قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
مقایسه حواس اختری در حیوانات اهلی و وحشی
آوریل 13, 2020
گوش دادن آهنگ تکراری
دلایل تکاملی برای گوش دادن به یک آهنگ تکراری
آوریل 13, 2020

بررسی تفاوت تله پاتی فیزیکی و ماورایی

تله پاتی در هیپنوتیزم

تله پاتی در هیپنوتیزم

بررسی تفاوت تله پاتی فیزیکی و ماورایی

در مقاله ” مقایسه حواس اختری در حیوانات اهلی و وحشی” به دو مفهوم تله پاتی فیزیکی و تله پاتی اختری اشاره شد که می خواهیم تفاوت این دو را در این پست بررسی کنیم.

تله پاتی فیزیکی چیست؟

برای درک این مفهوم ابتدا باید بدانیم هر فکر، احساس و نیتی که در مغز و سیستم عصبی ما شکل می گیرد دارای یک ارتعاش است. از آنجا که در عالم ماده چیزی از بین نمی رود و تنها از حالتی به حالت دیگر تبدیل می شود در مورد افکار و احساسات نیز همین است و انرژی متناسب با آنها آزاد می شود. همانطور که برخی از امواج شناخته شده فیزیکی شده می توانند بدون کمک سیم در فضا نشر پیدا کنند و توسط دستگاه های wireless و یا بی سیم دریافت شوند امواج انرژیکی تله پاتیک نیز در اثر فعالیت های فکری و احساسی در فضا آزاد می شود. البته نمی توان این انرژی را فعلا از نوع انرژی های شناخته شده فیزیکی دانست. امواج تله پاتیک در همه جهات و حتی به دورترین نقطه کائنات فرستاده شده و چنانچه دریافت کننده های مستعدی وجود داشته باشند می توانند این انرژی را به صورت همان افکار و احساساتی که قبلا این انرژی را تولید کرده بودند دریافت کرده و تفسیر کنند. درست همانند امواج صدا در تلفن که ابتدا به جریان برق تبدیل شده و پس از گذر از سیم، مجددا به امواج صوتی اولیه برمی گردند و توسط گوش انسان شنیده می شوند.

تله پاتی اختری چیست؟

در تله پاتی اختری، امواج فکری که در بالا گفته شد نقش کمی در انتقال افکار دارند و در عوض این کار توسط کانالهایی در سطح اختری انجام می شود. توضیح ساده تر آن این است که خود اختری شما و کالبد های ظریف دیگر به قدری گسترش پیدا می کند تا با کالبد اختری دیگران تماس پیدا کند. بنابراین شخص دریافت کننده تله پاتی، فعالیت های اختری را به جای امواج فکری دریافت می کند.

پس به طور خلاصه می توان گفت که در تله پاتی فیزیکی، امواج و ارتعاشات ذهنی در بین دو نفر رد و بدل می شود ولی در تله پاتی اختری، ذهن و کالبدهای ظریف تر به قدری گسترده می شود که بتواند با ذهن دیگران تماس پیدا کند و همانند آنها ببیند که چه اتفاقی می افتد.

نوع اول تله پاتی هر چند که باز هم درخور توجه است ولی جزء توانایی های سطح پایین مغز است ولی تله پاتی اختری مربوط به حالات برتر روحی می شود و هر کسی قادر به انجام آن نیست. در آزمایشات علمی مربوط به تله پاتی، میزان خطا در حالتی که انسان از نوع اول استفاده کند بسیار بالا است و همین موجب مایوس شدن دانشمندان شده است ولی درصد موفقیت در آزمون های مربوط به تله پاتی چنانچه از نوع اختری باشد بالا است و افراد گاهی به طور اتفاقی به این سطح می رسند و جواب های صحیح را می گویند ولی چون این توانایی را توسط تمرین و تکرار تقویت نکرده اند ممکن است نتوانند مجددا نتایج درخشانی در آزمون های تله پاتی به دست آورند.

 مقالات دیگر در این زمینه:

 

 

نیلوفر
نیلوفر
- دانشجوی روانشناسی بالینی و مترجم. - وظایف: مشارکت در ترجمه مقالات ماورایی و روانشناسی برای سایت - علایق: علوم ماورا و مراقبه، روانشناسی بالینی، فلسفه، روانشناسی عمومی، قانون جذب، شمنیسم، عرفان و ...
اشتراک
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
رفتن به نوار ابزار