قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
تجربه ماورا
تجربه ماورایی – دیدن تصاویر در خلسه (نوشته لیلا)
مرداد ۳۱, ۱۳۹۷
قدرت ماورایی حیوانات
قدرت ماورایی حیوانات
مرداد ۳۱, ۱۳۹۷

باورهای غلط در مورد توانایی های ماورایی

توانایی های ماورایی

توانایی های ماورایی

باورهای غلط در مورد توانایی های ماورایی

در این پست به تعدادی از باورهای غلط در مورد قدرتهای ماورایی و روحی اشاره می شود و تا حد ممکن سعی می شود که با ارایه دلایل، این باورها اصلاح شوند.

۱- قدرتهای ماورایی شیطانی هستند

از آنجا که توانایی های فراطبیعی از حوزه شناخت آدمی خارج هستند بنابراین در هاله ای از ابهام باقی مانده اند. اشخاص تصور می کنند هر چیز عجیب و جادویی حتما خطرناک و شیطانی است ولی این طور نیست. همانطور که حواس پنجگانه ما حواس طبیعی ما هستند حواس اختری و ماورایی هم بخش نرمال وجود ما هستند و در برخی پرورش یافته تر هستند.

در هر زمینه ای، علوم و کارهای شیطانی وجود دارد که بسته به نیت و روشهایی که دنبال می شود می توان به خباثت آن پی برد. همان طور که انواع بی ضرر قدرتهای ماورایی مثل مشاهده ارواح را داریم انواع جادوی سیاه و آسیب زدن به بقیه هم وجود دارد و تنها در صورت دوم است که می توانیم نام شیطانی را روی آن بگذاریم.

 

توانایی های ماورایی

 

۲- فقط عده کم خوش شانسی دارای قدرت ماورایی هستند

همه افراد از کودکی دارای توانایی ماورایی هستند و برای مثال به راحتی میتوانند موجودات و عوالم دیگر را مشاهده کنند ولی با افزایش سن، این توانایی ها به علت توجه نکردن به آنها کم می شود. افرادی که تصور می کنیم قدرت ماورایی ذاتی دارند همان کودکانی هستند که با تمرین و تلاش اجازه نداده اند قدرت های ماورایی آنها خاموش شود و آنها را تا سنین بزرگسالی حفظ کرده اند.

همچنین بخوانید:   فرق رویابینی آگاهانه و پرواز روح

۳- توانایی های ماورایی خطرناک هستند

آیا اینکه شما بتوانید در خواب، بخشی از آینده خود را ببینید و یا مثلا با راهنمایان درونی خود مشورت کنید تا آینده بهتری بسازید و یا مشغول شفاگری انرژیکی شوید خطرناک است؟ تصمیم با ماست که چگونه از قدرت های درونی خود استفاده کنیم. کسی که می تواند انرژی های حیاتی را هدایت کند و برای شفادهی استفاده کند همچنین قادر است انرژی های منفی را کنترل کرده و در جادوی سیاه استفاده کند و به خود و بقیه ضرر برساند. قدرتهای ماورایی اگر به درستی استفاده شوند حتی می توانند یاری دهنده شما در امور زندگی تان باشند.

 

توانایی های ماورایی

 

۴- انسانهای ماورایی می توانند همه چیز ما را بفهمند

ما انواع مختلفی از قدرتهای ماورایی را داریم. همه آنها فکرخوان نیستند. اگر هم کسی قادر به غیب گویی باشد باید زمان و انرژی بسیار زیادی وقف کند تا با ارتعاشات شما هماهنگ شده و افکارتان را تا حدی بخواند. هیچ کس این قدر بی کار نیست که کل وقت انرژی اش را برای ماجراهای خاله زنکی زندگی بقیه بگذارد….ماجراهایی که حتی اگر خود شخص هم آن را بازگو کند کسی حوصله شنیدنش را ندارد. افراد ماورایی هم زندگی و مشغله خودشان را دارند و غالبا روی خودشان دقت می گذارند تا جاسوسی دیگران.

 

توانایی های ماورایی

 

۵- فردی که توانایی فراطبیعی دارد باید همه چیز را بداند

خیر این گونه نیست. آنها فقط چیزهایی را متوجه می شوند که اجازه دانستنش را داشته باشند و یا قدرت و انرژی کافی برای جذب فلان اطلاعات را پیدا کرده باشند. یک نفر ممکن است تنها در مشاهده اختری در حد رویت هاله ها قوی باشد و دیگری فقط بتواند انرژی اطراف را راحت حس کند ولی دلیل نمی شود شماره کارت بانکی شما را هم بداند.

همچنین بخوانید:   چگونه بفهمید شخصی به شما انرژی منفی می دهد؟

بنابراین همان طور که گفته شد همه انسانها دارای قدرت ذاتی ماورایی هستند و در صورتی که تمرین و پشتکار و علاقه و اعتقاد داشته باشند می توانند در یک یا چند شاخه از علم ماورا پیشرفت کنند ولی این طور نیست که علامه دهر شوند و یا تصور یک جادوگر خبیث خطرناک را از آنها داشته باشیم.

مقالات مرتبط

admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)
اشتراک
اطلاع از
guest

2 دیدگاه ها
قدیمی ترین
جدیدترین
Inline Feedbacks
View all comments
طهماسب
مهمان
طهماسب
5 سال قبل

درود بر شما دوستان عزیز….یک سؤالی از شما بزرگواران داشتم اینکه، چرا در طول سالیان زیادی هنوز فرد و افرادی نتوانسته اند در حوزه ماوراء و قدرت های ماورایی ، جایزه یک میلیون دلاری آقای جیمز برندی را برای اثبات یک قدرت ماورایی با توجه به این همه استادان و شاگردان شرقی و غربی ، موفق به دریافت آن شوند…!! حداقل برای افراد منکر و رد کننده قدرت های ماورایی ، نتوانسته اند یک کار و قدرت ماورایی را به آنها نشان دهند!؟ با تشکر از شما.

رفتن به نوار ابزار