بوجود اومده و به صورت موقط چشم سومشون باز میشه و جنای اطرافو میبینن،الانم چون سرگرمیا زیاد شده و دائم ذهن مشغوله خیلی کمتر میشنویم که آل دیده بشه. تو همین سایتم کلی مقاله علمی هستش که تاثیر مراقبه و … رو عملکر د مغز نوشته همه اینایی که نوشتم تو یه مقاله نبوده از منابع مختلف کنار هم گذاشتم و به این نتیجه رسیدم،به هر حال همینجوری نمیتونم قبول… بیشتر »

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  ali

با سلام.
بله زنان هنگام زایمان به دلیل فشار بر مخزن کندالینی ممکن است حالات ماورایی مثل کسانی که تجربه نزدیک به مرگ دارند را تجربه کنند. بیداری کندالینی شدت های مختلف دارد و همیشه باعث آزار و اذیت شخص نمی شود. گاهی باور ما به یک پدیده مانند آل موجب می شود که حتی اگر وجود خارجی هم نداشته باشند موجودات دیگری خود را جای آنها بزنند.
موفق باشید

سورنا
مهمان
سورنا
3 سال قبل

سلام ب همه— تو سالهای اخیر گزارشی از مشاهده یا اسیب از ال خدایی نکرده منتشر شده؟؟؟

رفتن به نوار ابزار