قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
عکس روح
تجربه ماورایی – روح در خانه (ترجمه شده)
ژانویه 21, 2021
معنويت
تعريف و معناى معنويت چيست؟
ژانویه 21, 2021

کارمای منفی جادوی سیاه

جادوی سیاه

جادوی سیاه

کارمای منفی جادوی سیاه

آیا کسایی که جادوی سیاه انجام می دن حتما با کارمای منفی و بدی که ایجاد می کنن مواجه می شن؟ اگه می دونن جادوی سیاه کارمای شدیدی داره چرا این کار رو انجام می دن؟

هر عملی یه عکس العملی داره. فرقی نمی کنه این عمل خوب باشه یا بد…در هر صورت پاسخ اون به صورت مختلف به شخصی که انجام داده بر می گرده و از این قانون، راه فراری نیست. زمان بازگشت این عکس العمل می تونه دیر یا زود و توسط راه های مختلفی باشه. قرار نیست پاسخ از همون شخصی که بهش خوبی یا بدی شده دریافت بشه. مثلا فرض کنیم شما به یه فقیری صدقه می دید. شاید کارمای خوبی که ایجاد شده باعث شه که چند ماه بعد توی کار خودتون پیشرفت هایی داشته باشید. در مورد اعمال بد هم همین طور.

این اعمال هم حتما قرار نیست کار فیزیکی باشن بلکه می تونن در حد نیت هم باشن. حتی یه نفرین ساده هم می تونه باعث شه که عکس العمل بد این کار به خودتون برگرده و شما هم لایق نفرین بشید.

وقتی کسی سر یه عمل اشتباه و کوچکی که بقیه انجام دادن بی دلیل نفرینشون می کنه به گفته امام صادق، این لعن و نفرین به خود نفرین کننده برمی گرده چون ظلم بزرگتری رو مرتکب شده و به دور شدن از رحمت خدا سزاوارتره. (هر لعن و نفرینی جایز نیست و حتی بعضی از اونها حرام هستن که می تونید در موردش سرچ کنید)

اگه یه لعن کردن بی جا می تونه آدم رو به سیاهی بکشونه پس ببینید جادوی سیاه چه تاثیر بسیاری بدی رو روی خود جادوگر می ذاره. بعضی از جادوگرا فکر می کنن اگه سپر دفاعی موقع مراسمشون ایجاد کنن و قربانی بکشن دیگه اون کارمای اصلی رو پاک می کنن ولی این کارها تاثیری توی بازگشت کارمای منفی به خود جادوگر نداره و در هر صورت جواب این اعمال زشت خودش رو می بینه. اصلا ممکنه جادوش فقط وقتی اثر کنه که خودش هم همون قدر یا حتی بیشتر آسیب ببینه، احساس سنگینی و از بین رفتن شور و نشاط بکنه، کارهاش مدام به بن بست بخوره و یا چیزی که موقتا توسط جادوی سیاه بهش رسیده بعدا ازش گرفته بشه و درد بیشتری به دلش بذاره. بعضی از جادوگران سیاه خودشون هم می دونن اعمال جادویی شون کارما داره و اتفاقا منتظر می شن ببینن کی فلان اتفاق خیلی بدی براشون میفته تا متوجه بشن جادوشون اثر کرده. اینا یا اون قدر توی رسیدن به هدفشون گم شدن که هر بلایی سرشون بیاد مهم نیست یا اراده ضعیفی دارن که نمی تونن از رسیدن به خواسته شومشون دست بردارن و خودشون رو متحمل رنج و عذاب می کنن. درست مثل کسی که می دونه سیگار کشیدن مضر هست ولی به خاطر چند تا فایده محدود اون، حاضره خطرات دیگه اون رو به جون بخره.

متاسفانه یه عده از روی ناآگاهی دست به اعمال جادوی سیاه می زنن ولی جهل، راه فرار نیست و عذر موجه محسوب نمی شه. البته کارمای منفی فرد جاهل قطعا کمتر از یک فرد آگاه هست ولی کسی که داره جادوی سیاه رو تو سطح های پیشرفته کار می کنه بعیده چیزی در مورد کارما ندونه مگر اینکه نخواد اون رو بپذیره که این حالت نوعی کفر هست و نه جهل.

 

جادوی سیاه

 

ممکنه فکر کنید الان با پیشرفت علم هم مگه هستن کسایی که جادوی سیاه کنن؟ اتفاقا همین پیشرفت علم و اینترنت باعث شده کتاب های ممنوعه خیلی زیادی به راحتی قابل دسترس باشن. زمان قدیم کی می تونست خودش این چیزا رو به راحتی یاد بگیره مگر اینکه می رفت یه جادوگر یا دعانویس پیدا می کرد؟ ولی الان هر بچه ای می ره منابع جادوی سیاه رو سرچ می کنه و می خونه و انجام می ده. ای کاش پیشرفت علم روی افزایش شعور انسان ها هم اثر داشت ولی همون طور که نیاز ج.ن.س.ی و احتیاج به آب و غذا از گذشته بوده و الان هم هست عده ای برای رسیدن به همین نیازهای اولیه میان از روش های ممنوعه استفاده می کنن. مثلا کسی می خواد به زور فرد دیگه رو عاشق خودش کنه…این درک که این عشق یک طرفه هست و فایده ای نداره ای کاش با پیشرفت علم هم بیشتر می شد ولی مغز انسان توی همچین شرایطی مثل مغز یه نئاندرتال عمل می کنه.

ممکنه بگید یعنی جادوی سیاه برای این چیزهای خاله زنکی مثل رسیدن به عشق و پول و مقام و ایجاد دشمنی هست؟ خب قرار نیست یه انسان آگاه و خردمند از همچین مواردی برای درک کائنات و اعتلای روحی استفاده کنه. قطعا کسی که سراغ جادوی سیاه می ره فردی هست که هنوز از لحاظ روحی بالغ نشده و مثل بچه می خواد همه چیز رو به دست بیاره یا تغییر بده. فقط یه انسان پخته می تونه تسلیم جریان کائنات باشه و بدون وابستگی بیش از حد به مسائل مادی، به پیشرفت درونی خودش فکر کنه. البته افراد ماورایی زیادی رو می شناسم توی برهه ای از زمان به جادوی سیاه علاقه مند بودند ولی همون طور که یه انسان وقتی کودک هست به اسباب بازی علاقه داره و بعدش که بالغ تر شد اون رو دور می اندازه پس اگه کسی هم مدتی به جادوی سیاه علاقه داشته وقتشه به خودش بگه کافیه…چیزهایی که باید ازشون درس می گرفتم رو یاد گرفتم و وقتشه که از این مرحله عبور کنم و به جای استفاده از ماورا برای تغییر عالم بیرونی (جادوی سیاه)، از اون برای سفر درونی و خودشناسی و کمک به بقیه استفاده کنم.

 


مقالات مرتبط در این زمینه:

 

admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)
اشتراک
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
رفتن به نوار ابزار