قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
مردان سایه
مشاهده موجودی سیاه در هنگام خلسه یا پرواز روح
فروردین ۱۹, ۱۳۹۷
اسکیزوفرنی
اسکیزوفرنی چیست
فروردین ۱۹, ۱۳۹۷

همه چیز در مورد احضار جن (مباحث تئوری)

احضار جن

احضار جن

همه چیز در مورد احضار جن (مباحث تئوری)

مطالبی که قبلا در مورد احضار جن در سایت بود همگی در یک پست جمع آوری شده اند. این پست بیشتر در مورد معرفی بحث احضار جن است و قرار نیست آموزش احضار جن و موجودات غیرارگانیک داده شود.


اهمیت آماده سازی محیط برای احضار جن

چرا در احضار جن و یا موجودات دیگه باید محیط رو آماده کنیم و مثلا از بخور استفاده کنیم؟

برخی از افراد به اشتباه تصور میکنن که اگه اذکاری رو بخونن و منتظر بشن جن باید احضار بشه و وقتی هم این اتفاق رخ نمیده ناامید میشن و یا نتیجه ناقص میگیرن. نتیجه ناقص به چه صورت هست؟ معمولا به این صورته که اونها قربانی توهم های خودشون میشن و موجوداتی رو به ناخواسته در لحظه احضار توسط آگاهی خودشون خلق میکنن و تصور میکنن که این همون جن مورد نظر هست.

شما اگر یک ماهی رو از آب بیرون بیارید و در هوا نگه دارید چه اتفاقی براش میفته؟ قطعا چون محیط برای اون مناسب نیست خواهد مرد. همچنین اگه موجودی رو از جهان غیر فیزیکی به جهان فیزیکی خودتون بیارید باید برای محیط مناسب رو فراهم کنید. محیطی که توسط اون موجود قابل قبول باشه. گاهی محیط مناسب توسط ترشح و ورود انرژی حیاتی فرد و همچنین اکتوپلاسم اون به فضا هست که موجود رو قادر به اثرگذاری در جهان فیزیکی و دیده شدنش میکنه. برای فردی که نمیخواد چنین سرمایه گذاری انرژیکی رو انجام بده استفاده از بخور و … گزینه مناسبی هست. در غیر این صورت غیر ممکنه موجود غیر ارگانیک بتونه نشانه فیزیکی از خودش نشون بده و یا تاثیری روی جهان ما داشته باشه.

البته یک سری از موجودات غیر ارگانیک خصوصا انواع پیشرفته اونها که مسلط به قوانین فیزیکی جهان هستن میتونن خودشون شرایطی رو محیا کنن که تو جهان فیزیکی آشکار شن ولی چون احضار کننده نقشی در ایجاد این فضا نداشته بنابراین نمیتونه به اون موجودات دستور بده و حتی گاهی ممکنه مورد فریب و سوء استفاده اونها قرار بگیره. اونها از دستورات احضار کننده سرپیچی میکنن و حتی میتونن شخص رو مجبور به امضای قرار دادهای روحی (خصوصا با حقه و وسوسه) کنن و مثال اون افراد در تاریخ جادوگران زیاد هست مثل دکتر فاوست. در واقع تعداد اون افراد اون قدر زیاد هست که گاهی از هزاران نفر هم متجاوزه و قربانی این احضارات ناقص شدن.

بنابراین یک احضار کننده حرفه ای خودش باید فضای مناسب رو برای احضار شدن موجود توسط بخور که نماد فیزیکی شدن اونهاست ایجاد کنه و به هیچ وجه اجازه نده خود اون موجود این کار رو انجام بده و فضا رو مورد استفاده بهره وری خودش قرار بده.

بنابراین رعایت نکردن همین نکته ساده میتونه شما رو در معرض جنزدگی قرار بده.

نه تنها باید از بخور برای آماده سازی محیط استفاده کرد بلکه باید نسبت به نوع اون موجودی که میخوایم احضار کنیم از عناصر صحیح استفاده کنیم. مثلا کسی که میخواد یک موجود آتشین رو احضار کنه نباید از مواردی استفاده کنه که مربوط به موجودات عنصر هوا هست. حتی رنگ محیط هم برای نوع موجودات مهم هست. رنگ اونها ممکنه بسته به سیاره ای که مربوط به اون هستن فرق کنه. برای مثال موجودات سیاه ژوپیتر به نور آبی نیاز دارن.

نورپاشی محیط هم معمولا هم ذهنی و هم توسط نورهای مصنوعی صورت میگیره. برای احضار موجودات منفی از محیط تاریک و برای احضار انواع مثبت و الهی باید از نور روشن و محیط نورانی استفاده کرد و سخته بشه اونها رو در حالت برعکس فراخوند. تمام این نورها بر روی افزایش یا کاهش ارتعاشات محیط و متناسب شدن اون با ارتعاشات موجودات موثر هستند. اگه اینها رعایت نشه ممکنه موجود دیگه ای که برای اون رنگ اشتباه مناسب هست ظاهر بشه و یا اصلا احضار جن و … با موفقیت انجام نشه. برخی از احضار کنندگان ممکنه از ابزارهایی مثل ایجاد جریان الکترومغناطیسی در وسایل به خصوص هم در ظاهرسازی بهتر جن استفاده کنن.


فرق یک احضار کننده واقعی و یک ساحر معمولی در احضار جن

آیا شخصیتی که پشت خواندن اوراد و مراسم احضار هست مهمه و یا اینکه خود اون مراسم احضار و روشهاش میتونه برای احضار کافی باشه؟
خیلی از افراد دنبال روش میانبر احضار جن هستن و ازم درخواست میکنن یه ورد بهشون بدم که کولاک کنه و جن بیاره و مطیع اونها بشه ولی وقتی دلایلم رو داخل این پست بخونید دیگه هیچ وقت از این نوع درخواستهای کودکانه نخواهید کرد.

یک احضار کننده واقعی و یک ساحر معمولی ممکنه یک مراسم یکسان رو برای احضار جن انجام بدن. با انجام احضار و خواندن اوراد ویژه، اگر در شرایط آگاهی بالا باشن نیروی لازم رو برای تبدیل زبان اوراد به زبان اون موجود ایجاد میکنن و اون موجود صدای اونها رو میشنوه.

همیشه شنیده شدن صدا توسط اون موجود مبنی بر دعوت شما دلیلی برای احضار شدنش نیست. اون موجود میاد شخصیت احضار کننده رو بررسی میکنه و اگر بیینه لایق نیست اصلا جوابش رو نمیده.
بنابراین روش احضار جن شما مثل زنگ تماس میمونه که تنها مخاطب رو از وجود خودش مطلع میکنه ولی اینکه طرف گوشی رو برداره یا نه بستگی به نیروی درونی شما داره.

حتی اینکه نیت شما برای احضار چی باشه روی تصمیم جن برای احضار شدن یا نشدنش تاثیرگذاره. اگر شخص دارای آگاهی و نیروی درونی بالا و اعتبار کافی باشه اون وقت جن یا موجود غیرارگانیک به حرف اون ولو به اکراه گوش خواهد کرد و فرا خوانده میشه. اما یک ساحر ضعیف و دروغین نمیتونه به راحتی هر موجودی رو که دلش خواست رو احضار کنه مخصوصا انواع موجودات مثبت و برتر رو. اونها خیلی راحت ساحر رو ندید میگیرن. یک سری از موجودات هم ممکنه از سر ترحم و کمک جزئی به کمک ساحر بیان اون هم اگه احتمال آزار دیدن و تسخیر شدنشون توسط ساحر نباشه و مشکلی براشون ایجاد نکنه.

همچنین میزان مسئولیت پذیری شخص احضار کننده هم مهم هست و اگه نخواد مسئولیت کارهای خودش و اثری که به دیگران میذاره رو بپذیره در این صورت اون موجود از احضار شدن سرپیچی میکنه.
از طرفی اگر ساحر قصد و نیت منفی برای احضار داشته باشه در این صورت موجودات منفی و شیاطین به راحتی جذبش میشن. منتها سردسته اونها کاملا آگاه هست که قرار نیست کارهایی که ساحر میخواد رو انجام بده و از انجام اموری که کارمای شدید برای خودش دارن هم خودداری میکنه چون ممکنه ارتعاشات اون عمل باعث بی نظمی در دنیای اون بشه.

حتی درک افکار شما و ترجمه اونها به زبان اون موجود و رسیدن اون پیام بهش نیاز به درجه معنوی بالای شما و پرورش ذهنی تون داره و تنها خواندن اوراد برای این منظور کافی نیستن. به خاطر همین هست که برای یک شخص ناوارد به احضار و یک ساحر دروغین، هیچ یک از روشهای احضار موجود در تمام کتابها به درستی کار نمیکنن و به جای عوض کردن روش احضارتون به پرورش قوای معنوی درونی تون بپردازید. چون بسیاری از سمبلها و اوراد قراره توسط آگاهی شما به عالم جن ترجمه بشن و نه به زبان گفتارتون.

گاهی ساحر معمولی اون قدر در اوراد احضار جن پافشاری میکنه که نوعی حالت التماس و استرس به وجود میاد. در نتیجه ی این حالت ممکنه موجودات عنصری از جنس انرژی ساحر ساخته بشن (بسته به قدرت عصبی و انرژیکی اون) و درگیر چنین توهمات خودساخته بشه و فکر کنه که در احضار موفق شده. چنین موجود خود ساخته که دارای آگاهی هم نیست ممکنه شکل اون جن مورد نظر رو هم بگیره و تا حدی در امور مختلف به ساحر یاری کنه. تنها یک احضار کننده واقعی میتونه تفاوت بین یک جن واقعی و اون موجودات خود ساخته رو تشخیص بده.

در موارد دیگه گاهی ممکنه موجود منفی وشیطانی سعی کنه از معامله با ساحر سود کنه و از نقطه ضعفهای اون برای صاحب شدن روح ساحر و تسخیر اون استفاده میکنه. برای مثال ممکنه اون رو بترسونه تا اون رو تحت کنترل بگیره. و یا اینکه به اون وعده وعیدهای فریب دهنده بده تا اون رو وارد بستن قراردادهای دوطرفه کنه.

یک احضار کننده واقعی به هیج وجه با هیچ موجودی قرار داد دو طرفه نمیبنده. منظور از قرار داد این هست که شما یک کاری رو برای جن کنید تا اونم یک کاری رو در ازاش برای شما طبق قرارداد انجام بده. اگر احضار کننده به بلوغ روحی واقعی رسیده باشه هیچ وقت به چنین قراردادهایی نیاز نداره و جنها و موجودات دیگه بدون هیچ چشم داشت و پاداشی ولو به اکراه به اون کمک میکنن.

 


آسان ترین روش احضار جن چیست؟

خیلیها این سوال رو دارن که آسان ترین روش احضار جن چه هست؟ مسلما اگر کسی بخواد راه طولانی و پر پیچ و خم احضارات رو دور بزنه و به روشهای ساده و آسان تکیه کنه قطعا نتیجه زیادی نمیگیره مگر در حد رفع کنجکاوی های خودش.

به نسبت حرفه ای نبودن در زمینه احضارات هم آسیبهای مختلفی ممکنه به شما برسه از جمله جنون و افسردگی.

به هر حال از آسانترین روش احضار جن استفاده از تخته ویجا هست و همین وسیله ساده خودش تونسته افراد زیادی رو به کام جنزدگی بکشونه و مستندات زیادی از کشورهای مختلف در این زمینه تهیه شده. خطر این وسیله وقتی بیشتر میشه که از اون در محل های جنزده استفاده بشه و افرادی هم که از اون استفاده میکنن دارای قدرت مدیومی باشن.

اگر قصد شما تنها دیدن نشانه هایی واضح از جن هست و قصد ندارید ازشون کار بکشید و یا خدمت و دانشی رو به شما ارائه کنید در این صورت شما هم میتونید با رعایت نکاتی از تخته ویجا برای احضار موجودات غیر ارگانیک استفاده کنید.

برای انجام این روش:

• ابتدا چند نفر که دارای اعتقاد بالا به این مسائل هستن رو جمع کنید. این روش به تنهایی معمولا جواب نمیده مگر اینکه قدرت روحی بالایی داشته باشید. اگر دیدید به تنهایی کار نمیکنه در این صورت تمرکز چند نفر همزمان میتونه نیروی لازم برای دخالت فیزیکی جن در عالم ما رو فراهم کنه. اگر کسی از اون جمع به ماورا اعتقاد نداشته باشه حضورش میتونه مانع از موفقیت در کار بشه. بهتره فردی در جمع حضور داشته باشه که قدرت مدیومی از نوع قرض دادن اکتوپلاسم رو داشته باشه و بتونه با قرض دادن انرژیش به جن، باعث آزادی عمل بهتر اون بشه.

• حتما هاله های دفاعی خودتون رو تقویت کنید و تصور کنید در یک هاله بنفش رنگ هستید و هیچ موجودی نمیتونه به داخل اون نفوذ کنه.

• روی یک مقوا حروف الفبا از الف تا ی رو جداجدا با فاصله بنویسید. کلمه بله و خیر رو هم بذارید. سپس یک نعلبکی بردارید و وسط صفحه بذارید. همه تون نیت کنید که نزدیک ترین جن موجود در اون محل احضار شه و با تکون دادن نعلبکی و بردنش روی حروف الفبا به سوالات شما جواب بده.

• برخی تو این حالت میان دست خودشون رو هم روی نعلبکی میذارن ولی به نظرم این کار باعث میشه که افراد فکر کنن یکی از خودشون داره عمدا اون رو تکون میده. اگر کسی دست به نعلبکی هم نزنه باز هم امکان تکون خوردنش هست البته نه در سطح معنی دار. از جن بخواید اگر در محل حضور داره کمی اون رو تکون بده تا مطمئن شید که واقعا حضور داره. بعدش انگشتتون رو خیلی شل روی نعلبکی بذارید تا جن راحت تر اون رو کنترل کنه.

• وقتی جلسه تموم شد حتما همه تون از اون موجود خدافظی کنید و ازشون بخواید که کلا محیط رو ترک کنه.

این روش تنها برای ارضای کنجکاوی شماست وگرنه همون طور که در پست ناکارآمدی نخته ویجا صحبت شده این روش هیچ ارزشی برای اموری چون تسخیر جن نداره و اصلا نمیتونه جنهای رده بالا رو هم احضار کنه.

 


قرارداد با جن چگونه است؟ معامله با جن

تو این پست ما در مورد فروختن روح به جن و شیطان صحبت نمیکنیم بلکه داریم در مورد اینکه منظور از ایجاد قرارداد روحی بین جن و انسان چی هست صحبت میکنیم. حتما شنیدید که میگن باید بعد از احضار باید با اون موجود قرارداد ببنیدید و یک سری کارها رو شما برای اون انجام بدید و یک سری کارها رو اون برای شما انجام بده.

البته توجه کنید که یک احضار کننده واقعی حتی جادوگر کابالیسم هم نباید با جن یا موجودات دیگه چنین قراردادی رو امضا کنه و باید کاری کنه اون موجود به نام و قدرت خدا به صورت یک طرفه برای شخص کار کنه و احضار کننده مجبور نباشه برای جن کاری انجام بده. ولی برخی ساحران ضعیف میان در اثر وسوسه این قراردادها رو با جن قبول میکنند. حالا میخوایم ببینیم وقتی به کسی وارد این قرارداد میشه دقیقا چه اتفاقی میفته؟

بعد از اینکه ساحر با جن قرارداد روحی میبنده تا هفته ها و یا حتی ماه ها قادر نیست کار خاصی انجام بده و در طی این مدت تعلیمات خاص ماورایی رو از اون موجود تمرین دریافت میکنه و به دنیای اونها مشرف میشه. هر چند که در کتابهای مختلف در مورد نحوه نوشتن این قرارداد تفاوت هست ولی معمولا ساحر اون رو به دست خودش روی کاغذ با قلم عادی مینویسه و در اون اعلام میشه که ساحر باید دقیقا برای جن چه کاری کنه و جن در ازاش چه خدماتی رو ارائه بده. در برگ دیگری نوشته میشه که چه طوری در دفعات بعدی اون جن احضار میشه و چگونه از انرژی درونی ساحر برای کارهای ماورایی استفاده بشه. مدت زمان قرارداد که بعدش دیگه هر دو آزاد هستند هم ذکر میشه. در نهایت هم جن برای امضای قرارداد از نماد خودش استفاده میکنه و دست ساحر رو تکون میده و اون امضا رو ایجاد می کنه. گاهی اون موجود ممکنه ساحر رو مجبور کنه که قرارداد رو با خونش امضا کنه ولی اگر هم نکنه باز هم این قرارداد با جن و معامله با جن پا بر جا هست. سپس نسخه ای از این قرارداد در آتش سوزانده میشه و نشانه این هست که مفاد اون وارد جهان و خصوصا قلمروی اصلی اون میشه میشه.

وقتی قرارداد ایجاد شد هیچ کدومشون نمیتونن از اون خارج شن و باید بی قید و شرط به اون پایند باشند. اگر ساحر سعی کنه این قرارداد رو باطل کنه و یا از اون سرپیچی کنه در این صورت جن هر کاری میکنه تا ساحر رو مجازات و یا حتی نابود کنه.

در طول تاریخ، ساحران زیادی بودن که از قراردادشون پیشمون شدن و هر عملی رو انجام دادن تا از شر اون خلاص بشن ولی بیشتر مواقع موفق نبودن و یا حتی کشته شدن. ولی اونهایی که تا آخر به قرارداد عمل کردن مشکلی براشون پیش نیومده و البته بعدا مورد بازخواست الهی قرار خواهند گرفت.


تمرین مبارزه با ترس از تاریکی و جن

افراد زیادی در رده های سنی مختلف ازم میپرسن که چه طوری ترسمون رو نسبت به امور ناشناخته مثل تاریکی و موجودات غیر ارگانیک از بین ببریم. بسیاری از ترسها ریشه در باورها و دوران کودکی ما دارن. برخی از اونها هم در اثر ناخودآگاه جمعی ایجاد میشن و از اجدادمون به ما میرسن. مثل ترس از حیوانات درنده که در کابوس کودکان زیاد دیده میشه و محققان عقیده دارن که مثلا ترس از حیوانات به طور تکاملی به افراد میرسه و مربوط به زمان انسانهای اولیه میشده که بیشترین دغدغه اونها تیکه پاره نشدن از دست حیوانات بوده. کسانی که تازه به دنیا میان به طور طبیعی اون هراس رو دارن و کابوسهای متعددی از اونها میبینن تا اینکه کم کم بزرگ میشن و میبینن که ما در عصری زندگی میکنیم که بر خلاف زمان انسانهای اولیه، تهدیدی از جانب حیوانات درنده وجود نداره و کم کم اون ترس در اونها از بین میره.

انواع دیگه ترس هم همین طور. در واقع میشه گفت هراس داشتن به طور ژنتیکی سبب برتری ما نسبت به انواع مشابه انسانهایی که شده که به خاطر نداشتن ترس، خودشون رو به دام خطرات زیادی مینداختن و کم کم نسل خودشون رو منقرض کردن. تو طبیعت کم کم انسان هایی باقی موندن که ژن هایی مرغوب خاصی مثل داشتن ترس به اندازه برای حفاظت جانی (به همراه هزاران ژن دیگه) رو به ارث برده بودن و کم کم در اونها اون ژن خاص خالص تر شده. بنابراین اگر ما کلا حس ترس نداشتیم به راحتی کارهای خطرناک زیادی میکردیم که میتونست بقای ما رو کلا به خطر بندازه.

بحث تاریکی و رویارویی با جنها هم همین طور. ما ذاتا از چیزهای ناشناخته میترسیم و تا وقتی حس نکنیم اون چیز بی خطر هست حس راحتی باهاش نداریم. اما آیا واقعا تاریکی به خودی خود ترسناکه؟ ضمیر ناخودآگاه ما از غافل گیر شدن و فضای مرموز و ناشناخته تاریکی بیزاره و زمان میخواد تا به اون عادت کنه. اولش حسهای رعب انگیز زیادی سراغمون میاد و انگار کسی داره تو تاریکی ما رو نگاه میکنه و حتی برخی فکر میکنن روح میخواد اونا رو تو تاریکی بخوره! خودشونم میدونن این فکر خنده دار هستن ولی ضمیر ناخودآگاه ما منطق نمیشناسه و ممکنه به احمقانه ترین چیزها به خاطر احساسات و عواطف نادرست، ایمان داشته باشه.

اگر از جنها و چیزهای مرموز میترسید وقتش هست که دیدتون رو تغییر بدید. شما تا اونها رو عمدا احضار نکنید و یا در خانه های تسخیر شده نباشید محاله با شما کار داشته باشن. اطراف ما لایه های حفاظی زیادی هست که نمیذاره اونها به ما وارد بشن. اما این توجیهات مسلما کافی نیست و بهتره که خودتون امتحان کنید. ابتدا موقع غروب به اتاقی برید تا کم کم تاریک شدن رو تجربه کنید و یک مرتبه خودتون رو به داخل فضای تاریک نندازید چون ممکنه فرار کنید. هر چه قدر که زمان بگذره و کم کم هوا تاریک بشه شما به اون بیشتر عادت میکنید. گاهی افکار عجیب به سراغ شما میاد و اصطلاحا سگ لرزه هم میگیرید ولی مقاومت کنید تا یک بار برای همیشه اون ترس از شما خارج شه. ممکنه قشنگ حس خروج امواج انرژی رو از بدنتون پیدا کنید. بعد از این مرحله میتونید کم کم به جنها فکر کنید و حتی تو تاریکی فیلم ترسناک ببینید و باز هم شهامت خودتون رو بالا ببرید. برای انجام احضارهای حرفه ای باید اعصابتون فولادین شده باشه. اینجا افرادی هستن که حتی از حس انرژی چاکرا هم میترسن و قبلش باید فکر اساسی در مورد ترسهاشون بکنن و بعدا راه ماورایی رو ادامه بدن.

 


مغز چگونه جنها را میبیند؟

وقتی بخوایم با چشم سوم در بیداری به جنها نگاه کنیم اونها رو چگونه میبینیم؟ مغز ما چگونه این اطلاعات رو دریافت و پردازش میکنه؟

وقتی ما به افراد فیزیکی و اشیای عادی اطرافمون نگاه می کنیم نوری که از سطح اونها بازتاب پیدا میکنه به چشمان ما میرسه. عدسی چشم میاد اون نور رو نه تنها معکوس بلکه متراکم میکنه و به شبکیه چشم می فرسته. سلول های حساس به نور در اون نقاط، پالسهای الکتریکی رو توسط مسیرهای عصبی به بخش های مربوط به بینایی مغز میفرسته. در مغز شما این پالسها سبب ایجاد تصاویر میشه. سپس اون تصاویر دوباره معکوس میشه و سپس مغز به دنبال بررسی زوایای مختلف اون هست تا حجم و اندازه مناسب اون رو پیدا کنه. بنابراین مغز در ساخت تصاویری که در زندگی روزمره میبینیم نقش زیادی داره و طوری اونها رو میسازه که انگار خارج از جمجمه شما هستن ( با ایجاد حس فاصله فرضی) و لحظه به لحظه داره اطلاعات مربوط به اون تصویر رو آپدیت میکنه.

ولی وقتی شما به یک جن یا روح که به حالت فیزیکی نیست نگاه میکنید چه اتفاقی میفته؟

در این حالت کلا وظیفه چشمها تعطیل هست و اطلاعات مستقیما وارد بخش های بینایی مغز شما میشه. درست مثل حالتی که دارید خواب میبینید. بنابراین اگر شما حس میکنید که با بستن چشمانتون دیگه قادر به دیدن جنها نیستید کاملا اشتباهه و در هر حال دیده میشن و ربطی به چشمان فیزیکی ما ندارن. سپس تصویری که توسط مغز بر اساس اطلاعاتی که از خصوصیات جن ساخته شده طوری پردازش میشه که انگار که اون موجود در خارج از بدن و رو به رو مون هست. البته به خاطرتفاوت ماهیت تصاویر شده توسط اجسام واقعی فیزیکی و جنها، مسیرهای پردازشی و نحوه ایجاد تصویر توسط مغز هم کمی متفاوت هست.

به خاطر همین ممکنه شما اون جن یا کلا هر موجود غیر ارگانیک دیگه رو به صورت غیر نرمالی کوچیک یا بزرگ ببینید و یا کلا شکل عجیب داشته باشن و ابعادشون به هم ریخته باشه. ممکنه لحظه به لحظه شکل اونها تغییر کنه و حتی رنگ چشم و مو و اعضای بدن اونها مدام در حال تغییر باشه و تصویر ثابتی به شما نده که این مشکل پردازش های مغز آدمی هست و مشکل جن نیست. گاهی ممکنه اون جن به صورت رنگ پریده و یا دارای هاله محو باشه. ممکنه موهای اون در هوا رقصان باشه. ممکنه در حالی که لبهای اون بسته هست صحبت کنه و یا در حالی که پاهای اون تکون نمیخوره راه بره و جا به جا بشه. گاهی هم محو میشن و دوباره ظاهر میشن. افرادی که روی رویابینی تمرین کرده باشن این حالت رو بهتر درک میکنن. همون بی ثباتی تصاویر در بیداری هم رخ میده و قرار نیست جن رو به صورت یک چیز ثابت و منظم ببینیم.

درسته که جهانی که در اطرافمون میبینیم واقعا وجود خارجی ندارن و مغز ما اون تصاویر رو میسازه و طوری وانمود میکنه که در خارج از بدن ما چنین تصاویری هست و مشاهده ارواح و جن هم به خاطر همین ماهیت درون مغزی تصاویر قابل انجام هست ولی به هر حال به خاطر تفاوت در منشا ساخت تصاویر مربوط به چیزهایی که در جهان فیزیکی وجود دارن و چیزهایی که ماهیت فیزیکی ندارن و اطلاعاتشون مستقیم وارد مغز ما میشه، تصاویر با کیفیت و نوسانات مختلفی دریافت میشن.

مکانیسم دیدن اجسام فیزیکی به خاطر بحث تابش نور و دخالت چشمها از ماهیت با ثباتی برخوردار هست ولی وقتی بحث دریافت انرژی های غیر فیزیکی جنها و تبدیل اونها به تصویر باشه باعث میشه که مغز نتونه اونها رو به طور پیوسته و به نحو احسن پردازش کنه مگر در افرادی که دید اختری اونها و دریافت انرژی های ظریف اون موجودات به قدری تقویت شده باشه که جریان متناوبی از اونها رو به مغز بفرسته و حالت قطع و وصلی و تغییرات نوسانی پیش نیاد و تصاویر اون قدر غیر ثابت نباشن.

حتی گاهی در تجزیه و تحلیل رنگ جنها هم ممکنه مشکل داشته باشیم و اغلب افراد یا اونها رو سیاه میبینن یا سفید. ولی با پیشرفته شدن تمریناتشون، کم کم رنگهای متعددی رو هم در اونها تشخیص میدن. بنابراین هر چیز سیاهی که از گوشه چشمان شما میگذره دلیلی بر سیاهی باطن اون موجود و شیطانی بودنش نیست بلکه مربوط به عدم توانایی پردازش مغز شماست. تصاویر گوشه چشمی بهتر قابل دریافت هستن و اصطلاحا دید جانبی گفته میشن. دلیل مشاهده بهتر جنها توسط گوشه چشم یا همون دید جانبی رو هم در پستهای آینده با هم بررسی میکنیم.

تجربه شخصی خودم:
خودم زیاد جنها رو تو بیداری کامل (فعلا) ندیدم ولی وقتی تو حالت خلسه اونها رو میبینم معمولا حرکاتشون عجیب هست و مثل کارتونها راه میرن و گاهی دو بعدی هستن و یا اینکه حتی یکیشون شبیه دکل برق کوچیک بود که از وسط خم میشد. هر چه قدر خلسه ام عمیق تر می شد حالت انسان گونه بهتری پیدا میکردن و رفتارهاشون نرمال تر میشد ولی با خروج از خلسه، شکل اونها هم عجیب و نامتعارف تر و حرکاتشون احمقانه تر می شد. از اونجا بود که فهمیدم قطعا مشکل من هستم وگرنه اونها نمیتونن اون قدر عجیب و کودن باشن.

 


اتصال جن به اشیا | انگشتر جن

برخی افراد در مورد امکان اتصال جن به اشیای مختلف رو ازم میپرسن. حتی تعدادی شون انگشترهایی رو خریداری کردن که ادعا میشه جن به اون وصل شده و میتونه براشون کاری کنه. البته قرار نیست درباره نحوه اتصال دادن اونها به اشیای مختلف آموزش بدم چون کلا آموزش احضار جن و اینا خلاف قوانین این کشور هست و فقط میتونیم در موردش به صورت تئوری صحبت کنیم.

بحث اتصال دادن جن به اشیا از هزاران سال قبل در بین انواع جادو مرسوم بوده و هست. نه تنها در جادو بلکه در روایتی از پیامبر اسلام اومده که موقع نماز جنی به ایشون حمله میکنه ولی موفق نمیشه و پیامبر اون رو میگیره ولی یاد قول خدا به حضرت سلیمان میفته و میگه اگر خداوند به برادرم سلیمان قول تسخیر جنها رو فقط به اون نمیداد من این جن رو داخل توپ میکردم تا بچه های مدینه با اون بازی کنن.

در احضارهای مختلف معمولا جن رو توسط روشهای احضار فرامیخونن و بعد از اینکه از اونها قول همکاری گرفته شد با صدا کردنشون میتونن به اونها دسترسی پیدا کنن. بنابراین نیازی به اتصال دادن اونها به چیزهای مختلف مثل سنگ و انگشتر ندارن چون از قبل تعهدات لازم از اونها گرفته شده. ولی معمولا برای جنهای شروری که قرار نیست همکاری لازم رو انجام بدن اونها رو به یک شی فیزیکی متصل میکنن. دلیل دیگه این کار هم این هست که گاهی میتونن اون شیء رو به کس دیگه ای امانت بدن تا اون فردی که در کار احضار جن مهارت نداره بتونه از مزایای اون جن به دام افتاده استفاده کنه. البته برای این کار باید حتما شخص احضار کننده جن رو متعهد به پیروی از اون شخص ثالث بکنه وگرنه اون جن به درد شخص دوم نمیخوره. تعداد کمی از افراد هستن که واقعا بتونن چنین کاری کنن و متاسفانه باب سودجویی و کلاه برداری هم از این طریق زیاد شده. بهتره استفاده از چنین روشهای آماده ای رو کنار بذارید و با قدرت درونی خودتون موفق به مطیع کردن جنها بشید وگرنه خیلی راحت پولهاتون رو سر خرید این چیزها از دست میدید.

اخیرا دیده شده سایت هایی میان ادعا میکنن که جن رو به سکه و جواهرات ارزان و چیپ و پلاستیک و خلاصه هر چیزی که از دستشون میاد متصل میکنن و میفروشن و خرید اونها واقعا کار احمقانه ای هست. اولا که جن به هر چیزی نمیتونه متصل شه و باید بین اون و شیء یک توازن انرژیکی وجود داشته باشه و معمولا با سنگهای ویژه ای این کار انجام میشه. حتی ممکنه خود جن پیشنهاد بده که کدوم سنگ برای این کار بهتر هست. بنابراین شخص احضار گر باید دانش زیادی در مورد انرژی و ارتعاش هر سنگ داشته باشه و بدونه چه جنی رو به کدومشون متصل کنه.

حتی اینکه رنگ سنگ و سایه روشن هاش و وزنش چی باشه هم میتونه تاثیر زیادی روی این کار داشته باشه. دو سنگ عقیق و فیروزه اصل که از پر انرژی ترین سنگهای نیمه قیمتی هستن کاربرد زیادی در زمینه اتصال جن به سنگها دارن و هم انواع موجودات روحانی و هم تاریکی رو میشه به اونها وصل کرد. حتی میشه از سنگها برای ذخیره انرژی جنها هم استفاده کرد.

معمولا علاوه بر انتخاب نوع سنگ باید یک سری اوراد و نمادها رو هم چه روی سنگ و چه روی حلقه انگشتری حکاکی کرد.

اگر کسی بخواد این انگشتر رو به کسی دیگه ای بده تا ازش استفاده کنه باید حتما بررسی کنه آیا انرژی های اون شخص ثالث هم با این این سنگ همخوانی داره یا نه. حتی در چاکرادرمانی که از سنگهای مختلف استفاده میشه باید به این نکته توجه کرد چه برسه به مسئله تسخیر جن و در اختیار گذاشتن اون به دیگری. اگر انرژی ها همخوانی نداشته باشن عواقب بدی در انتظار اون شخص دوم که قراره صاحب انگشتر بشه خواهد بود.

علاوه بر اینها باید تمایل جن به همکاری با اون شخص رو هم پرسید. گاهی دیده شده که هیچ جنی حاضر به همکاری با یک فرد خاص نیست و این چیزها رو باید شخصی سازی کرد. پس نمیتونید به راحتی از اینترنت سفارش انگشتر جن بدید و اگر کسی چنین کاری رو برای شما بکنه قطعا یا بی سواد هست یا کلاه بردار که در هر صورت فایده ای به شما نخواهد رسوند.

یکی دیگه از راه های شناسایی کلاه برداران این قضیه این هست که ممکنه ادعا کنن سلطان و ملک فلان قبیله جن رو به انگشتر وصل کردن و میخوان به شما فلان قدر بفروشن. وصل کردن پادشاهان اصلی جن به اشیا غیر ممکن هست. شما حتی اگر سعی کنید اونها رو تو ریاضتهای سخت احضار کنید به سختی میتونید ببینیدشون و معمولا هر کاری میکنن تا شما رو از چله تون منصرف کنن مثل ظهور به صورت ترسناک یا ایجاد صداهای وحشتناک و یا اومدن به خوابتون. اگر هم نتونن به شما آسیبی برسونن سراغ عزیزانتون میرن. اگر هم کسی بتونه اونها رو احضار یا تسخیر کنه هیچ وقت نمیتونه از خود اون پادشاهان و ملکه های جن کار بکشه و فوقش نوکران و جنهای رده پایین رو برای خدمت به ساحر میفرستن.

افرادی که سالیان دراز با یک پادشاه جنی خاص کار کردن ممکنه لایق این بشن که اون پادشاه یکی از جنهای رده پایین خودش رو در اختیار احضار کننده بذاره تا به انگشتر وصل شه و وسیله ارتباطی بهتری رو بین خودش و ساحر ایجاد کنه. در واقع گاهی این اشیاء مثل انگشتر مثل تلفنی هستن برای ارتباط ما و موجودات دیگه و از طریق اونها میتونیم ارتباط خودمون با دسته دیگه ای از جنها رو فراهم کنیم.

 


بعد از احضار، از جن چه بخواهیم؟

فرض کنیم که شما در احضار موفق بودید و جن و یا موجود غیر ارگانیک مورد نظر رو احضار کردید و حالا خواسته تون رو میخواید و یا اینکه در ابتدای راه هستید و میخواید بدونید کلا از جن چه چیزی میتونیم بخوایم.

چند سال پیش، تو ذهنم فکر میکردم اگه بشه با جن ارتباط برقرار کرد پس چرا ازش نقشه گنج رو نخوایم و یا مجبورش نکنیم که فلان کار خونه رو بده و یا کلا بیاد یه جورایی به جای ما زندگی کنه و ما رو از چالشهای زندگی خلاص کنه. ولی چیزها اون طوری که فکر میکنیم نیستن و این شناخت با مطالعات بیشتر متون جادوی هرمسی و شناخت مکانیسم ارائه خدمات اونها به ما و کسب تجربه حاصل شد.
وقتی شما موفق بشید جن رو واقعا تسخیر کنید و اون رو به خدمت خودتون در بیارید، ابتدا برای شما کارهای ذهنی رو انجام میده. یعنی ارتباط ذهنی هست و میتونه تغییراتی رو هم در عالم ذهنی هم پدید بیاره. بنابراین تصور نکنید همین فردا به شما یه کیسه پول میده و میره. بعد از اینکه مرحله قبل رو طی کردید کم کم اموری که انجام میده مربوط به جهانهایی با ارتعاشات پایین تر و نزدیک به جهان شما میشه و بنابراین میتونه کارهایی رو هم در عالم اختری برای شما انجام بده. برای مثال اثر بر انرژی چاکراها و تله پاتی و آینده بینی و شفا و ….

وقتی احضار کننده تونست تجربه خودش رو بیشتر کنه کم کم میتونه در امور فیزیکی هم از جن کمک بخواد ولی این کار بسیار بسیار پرهزینه هست. چون جن باید دقیقا از همون منبع انرژی در دنیای مادی استفاده کنه که شما برای ایجاد تاثیر در دنیای فیزیکی استفاده میکنید بنابراین شدیدا از شما انرژیهای درونی مثل جریانات الکتریکی و مغناطیسی رو استفاده میکنه. بنابراین تمام انرژی رو از مواد و منابعی که در اتمسفر احضار کننده قرار داره استخراج میکنه. پس فکر کنید که در حالت عادی چه قدر انرژی از شما لازمه تا یک استکان جا به جا بشه یا یک شخص دیگه آسیب فیزیکی ببینه و یا هر نوع اتفاقی در جهان فیزیکی بدون دخالت مستقیم دستان شما رخ بده؟ همون انرژی رو باید تقدیم جن کنید تا اون کار رو برای شما انجام بده و یک شخص عادی مسلما چنین قدرتی نداره و جن واقعا نمیتونه برای اونها کاری انجام بده. برای مثال آیا میتونید توسط انرژی درونی، تله کنیزی کنید و اجسام رو جا به جا کنید؟ اگر نه بنابراین شما دارای انرژی لازم برای قرض دادن به جن حتی برای جا به جایی کوچکترین اشیا نیستید.

پس احضار کننده باید دقت کنه که هر کار فیزیکی که از جن میخواد تماما به قیمت خودش تموم میشه. سر همین احضار رو برای خودنمایی یا انجام امور متفرقه مردم و ارضای کنجکاوی اونها یا خودتون انجام ندید و برای کسب قدرت درونی و دانش واقعی از اون استفاده کنید.یک احضار کننده واقعی هیچ وقت درخواست احمقانه آوردن گنج توسط جن و انجام امور خودخواهانه رو از اون نمیخواد چون همونطور که گفته شد این امور سنگین فیزیکی بستگی به سوخت شما (انرژی لازم برای متجسد سازی و تاثیر در عالم فیزیکی) دارن.

به علاوه نباید اون جن یا موجود رو غرق در مسئولیت های مادی کرد چون باعث ممانعت از انجام وظایف شخصی اونها در عالم خودشون میشه.

همچنین بخوانید:   فال هایی مثل فال تاروت چه قدر می توانند دقیق باشند؟

هیچ وقت نباید جن یا موجودی که احضار شده رو تهدید کرد تا برای شما کاری انجام بده مگر اینکه از شیاطین متمرد و یا موجودات پست و لجباز باشن. در این صورت باید به اونها ارتباط خودتون با خدا رو به صورت یک قدرت نامتناهی به اونها گوشزد کنید تا مجبور شن به خاطر تقدس این نوع ارتباط، به شما احترام بذارن و دستوراتتون رو تا اونجا که قابلیت های شما اجازه میده اجرا کنن.

 


معرفی روش های غیر مراسمی احضار جن

معمولا روشهایی که تو کتابها دیده میشن از نوع مراسمی هستن یعنی همون کشیدن مندل و خواندن قسم و عزایم و یا خیره شدن به سیجیل یا نماد جن در جایگاه مخصوص و یا استفاده از آینه و یا دود عود و…. که قبلا اونها رو تا حدودی تو پست درجه سختی روشهای احضار معرفی کردم. اما این تنها روش احضار جن یا کلا موجودات غیر ارگانیک نیست. شما خیلی از گریموریها و روشهای احضار رو میتونید به صورت های زیر انجام بدید:

– انجام در حالت مراقبه: به این منظور شخص تنها به شمع و عود مخصوص به اون موجود نیاز داره و سیجیل یا نماد رو روی کاغذ با رنگ مناسب میکشه. رنگی که استفاده میشه معمولا برعکس رنگ واقعی هست تا وقتی شخص به اون خیره میشه و عکس سیجیل بر روی قرنیه میفته و چشم بسته میشه رنگ متضادش دیده شه. اسم اون موجود به عنوان مانترا گفته میشه و سعی میکنه نماد رو به صورت واضح در پشت پلک چشم بسته ببینه. یا اینکه فقط به شمع خیره میشه و سپس به تصویرسازی ذهنی نماد میپردازه. گاهی اتفاقی نمیفته و تنها حس آرامش ایجاد میشه. ولی گاهی شخص وارد حالت فراآگاهی میشه و میتونه در پس تجسم خودش، شکل جن رو ببینه و حتی باهاش مکالمه کنه. بدی این روش این هست که گاهی خیلی طولانی و خسته کننده میشه و به تمرین زیادی نیاز داره.
– ساخت نماد قابل حمل: حتما لازم نیست جن احضار شه تا از مزایای اون استفاده بشه بلکه میتونه با ساخت نمادهای فلزی و نقره یا طلا از نماد جن از قدرتی که مربوط به اون هست استفاده کنه. معمولا برای این کار باید هنگام ساختن، ساعت و روز مربوط به جن رو رعایت کرد. این نماد هنگامی که حمل میشه قدرت و ویژگی اون موجود رو به فرد میبخشه.

– انجام احضار در رویابینی و پرواز روح: این روش که در کاون همین سایت آموزش داده میشه از انواع دیگه برقراری ارتباط با جن هست. گاهی احضار در خواب معمولی و بدون آگاهی هم میتونه انجام شه ولی کنترل شخص کم هست و معمولا سوالات قبل خواب پرسیده میشه. ولی اگر در حالت آگاهانه باشه شخص میتونه تصمیم های بهتری هنگام بستن قراردادهای روحی بگیره. خلاصه ی روش، استفاده از سیجیل و نماد اون موجود و شارژ کردنش و گذاشتن زیر بالش و همچنین تصور اون در هنگام خواب هست و تو رویای آگاهانه باهاش صحبت میشه. در انواع سنتی، سنگ متناسب با اون موجود رو روی پیشانی میذارن تا به آگاه شدن در خواب کمک کنه ولی ما در کاون بدون استفاده از سنگ و با پرورش قدرت درونی روی آگاه شدن در رویا و ارتباط با جن کار میکنیم. مراحل پیشرفته اون احضار در حالت پرواز روح و عالم اختری و سپس عالم ذهنی هست.

انواع دیگه ای از احضار هم هست که بر اساس کتاب احضار نیست و نماد و جن خاصی در میان نیست و فقط شخص میخواد با نزدیک ترین موجود غیرارگانیک که معمولا موجودات پست و بی خاصیت هستن ارتباط برقرار کنه مثل تخته ویجا و کتابت.


بررسی پوشش مناسب برای احضار جن

همونطور که لباس فیزیکی ما رو از سرما و آسیبهای بیرونی و … حفظ میکنه لباس مناسب برای احضار هم باعث دفع اثرات منفی موجودات غیرارگانیک از ما میشه. بهتره که این لباس از سر تا انگشتان رو بپوشونه و به همین دلیل معمولا ساختاری مثل ردای راهبان مسیحی رو داره. بهترین جنس لباس برای حفاظت در برابر آسیبهای اختری و ذهنی و فیزیکی جن و موجودات دیگه، ابریشم هست. بنابراین داشتن ردای ابریشمی نه تنها برای احضارات بهترین محافظت رو ایجاد میکنه بلکه تو تمرینات دیگه مثل پرواز روح هم شخص رو از حملات فیزیکی و اختری به بدنش بدون اجازه اون باز میداره.
رنگ ردا هم بستگی داره به کاری که میخوایم باهاش انجام بدیم. بهتره زیر ردا چیزی پوشیده نشده باشه و یا اینکه رنگ لباس هم رنگ ردا باشه و جنسش هم حتما ابریشمی باشه. جنس کفش هم میتونه چرمی یا پلاستیکی باشه ولی باز هم رنگ ردا باشه.

معمولا سه رنگ بنفش وسیاه و سفید به کار برده میشه. سفید برای کار کردن با موجودات عالی و مقدس، سیاه برای کار کردن با نیروهای منفی و دمونها و بنفش برای تمامی امور ماورایی کاربرد داره.

بعد از آماده شدن چنین لباسی باید اون تو آب روان بشوره تا اثرات منفی که قبلا باهاش همراه بوده رفع بشه و بعدش دست هیچ کس دیگه ای جز خودش به اون نخوره. مواردی مثل داشتن کلاه و کمربند مخصوص هم ممکنه لازم باشه.

تو احضارات عربی بسته به موجودی که احضار میشه ممکنه پوشش فرق کنه. برای موجودات مثبت بهتره لباس سفید به همراه طهارت لازم انجام بشه و برای مراسمات شیطانی معمولا گاهی لازمه برهنه باشن و یا لباس رو برعکس بپوشن و یا گاهی به نجاست آلوده باشه. کلا سیستم احضارات شیطانی کمی فرق داره و ما خیلی وارد اون نمیشیم.

 


کاربرد آهن در احضار جن و حفاظت در برابر جن

تو این پست میخوایم علاوه بر نقش شمشیر آهنی در برخی از احضارات به وظیفه آهن در برابر حفاظت در برابر جن اشاره کنیم.

تو بعضی از روشهای احضار ممکنه به شمشیر آهنی اشاره شده باشه (خصوصا گریموریهای غربی) و ممکنه بپرسید آیا داشتن چنین ابزاری لازم هست و یا اینکه صرفا سمبلیک هست؟
اگرچه شمشیر آهنی نقش سمبلی قدرت احضار کننده و لزوم اطاعت موجودات از اون رو داره ولی در عمل هم میتونه چنین کاربردی رو داشته باشه و برای فشار آوردن بر جن و موجودات غیر ارگانیک برای انجام اموری که مخالف اراده اونهاست استفاده بشه. در واقع تو بعضی از احضارات نمیشه بدون داشتن شمشیر، نتیجه مثبتی از احضار موجودات منفی گرفت.

همچنین گاهی از شمشیر یا خنجر آهنی برای کشتن موجودات ناخواسته از جمله فانتومها و کرمهای اختری و موجودات دیگه ای که میخوان کار احضار کننده رو مختل یا به تاخیر بندازن استفاده میشه.
در پایان مراسم احضار ممکنه که موجودات احضار شده (مخصوصا از نوع منفی و دمونها و .. ) نخوان در هنگام خواب احضار کننده رو راحت بذارن و دوباره به سراغش برگردن که در این صورت شخص باید دور پایه های تختش رو توسط سیم آهنی یا مسی به دو شمشیر یا خنجر متصل کنه و انتهای شمشیرهای آهنی هم به زمین باشه. ممکنه شکل مربع یا دایره به وجود بیاد. نقش اون شمشیرها این هست که انرژی و اثر موجودات رو بگیره و به زمین انتقال بده و به شخص آسیبی نرسه. نه تنها تو گریموریهای غربی بلکه در اعتقادات کشور خودمونم چنین چیزی رو داریم که داشتن آهن باعث حفاظت از جنیان میشه.

در واقع با کمک اون سیم و شمشیر نوعی مندل برای زمان خواب به وجود میاد که نه تنها آسیب موجودات بلکه انواع اثرات جادوی سیاه رو هم دفع میکنه.
افراد پیشرفته تر میتونن توسط قدرت ذهنی شون خنجرهای اختری و ذهنی برای عوالم مربوطه ایجاد کنن و موجودات اون ناحیه رو مطیع خودشون کنن ولی این کارها باید با خلوص نیت و بلندی روح انجام شه و اگر شخصی فقط بخواد کار اونها رو تقلید کنه و موجبات ارعاب و ترس رو برای موجودات دیگه فراهم کنه در این صورت کم کم توسط اونها منفور میشه و ممکنه بعدا قربانی اونها بشه که سرگذشت تلخ اون افراد در برخی از کتابهای اکالت اومده.

 


بررسی احضار جن آرکی تایپ، ارتودوکس و دست چپی

شاید دیده باشید که یک کتاب احضار ممکنه نسخه های متفاوتی ازش دیده بشه و تو بعضی اومدن موارد احضار جن و … رو خیلی ساده تر و تو برخی اونها رو پیچیده تر کردن و ممکنه بگید بلاخره کدومش درسته؟ اگر تو نمادهای مربوط به جن این تفاوتها دیده شه در این صورت ممکنه مربوط به تغییرات مختصر در استخراج سازی باستانی اون نمادها باشه و هر تاریخدان شکل نماد رو به صورت متفاوتی معرفی کنه که فرق چندانی در نتیجه احضار نداره و معمولا با هر کدوم از نسخه ها، جن یا دمون و … قابل احضار هست چون نیت قلبی در احضارات به قدری مهم هست که اون جن متوجه میشه شما اون رو فرا میخونید و تفاوتهای جزئی در رسم نماد اون جن مشکلی ایجاد نمیکنن.

ولی گاهی ما نسخه های احضار رو با تفاوت های فاحشی میبینیم و انگار که یکی رو به عنوان الگو و دیگری رو به عنوان نسخه ساده تر اون معرفی کردن و این در مورد بسیاری از گریموریها و کتابهای احضار جن خصوصا از نوع اکالت دیده میشه و بر همین اساس به سه دسته زیر تقسیم میشن:

– آرکی تایپ
– ارتودوکس
– دست چپی

احضارات به روش ارتودوکس اونهایی هست که میگه باید عینا و دقیقا مراحل احضار رو از روی کتاب احضار اجرا کنید. مثلا اگه گفته روی فلز، نماد جن رو رسم کنید شما حتما باید از فلز استفاده کنید و نمیتونید رو کاغذ رسم کنید. یا اینکه حتما باید بخورهای مربوط به سیاره ای که جن بهش مربوط میشه رو تهیه کنید و مندل شما به اون شکل پیچیده ای که گفته شده تهیه بشه. خوبی این سبک این هست که به خوبی آزمایش خودش رو در طی اعصار پس داده و پیچیدگی که داره آگاهی احضار کننده رو بهتر در شرایط احضار قرار میده. ولی بدی که داره این هست که تمام وسایل رو نمیشه به راحتی تهیه کرد و اینکه گاهی در اون اصطلاحات و عبادتهایی انجام میشه که برای شخص ممکنه بیگانه باشه و یا اصلا اونها رو قبول نداشته باشه. برای مثال ممکنه در مورد ستودن فرشته های خاصی از کابالا باشه که یک مسلمان حتی در مورد مقدس بودن اونها هم شک داره.

احضارات به روش آرکی تایپ اومده نقایص بالا رو رفع کرده و میگه که وسایل و ابزارها و شیوه احضار محدود به یک دین و باور و زبان خاص نیستن و هر کس میتونه اونها رو بر اساس فرهنگ خودش و باورهاش تغییر بده و یا حتی اونها رو ساده تر کنه. برای مثال به جای استفاده از فلزات برای حک نماد جن میتونه از کاغذ و قلم استفاده کنه و یا اینکه به جای استفاده از حروف عبری میتونه حروف لاتین و یونانی و … بذاره و یا سمبلهای مقدسی که تو اون روش احضار هست رو برداره و نمادهای مقدس دین خودش رو بذاره. بدی این روش این هست که ممکنه اون گریموری و کتاب احضار بر اساس سیستم پیچیده نمادها و اعداد و دانش نجومی نوشته شده باشه و شخص باید خیلی دانش بالا و تجربه زیادی داشته باشه تا بدونه کدوم نماد رو حذف و چه چیزی رو جایگزین کنه و کدوم رو دست نخورده بذاره. خوبی اون هم این هست که میتونه بسیاری از روشهای احضار رو هم ساده تر و هم منعطف تر کنه و هر شخص با هر دین و مذهب و زبانی که داره بتونه اون احضار رو برای خودش بهینه سازی کنه.

برخی از مجموعه روشهای احضار و گریموریها ممکنه به طریق دست چپی یا همون شیطانی هم انجام بشن که بسیار خطرناکن و معمولا جادوگران مسیر کلیپوتیک اون رو انجام میدن. این روشها به قدرت ذهنی بالا و کنترل زیاد نیاز داره و شخص باید فراتر از محدودیت های خودش بره و با سایه اش یکی بشه. یکی از دلایل خطرناک بودن این روشهای احضار این هست که هیچ مندل و حفاظی توش نیست و حتی جن یا موجود احضار شده قرار نیست تو جای خاصی مثل مثلث جادویی قرار بگیره و در واقع شخص احضار کننده خودش در میان دمون ها و شیاطین قرار میگیره و ممکنه با تجارب جنسی همراه باشه. در واقع همون دمونهایی که تو روشهای قبلی بود، ممکنه احضار بشن ولی تو قبلی ها توسط روشهای الهی و با حفظ فاصله انجام میشد ولی در آخری شخص باید با اونها یکی بشه و با اونها مثل یکی از خودشون رفتار کنه و این برای شخصی که تعادل روحی روانی نداره و قبلا مسیرهای سخت مربوطه رو طی نکرده باشه خیلی خطرناکه. اهدافی که هم توسط روشهای الهی و دست چپی دنبال میشن هم با هم دیگه تفاوتهای بسیاری دارن.

 


بررسی رژیم غذایی برای احضار جن

سالها پیش تو حالت پرواز روح، یکی از روشهای احضار جن رو انجام دادم و منتظر بودم که جن حاضر بشه ولی جلوم تابلویی ظاهر شد که گفته بود تا وقتی گوشت خواری کنی ما رو نخواهی دید. من تعجب کردم که چه طور حتی در حالت پرواز روح هم احضار اون جن به گیاه خواری من بستگی داره؟ یا یک بار جن سبز رنگی رو تو رویابینی دیدم که بهم گفت برای ارتباط بهتر باید چهل روز آب خواری کنم. تاکید عجیب اونها روی رژیم غذایی من زیاد بود و تو کیفیت احضاراتم حتی تو حالت خواب و پرواز روح هم اثر میذاشت.

اثر رژیم غذایی برای احضار جن تو بیداری خیلی خیلی مهمتر از حالات قبل هست و البته بستگی به نوع احضار هم داره و همه اونها ممکنه چنین حساسیتهایی نداشته باشن. جنها به شدت به بو حساس هستن و بوی عطرهای صنعتی و گوشت و برخی گیاهان مورد نفرت اونهاست و از طرفی برخی چیزها میتونه اونها رو جذب کنه مثل عود و بوهای خوش برخی غذاها و اگه جنهای شرور باشن بوی زباله و آشغال باعث جذب شدن اونها میشه. شخصی هم که مواد غذایی خاصی رو مصرف میکنه برای اونها متساعد کننده همون عطر هست.

تو علوم غریبه اسلامی احضارات رو به دو دسته جمالی و جلالی تقسیم میکنن. تو احضارات جمالی معمولا رژیم غذایی کمتر سخت گیرانه هست و شامل خودداری از خوردن گوشت گاو و پیاز و سیر و … میشه و انجام خود احضار هم خطر چندانی نداره. ولی تو احضارهای جلالی خود احضار باعث برافروختگی احساسی و حملات جن برای متوقف کردن احضار و بروز سنگینی و خشم میشه و سر همین به ریاضتهای بیشتری نیاز هست و رژیم غذایی که برای اون هست هم سخت گیرانه تره و شخص باید کلا ترک حیوانی کنه و علاوه بر نخوردن گوشت، مرغ، تخم مرغ و لبنیات و برخی گیاهان مثل سیر و پیاز باید از چیزهایی مثل تماس جنسی، پوشیدن چرم، زدن عطرهای الکلی هم خودداری کرد و لباسهایی به رنگ خاص پوشید.

شاید ترک حیوانی سخت باشه ولی چیزهایی مثل نخوردن سیر و پیاز از هر نوع و هر محصول از سس گرفته تا سالاد و … در دوره ریاضت بسیار دشواره و این اهمیت تغذیه رو تو احضارات جن نشون میده. خصوصا اونهایی که نیاز به پیروی از رژیم جلالی و جمالی دارن.

تو انواع احضارهای غربی هم رعایت برخی از موارد بالا دیده میشه و چیزهایی مثل سیر به طور جهانی برای بیشتر غیر ارگانیکها آزار دهنده هست و برای دوری اونها استفاده میشه. حتی برخی از احضارات جادوی سیاه هم نیاز به رعایت رژیم های غذایی مخصوص خودش رو داره و بدون پیروی از اونها، عمیات احضار یک چیز بی فایده خواهد بود.

 


بررسی عمل دیدن جن به صورت کامل

خیلی از افراد ممکنه براشون سوال پیش بیاد که چه جوری بعضی ها میتونن جن رو به صورت کامل و فیزیکی جلوی چشماشون ببینن؟ آیا روش احضار خاصی دارن و یا توانایی درونی هست و یا اینکه اون جن میخواد دیده شه و خودش از عمد خودش رو به صورت فیزیکی در میاره؟

خب ما اول باید دیدن جن رو به چند حالت تقسیم کنیم.

۱- دیدن توسط افرادی که جن زده هستن: این افراد جنزده معمولا کار خاصی نمیکنن و از دیدن مکرر جنها و شیاطین بسیار گله دارن. ممکنه توانایی خاصی هم از قبل نداشته باشن و بعد از طی مصیبتهایی تو زندگی کم کم از لحاظ عاطفی متلاشی شدن و انرژی لازم رو برای ظهور جن فراهم میکنن. جن برای فیزیکی شدن و دیده شدنش به انرژی بسیار زیادی نیاز داره و معمولا وقتی فرد چندین دوره بد شانسی و مصیبت و شکست شنگین عاطفی رو طی میکنه کم کم هاله اون ضعیف و مخازن انرژی اون به راحتی در اختیار جن قرار می گیره و اونها توسط چنین نیرویی میتونن خودشونو به شخص نشون بدن وگرنه اگه اون انرژی نبود در این صورت جنها باید مدام به اختیار خودشون ظاهر میشدن و زندگی ما رو مختل میکردن.

۲- دیدن در احضارات: بعضی فکر میکنن اگه یه روش احضار خوب پیدا کنن حتما میتونن جن رو ببینن ولی این طور نیست. شخص باید از لحاظ روحی به درجه ای رسیده باشه که بتونه عالم نامرئی رو مشاهده کنه. توانایی درونی ۵۰ درصد و مراسم احضار ۵۰% ماجراس و خود مراسم خالی نمیتونه برای شما جنی رو حاضر کنه مگر اینکه به دست کسانی انجام شده باشه که مدیوم هستن و میتونن انرژی لازم برای متجسد شدن جن رو فراهم کنن. گاهی اوقات هم پیچیدگی اجضارها خودش شخص رو تو حالت ذهنی مناسب قرار میده و موقتا حواس اختری اون رو تقویت میکنه ولی تو روشهای احضار معاصر که این پیچیدگی ها از بین رفتن شخص باید خودش ذهن و روان و حواس اختریش رو از قبل برای دیدن جن آماده کنه.

علاوه بر مهارت دیدن باید جنبه مواجه با اونها رو هم تقویت کرد. جنها در بیشتر موارد اگر به شکل واقعی شون ظاهر شن بسیار زشت و کریه هستن و افراد زیادی بودن که توی احضارات با دیدن چهره جنها دیوانه شدن و مشکلات دائمی روانی گریبانگیر اونها شده. مگر کسانی که طاقت دیدن اونها رو داشتن و تونستن تا آخر مراسم رو ادامه بدن که در این صورت یا جن به شکل انسانی و بهتر تبدیل میشه و یا تا آخر به شکل کریه خودش باقی میمونه. اونهایی که جن رو به صورت زیباتر میبینن معمولا شکل واقعی خود جن نیست و صرفا تغییر حالت دادن. توجه کنید که اونها انسان نیستن و شکلشون برای ما عجیب و ناآشناس و ممکنه برامون غیر قابل هضم باشن.

البته در صورتی که تو خواب آگاهانه یا پرواز روح اونها رو ببینید چندان نمیترسید چون در حالت خلسه عمیق یا خواب، بخشهای زیادی از مغز غیر فعال هستن و ما هوشیاری بیداریمون رو نداریم و طاقتمون زیاد هست. ولی این قضیه تو بیداری فرق داره و ممکنه ساده ترین شکل بروز اونها باعث سکته قلبی و یا آسیب های روانی بشه و قبلش داشتن ذهن قوی و شهامت بالا مورد نیازه. البته بگم که دیدن اونها تو عالم بیداری اون قدر سخته که حتی جادوگران بزرگ هم نتونستن این کار رو کنن و به همین خاطره که تو عصر معاصر، روشها متکی به خلسه و عالم خواب و پرواز روح شده. برای اینکه شما بتونید یه اثر ساده از جن رو تو بیداری ببینید شاید نیاز باشه گروه زیادی از افراد برای این کار دور هم جمع شن و انرژی زیادی رو در اختیار جن بذارن و به خاطر همین هست که احضارهای گروهی معمولا بسیار بسیار موفقیت آمیز تر از احضارهای فردی هست.

۳- دسته سومی از انواع مشاهده جنها هم هست که مشاهدات اتفاقی نام دارن و معمولا تو مناطق روستایی و دور دست رخ میدن و یا در مناطقی هستن که اصطلاحا خانه های تسخیر شده هستن و گفته میشه که توسط جادو یا مسیر های لوله های کشی آب و سیم کشی برق در اون مناطق به دام افتادن و حضور پررنگ تری دارن.


کارهای جن برای ما

خیلی ها دوست دارن بدونن که با احضار جن معمولا چه فایده ای به شخص میرسه و قراره براتون چه کارهایی انجام بدن؟ و اینکه چه توقعاتی را میشه از جن برای برآورده کردن کارها داشت.
قبلا در پست ثروتمند شدن توسط جن توضیح دادم که قرار نیست مثلا برای ما کیسه پول رو خلق کنن و معمولا به صورت ایده و راهنمایی و یا جذب فکر مشتری و … به ما تو مسائل مالی کمک میکنن.
از کارهای دیگه ای که جن ها میتونن در صورت تسخیر شدن برای فرد انجام بدن میتونیم به موارد زیر اشاره کنیم:

۱- میشه از اونها برای محافظت از خود در برابر جن های دیگه و نیروهای جادوی سیاه استفاده کرد. حتی جنهای عادی که تو خونه شما هستن معمولا این کار رو به صورت خودکار در برابر جنهای مزاحم انجام میدن. و یا اینکه از اونها برای تشخیص جادوی سیاه و شفای اون … استفاده کرد.

۲- برخی از افرادی که کارشون جنگیری و خارج کردن جن از بدن افراد هست معمولا با یک جن دیگه هم در ارتباط هستن که میاد رابط بین جنگیر و جن داخل بدن شخص میشه و تو امر خروج جن از بدن کمک میکنه.

۳- جنها فقط از ما انرژی نمیگیرن بلکه در مواردی اگر با اونها عهد بسته باشیم میتونن به ما قدرتهای ماورایی رو بدن. مثلا تو روند گردش انرژی در بدن شما مداخله کنن و به باز شدن چاکراهای بدنتون کمک کنن و یا موقتا انرژی رو به شما وارد کنن که البته اینها موارد نادر هستن و کمتر دیده میشن. برخی تصور میکنن که جن میتونه از صفر روح اونها رو تعلیم بده و قدرتمند بکنه ولی چنین نیست و شخص هم خودش نیاز به تلاش و تمرین و ریاضت داره وگرنه اصلا نمیتونست با اونها ارتباط برقرار کنه که حالا بخواد تعلیمی ببینه.

۴- برخی از جادوگران سیاه برای آسیب زدن به افراد معمولا از جن و شیطان استفاده میکنن. برای مثال برای اختلاف انداختن بین زن و شوهر، کاری میکنن که جن وارد بدن یکی از زوج بشه و تعادل روحیشو از دست بده و پرخاشگر بشه و جرقه اختلاف و طلاق رو ایجاد کنه. البته ایجاد جادوی سیاه به این آسونی ها هم نیست.

۵- تغییر خلق فرد مخاطب: جن ها میتونن با درخشان تر کردن هاله شما سبب جذابیت شما در بین جوامع بشن و یا شما رو در نزد فرد خاصی جذاب کنن و با برعکسش رو انجام بدن و شما رو از جلوی چشم کسی بندازن.

۶- به دست آوردن اطلاعات غیبی از افراد: که البته به مهارت بالایی در ارتباط با جن نیاز هست. خصوصا که جنها هم موجودات دروغگویی هستن و گاهی بخشی از حقیقت رو به شما میگن تا بقیه دروغها رو باور کنید.

۷- آموختن اطلاعات خاصی به شما در خواب یا بیداری

۸- مشورت و راهنمایی خواستن از اونها در امور مختلف حتی طب و درمان که کاربرد بیشتری داره.

۹- خبر گرفتن از آینده: هر چند که گفته میشه جنها از آینده خبر ندارن ولی اونها تو این کار خیلی خوب عمل میکنن و حتی با رویابینی ساده هم میشه از اونها در مورد آینده پرسید.

 


درجه سختی انواع احضار جن

برخی از افراد میپرسن که آسون ترین روش احضار جن کدوه و اینکه بهتره کدوم موجود رو اول احضار کنیم؟

تو سیستم های مختلف احضار موجودات غیر ارگانیک، نظرات متعددی دیده میشه. حتی برخی از سیستمها، رده بندی هایی دارن که ممکنه بقیه نداشته باشن و یا اونها رو جزء گروهی دیگه ای بدونن. همچنین اینکه شما عضو کدوم گروه از باورها باشید احضار یه سری از موجودات برای شما راحت تره.

وقتی میگیم احضار فقط منظورمون احضار جن نیست بلکه میتونه شامل بازه گوناگونی از موجودات غیر ارگانیک بشه مثل بقایای انرژی افراد مرده یا موجودات دیگه، موکل عناصر، فرشته ها، شیاطین و …
اگر به گریموری ها (کتابهای جادو که در مورد آموزش احضار به روش غربی هم هست) سر بزنید ممکنه نام دسته های دیگه ای از موجودات غیر ارگانیک رو هم ببینید که حتی به گوشتون هم نخورده باشه. من نمیخوام چیزها رو پیچیده کنم و فقط به صورت کلی اونها رو بررسی میکنیم.

از لحاظ روش احضار، درجه آسان به سخت شامل موارد زیر هست:

۱- نیت احضار هر موجودی در اطرافتون و ایجاد رابطه تله پاتی (که گاهی با پیام های ذهنی خودمون قابل تشخیص نیست و فقط افراد حساس میتونن این تمایز رو بفهمند)
۲- احضار در حالت رویابینی (باز هم مشکل قبل رو داره)
۳- احضار در حالت پرواز روح
۴- احضار در بیداری و صحبت با اونها توسط آینه سیاه و … ولی به این صورت که اون موجودات رو به عالم خودمون نیاوردیم بلکه اونها تو عالم خودشون باقی میمونن و فقط ما با دید اختری میتونیم تصویر اونها رو تو آینه ببینیم. درست مثل تماس تصویری با وب کم با عزیزانتون در خارج. اونها تو همون کشور خودشون هستن ولی تصویر اونها رو توی مانیتور میبینید. این روش احضار هم این طوریه.
۵- احضار در بیداری و آوردن اونها به عالم فیزیکی خودمون ولی نمیتونیم ببینیمشون و فقط با نشانه های حضورشون در اتاق مطمئن میشیم که حاضر شدن. برای مثال ممکنه که ضربات معنی داری رو به دیوار و میز بکوین و یا تغییراتی رو توی دود عود و یا شکل شمع ایجاد کنن. البته این نوع احضار در مورد احضاری که تو مورد اول گفتم هم ممکنه رخ بده ولی اولی در مورد موجودات متفرقه هست ولی در این روش، ما خود موجود واقعی که مد نظرمونه رو میاریم و این احتیاج به مراسمات پیچیده تری داره.
۶- احضار در بیداری و دیدن موجود به صورت فیزیکی به طوری که بقیه هم بتونن اون موجود رو ببینین. این حالت از سخت ترین روش های احضار هست که حتی الیستر کراولی (از بزرگترین جادوگران معاصر) هم نتونسته به خوبی اون رو انجام بده.

حالا درجه بندی سختی احضار بر اساس موجودی که احضار میکنیم:

۱- طبق تجربه شخصی خودم امکان ارتباط با فرشته های نگهبان خیلی خیلی راحت تر از بقیه موجودات هست و حتی توی رویابینی و پرواز روح هم میتونن کمک های زیادی به شما کنن به طوری که شوکه بشید. یک بار که اوایل تمرین پرواز روحم بود از اونها خواستم که منو تو برون فکنی کمک کنن و من خیلی خیلی زودتر از زمانی که قرار بود وارد عالم خلسه بشم در حالت خلسه شدید قرار گرفتم و تصاویر هیپنوگوگیک (همون تصاویری که بین خواب و بیداری از جلوی چشمتون رد میشه) سریعا پدیدار شده و بسیار واضح شدن. در حدی که واقعا تعجب کردم که چه طور کمک اونها تونسته این پروسه رو این قدر تسریع کنه.

۲- دومین درجه از موجوداتی که به راحتی احضار میشن موجودات پست و بقایای انرژی اطراف هست که معمولا توسط تخته ویجا احضار میشن و پیچیدگی خاصی ندارن ولی قدرت شگرفی هم ندارن و انتظار زیادی هم نمیشه از اونها داشت.

۳- سومین درجه سختی برمیگرده به موکل عناصر و احضار با پرواز روح توسط تاتواها به سمت اونها.

۴- احضار جن و شیطان معمولی

(در مورد درجه سختی احضار فرشته ها تجربه ای ندارم چون زیاد باهاشون کار نکردم)

۵- دمون های رده بالا (که اونم بسته به اینکه خادم باشن یا ملک سختی شون فرق داره و اولی راحت تره)

(در مورد دیو و پری و … هم اطلاعی ندارم چون باهاشون کار نکردم)

نکته مهم اینکه همون طور که قبلا گفتم میزان اعتقاد و اینکه چه باور و اعمالی داشته باشید خیلی توی راحتی احضار فلان موجود اثر داره. برای مثال شیطان پرستان روحی راحت تر میتونن با دمون ها کار کنن و اون به خاطر قراردادهای روحی هست که قبلا انجام دادن در حالی که شخصی که به مقدسات و ریاضت های نفسانی پایبندتر باشه امکان ارتباط با فرشته ها برای اون راحت تر هست تا کسی که مسیر زندگی اون در راه دیگه ای قرار داره. میزان آسیب هایی که بهشون وارد میشه هم سر همین موضوعات میتونه متفاوت باشه. شخصی که شیطان پرست روحی هست به راحتی مورد استقبال شیطان قرار میگیره و منطقی هم هست که اونها به فردی که داره با اختیار خودش اونها رو میپرسته و قبول داره آسیب شدید نزنن (و حتی کمکش هم بکنن و مثلا به جای گرفتن انرژی به اون انرژی بدن) ولی اگه شخص متفرقه بخواد با اونها کار کنه ممکنه دردسرهای زیادی رو برای خودش درست کنه.

 


ثروتمند شدن با جن؟

یکی از دلایل بسیار مهمی که باعث میشه افراد به جن رو بیارن این هست که امید دارن جن برای اونها پول و ثروت بیاره. میخوایم ببینیم که این پدیده چه قدر ممکن هست؟

ما اول باید فرق تاثیر جن و تولید توسط جن رو بدونیم. جنها میتونن تو خیلی از پدیده ها تاثیر بذارن. مثل حالات روحی و انواع تفکراتی که بر ما جاری میشه. همچنین میتونن در موارد نادر روی اشیا و تولید صدا و حرکت دادن اونها موثر باشن. همه اینها تاثیر هستن. ولی اونها نمیتونن چیزی رو از هوا تولید کنند. برای مثال این طور نیست که شما جن رو احضار کنید و پول و طلا و سکه رو به دامانتون بریزه.
تو بعضی از سایت های خارجی نوشته که فلان جن ثروت رو به فلان قیمت می تونید بخرید و باهاش پولدار شید. اون وقت من از اونها می پرسم که اگر این جن ثروت میاورد پس چرا شما دارید اون رو به افراد می فروشید و ازشون پول می گیرید؟ چرا به ثروتی که همون جن به شما داده بسنده نمیکنید؟ من دعانویس های متقلب زیادی رو میشناسم که واقعا پولدارن و به درآمد کارمندها میخندن ولی این پول رو از طریق طلسم و جن به دست نیاوردن بلکه از طریق فروختن طلسم و سحر به افراد بوده. افراد زیادی در کشورهای مختلف به چنین اشخاصی پول میدن تا کارشون رو راه بندازن اما کسی که واقعا کارش راه میفته خود دعانویسه.

موارد نادری از حمل اشیا توسط جن برای صاحبش دیده شده که تونسته وسایل قیمتی و طلا و … رو از جایی بدزده. در واقع جن اون وسیله قیمتی رو تولید نکرده بلکه از صاحب دیگه ای اون رو دزدیده و در اختیار صاحب خودش میذاره که اون هم در شرایط خیلی خاص و معامله های سنگین با جن چنین حالتی رخ می ده و کارمای بسیار شدیدی هم دارن.

جنها میتونن به ما کمک کنن ثروتمند شیم ولی به یه وسیله برای این کار نیاز دارن. برای مثال ما اول باید یه شغل داشته باشیم و یا تو موقعیتی باشیم که امکان برنده شدن قرعه کشی و یا تبدیل ایده به کار وجود داشته باشه. برای مثال یکی از سحرهای قدیمی برخی از فروشندگان محلی این هست که وقتی وارد مغازشون میشی بی اختیار به ذهنت چنین القا میشه که وسایل اون فروشنده رو بخری هر چند که بهشون نیازی نداری و این میتونه به کمک القای جن که توسط اون فروشنده به این کار گمارده شده انجام شه. و یا اینکه جن میتونه به شما ایده های ناب رو تله پاتی کنه تا باهاش بیزینس و کار پردرآمد راه بندازید. و یا اینکه ازشون تو امور مالی مشورت بخواید درست مثل اینکه پیش مشاور مالی رفته باشید. مشورت های یک مشاور مالی میتونه زندگی شما رو دگرگون کنه ولی این طور نیست که خودش دستی به شما پول بده. پس دقت کنید که عامل خودتون هستید و بلاخره باید خودتون هم تلاش کنید.

در برخی موارد تو احضارات پیشرفته ممکنه که جن یک انگشتر یا سنگ قیمتی رو بهتون بده ولی صرفا برای تسهیل ارتباط با خود اون هست و نوعی عهد و پیمان بین شما و اونه و اون وسیله ارزش دیگه ای نداره.

 


ناکارآمدی تخته ویجا برای احضار روح و جن

خیلی از شماها شاید در مورد تخته ویجا برای احضار روح و جن شنیده باشید. تخته ای که روش حروف الفبا و اعداد و … هست و شما یک وسیله ای مثل نعلبکی یا استکان و … رو روش می ذارید و دست خودتون و دوستانتون هم روی اون قرار می گیره تا روح بتونه با تکون دادن اون استکان توسط دستان شما و نشان دادن حروف روی تخته، با شما ارتباط برقرار کنه.

این روش، ضعیف ترین روش احضار روح و جن هست و معمولا اگر به قصد صحبت با روح رفتگانتون این کار رو انجام میدید تنها دارید جن ها و انرژی های پست اطراف خودتون رو خاصیت زیادی هم ندارن و تنها دانش سطحی برای متاثر کردن شما دارن رو فرا می خونید.

جن های قوی تر و ارواح واقعی رو نمیشه با این روش فراخوند و هر کدوم روش های احضار جداگانه دارن و برای احضار جن های موثر، فرشته ها، دمون ها و موجودات اختری هوشمند یا باید از مراسمات ویژه اونها استفاده کنید و یا اینکه تو پرواز روح اونها رو تو جایگاه ویژه و شایسته خودشون ببینید.

جنها و انرژی های پستی که توسط تخته ویجا احضار میشن نه قدرت برآورده کردن خواسته های شما رو دارن و نه قدرت تبدیل شدن به حالت مادی و حتی برخی از اونها انرژی های باقی مانده افراد هستن و در محیط پرسه می زنن و اگر پرواز روح انجام داده باشید اونهایی هستن که سعی دارن با چسبیدن به هاله شما انرژی هاتون رو تخلیه کنن و یا مانع از پرواز روحتون بشن و اینکه بعد از برون فکنی ، مزاحم شما بشن و حمله کنن.

همچنین بخوانید:   اثبات پرواز روح توسط علم

اونها تشنه ارتباط با انسانها هستن و با کوچکترین اشاره ای برای احضار حاضر میشن. توصیه میشه که اگر قصد دارید به طور جدی در احضار جن وقت بذارید اصلا وقت و انرژی خودتون رو برای اونها هدر ندید و از روش های ناکارآمدی مثل تخته ویجا استفاده نکنید.

البته میتونید از اونها برای تمرینات حس انرژی موجودات غیر ارگانیک استفاده کنید چون بعدا تو تمرینات پیشرفته تر استفاده میشه ولی خودشون بی هدف و بی ارزش هستن برای کار ما و بیشتر از یک سرگرمی به اونها نگاه نکنید.

 


فرق احضار جن مدرن و سنتی

اگر به احضار جن به سبک سنتی نگاه کرده باشید میبنید که تو سبک های سنتی (مثل کتاب های خطی فارسی و عربی و یا گریموری هایی همچون گوئیشا و انواع غربی دیگه) از ابزار آلات و روش های پیچیده ای استفاده شده. برای مثال شما باید فلان احضار رو حتما در فلان ساعت و با فلان بخور و گاهی به فلان تعداد از قسم انجام بدید. همچنین حتما باید فلان چوب، چوب خیزران دست نخورده و … باشه و یا از پوست شیر برای احضار فلان جن استفاده بشه. چنین ابزارهایی واقعا به دست آوردنشون سخته و اگر هم پیدا بشند بسیار گرون هستن. دانش فلکی برای پیدا کردن ساعت مخصوص احضارات و اموری که ازشون می خوایم هم لازمه. تعدادی از اونها هم رمزگذاری شده هستن و اصلا نمیفهمیم که دارن دقیقا چه دستور العملی رو ارائه می دند. اگر همه این ابزار آلات و وسایل و … رو هم تهیه کنیم ممکنه به نسخه های تحریف شده برخورد کرده باشیم و نتیجه لازم رو ندن. بنابراین یه جورایی نه تنها این روشها زمان بر و پر هزینه هستن بلکه نوعی ریسک هستن. شما صدها هزارتومن میدید تا فلان وسیله مورد نیاز احضار رو با هزار زحمت تهیه کنید تازه اون هم اگه بر اساس یک روش احضار تحریف نشده بوده باشه.

 


احضار جن به درون و بیرون از جسم

احضار جن از لحاظ موقعیت ورود جن به دو دسته احضار به درون (Invocation) و بیرون از جسم (Evocation) تقسیم می شه.

احضار به بیرون از جسم شامل فراخوانی یک موجود غیر ارگانیک اعم از جن، روح، فرشته، موکل عناصر، انرژی و … در مقابل شما و در حالی که فاصله خود را با او توسط مندل و روش های حفاظتی حفظ کرده اید می شه. بیشتر احضارهای کلاسیک که در کتابهای خطی و اکالت وجود دارن به این دسته مربوط می شون.

در این حالت شما به آن موجود اجازه نزدیک شدن و ورود به بدن خودتون را نمی دید و ارتباط مستقیم انرژیکی وجود نداره و اتفاقا شما سعی میکنید که جلوی اختلاط انرژی خود و اون رو بگیرید.

احضار به درون ولی برخلاف مورد قبل شامل ورود جن، روح، فرشته، انرژی و … به درون بدن شماست و اونها می تونند از طریق شما، دستانتان را تکان داده و یا حتی صحبت کنند. تو این حالت ممکنه صدای شما کمی عوض شه و کلفت تر و بم تر بشه. اگر مدیوم بتونه اکتوپلاسم کافی تولید کنه در این صورت چهره جن برای افراد دیگه هم قابل دیدن هست و انگار که چهره فردی که جن به داخلش رفته کمی عوض شده. ولی گاهی هم هیچ نشانه ای دیده نمی شه چون اکتوپلاسم کافی نبوده.

در احضار جن به درون (حلول جن به درون)، ما امکان ارتباط مستقیم و همبستگی انرژیکی با موجود رو داریم. شیطان پرستان روحی معمولا از روش دوم برای احضار شیطان استفاده می کنند و ادعا می کنن که خطری برای اونها نداره و تسخیر نمیشن ولی به سایر افراد ممکنه آسیب بزنن. به نظر من اون شیطان پرستان در ابتدا چون روحشون رو با قسم به شیطان دادن و از قبل آسیب رو به خودشون زدن و عنان خودشون رو به اونها دادن بنابراین نیازی نداره شیاطین دوباره بخوان به اونها صدمه بزنن و فقط به راحتی از اونها استفاده می کنن.

روش احضار جن به درون بسیار خطرناک هست و امکان داره جنی که موقتا به بدن خودتون دعوت کرده بودید از شما خارج نشه و یا دسترسی بیش از حدی به اون داده باشید و بتونه کم کم به هاله و سپرهای دفاعی شما وارد بشه و تسخیر رو شروع کنه و یا اینکه از انرژی های شما استفاده کنه و احساس سنگینی و بی رمقی زیادی رو در شما ایجاد کنه.

همچنین شخص ممکنه که وقتی جن به درون اومده و احضار شده بعد از اینکه احضار تموم شد چیزی رو به خاطر نیاره و انگار که تجربه اون بازه زمانی کلا از ذهنش رفته.
گاهی ارتباط با جنی که احضار کردید از طریق کتابت روی کاغذ و یا حتی بروز یک ایده و تله پاتی رخ می ده.
شناخت این انواع احضار برای کارهای ماورایی دیگه هم مهم هست.

برخی از جادوگران سیاه موقع فرستادن انرژی منفی و مرگبار به بقیه اشتباها انرژی مرگ (انرژی خاکستری با فرکانس کم که بیشتر در قبرستانها و مکانهایی که جنایت رخ داده) رو به داخل بدنشون میارن و بعد به قربانی می فرستند و این میتونه باعث اتصال خودشون به اون انرژی منفی بشه و بهشون آسیب بزنه. بنابراین اونها از روش احضار به خارج از بدن یعنی تجمع انرژی مرگبار به داخل حباب فرضی از انرژی در مقابلشون می فرستن و به هیچ اونو داخل بدنشون نمیارن و سپس به سمت قربانی می فرستند.
در انرژی درمانی هم این مشکل وجود داره. شخص ابتدا خودش رو از منبع نیرو و انرژی پرانا پر می کنه و به سمت بیمار می فرسته که متاسفانه باعث پیوند شفاگر با بیماری می شه. اما در انواع روشهای جذب پول و عشق، آوردن انرژی به داخل و فرستادن به موقعیت موفقیت آمیز و شخصی که عاشقش هستیم مناسبه چون قراره که ارتباط مثبت و مستقیمی بین ما و اونها ایجاد بشه.

 


جن زدگی در اثر احضار جن | خطر احضار جن

یکی از عواملی که سبب حمله جن و جن زدگی می شود ورود به تمرینات جادو و اکالت است. برای مثال ممکن است که شما کتابهای زیادی را برای ارتباط با روح و جن و دمون و … تهیه کرده و دستورات آن را انجام داده باشید. در این صورت کاری بسیار پرخطر را به دلیل ورود جن به دنیای خود انجام داده اید. ممکن است که شما چیزی را نبینید و نشنوید و فکر کنید چیزی احضار نشده است ولی کوچکترین توجه به موجودات غیراگانیک و انجام مراسم احضار برای آنها می تواند سبب ورود جن های ناخواسته به زندگی شما شود چون کار شما سبب دادن اجازه برای ورود آنها به دنیای شما شده است. در پست های بعدی در مورد نقش اجازه برای شروع ارتباط با جن بیشتر توضیح خواهم داد.

سیاری از افراد خصوصا نوجوانان نسبت به احضار جن بسیار کنجکاو هستند و هر چه قدر هم که بگوییم این کار خطرناک است بیشتر و بیشتر تحریک شده و به عقیده آنها مسائل خطرناک، جذاب است.
ولی این چیزهای جذاب به گونه جذاب رخ نمی دهند و ممکن است سبب بروز علائم افسردگی و سنگینی و مشکلات در زندگی شخصی شود. چیزهایی که ابدا جذاب نبوده و فرد حتی ممکن است تشخیص ندهد که این مشکلات در اثر آن تمرینات احضار جن بوده است.

بیشترین عامل بروز جن زدگی و حملات جن مربوط به همین تمرینات جادو می باشد. حتی وسیله ای ساده به نام تخته ویجا که روی آن حروف الفبا و … نوشته شده است سبب جن زدگی و آشفتگی افراد زیادی گشته است و دلیل آن نیز همان مسئله اجازه دادن فرد برای نزدیکی جن است. بنابراین مهم نیست که آن روش احضار حتما دارای اعتبار باشد یا خیر بلکه حتی روش های غلط احضار جن و تحریف شده نیز به دلیل دادن اجازه به جن برای احضار شدن می تواند مشکلات زیادی را به وجود آورد.

منتها چون روش تحریف شده است به جای احضار شدن جن اصلی، جن های رده پایین و پست تر که در اطراف ما زیاد هستند و منتظر هستند که به ما نزدیک شوند احضار می شوند. حتی اگر آنها را نبینیم.

اگر شخص نام های واقعی جن و دمون های قدرتمند و خطرناک را از کتاب و اینترنت و … پیدا کند و روش های دفاعی را نداند در این صورت صدمات شدیدتری را وارد خود می کند. جهل، دلیل تبرعه نیست و شخص با هر سنی که باشد ممکن است تاوان سنگینی برای کار خود پرداخت کند.

افراد نوجوان متاسفانه بیشتر سمت این تمرینات رفته و خیلی راحت روش های احضار جن های خطرناک را با استفاده از نام و رسم سمبل آنها و آتش زدن و … آن انجام می دهند. آنها معمولا هر کاری که از آن منع شوند را انجام می دهند تا فکر کنند کار جالب و هیجان انگیز انجام داده باشند. حتی برخی از آنها صراحتا می گویند که هر چه می خواهد بشود و مهم این است که جذاب و جالب باشد. متاسفانه چیزها تا وقتی جالب است که هنوز سبب ویرانی زندگی آنها نشده باشد.

چه بسیار افرادی که بعدا پیشمان شده و مدام به دنبال درمان اثرات سوء ایجاد شده بر روح و روان آنها به نزد روانپزشک و مشاور و… می روند. متاسفانه دارو و نصیحت آنها تاثیری بر جن نداشته و حتی در علم امروزی، علم طبابت و روان شناسی جایی برای مسائل ماورا همچون جن ندارد و کسی نمی تواند فرد جن زده را درمان کند مگر آنکه دانش روحانی داشته باشد. از بین آنها نیز افراد شیاد و کلاه بردار بسیاری وجود داشته و تنها به فکر پول در آوردن از چنین افراد جن زده و بیماری هستند و کار خاصی هم برای آنها نمی توانند انجام دهند.

عده ای تصور می کنند که به راحتی می تواند پس از هر احضار، جن را از خود دور کرده و از آن خلاص شوند ولی وقتی شما جنی را فرا می خوانید دور کردن آن به راحتی نیست. برخی از انواع احضارات جن معمولا نه تنها روشی برای احضار بلکه نسخه ای هم برای ترک آن جن از محل دارند و معمولا افراد اگر خیلی زرنگ باشند تنها بخش اول را انجام می دهند. در احضارات با تخته ویجا که ما معلوم نیست چه جنی را فرا خوانده ایم این مسئله پیچیده تر می شود. معمولا در آنها جنهای شروری می آیند که به راحتی علاقه ای به ترک محیط نداشته و همواره با ما مانده و از انرژی ما تغذیه کرده و یا سبب جن زدگی و افسردگی و حملات دیگر می شوند.

بنابراین از انجام خودسرانه تمرینات جادویی احضار جن خودداری کرده و حتی از کسانی که به طور مرتب با این علوم سر و کار دارند دوری کنید.

 


مقدمه ای بر احضار جن و موکل

تذکر: اگر استادی در زمينه احضار جن نداريد و مايل هستيد اين روش ها رو از سايت های اينترنتی ياد بگيريد بنابراين حداقل اون ها رو کامل و با رعايت مقدمات اون انجام بديد تا هم خطری برای شما نداشته باشه و هم از اون ها نتيجه بگيريد.

قبل از پرداختن به هر نوع روشی از احضار و تسخير جن رعايت برخی از نکات که (جدای از مواردی است که در خود روش ها مطرح می شود مانند مندل) ضروری است مانند:

۱- بخورات
معمولاً بسياری از ما وقتی به دعاها و اذکاری در مورد جن برمی خوريم، تا چشممان به کلمه بخور می خورد، آن را سر سری گرفته و حتی نگاهی هم به آن نمی اندازيم. بعد هم بقيه اعمال را به همين ترتيب با عدم رعايت ظرافت های آن انجام داده و نتيجه آن که جنی ظاهر نشده و هيچ اثری از آن هم ديده نمی شود (که معلوم است نمی شود). بعد هم چنين نتيجه می گيريم که روش احضار، الکی بوده و يا پس اصلاً جنی وجود ندارد!

علوم مربوط به تسخيرات و احضارات، بسيار بسيار ظريف و دقيق است و اگر کسی حوصله رعايت ظرافت های آن را ندارد، بهتر است کلاً از آن صرف نظر کند. اين اعمال نيازمند حوصله و صبر بسيار زياد هستند. هميشه به ياد داشته باشيم که موجودات ماورايي هميشه در انتظار کسانی هستند که اراده و نيروی درونی قوی دارند و افراد ضعيف به هيچ وجه در آنها راه ندارند.

توجه به مسئله بخورات در هنگام احضار جن نيز يکی از اين ظرافت ها است. جن ها نيز مانند انسان دارای دو بعد مادی و روحانی هستند. آنها به شدت از جهان فيزيکی تاثير می پذيرند. در روايتی از پيامبر اکرم است که هيچ بخوری به آسمان نمی رود مگر بخور کندر و اين بخور، عفريت های شيطانی را دور می کند.

می توان چنين نتيجه گرفت که انتخاب بخور نامناسب نه تنها باعث جذب برخی از اجنه نمی شود بلکه موجبات دوری آنها را نيز فراهم می کند.

نظريات مختلفی در مورد تاثير بخور بر جن ها است که منطقی ترين آنها اين است که اين بخورات موجب تغذيه بعد مادی آنها می شود و آنها می توانند توسط آن در بعد فيزيکی جهان ما تصرف ايجاد کرده و يا حتی خود را متجسد کنند (حضور فيزيکی پيدا کنند). در واقع بخور برای جن مانند بنزين است برای ماشين.

چگونگی بخور کردن نيز بسيار ساده است. می توان از هر دستگاه بخوری استفاده کرد. برخورد بخار آب با بخور (که معمولاً خود ماده بخور، جامد است) موجب آب شدن آن و پراکنده شدن عطر آن در هوا شده و اين کار بايد تا حدی ادامه يابد که تمام فضای اتاق را پر کند.

۲- تلفظ عربی اذکار
اگر از روش های احضاری استفاده می کنيد که اذکار عربی دارد، لازم است که حتماً آنها را با توجه به تلفظ صحيح عربی آنها بخوانيد وگرنه معانی کلمات تا حد بسيار زيادی عوض می شود و عمل احضار به درستی صورت نمی گيرد (البته اين مورد در تمام دعاهای عربی و نماز نيز بايد رعايت شود که متاسفانه کمتر مورد توجه قرار می گيرد). منظور از تلفظ صحيح نه تنها رعايت اعراب های آن بلکه تلفظ حروف مشابه (مانند ز، ض، ذ و ظ) است.

۳- ساعات و روز خاص:
در برخی از انواع احضار جن توجه به روز و ساعت مسئله مهمی می باشد و ساعتی است که جن در آن از امور دیگر فارغ بوده و خود را آماده خدمت رسیدن به افراد می کند. جنها مانند ما انسانها امورات شخصی خود را دارند و نمیتوان هر زمان که خواست آنها را صدا زد وگرنه یا احضار نمی شوند و یا یکی از خادمان خود را می فرستند تا به جای آنها به سوالات شما پاسخ دهد. همچنین اثر برخی از نیروهای اقمار و سیارات بر قدرت احضار تاثیر گذاشته و موجب می شود که در ساعت یا روز خاص، احضار راحت تر گردد. علاوه بر جن، احضار انواع روح ها (چه آنها که به مرگ طبیعی مرده یا نمرده اند و یا آنهایی که زنده اند ولی در خواب هستند) نیز وابسته به ساعت و روز هفته می باشد. به علاوه هر ساعت مربوط به اموری چون خوشی، سعادت، انتقام و خشم و … بوده و ملک مربوطه را راحت تر می توان با توجه به سنخیت این امور احضار کرد.

۴-انتخاب صحيح جن يا موکل مورد نظر
معمولاً در هر احضاری، نام جن و استفاده هايي که می توان از آن کرد را می آورند. برای مثال، اگر به دنبال انداختن محبت در داخل دل کسی هستيم حتماً بايد به موکل مربوطه مراجعه کنيم و مثلاً برای اين کار، به سراغ موکلی نرويم که مسئول هلاکت کسی است. بعد از احضار، اگرچه معمولاً آنها را به صورت مشهود نمی بينيد ولی اثرات وجود آنها را با توجه به حساسيت های خود احساس خواهيد کرد (مانند پالسی از انرژی، سردی يا گرمی غير طبيعی بدن، شنيدن ضربه ای خفيف به ديوار و …). در هر صورت آنها شما را ميبينند و خواسته شما را می شنوند و حدالمقدور انجام می دهند. البته گاهی جنهای دیگر می توانند خود را به جای دیگری جا بزنند که در مقاله دیگر در مورد تشخیص جن واقعی از جن هایی که خود را متقلبانه به ما غالب می کنند صحبت خواهم کرد.

۵-رعايت احترام
به هيچ وجه پس از عمليات احضار، اگر نشانه ای از وجود آنها نديديد، بی احترامی نکنيد حتی در فکر خود. وگرنه آنها به راحتی می توانند با ايجاد اختلال در مسير طبيعی گذر انرژی در بدن انرژيکی شما و دستکاری آن، شما را وادار به حالاتی مانند تشنج کنند. ولی حتی در آن زمان هم می توانيد با معذرت خواهی از آنها، از آسيب جلوگيری کنيد. خوشبختانه آنها ظرفيت پايين انسان ها را به خوبی درک می کنند و بر عکس آن چه که فکر می کنيم بسيار صبور هستند.

۶- حفاظت انرژیکی و مندل
در بیشتر سیستم های احضار جن، چه از نوع عربی و چه از نوع غربی همواره به نقش مندل و حفاظ انرژی اشاره شده است. این کار نه تنها شما را از حمله ناخواسته جن محافظت می کند بلکه سبب می شود که آنها نتوانند از انرژی حیاتی شما تغذیه کنند و صرفا از بخورات تغذیه کنند و یا حضور آنها منوط به صرف انرژی های دیگر باشد. اگر شما در هنگام احضار، حفاظ انرژی نداشته باشید بعد از احضار دچار سنگینی و رخوت و بی انرژی بودن می شوید و این مسئله گاهی منجر به تخلیه شدید انرژی افراد و ندرتا سبب فلج شدن و یا بی هوشی آنها شده است. ماهیت انرژیکی جن با ما فرق دارد و نباید اجازه دهیم که با حضورشان سبب تخلیه حیاتی خود شویم.

۷- عدم نیاز به مراسم احضار بعد از تسخیر جن
وقتی که شما بتوانید با جن عهد و پیمان ببندید دیگر نیازی به مراسمات پیچیده ندارید و در دفعات بعد به صورت راحت تری احضار می شود و تنها نیاز به اشاره شما دارد. توجه کنید که همیشه بعد از احضار جن، آنها را مرخص کنید وگرنه در محیط و در دنیای شما باقی مانده و سبب مصرف انرژی شما و اطرافیان و استمرار خستگی و کسالت شما می شوند و یا حتی ممکن است سبب دخالت در زندگی شما شوند. البته در اطراف ما جن های زیادی به صورت عادی زندگی می کنند و جن عمار (جن ساکن خانه) نام دارند و معمولا نه تنها مزاحم ما نمی شوند بلکه حتی خانه را از حمله جنهای دیگر محافظت می کنند ولی اگر خودمان جن دیگری را از جای دیگری به سمت خودمان بیاوریم در این صورت ما مسئول حضور و تامین انرژی آنها بوده و می تواند عواقب ناخواسته ای برای ما و اطرافیانمان داشته و حتی سبب بروز نزاع بین آنها و جنهای عمار شوند. به همین دلیل حتما در هنگام احضار، جن های عمار را دور کنید و پس از خروج جنی که خودتان به منزل آورده اید دوباره جنهای عمار را به جای خود یعنی خانه تان بیاورید تا اعمال قبلی را برای منزلتان انجام دهند.

 


چرا موقع احضار جن هوا سرد می‌شود؟ | احضار جن و سرد شدن هوا

نمیدونم شما هم تا حالا احضار جن کردید یا نه ولی اگر این کار رو مخصوصا گروهی کرده باشید متوجه شدید که موقع احضار جن، یه باد سرد ملایمی میوزه و هوا سرد می شه اون لحظه و بعدش قطع می شه. من خودم اولین بار این حس رو بین دوستام که داشتیم احضار جن می کردیم داشتم و کاملا واضح بود که یه باد سردی وزیده اونم بدون اینکه پنجره یا چیزی باز باشه. همه حضار اونها متعجب شده بودن و باورشون نمیشد که این باد از کجاست و چرا یهو اومد و یهو هم رفت. معمولا اتفاقات هم بعد از وزیدن اون باد سرد اتفاق میفته و بعدش سکه ای که وسط کاغذ گذاشته بودیم تکون خورد و شروع ارتباط با جن بود.

من اون کار رو باز هم با گروه دیگه ای امتحان کردم و قصد داریم احضار جن کنیم و دستمون رو روی یه لیوان گذاشته بودیم. با نهایت تعجب باد سرد از داخل خود لیوان میومد و همه تعجب کرده بودن چون امکان نداشته که از داخل لیوان باد سرد بیاد. البته بعدش اتفاق خاصی نیفتاد چون حواس و تمرکز اعضا به هم خورده بود و مراسم قطع شد.

تو خونه هم وقتی به جنها فکر میکنم وزش باد ملایم سرد رو حس میکنم که تو نقاط مختلف بدنم دیده می شه و بهش عادت کردم.

حالا علت این باد سرد موقع احضار جن چیه؟
یه سری از تحقیقات علمی گفتن که وقتی جن میاد دمای محیط تغییر پیدا می کنه و مثلا سردتر می شه و شاید به خاطر انرژی مربوط به جنها باشه. مثلا میگن ممکنه اونها انرژی الکترومغناطیسی دارن که روی پرتو مادون قرمز اثر می ذاره و اونو کم میکنه و به خاطر همین محیطی که داریم توش احضار جن میکنیم سرد تر می شه.

 


انواع احضار جن و موجودات غیرارگانیک

همون طور که می دونيد ما به طور کلی دو نوع احضار جن یا موجود غير ارگنيک داريم:
– احضار به جهان اختری
-احضار به جهان فيزيکی

احضار به جهان اختری نسبت به جهان فيزيکی مزایایی داره. يکی اينکه نحوه ارتباط با اون موجود (جن، فرشته، دمون، موکل عناصر و ….) راحت تر هست و می تونه مفاهيم رو به صورت يک تصوير شفاف به شما نشون بده. در حالی که اگه در جهان فيزيکی احضار شه معمولا بايد کلی لغات به کار ببره تا همون منظور رو به شما برسونه و عملی زمان گير هست. همچنين احضار به جهان اختری ساده تر و کم خطرتر هست و البته پيش نيازهایی هم داره مثل تمرکز فکر خوب و توانایی ورود به خلسه.

معمولا اين نوع احضار جن توسط خيره شدن به آينه يا کريستال انجام می شه و حتما بايد همراه با داشتن سيگل (sigil) (نماد مربوط به اون موجود غير ارگانيک) باشه.
البته قصد آموزش ندارم و تنها به صورت کلی به اين نوع روش احضار اشاره می کنم و فقط قصد افزايش اطلاعات عمومی شما در مورد احضار رو دارم.

کسانی که به اين روش اختری احضار می کنند ابتدا در محل مناسبی می نشينند و کمی سطح هوشياری خودشون رو پايين تر میارند و حالت خلسه می گيرند. سپس يکی از روش های دفاعی متناسب با کاون خودش رو انجام می دند. با اون کار نيروهای منفی محيط نمی تونه در انجام مراحل بعدی اختلال ايجاد کنه و شرايط محيط برای ادامه فعاليت مناسب خواهد شد. همچنين موجودات موذی غير ارگانيک ديگه هم از شخص فاصله می گيرند و کمتر در فرآيند احضار مداخله می کنند.

پس از اون شخص با سيگلی رو که قبلا بر روی کاغذ نوشته رو در دست چپ خودش می گيره و به اون خيره می شه. هر سيگل هم نام مخصوص اون موجود غير ارگانيک رو داره و برای احضار جن مخصوص به کار می ره. بنابراين همراه با تمرکز بر روی اون طرح، نام طرف هم برده می شه. اين کار تا چند دقيقه تکرار می شه و وردهای مخصوص احضار اون موجود هم خونده می شه. گاهی متناسب با اون موجود، اشيایی هم در دست راست قرار داده می شه. برای مثال برخی از دمونها چون نافرمان بردار هستند بايد چاقویی که قبلا برای اين منظور آماده سازی شده در دست گرفته شه.

پس از اتمام کار بر سيگل، شخص به داخل آينه يا کريستال نگاه می کنه و سعی می کنه کاملا وارد خلسه شه تا حواس اختری اون بيدار شه. به قدری به آرامی به اونها نگاه می کنه تا کم کم تصوير اون موجود نمايان شه. گاهی تصوير و صدای اون موجود به قدری واضح هست که انگار واقعا شخصی در برابر ما در داخل آينه هست. وضوح اون بستگی داره به ميزان بيداری حواس اختری ما و همچنين تمرکز ما. سپس اورادی هم در اين مرحله خونده می شه.

برای اينکه شخص مطمئن شود که آن جن احضار شده همان موجود مورد نظر ما بوده و کس ديگری خودش رو به جای اون نزده ازش می خوايم که خودش رو معرفی کنه. اگر موجود ديگری اومده بود لازم هست که دليل اومدنش رو بپرسيم و سپس ردش کنيم. وقتی مطمئن شديم اون موجودی که منتظرش بوديم هست بايد درخواست خودمون رو به صورت محتاطانه بيان کنيم. ممکن هست که به ما مراسم و وردهایی بده تا انجام بديم. در اين صورت شخص حتما پس از اتمام احضار بايد اونها رو روی کاغذ بنويسه تا فراموش نکنه. اگر سعی کنه در حين احضار اونها رو بنويسه در اين صورت ممکنه کمی به خاطر حواس پرتی طول بکشه تا مجددا اون موجود در آينه ديده شه. البته حتی اگر ديده هم نشه به هر حال اون موجود در جهان اختری رو به روی ما احضار شده و در محضر ما هست. تنها آثار و نشانه های اون هست که در آينه منعکس شده.

پس از خاتمه، موجود احضار شده مرخص می شه و شخص سعی می کنه با انجام فعاليت های غير جادویی به هوشياری خودش برگرده. بهتر هست که از اون سيگلی که برای احضار اختری استفاده کرده ديگه استفاده نکنه و اون رو نابود کنه و مثلا بسوزونه. اگر کسی بخواد اثرش رو تا مدتی حمل کنه در اين صورت دفن اون در بهتر هست. از بين بردن سيگل در احضارهای اختری خيلی مهمه ولی در احضارهای فيزيکی می تونه تبديل به طلسم موندگار بشه و حتی روی فلزات هم هک بشه و اثر جادوییش در زندگی ما بمونه.

 


شکل جن پس از احضار | قیافه جن | جن چه شکلی است؟

شاید براتون سوال پیش اومده باشه که جنها چه شکلی هستن و وقتی اونا رو احضار کردیم به چه قیافه ای جلومون میان و ظاهر میشن؟
جن ها بنا به مراتبی که دارند در هنگام احضار دارای ظواهر مختلفی هستند.

شکل جن عادی و مسلمان:
هنگامی که اين نوع جن احضار می شود، به طريقی زيبا مانند پرتوی از نور يا ستاره ديده شده و در طی تجسد يافتن کامل معمولاً به صورتی بسيار زيبا مانند کودکی جميل و قد تقريباً کوتاه ظاهر می شود.

شکل جن های پست و شياطين و عفريت:
حضور آنها به صورت خوفناک است و معمولاً ابتدا به صورت دود سياه يا خاکستری و يا قرمز حاضر شده و سپس شايد به صورت زيبا و شايد به شکل قبيح تجسد يابند.
قد آنها از يک متر تا چندين متر می رسد. حتی برخی از آنها به قدری بلند هستند که پای آنها در زمين و سر آنها به آسمان می رسد. در اين صورت بسيار رعب انگيز بوده و بسياری از آنها به دليل سياه رنگ بودن، به خوفناک بودن خودشان می افزايند.

برخی از آنواع خاص آنها نيز به شکل آتش ظاهر شده و پاره های آتش از آنها بر می خيزد. اگر شخصی آنها را توسط عظمت خدا بترساند و آنها را به خشوع دعوت کند، در اين صورت آنها کوچک شده و به صورتی زيبا و يا حقيقی ظاهر می شوند.

البته بگم که شکل جن همیشه نشون دهنده طینت اونها نیست و گاهی شیاطین به شکل فرشته ها میتونن در بیان و بقیه رو با احکام غلط فریب بدند. مثلا خیلی ها که شیطان پرست هستن ابلیس رو به شکل مردی زیبا و دلنشین میبینن که موهای طلایی و لباس سفید داره و فکر میکنن موجود خوبیه و این جوری شیطان اونها رو گول میزنه.

خودم جنهای پلید رو به شکل سراسر سیاه می بینم و جنهای خوب رو تو عالم رویا به شکل آدمهای معمولی و فقط کمی قد کوتاه تر میبینم. تا به حال جن خوشگل ندیدم مگر تک و توک.

اگر تو کار احضار جن باشید احتمالا ممکنه که اونها به شکل حیوانات هم ببینید. البته دیدن جن تو بیداری خیلی سخته و فکر نکنید اگه دو تا ورد بخونید اونها رو میبینید. خیلی ها سالهاست تلاش میکنن جن رو احضار کنن و ببینن ولی موفق نشدن.

یه نکته ای که تو برخورد با جنها دیدم اینه که جنهای کافر معمولا دهنشون بوی بد میده و واقعا آزار دهندس. هر چه قدرم چهرشون رو زیبا نشون بدن ولی انگار نمیتونن بوی بد دهنشون رو کنترل کنن و اگه حتی تو عالم رویا حس کردید که جنی که رو به روی شماست دهنش بوی بد می ده شک نکنید که جن بدیه.

تنوع چهره تو جنها خیلی زیاده و از هیولای آتشین به شکل شیر دارن تا شکل ساده آدمی زاد. چند بارهم با موجوداتی به شکل شنل سیاه صحبت کردم که معمولا عاقل تر از بقیه بودن و بیشتر هدف کمک داشتن. یه بار هم تو رویا یه سری جنهایی رو دیدم که سبز هستن و کنارم دارن صحبت می کنن ولی اصلا یادم نمیاد چی گفتن. جنهای سبز هم موجودات صلح جویی هستن و بیشتر برای راهنمایی به سمت ما میان. مثلا یکیشون بهم گفت که باید ریاضت گیاه خواری بکشم تا ارتباطم با اونها بیشتر بشه. کلا جنها وقتی ما شروع به گیاه خواری میکنیم راحت تر بهمون نزدیک می شن و ما هم به خاطر لطافت روحی حضور اونها رو بهتر درک می کنیم.

خلاصه شکل جن خیلی متنوعه و اونهایی که میگن جن فقط به صورت موجود قد کوتاهی هست که پاهاش شبیه سم هست سخت در اشتباه هستن. من بهتون قول میدم که شما گاهی تشخیص نمیدید که شخصی که داره تو خیابون از جلوتون رد می شه واقعا جنه یا آدمه. این قدر میتونن به حالات مختلف در بیان. یا مثلا شیاطینی که خدمت حضرت سلیمان رفتن یکیشون شبیه فیل بود و یکی شبیه میمون و … که به خاطر اطاعت از ابلیس اون جوری شده بودن.

فقط اینو بگم که اگر جنی به شکل آدم پیش شما بیاد معمولا روابطش کوتاه مدته و فقط قصد رسوندن پیامی رو به شما داره. برای مثال نمیشه اون جن سالها تو محل کارتون به شکل انسان در بیاد و هی ببینیدش. اونها هم کار و زندگی و ماموریت های خودشون رو دارن. مثلا من یه بار تو باشگاه میخواستم برم سراغ کاری که نباید میرفتم بعد یه نفر خیلی راحت ذهنم رو خوند و بی مقدمه گفت این کار رو نکن. بعدم بعد کلاس کلا رفت و غیب شد. من اون موقع زیاد احضار انجام می دادم و راحت تر اونها رو میدیدم. کلا هر چی بیشتر به جن فکر کنید بیشتر تو زندگی تون میان.

 


عدم توانايی در دیدن جن پس از احضار | ندیدن جن | احضار نشدن جن

قبل از آنکه از هر گونه روش احضار استفاده کنيم بهتر است ابتدا در مورد کيفيت ارتباط با جن (يا ساير موجودات غير فيزيکی) پس از عمليات احضار بدانيم. بسياری از ما حتما در طول زندگی خود، از اين روش ها استفاده کرده و يا کسانی را می شناسيم که اين اقدامات را انجام داده اند. نکته مشترک بسياری از احضارات اين است که ما پس از خواندن ذکر و …. انتظار ديدن خود جن به طور مستقيم را داريم!!! و جالب تر اين که طبق انتظار، بسياری از آنها موفق به ديدن آنها نشده و عمليات احضار را بی فايده می دانند!

فرض بگيريم که پس از خواندن اذکار مربوطه، ده هزار جن در اتاق ما احضار شده اند! خوب آنها آمده اند ولی ما قادر به ديدن آنها نيستيم چون چشم سوم ما غير فعال است. اگر در حالت خلسه عميق و يا در حين پرواز روح، بدون استفاده از هيچ ذکری، جن ها را به سمت خود بخوانيم آنها با کله می آيند در جلوی چشم ما و ما آنها را به دليل قرار گيری ذهن خود در حالت فراآگاهی (مانند وقتی که روح ما در حين خواب از بدن ما جدا شده است) می بينيم. پس اين طور نيست که جن ها با عمليات احضار ما در حين بيداری به نزد ما نيايند بلکه آنها حاضر می شوند ولی کجاست چشم بينا؟

در ابتدا لازم است که به حس هايي که طی عمليات احضار ايجاد می شود توجه کرد مانند حس سردی عجيب، سر درد ملايم و يا هر گونه فشار غير عادی ولی بسيار خفيف در بدن توجه کرد که اين بستگی به درجه حساسيت انرژيکی شخص دارد. يا ممکن است جن ها پس از احضار، حضور خود را به صورت ضربه ای خفيف بر اجسام (حتی يک دفعه) اعلام کنند. يا حتی ممکن است در خواب شما را ملاقات کنند ولی شما آن خواب ها را تا حدودی فراموش کنيد. در واقع گيرنده های ما برای دريافت پيام آنها ضعيف است وگرنه مشکل از آنها و يا اذکار نيست. خودم حضور آنها بیشتر توسط شنیدن صدای ترق تروق اجسام اتاق و یا وزش باد سرد بر پوستم حس می کنم. البته اگر به خواب یا خلسه بروم به راحتی آنها را میبینم و جواب سوالاتم را می گیرم. جن ها موجودات هوشمندی هستند که جواب بسیاری از سوالات ما را به راحتی می دهند.

همچنین بخوانید:   دیدن افراد در خواب قبل از ملاقات با آنها

در هر صورت نيازی به ديدن فيزيکی آنها نيست و می توان خواسته های خود را پس از انجام عمليات احضار، از آنها طلب کرد آنها می شنوند و در صورت لزوم انجام می دهند (که عواقب آن خواسته نيز بر عهده خود ما است).

ممکن است جن ها پس از کسب اعتماد از سوی شما کم کم تجسد يافته و حضور فيزيکی پيدا کنند که در اين صورت برای همه افراد اطراف آن قابل رويت است. که خوب اين اتفاق بسيار کم پيش می آيد.

شايد به همين دليل است که در قديم قبل از احضار و تسخير آنها، چله ها و رياضت های بسيار سخت می کشيدند تا قوای روح بر جسم غلبه کرده و توانايي مشاهده ماورا و کنترل نسبی آن را داشته باشند.

 


مقابله با ترس و خطرات احتمالی در هنگام احضار جن| ترس از جن

مواجه با هر پديده ناشناخته ای موجب بروز ترس در انسان می شود که برای حفظ حيات کاملاً منطقی به نظر می رسد. ارتباط با موجودات ماورايي که برای ما تا حد زيادی ناشناخته هستند نيز از اين امر مستثنی نيست و ترس از جن را موجب میشود. خوشبختانه پس از ورود به اين قبيل مسائل، اين ترس نيز کاملاً از بين رفته و به انسان اجازه تحقيق و تفحص بهتری را می دهد.

ممکن است از اين بترسيم که پس از احضار جن چه موجودی را به چه شکلی خواهيم ديد و اين که آيا آنها به ما حمله می کنند؟ متاسفانه تصور ما از اين موجودات هوشمند نه فقط توهينی به آنها بلکه توهينی به درک ما نيز است. جن ها بسيار بسيار باهوش و محافظ کار هستند و ارتباط آنها با انسان مانند بازی شطرنج است. تمام حرکات آنها از متاثر از درک آنها از محدوديتها و يا توانايي های انسانی است که با او تعامل می کنند. حتی اگر خودمان هم عمداً بخواهيم که آنها به ما آسيب بزنند، آنها هرگز چنين کاری نمی کنند.

اتفاقات ناگواری که برای برخی از انسان ها در رابطه با جن ها رخ می دهد نيز به چند دليل است مانند:
۱- ضعف عصبی انسان که موجبات ترس از جن او را فراهم کرده و بدترين خطر محسوب می شود.
۲- آسيبی که جن ها به دليل طلسم ها و انواع سحر می توانند به انسان وارد کنند که بسيار نادر است.
۳- بی احترامی به آنها پس از احضار ناموفق آنها (یک بار خودم وقتی از احضار جن ناامید شدم شروع کردم به فحش دادن به اونها ولی کمی نگذشت که نزدیک بود دچار تشنج بشم و از درون حس گسستگی و درد و لرزش داشتم. وقتی از اونها معذرت خواهی کردم این حالت برطرف شد)
۴- عواقب مربوط به عدم رعايت نکات مربوط به خود طريقه احضار و تسخير (مانند خروج از مندل) که بيشتر مربوط به روش های تسخير (که با چله های طولانی همراه است) است و معمولاً روش های مربوط به احضار جن، چنين شدتی از خطرات را ندارند.


آيا بايد از شياطين ترسيد؟

هدف شياطين تنها گمراهی انسان ها برای آسيب های معنوی به آنها است. چه فايده ای برای آنها دارد اگر به طور فيزيکی به انسان آسيب بزنند؟ جز اين است که بخشی از گناهان انسان پاک شده و به سبب اين درد به خدا نزديک تر شود؟

آنها خردمند تر از اين هستند که با از بين بردن هوش و عقل انسان، مانع اراده طبيعی انسان برای سوق به سمت گناهان شوند. بر عکس، آنها با در اختيار گذاشتن نعمات فراوان و آسايش حيوانی به انسان ها موجب آسيب به انسان ها (با ايجاد غفلت در آنها) می شوند. احضار آنها نيز معمولاً خسارات معنوی به بار می آورد نه فيزيکی! مگر آنکه توسط طلسم و جادو مامور به آزار انسان ها شده اند که آن هم به دليل دخالت انسانی ديگر با به کارگيری انواع طلسم است که موجب آسيب مادی و معنوی آن شخص نيز خواهد شد.

اما مهمترين آسيب همان ترس است که گاهی به جنون هم کشيده می شود. اين ترس ارتباط مستقيمی با خود احضار ندارد و ممکن است شخصی به دليل انواع ديگر هيجانات مشابه (در اثر ورشکستگی و شکست عشقی) هم دچار جنون شود. اين ضعف به دليل حساسيت بيش از حد اعصاب و تحريک پذيری فوق العاده آنها هستند.

بنابراين قبل از هر گونه ارتباط جدی با موجودات ماورايي، لازم است که تا حد زيادی اين تحريک پذيری کاهش يابد. برای مثال اول لازم است که در تمرينات زير مهارت پيدا کنيد.

۱- ترس از تاريکی و تنهايي: اگر شخصی هستيد که از تاريکی و يا تنها بودن می ترسيد، به هيچ وجه اقدام به احضار جن نکنيد زیرا ترس از جن را تشدید می کند. ممکن است جنی هم ظاهر نشود ولی هيجانات مربوط به آن موجب حمله عصبی به دليل هيجان بالای کار شده و آسيب روانی جدی به شما وارد کند. قبل از اين کار بهتر است که مثلاً عادت کنيد ساعاتی را تنها در اتاق در بسته و کاملاً تاريک بخوابيد. ممکن است عادت کردن به اين کار چند ماه طول بکشد!

و يا مثلاً در جايي ۱۰۰ درصد تاريک مانند حمام (که طبق روايتی جن ها نيز در آن بسيار رفت و آمد دارند) برای چند دقيقه ای بمانيد و به اين موجودات فکر کنيد. ممکن است صداهای بسيار خفيفی مانند ضربه ای به وان حمام و يا چکيدن غير طبيعی آب را بشنويد. اگر شخصی هستيد که با شنيدن آنها مانند برق از جای خود پريده و فرار می کنيد در اين صورت آماده ارتباط نيستيد. اين حرکات، معمولاً نشانی از طرف جن ها برای آزمودن ميزان آمادگی شما هستند. آنها بسيار صبور هستند و تا آمادگی کامل شما منتظر می مانند.

۲- تمرين بسيار مهم و اساسی ديگر برای آمادگی احضار جن، ملاقات با آنها در هنگام رويابينی آگاهانه و يا پرواز روح است. (البته رويابينی آگاهانه با پرواز روح اختلافات اساسی دارد ولی انجام آن بسيار بسيار آسان تر از پرواز روح است. اگر پرواز روح به چندين ماه تا چندين سال تمرين نياز دارد، رويابينی ممکن است در همان شب اول تمرين هم اتفاق بيفتد). در هنگام ورود به اين سطح از هوشياری، می توان بدون خطر و نگرانی با موجودات ماورايي مانند جن و … مستقيماً صحبت کرد و حتی آنها را لمس کرد. در اين صورت، ترس از آنها به طور ۱۰۰ در صد از بين رفته و آن وقت پی خواهيم برد که آنها نه تنها ترسناک نيستند بلکه ترحم انگيز هم هستند.

با رعايت اين موارد و مواردی که در خود روش های احضار همراه است، می توان تا حدود زيادی از بروز ترس و آسيب های احتمالی در حين ارتباط با جن جلوگيری کرد.

 


مراتب احضار جن | احضار جن | تسخیر جن

جن ها نيز مانند ما دارای رده ها و مراتب مختلف هستند. برای احضار جن بايد از کدوم مرتبه و رده از جن ها شروع کنيم؟ آيا می توانيم هر کدام را که دلمان خواست را فرا بخوانيم؟ به عبارت ديگر، کدام گروه از آنها ما را تحويل می گيرند؟

در زير، به معرفی مراتب و رده جن ها و اين که کدام يک از آنها را می توانيم به راحتی احضار کنيم، مختصری اشاره شده است.

۱- مرتبه اول احضار جن: پادشاهان جن
تنها افرادی می توانند پادشاهان جن را احضار کنند که دارای علم کبير و آگاهی بسيار بالا باشند. به عبارت ديگر تنها استادان فن احضار می توانند آنها را فرا بخوانند و افراد مبتدی هيچ گاه قادر به تعامل با آنها نخواهند شد (مگر با اجازه مخصوص از طرف استاد که آن هم تنها در صورت آمادگی فرد چنين اجازه ای داده می شود.). اگرچه احضار اين رده ی بالا از جن توسط افراد ناآگاه صورت می گيرد ولی معمولاً موفقيت آميز نيست. در واقع احضار آنها بسيار بسيار سخت است. اين نوع احضار خطرناک نيست چون اصلاً برای افراد غير حرفه ای، چيزی در حال اتفاق افتادن نيست که حالا بخواهد خطرناک باشد.

(متاسفانه در فضای اينترنت نيز روش های احضار بسيار سختی مانند احضار حاکم های مختلف روزهای هفته و ديگر پادشاهان جن آمده است که انجام آنها برای ما امکان پذير نيست و تنها موجب دلسردی ما می شوند).

نحوه صحبت و تعامل با پادشاهان جنی

حالا اگر يک آدم خوشبختی پيدا شد که هم توانايي روحی بالا داشت و هم اجازه از استاد داشت بايد نکات مهمی را در نحوه تعامل با اين نوع از جن ها رعايت کند. حتماً بايد با کلمات شايسته و احترام آميز با آنها صحبت کند و البته تعادل را نيز نگاه داشت و آنها را از مرتبه الله، بالاتر تصور نکرد. هر شرطی هم در بين شما رد و بدل می شود بر اساس حدود دين اسلام باشد. اگر اين پادشاه، مسلمان باشد شما را در کارهای خير کمک می کند. اگر اين پادشاه، مسلمان نباشد در هر حال بايد در حد حدود دين خود يعنی اسلام به او احترام بگذاريد. در کارها از آنها مشورت بخواهيد ولی در نهايت توکل شما بر خدا باشد (فاعف عنهم واستغفر لهم وشاورهم في الأمر فإذا عزمت فتوكل على الله).

۲- مرتبه دوم احضار جن: امرا و وزرای جن
اين مرتبه از جن را می توان برای کمک گرفتن در انجام امور، خبر گرفتن از گمشده و تنبيه برخی افراد، احضار کرد. با آنها نيز بايد با تواضع و نرمی صحبت کرد.
نحوه صحبت و تعامل با امرای جن:
در هر صورت، تکريم اين نوع از جن لازم است و تنها از او چيزهايي بخواهيد که سبب خير است و هرگز طالب چيزهايي نباشيد که باعث از بين رفتن شخصيت وجودتان شود. همچنين تقاضای چيزهايي را نکنيد که منجر به از دست رفتن تفاهم بين او و شما شود. اين نوع احضار نيز تقريباً مشکل است.

۳- مرتبه سوم احضار جن: جن های خادم
احضار اين مرتبه از جن ها آسان تر است و هر کس می تواند به تناسب علم و طرز تفکر خود، جن مناسب خود را از ميان آنها فرا بخواند. کارهايي که آنها قادر است انجام دهند نيز معمولاً در خود دستور احضار آمده است ولی مسلماً قدرت های دو گروه از جن فوق را ندارند.

نحوه تعامل با اين رده از جن:
تعامل با اين دسته از جن از آن جهت بسيار آسان است که احضار آنها نيازی به وجود عالم و استاد کبير و آگاه و اجازه او ندارد و می توان به راحتی از خدمات آنها بهره مند شد. البته حضور استاد، اين فرآيند را ساده تر نيز می کند.

بنابراين چنين نتيجه گيری می شود که اگر در علم احضار دارای تبحر و يا استاد نيستيد، تنها می توانيد جن های خادم را به راحتی احضار کنيد و از استفاده از احضارات و تسخيرات مشکل که برای فراخواندن ملوک و پادشاهان جن است خودداری کنيد چون فايده ای هم ندارد و تحويل نمی گيرند.

 


کاربرد آینه جادویی در احضارات

یکی از اسرار مخفی که احضارات کنندگان او رو برای خودشون مخفی نگه داشتن و باعث موفقیت بسیاری در احضارات میشه استفاده از آینده جادویی هست.

استفاده از این ابزار برای احضار جن واجب نیست ولی میتونه تا حد بسیار زیادی در مواجه با موجوداتی که دارای هوش کمتر هستن موفقیت آمیز عمل کنه.

آینه جادویی درست کردنش سخت نیست و فقط کافیه یک قاب عکس رو بردارید و با اسپری مشکی رنگ، شیشه اش رو سیاه کنید. وقتی که خوب سیاه شد و نور ازش عبور نکرد اون رو برعکس کنید و داخل قاب عکس بندازیدش (طرف آینه ایش رو به بیرون باشه). به همین راحتی. البته انواع حاضری اون در کشورهای خارجی هم فروخته میشه و معمولا آغشته به گیاهان مخصوص برای افزایش اثردهیش هستن ولی لازم نیست حتما اون نوع رو تهیه کنید و آینه جادویی دست ساز خودتون هم کافیه.

کاربرد آینه جادویی در احضار جن و سایر موجودات:

یکی از مهمترین کاربرد اون این هست که باعث میشه اون موجود یا اون نیرو به صورت مرئی دیده بشه. برای این منظور آینه رو خارج مندل میذارن و روش تمرکز میکنن. مراسم احضار رو اجرا میکنن و اوراد خونده میشه و سپس به داخل آینه نگاه کرده میشه. شما تو این روش قرار نیست جن رو به دنیای خودتون بیارید بلکه جن تو عالم خودش میمونه ولی توسط آینه یک ارتباط دو طرفه مثل تلفن بین شما و اون ایجاد میشه. در واقع وقتی قیافه جن تو آینه ظاهر شد در واقع شما اون رو تو عالم اختری که درونش هست دیدید و اون جن واقعا تو آینه شما نیومده. در واقع آینه جادویی شبیه اسکایپ عمل میکنه. شما با یک نفر که تو خارج هست با اسکایپ صحبت می کنید و صداش رو میشنوید. اون شخص به طور فیزیکی پیش شما نیست و تنها دارید تصویر اون رو میبینید. کار آینه جادویی هم همین طوره. استفاده از آینه جادویی خیلی راحت تر متجسد کردن جن به طور فیزیکی هست و معمولا افراد از این روش بهتر نتیجه میگیرن تا اینکه بخوان خود جن رو مستقیما ببینن. البته برای موفق شدن در این روش باید وارد خلسه بشید و کمی دید اختری تون فعال شه تا بتونید تو آینه اون موجود رو ببینید.

کاربرد دیگه آینه جادویی در احضارات این هست که به عنوان نقطه توجه و آگاهی شما عمل میکنه و فقط باید روی اون تمرکز کنید و به جمع شدن انرژی روانی شما برای تسهیل عمل احضار کمک میکنه.

نه تنها ما توسط آینه جادویی میتونیم جن رو بهتر ببینیم بلکه اون هم آزادی بیشتری برای انتقال اطلاعات خودش داره و گاهی صداش نه تنها به صورت اختری شنیده میشه بلکه به صورت فیزیکی هم دریافت میشه. البته برای این منظور باید آینه جادویی برای این منظور شارژ شده باشه تا افرادی که توانایی خاصی ندارن هم بتونن صدای جن رو واضح بشنون.

فایده دیگه آینه جادویی انعکاس تشعشعات روانی لازم برای دور کردن موجودات مزاحم اختری همچون کرمهای اختری و فانتوم ها و موجوداتی که نباید نزدیک بشن هست.


احضار روح با روش کتابت غیر ارادی

روش کتابت غیر ارادی روشی هست که فرد قلمی رو به دستش میگیره و از روح میخواد که با وارد به جسم اون موجب تکون دادن دستش بشه و شخص خود به خود چیزهایی رو بنویسه. در واقع حرکت دستش دست خودش نیست و این کار به صورت غیر ارادی صورت میگیره. هر چند که بعیده روحی با این کار احضار شه و معمولا جن ها و موجودات پست در این کار نقش دارن ولی به هر حال صرف معرفی این روش، این پست رو ایجاد کردم. این روش احضار روح برای کسانی مناسب هست که از احضار و رویارویی ملموس با ارواح و جن واهمه دارن و یا توانایی لازم رو برای دیدن و حس کردن جن ندارن.

توصیه میکنم کلا روشهایی که قراره موجود دیگه ای وارد بدن شه و یا کنترل بخشی از بدن شما رو به عهده بگیره رو انجام ندید چون احتمال تسخیر بالا هست. تسخیر هم به این شکل نیست که یهو طوفان شه و رعد و برق بزنه و دیوارها کوبیده شه. بلکه ممکنه خیلی ظریف اتفاق بیفته و اصلا شما متوجه تسخیر شدنتون نشید.

افراد زیادی روش کتابت رو برای احضار روح استفاده کردن. برای مثال محققی هر روز مراقبه میکرد و کاغذ و قلم رو در دستش میگرفت و منتظر میشد ارواح بیان و دستش رو تکون بدن و باهاش چیزی بنویسن. تا ۱۹ روز هیچ اتفاقی نیفتاد و تنها روز نوزدهم بود که آثار کتابت شروع شد و دست محقق شروع به حرکت کرد و از اون به بعد تونست احضار ارواح رو به این شکل انجام بده. حتی اون قدر ارواح در زندگی اون وارد شده بودن که گاهی میومد اتاقش و میدید که خود به خود چیزهایی روی کاغذ رسم شده بود.

گاهی احضار روح اتفاق نمیفته و ممکنه ضمیر ناخودآگاه ما باعث حرکت دادن دستمون بشه. تنها وقتی میتونیم مطمئن بشیم اون کار تلقین و کار ناخودآگاه نبوده که بتونیم اطلاعاتی رو از روح بگیریم که در حالت عادی اون رو نداشتیم و یا اینکه در مراحل پیشرفته کاری کنیم که روح باعث تکون خوردن قلم اون هم در حالتی که در دست ما نیست بشه که خب این انرژی روانی زیادی میطلبه و هر کسی قادر به انجامش نیست.

خودم تا به حال نتونستم به اون صورت در این روش موفق بشم شاید هم چون تمرین زیادی روش نداشتم ولی تو ورژن های دیگه اون تا حدودی موفق بودم برای مثال:

• از روح یا جن میخواید که کنترل دستتون رو بگیره و اگر جوابش بله بود انگشت اشاره به سمت بالا و اگر نه بود به سمت پایین حرکت کنه. (باز هم میگم از دادن اختیار همه یا بخشی از بدنتون به روح و جن و هر موجود دیگه خودداری کنید و یا حداقل صرف عمار رو بخونید).

• نوشتن در خلسه: یه جورایی یادداشت برداری میکردم. ابتدا چند ساعت زودتر از قرار موعد صبحگاهی بلند میشدم و خواب آلود پشت میز میشستم تا به راحتی خوابم نبره. وقتی به خلسه شدید میرفتم سوالاتی رو از جن میپرسیدم و جوابش به صورت تصویر در ذهنم ظاهر میشد. بعد جوابش رو با اختیار خودم روی کاغذ مینوشتم تا فراموشش نکنم.

به هر حال اگر میخواید در روش کتابت روحی موفق بشید مراحل زیر رو دنبال کنید:

۱- ابتدا باید یاد بگیرید دستتون رو شل نگه دارید و اجازه بدید قلم به راحتی در دستتون باشه. حدودا یک صفحه رو خط خطی کنید تا دستتون بیاد قلم رو چه طوری نرم و ریلکس بگیرید و در عین حال هم مشکلی برای حرکت دادنش توسط روح نباشه.
۲- آماده شید و وارد خلسه شید و از روح مربوطه بخواید که قلم رو تکون بده و بنویسه.
۳- ممکنه اوایل فکر کنید که دارید عمدا قلم رو تکون میدید و باهاش مینویسین. اشکالی نداره و اجازه بدید کار پیش بره.
۴- اجازه ندید ذهن شما مداخله کنه و چیزهایی که خودش دوست داره رو روی کاغذ بیاره.
۵- تمرین. تمرین. تمرین. مثل هر کار ماورایی دیگه بعیده در دفعات اول موفق بشید ولی با پیشتکار و ممارست حتما از پسش بر میاید.

از این روش میونید برای ارتباط با خودبرتر و راهنمایان و نگهبانان روحی هم استفاده کنید. خودمم برای ارتباط با ضمیر ناخودآگاهم از این روش استفاده میکنم منتها ابتدا الهامات به ذهنم میاد بعد اختیاری اون رو مینویسم و طوری نبوده که دستم خود به خود حرکت کنه ولی از روی پیامها متوجه میشدم که حرف من نیستن. پیامهای خودبرتر و نگهبانان روحی ما دارای فرکانس بالا و سرشار از خرد و راهنمایی عظیم هستن و اگر همراه با چیزهای منفی بودن یعنی خودتون از خودتون اونها رو نوشتید.


بررسی نقش مندل در فرهنگهای مختلف

اگر کمی در مورد روشهای احضار جن مطالعه کرده باشید حتما اسم مندل به گوشتون خورده. مندل همون دایره ای هست که شخص موقع احضار جن دور خودش میکشه تا جنها وارد اون نشن و بهش آسیب نزنن. این ساده ترین تعریف و در عین حال ساده انگارانه ترین نگاه به نقش ارزشمند و متعالی مندل هست.

مندل نه تنها تو احضارهای ایرانی و عربی بلکه در انواع جادوی غربی و کابالا و حتی بودیسم هم دیده میشه و اسمش دایره جادویی یا magic circle هست. نقش مشترک اونها حفاظت احضار کننده از نیروهای مثبت و منفی اطراف و عدم اجازه به موجود غیرارگانیک برای وارد شدن به دایره و آسیب به شخص هست. ولی نقش بسیار مهم و کلیدی اون فراتر از این حرفاست.

دایره نماد نامتناهی بودن و ازلی بودن هست و این تفکر رو در شخص به وجود میاره که اون هم چنین قدرت نامحدودی داره و به عنوان بخشی از قدرت خدا در وسط دایره برای فرمان دادن به موجود برای احضار شدن هست و در واقع فرد رو در آگاهی مناسب برای هماهنگی با کیهان و تصور خودش به عنوان قدرت برتر نسبت به جن قرار میده و چنانچه شخص نتونه این حالت رو در خودش به وجود بیاره در این صورت مندل کارایی خودش رو از دست میده و رسم اون میشه یک چیز تقلیدی از روی کارهای ساحران و انجام سرسری اونها و نتیجه نگرفتن از احضارات.

این باور و آگاهی ذهنی موقع رسم یا تجدد ترسیم مندل به قدری مهم هست که حتما باید با باور قلبی فرد هم سازگار باشه تا بتونه به ضمیر ناخودآگاه اون نفوذ کنه. برای مثال شخصی که مسیحی هست نباید از مندلی که نام خدایان هندو در اون به کار رفته استفاده کنه چون قلبا به اون اعتقادی نداره. وقتی فرد تونست مراتب کیهان و نقش خودش به عنوان مرکزیت جهان رو توسط نیروی الهی توسط رسم مندل حس کنه و باور کنه تازه میتونیم بگیم در ایجاد مندل موفق بوده.

نقش اراده و اعتبار درونی تو احضارات خصوصا احضارات مدرن به قدری مهم هست که اگر کسی نتونه این سطح از آگاهی رو در خودش به وجود بیاره نه تنها در احضار موفق نمیشه بلکه ممکنه کنترل اون رو هم از دست بده و خودش رو در معرض خطرات احضار جن قرار بده خصوصا اگه نیروهای منفی که برمیخیزونه زیاد باشن. یکی از روشهای ایجاد این اراده و اعتبار درونی تو احضارات مراسمی همین مندل هست.

این دایره به نحوه های مختلف ترسیم میشه و بستگی به اون سیستم و آیینی که روش احضار رو معرفی میکنه داره. تو بعضی از اونها جهت ترسیم، رنگ و نامهای الهی و بخش بندی اون هم مهمه و یا ممکنه با نمادهای دیگه ای مثل مار همراه باشه. ولی همون طور که قبلا گفتم و اگر هزار بار هم بگم بازم کمه داشتن آگاهی کامل از نقش واقعی مندل موقع ترسیمش مهمتر هست به قدری که اگر شما یه دایره معمولی رو با شرایط فکری گفته شده رسم کنید صدها بار بهتر از رسم مندلهای پیچیده با نامهای عجیب ولی بدون آگاهی هست.
ابزار رسم مندل هم بسته به اینکه تو کدوم محیط باشیم فرق داره. اگر شخص میخواد اونو تو هوا رسم کنه در این صورت میتونه توسط کارد مخصوص و یا نوک انگشت اون رو تو هوا ترسیم کنه ولی اگه میخواد به صورت واقعی اون رو تو اتاقش رسم کنه میتونه به کمک گچ این کار رو بکنه. بعضی از تکه پارچه مخصوصی برای این کار دارن تا فرش رو کثیف نکنه و هم اینکه بتونن همه جا اون رو با خودشون ببرن. هر بار موقع استفاده هم دوباره باید با انگشت یا کارد جادویی مجددا از روی خطوطی که قبلا رسم کرده دوباره دایره رو تجدید کنه اون هم با حفظ آگاهی و اینکه اون دست، دست خودش نیست بلکه دست ارواح مقدس و کمک کننده هست.

همچنین هندوها و بودایی ها هم برای خودشون مندل دارن منتها به صورت ماندالا هست و نمادهای مقدس خودشونو کنارش میذارن و برای احضارات از اون کمک میگیرن.

به طور کلی مندلی که رسم میشه نه تنها تو عالم فیزیکی بلکه تو سطح عالم اختری و عالم ذهنی هم به وجود میاد و شخص رو از نسبت به همه ابعاد محافظت میکنه. منتها شدت و قدرت اون بستگی داره به قدرت ذهنی و تمرکز شخص رسم کننده.

نکته مهم دیگه تو مندلها این هست که شخص هرگز نباید تا پایان مراسم احضار از اون خارج بشه و یا اجازه بده موجودی داخل اون بشه. این دایره نماد قدرت مطلق شخص احضار کننده هست و نباید موجودی رو با اون شریک کنه و به داخلش بیاره خصوصا که ممکنه براش خطر هم داشته باشه.

در مورد مندل هر چه قدر هم صحبت و تاکید بشه باز هم کمه و از قدرتمندترین ابزارهای احضار جن و موجودات دیگه هست و تو این پست تنها خلاصه و چکیده مختصری از اون رو براتون گفتم.

 


نقد و بررسی احضارات شیطانی گوئیشا

کمتر کسی هست که اگه دنبال احضار جدی جن توسط روشهای شیطانی کابالیستی باشه اسم گوئیشا رو نشنیده باشه. گوئیشا نام اولین و مهمترین بخش گریموری لمگتن یا همون کلیدهای صغیر سلیمان هست.

در اون توضیحات ۷۲ دمون به همراه توضیحات شفاف ظاهر جنها، رتبه بندی اونها و روش احضارشون اومده و منسوب به حضرت سلیمان هست.

از دید کابالیستها حضرت سلیمان با روشهای جادویی مثل دایره جادو و سیجیل یا طلسم و … جنها رو کنترل میکرده که چنین نیست.

سلیمان (ع) طبق اونچه که تو قرآن هست مستقیما و فقط از خدا میخواد که اونو به همه موجودات از جمله جنها مسلط کنه و هیچ وقت خودش مستقیم از روشهای احضار جن و تسخیرشون استفاده نکرد. بنابراین کتابهای جادو که به این حضرت نسبت داده میشه روشهای شیطانی هستن که بعضی شونم خیلی خطرناکن.

برای مثال همین گوئیشا که تا به حال ساحران زیادی رو به جنها و سیجیل و نمادها و تاریخش جذب کرده تعدادی از روشهاش مربوط به مسیر تاریک و خطرناک کلیپوت و جادوی دست چپی مربوط میشن و به همین خاطر میتونه یه جادوی پیشرفته و خطری تر از اون چیزی که تصور میشه باشه.

حتی تاریخدانان هم شک دارن که کتاب توسط خود سلیمان (ع) نوشته باشه و بخشهایی از اون به جادوگران بابلی برمیگرده و بعدها وارد تمدن یهودیان اون هم در زمان اسارت بابلی ها میشه. حتی برخی از جنها و دمونهای گوئیشا خدایان و روحها تمدن بابلی هستن یا فرمهایی از مردمانی از مناطق مختلف هستن. مسئله مشکوک دیگه این هست که سیستم عددی بابلیان و جادوی منسوب به سلیمان هر دو ریشه هایی از عدد ۶۰ رو دارن و ممکنه از اولی تقلید شده باشه.

با این حال جنهای توصیف شده تو این کتاب به طور موفقیت آمیز توسط افرادی چون آلیستر کراولی و استادش احضار شدن و حتی افراد کم تجربه هم موفقیتهای زیادی با اون داشتن.
جادوی گوئتیک و احضارات گوئیشا رو جزء جادوی پست میدونن چون اهداف مادی گرایانه و پست در اون به تحقق میپیونده. البته این موضوع بستگی به نیت احضار کننده هم داره و میتونه به جای درخواست پول و برهنه کردن دختران در برابر او، چیزهای باارزش تر مثل فلسفه و علوم معنوی رو یاد بگیره.

البته در مورد وجود خارجی جنهای معرفی شده تو گوئیشا بحث زیاد هست و بعضی حتی اونها رو اگرگور یا موجودات انرژیکی ساخته جادوگران میدونن که بعد از سالیان دراز همچنان تو طبقات مختلف حیات موجود هستن و برای افرادی که اونها رو احضار میکنن چیزهایی مثل قدرت، نابودی، عشق، افتخار، دانش و … رو فراهم میکنن.

روشهای کار کردن با احضارات گوئیشا زیاد هست و نمیخوام بهشون بپردازم. فقط خواستم این نکته رو گوشزد کنم که اگر نام حضرت سلیمان در کنار این روشها اومده و به خاطر همین اون رو موجه میدونید باید بگم که از لحاظ تاریخی و تفکر مذهبی غیر کابالیستی، این جادوها ربطی به حضرت سلیمان ندارن و سلیمان هیچ وقت جادوگر نبوده و بعد از مرگش اینها به اون نسبت داده شده.

 


نقش باور قلبی در احضارات و امور ماورایی

امروز میخوام در مورد مهمترین عامل موفقیت در امور ماورایی با شما صحبت کنم و اینکه شاید جلوی برخی از اشتباهاتی که برای خودم پیش اومده بود برای شما گرفته بشه.

بعضی فکر میکنن که باور قلبی همون تلقین هست و فرضا من اگه تلقین کنم که فلان روش انجام میشه دارم از نیروی درونی خودم مایه میذارم تا اون چیز رخ بده. خب دقیقا هم همینه. نود درصد امور ماورایی قراره با نیروی درونی شما باشه. این شما هستید که به خواب میرید و با افزایش آگاهی تو رویا، رویابینی میکنید. این شما هستید که باید انرژیتونو جهت بدید و با حفظ تمرکز، پرواز روح رو انجام بدید. این شما هستید که جن رو فرا میخونید و با اراده خودتون مجبورش میکنید که تو بخش مشخصی از فضای احضار بره و اثرات خودش رو نشون بده. تمام اینها توسط نیروی درونی و اراده شماست. این مسئله تو احضار جن مهم تر میشه چون اگر ذره ای شک و ضعف رو در شما حس کنن بهتون کمکی نمیکنن و چه طوری به کسی کمک کنن که خودش از کارش مطمئن نیست؟

پس هیچ اشکالی نداره اگه اسمش رو تلقین یا هر چیز دیگه بذاریم. اصلا تلقین به نفس راهی هست برای گشایش ظرفیت درونی و عامل به وقوع پیوستن پدیده های ماورایی و خودش علم مفصلی در حیطه های مربوطه هست.

بسیاری از باورهای قلبی در اثر تلقین و یا تجربه یا دانش اندوزی حقیقی ایجاد میشن و تو دریافت های شهودی تاثیر بسیاری دارن. شما توسط اونها هست که تصمیم میگیرید چه اطلاعاتی رو دریافت کنید و کدوم ها رو سانسور کنید. گفته میشه که ما ممکنه چیزهای ماورایی زیادی رو تو بیداری و در طی روز ببینیم ولی توسط ضمیر ناخودآگاه ما سانسور میشن و بخش آگاهی ما اصلا نمیفهمه که اون چیز رو دیده یا نه چون قبل از اینکه اون اطلاعات بهش برسه سانسور شده.

به خاطر همین اگر میخواید تجلیات ماورایی براتون بیشتر بشه و اونها رو ملموس تر تو زندگی تون ببینید باید بهشون باور قلبی داشته باشید تا ضمیر ناخودآگاه و خود برتون اونها رو سانسور نکنه چون اونها بر طبق باور شما بهتون چیز ها رو نشون میدن. به خاطر همین هست که افرادی که اعتقاد خاصی به ماورا ندارن معمولا چیزهای عجیبی رو هم تو زندگی شون نمیبیین ولو اگر واقعا هم واضح و الهام برانگیز باشه سعی میکنن اون رو کتمان کنن تا باورهای مادی گرایانه اونها دچار تزلزل نشه.

بنابراین لیستی از چیزهایی که واقعا بهشون باور دارید تهیه کنید و بر طبق اونها به ضمیر ناخودآگاهتون تلقین کنید و اجازه بدید که اگر وقایعی در اطراف شما در رابطه با اونها رخ داد اون اطلاعات رو بهتر به شما انتقال بده.

یک مسئله مهم دیگه هم این هست که هیچ وقت نگید برای کسب فلان قدرت باید فلان سال وقت بذارم. این تو ماورا به عنوان زهر هست و کشنده استعداد شما. برای مثال شخص میگه که خب من باید چهار سال رو چاکراها وقت بذارم تا خوب فعال شن. خیر….شاید در عالم واقعیت چنین تخمینهای زمانی واقعا چنین باشه و جدی هم بعد همون چند سال بهش برسید ولی اینکه از اول برای خودتون ظرف زمانی تعیین کنید این بزرگترین اشتباهه. باید باور کنید که ممکنه در یک لحظه متحول بشید. برخی از اساتید مراقبه میگن که نگید من بعد یک عمر به روشنی میرسم بلکه ممکنه در یک ثانیه به این حالت برسم. چون شما وقتی انتظار داشته باشید در مدت کوتاه ماهر بشید اون وقت انرژی بسیار زیادی رو براش می ذارید. ولی اگر به خودتون بگید که من تو چند سال زمان میذارم اون وقت شما دارید همون انرژی رو تو چند سال پخش می کنید و آهسته آهسته جلو میرید و پیشرفت خودتون رو کند می کنید.

خودم اوایلی که میخواستم پرواز روح رو یاد بگیرم همش فکر میکردم که امروز یا فردا بهش می رسم و سخت تلاش می کردم و ذوق و هیجان بالامم به این کار کمک می کرد ولی از وقتی به خودم گفتم که خب بخش مراقبه و تمرکز فکر خودش به چند سال نیاز داره و بیام اول روی اون کار کنم خود به خود موفقیتم حتی از اون اوایل هم کمتر شد. دیگه اون پتانسیل و انرژی و هیجان اولیه و باور شدید رو نداشتم و به پیشرفت من خیلی لطمه خوردم و مدت ها طول کشید تا اشتباه خودم رو بفهمم.

البته حواستون باشه که این کار با عجله کردن خیلی فرق داره. اشتیاق با عجله فرق داره. اینکه شما شدیدا مشتاق باشید که هر روز ممکنه اون پدیده به وقوع بپیونده و تمرین کنید با اینکه از روی عجله کاری رو کنید وبعدش ناامید بشید خیلی فرق داره.

 

admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)
اشتراک
اطلاع از
guest

67 دیدگاه ها
قدیمی ترین
جدیدترین
Inline Feedbacks
View all comments
علی
مهمان
علی
5 سال قبل

دوستان من دیشب فقط از روی ی کتاب مثالش رو خوندم یکی از این موجودات اومد تو نیم ساعت شش بار منو برد تو خواب هایی که محیطش رو خودش ساخته بود.بعد من هی میومدم از این خواب بیرون می رفتم تو ی خواب دیگه .توی خواب قیافشم نشون داد در عرض دو ثانیه سه بار قیافش عوض شد .یبار خفاش یبار انسان یبار هم نامریی البته بدنش مثل انسان بود تا جایی که میدیدم ولی خیلی کوتوله بود خخخخ.ولی وحشتناک ازش می ترسیدم.هی ام نزدیک می شد .خداوند ان شا الله خودش جلوی سو استفاده از این حیوانات ناطق… بیشتر »

Sahar
مهمان
Sahar
3 سال قبل
Reply to  علی

میشه کتاب و مثالشو بگی

Reyhane
مهمان
Reyhane
3 سال قبل
Reply to  علی

داداش یه کمپ ترک اعتیاد ثبت نام کن که اعتیاد بلا ی خانمان سوزه

darkgamer13v
مهمان
darkgamer13v
5 سال قبل

سلام.خسته نباشید.
یه سوال .درباره ی احضار فرشته یا موحودات عناصری یا اژدها ها و … اطلاعاتی دارید؟میشه روشش رو بگید؟

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  darkgamer13v

با سلام. آموزش روش های احضار خلاف قوانین کشور است و به همین خاطر فقط تئوری گفته شده است.

darkgamer13v
مهمان
darkgamer13v
5 سال قبل

ممنون

AMIR
عضو
5 سال قبل

سلام.
نظر شما احضار از طریق سوره فیل مغربی. مناسب هست ؟ توضیح دهید؟

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  silgam

با سلام. در مورد احضارات اطلاع ندارم. موفق باشید

یه خستع
مهمان
یه خستع
4 سال قبل

سلام وخدا قوت>……یک اشنای نزدیک من صدای یه جن رو میشنوه ….گفت هر وقت که بهش فکر میکنم میدونم کجاس و چه کار میکنه گفت در خونه خودشون یک جای تاریک زندگی میکنه و همش اسم من ومادربزرگمو صدا میکنه و فقط خودم میشنوم..من قبلا ازتون راهنمایی خواستم و فهمیدم مدیوم هستم گفتم شاید بتونم کمکش کنم.بهش گفتم فرض کن اون جای تاریک یه در داره در بزن و منتظر باش درو باز کنه گفت درو باز کرد بهش گفتم سلام کن و ان هم با سر جواب سلام رو داد،گفتم حالا ازش بپرس دختره؟جن هم تایید کرد که همسن… بیشتر »

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  یه خستع

با سلام. اطلاع زیادی در مورد این مسائل ندارم ولی بهتر است از راه های بهتری برای چک کردن ادعای او استفاده کنید. مثلا در یک کیسه چند سکه بریزید و از دوستتان بخواهید از جن بپرسد چند سکه در آن است. اگر جنی در کار باشد باید بتواند جواب صحیح را به آن فرد بدهد.

ArMiN
مهمان
ArMiN
4 سال قبل

باسلام.الان کسی مثل من تقریبا براش امکان نداره که به اون چیزی ک میخواد برسه. من که الان ماه هاست دنبال یه کتاب یا منبعی برای جادو یا احضارم ولی پیدا نمیکنم. توی سایتا که به احتمال زیاد بعضی کتاباش تقلبی اند و اگر هم نباشن پولشون خیلی زیاده.تو کتابخونه ها که هیچی مربوط به اینا پیدا نمیشه. دست فروش ها هم که تابحال پیششون از این کتابها ندیدم. دانشگاه ها هم که بطور مستقیم تدریس نمیکنن.استادها هم که بیشترشون تقلبی. واقعا چطوری بعضیا تو احضارات موفق شدن و استاد شدن؟! نمیدونم واقعا… شما راز موفقیتتون چی بوده ؟؟ چطور… بیشتر »

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  ArMiN

با سلام. اطلاعات در مورد احضارات در بین منابع خارجی بسیار است و کتاب های بیشماری به چاپ رسیده. وضعیتی که فرمودید بیشتر در مورد منابع فارسی است.

اسی
مهمان
اسی
3 سال قبل
Reply to  ArMiN

ارمین جان من تاحدودی خبره هستم وهمچی بلدم حتی احضار هم بلدم وحتی دعانویسی هم بلدم و چون اجازه ندارم نمیتونم وارد دنیای اونا بشم یک استادی بهم گفت اگرمیخای وارد دنیای اونا بشی باید استادی پیداکنی که برات اجازه بگیره درغیراینصورت تو بدون اجازه وارد دنیای اونا بشی البته ناراحت میشن همونطور که من بدون اجازه شما یهو بیام وارد حیاتتون بشم اینجاست که ناراحت میشی درسته یانه انجاهم همینطوره

شیوا
مهمان
شیوا
4 سال قبل

سلام وقت بخیر
میشه با بودن جن در خانه مشکل ازدواج دخترها و پسرها حل نشه یعنی هرکس بیاد خواستگاری بره دیگه نیاد و این اتفاق سالهای طولانی اتفاق بیفته؟؟خواهشا راهنمایی بفرمائید..

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  شیوا

با سلام. جن ها در خانه همه افراد وجود دارند ولی اگر مشکل ازدواج دارند احتمالا دچار جنزدگی جن عاشق شده اند که در این لینک بیشتر توضیح داده شده است.

negin
مهمان
negin
4 سال قبل

سلام وقت بخیر ببخشید اون روش ساده احضار جن رو که گفتین زیاد قدرت جنش قوی نیستو میشه تنهایی انجام داد لطلفا زود جواب بدین بعد من یک بار خوابیده بودم که پتو از رو من رفته بود کنار و سردمم شده بود برخلاف اینکه تابستون امسال بود خواستم پتو رو بکشم رو خودم ک صدایی گفت نکن منم گفتم ول کن بابا خوابی خیال میکنی دوبارت صدای اون اومد و با عصبا نیت تمام گفت مگن نمیگم نکن؟! به نظرتون امکان داره ک اون لحظه جن توی خونه حضور داشته باشه ؟در ضمن بقیه اعضای خانواده هم خواب بودند… بیشتر »

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  negin

با سلام. اگر قدرت مدیومی شما بالا باشد بله.

negin
مهمان
negin
4 سال قبل

سلام
ممنون
به نظر خودم اینه ک من هرشب قبل از خواب دعا میکنم ی جنی چیزی بیاد پیش من و همین اتفاقی ک تعریف کردم چند بار اتفاق افتاد وای اگه جن بیاد خیلی خوب میشه
راستی ممنون ک زود جواب دادین
باتشکر

اسی
مهمان
اسی
3 سال قبل
Reply to  negin

سلام
چکارکردی که جن آمد تو خوابت

Hamed
مهمان
Hamed
4 سال قبل

خیلی مطالب مفیدی بود واقعا استفاده کردم .متشکرم از شما.خودم جواب خیلی از سوالاتم رو اینجا پیدا کردم.خداوند یاورتان وعلی قوت بازویتان.

hamid
عضو
4 سال قبل

با سلام .
همانطور که مستحضرید من بر روی چاکرا ها کار می کنم .بیرون از شهر بودم و شب هنگام بود ، ( به منظور شیطنت شاید ) جنی را( با ذکرنسب ) صدا کردم . ناگهان بادی در گوشم پیچید . گوشم سنگین شد. و شب خواب مغشوش و شیطانی دیدم .
دیگر این که در زمانی در میانه تمرین بر چاکرای ۶ همین کار را کردم ( صدا زدم ) اینبار بین دو ابروی من بشدت تحریک شد و کشش و پرش داشت.
در هر دو ( هر به تفکیک ) مورد راهنمایی بفرمایید .

سپاسگزارم

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  hamid

با سلام. معمولا از علائم حضور موجودات غیر ارگانیک همین احساس سرما و وزش باد از جایی نامعلوم است. بهتر است بدون انجام روش های کامل و احتیاط در این کار، این موجودات را احضار نکنید چون دور کردن آنها سخت می شود. در مورد تجربه دوم اگر خودتان مشغول انرژی دهی به چاکرای ششم بوده اید شاید به خاطر انرژی خودتان این حالت با وجود آمده. البته این موجودات تا حد کمی قادر به دستکاری سیستم انرژی انسان هستند.

موفق باشید

Toofan
مهمان
Toofan
4 سال قبل

موجودات غیر ارگانی شامل چه موجوداتی میشود ؟

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  Toofan

با سلام.
به پست انواع موجودات غیر ارگانیک مراجعه نمایید.
موفق باشید

Toofan
مهمان
Toofan
4 سال قبل

من طی چندین کنفرانس اسم مردوک رو بلند گفتم و در مورد او اطلاعاتی دادم چقدر میتون تاثیر بزاره این موارد ؟

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  Toofan

با سلام.
اطلاعی ندارم.
موفق باشید

Sahar
مهمان
Sahar
3 سال قبل
Reply to  Toofan

من میخوام جن احضار کنم میشه راهشو بهم یاد بدید

محمد علی
مهمان
3 سال قبل
Reply to  Sahar

سلام کارش خطرناکه چون زنی و تورو به گمراهی میکشن پس زود میان کنارت ولی احتمال زیاد بدبختت میکنن هیچ به فلاکت میری تازشم چون پشت نداری کارت تمومه بعد از چند سال پشیمان میشی

علی
مهمان
علی
4 سال قبل

سلام اگه یه یهودی که موکل داره بگه که اگه بخوام تا نیم ساعت دیگه هرجا باشی پیشتم و حتی شماره طبقه خونتم گفته باشه میتونه؟

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  علی

با سلام
اطلاع ندارم. شاید بهتر باشد او را محک بزنید.
موفق باشید

بهار
مهمان
بهار
3 سال قبل

باسلام مطالبتون خیلی خوب ممنون
میخواستم بپرسم که یکی از آشنایان بنده یک جن را تسخیر کردند و خب به منم این موضوع را گفتند اولش باورم نمیشد اما نشونه هایی که میداد باعث شد مطمئن بشم
ایشون دائم ذهن منو توسط اجنه میخونه و از همه ی زندگیم خبر داره من اصلا خوشم نمیادو هیچ حریم خصوصیی ندارم
آیا راهی هست که نتونه از زندگی خصوصیم سردربیاره؟ واطلاعات به روش بسته بشه؟

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  بهار

با سلام.
می توانید از راهنمایان خود بخواهید که هاله شما را ببیندند و ذکر ستارالعیوب را هم زیاد تکرار کنید.
موفق باشید

محمد علی
مهمان
3 سال قبل
Reply to  بهار

سلام راهش اینه که نماز بخونی وبعدش ایت الکرسی بعد دعا کنی از الله بخواه از صمیم قلبت من خودم اینجوری میبندم با این دعا .یا الله از ذات قدرتمند که قران و لوح محفوظ ، و پیامبران ومومنین را از هر شر حفظ میکنی و تو که نور وامید بر قلب هر مومنی من و پدر ومادرم وخواهران وبرادرام رو از هر شر فظ کن همچون که قران ولوح محفوظ را حفظ میکنی .. تازه اون جن رو تسخیر نکرده احتمالا دختره دوستت این تسخیر نیست تسخیر چیزی فراتر از توانایی اونه حرف گوش کن باهاش رفت وامد نکن

محمد
مهمان
محمد
3 سال قبل

من الان طلسم شدم هر جایی هم رفتم یا شیاد بودن یا کلاه بردار بدنم سوزن سوزن میشه و گوشت بدنم میپره اگر میتونید کمکم کنید نمیدونم چی کار کنم آرزوی مرگ میکنم

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  محمد

با سلام.
از کجا می دانید طلسم شده اید؟ مور مور شدن بدن شاید فقط نوعی جریان انرژی باشد. به هر حال اگر چیز غیر عادی مشاهده می کنید ابتدا به پزشک مراجعه کرده و اگر مشکلی نبود از روش های دفاعی مثل هاله دفاعی ، کمک از خودبرتر و راهنمایی روحی، ابطال طلسم از طریق ذهنی و خواندن سوره های ابطال طلسم استفاده کنید. روش های اتصال به زمین نیز برای خروج انرژی اضافی از بدن که باعث مورمور شدن بی موقع می شوند هم مناسب هستند.
موفق باشید

Javad7
عضو
3 سال قبل

سلام استاد.استاد شما که این همه توضیحات دادین ادم رو به انجام این کار ترغیب میکنین ولی اموزشش رو نزاشتین .من مدت زیادی روش های زیادی تو سایت ها دیدم ولی به هیچکدومشون اعتماد ندارم و نخواهم کرد مطمعن نیستم کار هایی که گفته شده اصولی هستش یا نه یا اصلا از کجا در اوردنش از طرفی زیاد هیجانی عمل نمیکنم تا به مشکل بر بخورم . ولی مدت خیلی زیادی تو این سایت فعالیت میکنم .اگه لطف کنین اموزش احضار و ذکر هاشم بزارین چون خلاف مقررات کشور هستش اگه خیلی دیگه لطف و مهربونی به خرج بدین و… بیشتر »

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  Javad7

با سلام.
قبلا چنین آموزشهایی در سایت بود که حذف شد. نمی دانم ادمین هنوز آنها را دارد یا نه ولی این کارها خطرناک است و انسان بدون آنکه متوجه باشد ممکن است به آسیب های روحی روانی ناشی از ارتباط با این موجودات دچار شود مثل افسردگی و مشکلات دیگر. شما اگر مراقبه های خود را دنبال کنید و یا در پرواز روح و رویابینی مهارت کسب کنید خود به خود به طور طبیعی آنها را خواهید دید ولی احضار در بیداری اصلا توصیه نمی شود.
موفق باشید

ala77
عضو
3 سال قبل

سلام استفاده از نعلبکی و حروف الفبا رو بنده در دوران دبیرستان خیلی انجام میدادم😊😊و گاهی حتی یکی دوساعت بعدش هم دست به چیزی میزدیم مثل شانه یا گل سر بازهم حرکت میکرد و چقدر میترسیدم و فکرمیکردیم جن از اتاق نرفته

Javad7
عضو
3 سال قبل

سلام استاد در مواقع احضار دستور عمل هایی در کتاب ها نوشته شده با حروف عربی و… اینجاست که کلماتی هم برای تکرار گفته شده به برای مثل (ملهوش۲هیوش۲شلشلوش۲مسطلوش۲انیطوش و….) سوال اینجاست که تلفظ این حروف چگونه است نه کسره ای گزاشته شده نه فتحه و…. اصلا این کدوم زبانه ؟ ________________________ دوم اینکه گفته میشود که در هنگام امور ماورایی میتوان از دایره رجال الغیب استفاده کرد برای نتیجه بهتر. در اینترنت و کتاب های مختلف دیدم که این دایره در هر کدام متفاوته در بعضی ها دایره فقط به چهار قسمت شمال و غرب و شرق و جنوب… بیشتر »

Ehsan
مهمان
Ehsan
3 سال قبل
Reply to  Javad7

سلام داداش اول اینکه سعی کن از دستورات استاد استفاده کنی اینجوری بهتر جواب میگیری دوم اینکه موقع گفتن اسمشون آخری( اِن) اضافه کن مثلا ملهوشن ( ً)

James waterson
مهمان
3 سال قبل

به ما نزدیک نشین اگر هدف و مقصود خود را نمی دانید

دهقان
مهمان
دهقان
3 سال قبل

سلام
آيا اين موجودات ماورايي ميتوانند به ما در پيدا شدن گمشده مان كمك كنند؟ مثلا يك شخص كه مهارت كار احضار جن دارد آنها را احضار كند و درمورد نشاني محل نگهداري شيء گمشده بپرسد؟

اگر جواب بله هست چطوري ميتوان به چنين فردي دسترسي داشت؟

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  دهقان

با سلام.
بله این نوع فالگیران وجود دارند که به واسطه موکل و یا قدرت درونی خود می توانند محل چیزهای گمشده را بگویند.
دسترسی به این افراد کار راحتی نیست و معرف می خواهد.
موفق باشید

Hesam
مهمان
3 سال قبل

سلام
آیا از موکل خود هم میشه خواسته داشت؟
و آیا میشه موکل خود را احضار کرد؟
و احضار همزاد چگونه است؟

سینا تقی نژاد (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  Hesam

سلام
این سایت آموزش احضار عملی ندارد.

M.v
عضو
3 سال قبل
Reply to  Hesam

سلام حسام با اجازه از جناب تقی نژاد موکل دو نوع جنی و ملکی رو طبق آموزه های علوم غریبه هر کدوم از ما داریم موکل جنی فرد قابل احضاره.ولی فایده خاصی برات نداره و بدون دونستن خیلی مسائل مهم و ریز انجامش حماقته.موکل ملکی هم اصولا میشه احضار کرد ولی سختتره.نیازیم به احضارش نیست چون چه ببینیش چه نبینیش کار خودشو میکنه. و اما همزاد.دوستان اکثرا ما نمیدونیم همزاد دقیقا چیه.بعضیا میگن همون جنی که با ما زاده میشه.بعضیا میگن یکی از کالبدهای خودمونه که همزمان با روح و جسم داره زندگی میکنه. نقطه مشترک این دو اینه که… بیشتر »

سینا تقی نژاد (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  M.v

سلام
ممنون از توضیحات شما. بله همزاد ملکی وظیفه دارد به ما کمک کند و اگر نخواهیم هم دعوت به خیر را انجام می دهد و نیازی نیست او را تسخیر کنیم.

Hesam
مهمان
3 سال قبل
Reply to  M.v

ممنون
چرا موکل جنی فایده ای نداره؟
من موکل جنی دارم
ولی خب بلد نیستم احضارش کنم

Zzzzzahra
مهمان
Zzzzzahra
3 سال قبل

سلام برای من یه مشکل پیش اومده فکر میکنم میشه به شما اعتماد کرد من چند ماهی میشه که احساس میکنم‌یکی منو همش میپاعه یعنی هرجا میرم هست البته بیشتر در اتاق خوابم هواسش به منه خوب اوایل میترسیدم اما کم کم باهاش شروع کردم حرف زدن احساس میکردم میفهمه چی میگم خوب اون روزا یه ضربه بد عاطفی خورده بودم و کسو نداشتم باهاش حرف بزنم به خاطر همین شروع کردم صحبت کردن باهاش بعضی شبا نمیدونم خواب بود یا حقیقت احساس میکردم یکی منو میبوسید یا بعضی شبا که واقعا حالم بد بود موقعه خواب احساس میکردم بغلم… بیشتر »

سینا تقی نژاد (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  Zzzzzahra

سلام
اینکه خیال است یا جن را نمی دانم. اگر احتمال می دهید جن باشد بهتر است زیاد با او صمیمی نشوید چون با این توصیفاتی که کردید شبیه جن عاشق است و بعدا در روابط شما مشکل ایجاد می کند.

Zzzzzahra
مهمان
Zzzzzahra
3 سال قبل

ببخشید راهی هست که بشه فهمید جن یا نه

سینا تقی نژاد (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  Zzzzzahra

سلام
نمی دانم چون این حالت ها چند دلیل می تواند داشته باشد. اگر دعاهای دور کردن جن و ایجاد هاله دفاعی باعث کاهش این علائم شد شاید جن بوده است.

Zzzzzahra
مهمان
Zzzzzahra
3 سال قبل

سلام .از کجا میتونم این دعاهارو پیدا کنم و چه حالت هایی داره ؟؟میتونم باهاش ارتباط برقرار کنم؟شاید به دردم بخوره؟؟

سینا تقی نژاد (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  Zzzzzahra

سلام
کدام دعاها؟

اسی
مهمان
اسی
3 سال قبل

سلام
ضمن عرض ادب و احترام
من بینهایت علاقه دارم به احضار و خوندن اینجور کتابها
خیلی علاقه دارم وحدودا همچی بلدم ولی انجام نمیدم چون قبلا یک استادی بهم گفت باید ینفری برات اجازه بگیره تا تو بتونی ادامه بدهی
من میدونم اگر بشمابگم برام اجازه میگیری فوری میگی نه بهتر وارد دنیای انها نشی
ولی حتی قبلا که تو این بحثها نبودم خیلی میومدن تو خوابم و شمشیر دستشونه و دنبالم میکردن و همیشه منو میترسوندن ممکنه کمکم کنی که اینا تا زنده ام تو خواب سراغم نیان مرسی بزرگوار

سینا تقی نژاد (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  اسی

سلام
اسی عزیز درست حدس زدید واقعا هم نباید وارد دنیای آنها شد ولی اگر آنها به قلمروی شما آمده اند آنها را روش های دفاعی مثل ایجاد هاله دفاعی و روش های دفع انرژی منفی از خانه دور کنید.

Chima
مهمان
Chima
3 سال قبل

سلام خسته نباشین من یکی از فامیل هام جن میبینه و تو هفته سه بار اینجوری شده قبلا کمتر بود مثلا ماهی یکبار میگه جن میاد جلو چشمم و شکلک درمیاره یا دسشو میندازه دور گلوم انگار بخواد خفه ام کنه وقتی اینجوری میشه فکش قفل میشه دور چشماش سیاه میشه و باید به زور دندوناشو از هم فاصله بدیم انگار بخواد تشنج کنه، اگه میدونین چطور میشه کمکش کرد توراخدا جواب بدین پیش هردکتر و دعوانویس رفته اما فایده نداشته براش جوون هست و زندگیش داره نابود میشه باید چی کار کنه ایا جن زده شده؟ چطور لین موجوداتو… بیشتر »

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  Chima

با سلام
برای مورد پیش آمده متاسف هستم. نمی دانم دلیل آن دقیقا چیست ولی اگر با مداوای پزشکی و مراجعه به دعانویس بهبود پیدا نکرده اند پیشنهاد دیگری نداریم جز اینکه اگر مطمئن هستید این آسیب ها از ناحیه جن است از دفتر مرجع تقلید خود سوال کنید تا دعاها و اذکار مخصوصی را بدهند.
موفق باشید

محمدرضا
مهمان
محمدرضا
3 سال قبل

سلام .درباره فروش روح به شیطان توضیح میدهید

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  محمدرضا

با سلام
در مورد این موضوع به این پست مراجعه شود.
موفق باشید

محمد
مهمان
محمد
3 سال قبل

سلام. ببخشید خونه ما خیلی به اصطلاح سنگینه و نمیشه توش راحت بود وقتی هیچکی خونه نیست من همش ذکر میگم و فکر میکنم اگه این کارو نکنم موجودات غیر طبیعی به من نزدیک تر میشن سوال من اینه چجوری دقیق بفهمم توی خونمون جن یا هر موجود ماورایی دیگه ای وجود داره؟ مثلا کاری بکنی که مثلا یه چیزی تکون بخوره که حضور اونها رو بفهمی ولی خطرناک نباشه

سینا تقی نژاد (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  محمد

سلام
اگر باشند بهتر است به آنها فکر نکنید چون بیشتر به سمت شما جذب می شوند. چه باشند و چه نباشند روش های دور کردن انرژی منفی را مطابق این پست امتحان کنید.

Mohammad
مهمان
Mohammad
3 سال قبل

سلام میخواستم دوتا خواطره بگم یکی مربوط به ۳سال پیش هست که ۴نفر بودیم که تصمیم گرفتیم شب بریم کوه به همراه یک سگ ما راه افتادیم و به بالای کوه رفتیم و به یک سایه بان که سینه ی کوه ساخته بودن رفتیم دوتا از دوستام گفتن ما میریم و یه نگاهی به اطراف میندازیم من و یک نفر از دوستام و سگی که همراهمون بود نرفتیم بعد از چند دقیقه سگ شروع به پارس کردن کرد ما سگ رو زدیم که صدا نده بعد دیدیم که چنتا سنگ به طاق سایه بان برخورد کرد ما فک کردیم همان… بیشتر »

Last edited 3 سال قبل by Mohammad
علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  Mohammad

با سلام
اگر حقه ای در کار نبوده است و همه شما هم شاهد ماجرا بوده اید بنابراین شاید موجودی ماورایی را مشاهده کرده باشید.
موفق باشید

نا شناس
مهمان
نا شناس
3 سال قبل

درود بر ادمین. یه سوال داشتم میتونی کمکم بکنی لطفا؟ میخوام تو خواب جن ببینم یه استادی هست بنام ساحر سفلی زرقاط ابلیس هست بنظرم جادوگر خیلی خیلی پیشرفته ای هست بهم یه طلسم داده گفته بزار زیر سرت تا عجایب ببینی از شب اول تا هفتم حتما ب خوابت میاد …میخواستم بپرسم چطوری باید باهاش عهد و پیمان ببندم؟ خواهش میکنم جواب بدین چون وقت زیادی ندارم

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  نا شناس

با سلام
بنده که اطلاعات زیادی در این موارد ندارم ولی چون کاملا مشخص است که این طلسم با توجه به نام خود، شیطانی است بنابراین اصلا آن را انجام ندهید.
موفق باشیید

رفتن به نوار ابزار