قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
تجربه ماورا
تجربه ماورا – کابوسی بد (نوشته محمد.و)
اکتبر 23, 2020
تجربه ماورا
تجربه ماورا – اعتماد به حس درون (نوشته امیر)
اکتبر 31, 2020

چرا جنیان به تسخیر انسان علاقه دارند؟

جن زدگی

جن زدگی

چرا جنیان به تسخیر انسان علاقه دارند؟

چرا بعضی جنیان علاقه دارند به انسان نزدیک شده و آنها را به تسخیر در بیاورند؟

یک دلیل واضح این است که آنها بهتر بتوانند اراده خود را در عالم فیزیکی توسط این واسطه های انسانی متجلی کنند. جن ها موجودات مادی هستند ولی ماده ای بسیار لطیف تر و نمی توانند به راحتی در فیزیک عالم تاثیر بگذارند. ولی اگر ذهن یک انسان را کنترل و جهت دهی کنند راحت تر می توانند به مقاصد خود برسند و آن انسان مانند ماشینی می شود که اجرا کننده دستورات آنها است. عمده هدف این موجودات غیرارگانیک هم تخریب و زیان در این عالم است. البته جنیان بدون واسطه انسانی هم می توانند توسط قدرت وسوسه به مقاصد خود نزدیک شوند ولی کارهایی مثل کشتار، جنگ، دزدی و تخریب از کارهایی است که نیاز به واسطه فیزیکی مانند انسان دارد. قدرت جنیان در عالم فیزیکی در حالت عادی در حد وسوسه است و در موارد نادری می تواند باعث بروز بیماری روانی و جسمی و تشدید احساسات منفی شود و یا از رسیدن امداد های الهی به انسان جلوگیری کنند آن هم به واسطه ایجاد ناامیدی، تردید، بدشانسی، بیماری و حتی تصادفات.

بزرگترین راهی که دروازه ورود شیاطین به انسان و کنترل آدمی را باز می کند انجام گناه است. گناهان کبیره مانند انواع روابط ج.ن.س.ی نامشروع از راه های قدرتمند باز کردن این دروازه ها به سمت شیاطین است. این یکی از دلایلی است که جادوگران شیطانی معمولا در ابتدای کار خود باید تا مدت ها به روابط غیرمشروع بپردازند تا برای نفوذ شیطان قابل دسترس تر شده و شیاطین بتوانند خدمات کوچکی نیز برای آنها انجام دهند. هر چه قدر نوع این روابط عجیب تر و گناه آلودتر باشد تاثیر بیشتری بر از بین بردن حفاظ بین انسان و شیطان دارد مانند زنای محارم و ایجاد رابطه های رندمی با افراد مختلف در کوتاه مدت.

حتی گاهی انجام گناهان کوچک و سهوی هم می تواند شیاطین را به سمت انسان جذب کند.

شیاطین، عاشق تسخیر انسان هستند و تشنه دخالت و ورود به زندگی آدمی هستند پس هر گونه گناه می تواند کم کم این دروازه های بسته شده را باز کرده و در عوض آن، درهای الهی را مسدود کند. منظور از تسخیر شدن توسط شیطان هم این نیست که فقط وارد بدن انسان شوند بلکه از بیرون هم می توانند توسط ذهن و روان و احساسات انسان، او را کنترل کنند.

همان طور که گفته شد شیاطین برای متجلی کردن خواسته های خود در عالم فیزیکی جذب واسطه های انسانی می شوند چون خود جنیان تشابه بیشتری به ارواح بدون بدن دارند تا انسان فیزیکی. گاهی این واسطه های انسانی برای تخریب انسان های دیگر استفاده می شوند و گاهی هم خود فرد تسخیر شده دچار عذاب و گرفتاری روحی روانی شخصی می گردد. این نوع حملات در مقیاس کوچکی رخ داده و تنها یک نفر را درگیر می کند. این فرد شاید بتواند با کنترل اوضاع خود مانع از گستردگی آسیب به انسان های دیگر شود و فقط در زندگی شخصی خود مشکلات مربوط به جن زدگی را تجربه کند. ولی افرادی که شدیدا تحت تاثیر تسخیرات شیطانی قرار می گیرند هر چه قدر هوش و توانایی های آنها بالاتر باشد می توانند انسان های اطراف خود را هم درگیر کرده و زندگی آنها را هم متاثر کنند. برای مثال کسانی که طرح ریزی جنگ های بزرگ ناعادلانه را می کنند افراد عادی نیستند بلکه افرادی با امکانات تصمیم گیری بیشتر و کمی هم درصد هوشی بالاتر هستند. اگر شیطان اینها را مورد تسخیر قرار دهد در مدت زمان کمتر و به صورت گسترده تری می تواند اهداف خود را اجرا کند. بنابراین کسانی که در راس پست های حساس هستند باید مراقبت بیشتری کنند چون یک تصمیم اشتباه آنها می تواند جان هزاران یا میلیون ها نفر را مورد خطر قرار دهد.

جن زده شدن هم قرار نیست تجربه عجیب و غریبی باشد. همه انسان ها تا حدودی تحت تاثیر شیاطین هستند در غیر این صورت آنها افرادی معصوم و عاری از هر گونه گناه بودند. تا وقتی نفس اماره باشد و گناه های کوچک و بزرگ از انسان سر بزند یعنی شیطان، نفوذ نسبی تا شدیدی در انسان کرده است. بنابراین انتظار واکنش های جن زدگی که در فیلم های هالوودی به تصویر کشیده می شود را نداشته باشید. یک فرد جن زده می تواند خود شیطان هم بشود ولی ظاهرا فردی عادی و سالم به نظر برسد.

برای رفع تسخیر شدگی هم خواندن چند دعا و طلسم ابطال فایده ای ندارد بلکه سبک زندگی باید تغییر پیدا کند. درست است که یکی از دلایل تسخیر شدگی، سحر و جادو است ولی دلایل بسیار راحت تر مانند انجام گناهان کبیره و صغیره ای هم وجود دارد که بسیار شایع تر بوده و آنها هم راه های قدرتمندی برای نفوذ بیشتر شیاطین به انسان هستند. یک کلمه گفتن حرف ناپسند، شکستن دل دیگران، دروغ، تهمت، چشم چرانی و زنا می تواند عاملی برای تسخیر شدگی باشد. پس تا وقتی کسی این گناهان را انجام می دهد هر چه قدر هم نماز و دعا برای دوری شیاطین بخواند فایده چندانی ندارد.

 

 

+8
admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)
اشتراک
اطلاع از
2 Comments
قدیمی ترین
جدیدترین
Inline Feedbacks
View all comments
M.v
عضو
4 ماه قبل

سلام
خیلی دقیق و درست توضیح دادین ممنونم.یعنی لپ مطلب و حقیقت در مورد جن و شیاطین همین موارد است نه چیز دیگر

0
رفتن به نوار ابزار