قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

هاله بینی و دیدن هاله انرژی | چرا موفق به هاله بینی نمی شویم؟

شخصیت شناسی
شخصیت شناسی با توجه به نحوه برخورد اولیه
جولای 15, 2018
ماه و جنون
ارتباط ماه و جنون
جولای 15, 2018

هاله بینی و دیدن هاله انرژی | چرا موفق به هاله بینی نمی شویم؟

هاله بینی و دیدن هاله انرژی

هاله بینی و دیدن هاله انرژی

هاله بینی و دیدن هاله انرژی | چرا موفق به هاله بینی نمی شویم؟

هاله انرژی انسان میدانی از نوع انرژی حیاتی در بدن و اطراف بدن بوده و چندین لایه می باشد. هر کدام از کالبدهای غیر فیزیکی ما دارای هاله مخصوص به خود بوده و پیدا کردن توانایی مشاهده همه آنها نیازمند سالها تلاش و کوشش است.

آموزش هاله بینی یا دیدن هاله انرژی

حتما در کتاب ها و در فضای اینترنت، روش های مختلف ساده ای برای دیدن هاله انسان یا موجودات دیگر مشاهده کرده اید. از کلیشه ای ترین آنها میتوان به این روش اشاره کرد:

در فاصله چند متری دوست خود بایستید و سپس به بیرونی ترین بخش بدن او نگاه کنید و تلاش کنید با دید محیطی، لایه ای سفید متمایل به آبی را تا چند سانتی متری بدن او مشاهده کنید. اگر بیشتر تمرین کنید هاله های دارای رنگ را هم خواهید دید!

چنین روشهای هاله بینی دارای اشکالات عمده هستند. دقت کنید که هاله انرژی، یک چیز فیزیکی نیست و نمیتوان با چشم عادی آن را مشاهده کرد. دیدن آن نیازمند فعال بودن چشم سوم شماست. اگر تمرینات چشم سوم را قبل از شروع تمرینات دیدن هاله انجام ندهید موفقیت شما محدود به دیدن همان لایه سفید و براق نازک اطراف بدن می شود…لایه ای که چندان اطلاعاتی در اختیار شما قرار نمی دهد و دیدن آن هم چندان سخت نیست و گاهی به خاطر بروز خطاهای چشمی نیز حالت های مشابه آن قابل رویت است.

 

هاله بینی و دیدن هاله انرژی

 

البته روشها و تمریناتی برای حساس کردن چشم به هاله انرژی وجود دارد ولی آنها هم اگر همراه با تمرینات چشم سوم نباشد خیلی نمیتواند به شما کمکی کند و حتی اگر خیلی هم در آنها پشتکار به خرج دهید شاید تنها هاله مربوط به جسم اختری خود را ببینید که چند سانتی متر بیشتر از قطر هاله قبلی ادامه دارد.

 

هاله بینی و دیدن هاله انرژی

 

اشتباه قبل را خودم هم قبلا مرتکب شده بودم. روشهای مختلف هاله بینی را بدون فعال کردن چشم سوم امتحان می کردم و نتیجه ای نمی گرفتم و یا تلاشم محدود به دیدن همان لایه اول هاله می شد….یعنی همان لایه شفاف بی رنگ یا سفید دور بدن…ولی از زمانی که کار بر روی چشم سوم را آغاز کردم خود به خود بدون تلاش زیادی می توانم نه تنها هاله بینی را تا درجات پیشرفته تری انجام دهم بلکه گاهی نورهای اختری داخل محوطه نیز برایم آشکار می شوند. حالت دوم خصوصا در زمان احضارات ماورایی بیشتر مشاهده می شود و برای مثال مشاهده میکنم که کل هاله نماد و فضای اطراف، سبز رنگ شده است…

حتی باز بودن چشم سوم به تنهایی برای رویت ماورایی از جمله دیدن هاله کافی نیست و از آن مهمتر حالت ذهنی پیش فرض شما در هنگام مشاهده کردن بوده و به عنوان فوت کوزه گری محسوب می شود (در این مورد در دوره باز کردن چشم سوم و هاله بینی مفصلا توضیح داده شده است).

بنابراین تعجب نکنید که چرا هنوز در هاله بینی پیشرفت نداشته اید و نورهای رنگی را ندیده اید…اشکال از شما نیست بلکه نیاز به اصلاح روشهای خود دارید و باید روی همه ابزارهای دیدن هاله یعنی فعال شدن چشم سوم، اصلاح حالت ذهنی، نحوه نگاه کردن به چیزها برای مشاهده هاله آنها و حتی اصلاح شرایط محیطی کار کنید.

از آن مهمتر هم تفسیر رنگ هاله ها و معانی آنها است. خیلی وقت ها اصلا رنگ اختری آنها مشاهده نمی شود بلکه خطای چشمی را در هنگام هاله بینی مرتکب می شویم. برای مثال رنگ متضاد آن چیز را با تکان خوردن چشم، در لبه آن جسم میبینیم. انگار که تصویر بر روی قرنیه ما حک شده باشد (حالتی که اگر به چیزی خیلی خیره شویم و چشمانمان را ببندیم باز هم تا چند ثانیه آن چیز را مشاهده می کنیم). معمولا هم رنگ متضاد رنگ آن شی در پشت پلک بسته ما مشاهده می شود. این تصویر باقی مانده با چشمان باز هم قابل مشاهده است و چنانچه به جسمی خیره شویم و سپس به سمت دیگری از اتاق که پس زمینه یکنواخت و روشن دارد نگاه کنیم، باقی مانده تصویر آن چیز مشاهده شده و به همراه حرکت چشمان ما نیز حرکت می کند. این هاله انرژی نیست…بلکه تصویری است که تا چند ثانیه روی چشم افتاده است و سپس به تدریج محو می شود.

حالت گول زننده اینکه فرض کنیم شما به یک جسم خیره شده اید تا هاله آن را مشاهده کنید. تصویر آن روی قرنیه شما می افتد و با کوچکترین حرکت چشم ممکن است در لبه جسم قرار گیرد (انگار که از آن بیرون زده است) و شما ممکن است آن را با هاله جسم اشتباه بگیرید.

از کجا تشخیص دهیم داریم به هاله اجسام نگاه می کنیم یا تصویری که از آنها روی چشم افتاده است؟

– هاله معمولا در کسری از ثانیه قابل ایجاد و محو شدن است ولی تصویر فیک آن چیز معمولا چند ثانیه طول می کشد تا ایجاد شود. محو شدن آن هم تدریجی است.

– هاله می تواند به رنگ های مختلف باشد و هر بار هم تغییر کند ولی تصویر فیک باقی مانده از آن جسم بر روی قرنیه معمولا رنگ ثابت و مشخصی دارد و مثلا اگر یک جسم قرمز است همیشه تصویر فیک آن سبز است (رنگ متضاد).

– رنگ هاله معمولا از یک طیف نور تشکیل نشده و چندین طیف نور

ممکن است در آن مشاهده شود و حتی حالت نقطه نقطه دارد (مثل تصویر پیکسلی). در حالی که رنگ تصاویر باقی مانده از جسم بر روی چشم، یکنواخت و یا مشابه الگوهای رنگی خود جسم است.

– معمولا در هنگام هاله بینی واقعی، اتفاق های دیگری هم رخ میدهد. برای مثال ممکن است نور اتاق کمی تغییر کند و رنگ پس زمینه هم کمی عوض شود. در واقع این نشان دهنده باز شدن دید اختری و مشاهده نورهای اختری دیگر در اتاق است. کسی که می تواند هاله های غیرفیزیکی را مشاهده کند چرا نتواند نورهای دیگر اختری را ببیند؟

– در مراحل پیشرفته هاله بینی، حاشیه هاله ها ممکن است صاف نباشند و حالت موج گونه و فوران کننده داشته باشند در حالی که در آن تصاویر فیک چنین حالتی دیده نمی شود و نوعی سختی و بی تحرکی در حاشیه آنها وجود دارد.

بسیاری از آموزش های هاله بینی موجود در منابع مختلف به شما قدرت تمایز بین هاله واقعی و تصاویر فیک باقی مانده از اجسام بر روی قرنیه را آموزش نمی دهند و شما ممکن است حالت دوم را با اولی اشتباه بگیرید و مسلما تفاسیری هم که از مشاهداتتان به دست می آورید دقیق و جالب توجه نخواهد بود.

به هر حال اوایل مشاهده تصاویر ثانویه باقی مانده از اجسام بر روی چشم اجتناب ناپذیر است و هر چه قدر بیشتر هاله بینی را تمرین کنید، آن تصاویر و نورهای فیک هم بیشتر از بین می روند و شما قادر به دیدن خود هاله خواهید شد.

 

هاله بینی و دیدن هاله انرژی

 

چه چیزهایی برای شروع هاله بینی بهتر است؟

بهتر است از اجسام دارای رنگهای خالص شروع کنید. بهتر است لباس نباشند چون می توانند رنگ هاله صاحب خود که آن لباس را پوشیده منعکس کنند. کاغذ رنگی آبی و قرمز برای شروع خوب است. رنگ هاله ای که می دهد ممکن است مشابه حالت رنگ فیکی که روی چشم ایجاد می شود باشد ولی اگر هاله واقعی باشد سرعت ایجاد و سپس محو اختیاری آن بالا است. سپس روی گیاهان و حیوانات تمرین کنید و در آخر روی خودتان و انسانها. اگر هم از ابتدا می خواهید هاله انسانها را بررسی کنید روی مشاهده هاله خودتان کار کنید زیرا اوایل ناشیانه است که فردی را مدت ها منتظر بگذارید تا هاله اش را ببینید ولی موفق نشوید.

آیا مشاهده موجودات ماورایی هم با شروع هاله بینی ممکن می شود؟

مشاهده هاله آسان تر از دیدن سایر پدیده های اختری هست و کسی که قدرت هاله بینی کسب کرده باشد الزاما نمی تواند موجودات غیر فیزیکی دیگر را ببیند مگر در حد دیدن سایه ها و نورهایی از آنها. با پرورش بیشتر دید اختری می تواند کم کم راهنمایان درونی و موجودات اختری که با انسانها سر و کار دارند و در هاله آنها نفوذ دارند را هم ببیند.

به طور کلی از بین پدیده های اختری، مشاهده نور از همه آسان تر است. حتی اگر آینه بینی هم تمرین کنید و بخواهید چیزهایی از عالم غیب را در آن مشاهده کنید اوایل ممکن است تنها نورهای مختلف را ببینید.

بنابراین به طور کلی می توان گفت هاله بینی از کمترین مهارت های دید ماورایی در انسانها می باشد ولی اگر همان را بخواهید در سطح حرفه ای انجام دهید و هاله کالبدهای عالی افراد را مشاهده کنید در آن صورت خودش تبدیل به سخت ترین و پیچیده ترین مشاهدات معنوی تبدیل می شود و البته فواید بی شمار این کار ارزش ادامه تمرینات را دارد.

 

هاله بینی و دیدن هاله انرژی

 

فواید هاله بینی

– تشخیص بیماری های جسمی و روحی و انرژیکی افراد که در شکل و رنگ هاله منعکس می شود.

– انرژی درمانگری موثر تر (چون می دانیم مشکل انرژیکی کجاست و بیشتر روی همان بخش کار می کنیم).

– تشخیص توانایی ها و استعدادهای روحی افراد

– تشخیص حالات عاطفی افراد

– تشخیص موجودات اختری انگلی که به هاله افراد نفوذ کرده و از انرژی آنها تغذیه می کنند

– تشخیص بهتر نیت افراد (زیرا حالات روحی و عاطفی و افکار بر روی شکل و رنگ و جهت دهی هاله موثر هستند و قابل مشاهده می باشند).

+5
admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)
اشتراک
اطلاع از
66 Comments
قدیمی ترین
جدیدترین
Inline Feedbacks
View all comments
معین
مهمان
معین
2 سال قبل

سلام ممنون بابت سایت خوبتون که تمام مطالب سایتتون درست و علمیه
سوال اولم اندازه چاکرا انسان ها با هم فرق داره؟
منظورم اینه ممکنه ۷ چاکرا انسان های قدرتمند در ضمینه متافیزیک از ۷ چاکرا انسان های معمولی بزرگتر باشه؟
سوال دومم چاکرا انسان های قدرتمند در ضمینه متافیزیک چه ویژگی داره؟

+5
علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  معین

بله معمولا بزرگتر و فعالتر است. چاکرای انسان قدرتمند نه تنها از انرژی های گرفته پاک شده بلکه جهت جریان انرژی در آنها هم به نحو صحیحی است.

+3
یاسین
مهمان
2 سال قبل

با سلام
من وقتی به چیزی خیلی دقت میکنم یک شکل دیگه ی اون رو میبینم
مثلا بو جوب اب نگاه میکنم اونو براق تر میبینم
ایا چشم سومم باز هست؟

+2
علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  یاسین

با سلام. اگر ویژگی که می بینید بعد از قطع تمرکز شما محو می شود احتمالا مشاهده اختری بوده است

+1
یاسین
مهمان
2 سال قبل

سلام اگه میشه در مورد مشاهده اختری بهم بگین
ممنون

0
علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  یاسین

قدرت دید چیزهای فیزیکی که با چشم عادی دیده نمیشوند را مشاهده اختری می گویند و مربوط به جهان اختری میشود چون جهانهای دیگر هم داریم.

+1
یاسین
مهمان
2 سال قبل

سلام
من ۱۲ سالمه و چشم اختریم فعال شده
فوایدش چیه؟
چطوری تقویتش کنم؟
از چشم اختری چه استفاده ای کنم؟

+2
علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  یاسین

با سلام. فواید آن تله پاتی، دیدن عجایب، خواندن فکر و بالا رفتن درکیات زندگی است. چندین روش برای باز کردن چشم سوم در سایت معرفی شده است که می توانید با استفاده از گزینه جستجو آنها را پیدا کنید و تمرین کنید.

+3
یاسین
مهمان
2 سال قبل

با سلام چشم اختری همان چشم سوم هست؟

0
علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  یاسین

بله

0
محمد
مهمان
محمد
2 سال قبل

با سلام
من موقعی که مراقبه میکنم (چشم من بسته هست) و سرمو که به هر طرف میگردونم یک رنگ میبینم
مثلا به جلو :سبز
سمت راست:ابی
بالا:بنفش
این چیه

0
علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  محمد

با سلام. این بار در نور کمتر تمرین کنید و نتیجه را بگویید.

0
محمد
مهمان
محمد
2 سال قبل

با سلام
در نور کم تمرین کردم
نتیجه این شد:
وقتی توی فضای روشن تمرین میکنم رنگ های روشن میبینم
وقتی توی فضای تاریک و کم نور تمرین میکنم رنگ های تیره میبینم

+1
علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  محمد

مشاهدات با چشم سوم نباید خیلی وابسته به نور محیط باشد و حتی در تاریکی مطلق هم بتوانید چیزهایی ببینید.

+1
محمد
مهمان
محمد
2 سال قبل

سلام ایا مربوط به چشم سوم هست؟
من تست دادم ودیدم که بسته هست
اگه باز میبود نباید میفهمیدم؟

+1
علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  محمد

بله. اگر در تاریکی مطلق چیزی نمی بینید چشم سوم شما بسته است

+1
محمد
مهمان
محمد
2 سال قبل

با سلام مممنون از اینکه جواب نظراتمن رو دادید
ببخشید خیلی سوال میکنم
در تاریکی رنگ میبینم فقط رنگ ها تیرست مثل قهوه ای سبز تیره و …..

0
علی
مهمان
علی
2 سال قبل

با سلام
من از یک روش که برای باز کردن چشم سوم بود استفاده کردم امروز روز چهارم بود
۲ ساعت پس از مراقبه و انجام روش سردردی دقیق در جای چشم سوم احساس کردم و تب لرز کردم با اینکه هوا گرم بود سرما میخوردم
بعد اون حالم خوب شد و یجوری انگار حال و هوام و احساساتم و افکارم بهتر شد
ایا نشانه ی باز شدن چشم سوم هست؟
من مقاله ی ۱۲ نشانه ی چشم سوم رو خوندم ۵ تاشو دارم

0
علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  علی

با سلام. چه روشی بود؟

0
علی
مهمان
علی
2 سال قبل

اموزش تصویریه من ادرس سایتو میدم و صفحه رو ….

+2
علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  علی

با سلام.
انجام مودرا و تکرار مانترای اوم میتواند روی باز کردن چاکراها موثر باشد. باز شدن برخی از چاکراها ممکن است با علائم شدیدی همچون جریان انرژی شدید، تغییر حرارت و مورمور شدن همراه باشد. برای باز شدن بیشتر چاکرا باید تمرینات را ادامه دهید و البته ترتیب چاکراها را هم رعایت کنید.

+2
علی
مهمان
علی
2 سال قبل

با سلام
من روزی یک بار روی چشم سوم کار میکنم ایا میتونم روزی رو ۲ تا چاکرا کار کنم؟

0
علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  علی

با سلام.
بله ولی از چاکراهای پایین شروع کنید

0
علی
مهمان
علی
2 سال قبل

سلام
من الان درد کلیه دارم ایا میتونم با تصور کردن اینکه یه انرژی ابی رنگی که درمانی هست وارد کلیه من میشه و به خودم تلقین کنم خوب شدم
خودمو درمان کنم؟
اگه نمیشه بیزحمته بگین چطوری خودمو درمان کنم چون کلیه درد دارم و نمیتونم تمرکز کنم برای تمرین
ممنون

0
علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  علی

با سلام. حتما به یک پزشک مراجعه کنید تا خدای ناکرده اگر مشکل جدی است برطرف شود. انرژی درمانی نباید به صورت مستقل استفاده شود و فقط همراه دستورات پزشک به عنوان مکمل کاربرد دارد.

+1
علی
مهمان
علی
2 سال قبل

با سلام منظورم اینه که روشش درسته
میخوام روششو یاد بگیرم
بعد در چه مواردی میتونیم به صورت مستقل استفاده کنیم؟

0
علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  علی

با سلام. خیلی کلی بود. بهتر است قبل از چشم سوم، چاکراهای دیگر خود را هم باز کنید و عادت به مراقبه را هم در خودتان ایجاد کنید. کار کردن روی یک چاکرا به تنهایی، چندان فایده ندارد.

+1
امیر حسین
مهمان
امیر حسین
2 سال قبل

با سلام
چند نشانه در من وجود داره اونهارو میگم ببینید نشانه ی چشم سوم هست؟
۱-بعد از مراقبه تا ۱۰ ثانیه همه چیزو یه جور دیگه میبینم
۲-افکار و احساساتم بهتر شده
۳-غیب بینی ام کمی درست در میاد
۴-چیزایی رو متوجه شدم که تا حالا متوجه نشده بودم
۵-میتونم مشاهده ی اختری کنم
۶-هنگام مراقبه بعضی موقع ها رنگ میبینم که به صورت ثابت بعضی موقع هام رنگ متحرک یعنی هی تکون میخوره و رنگش عوض میشه
ببخشید زیاد شد ممنون میشم جوابمو بدید

0
علی خانی (مشاور سایت)
ادمین

با سلام. بله چشم سوم شما به خوبی فعال شده و جای پیشرفت بیشتر هم دارد. موفق باشید

0
علی
مهمان
علی
2 سال قبل

تجربه ی هوشیاری در خواب رو داشتم امروز بعد ظهر بعد مراقبه خوابم میومد
شروع کردم بخوابیدن
خوابی رو که دیدم یادم نمیاد و حدودا ۲ ساعت خوابیم و تو خواب صدای تمام اطرافم رو میشنیدم و موقعی که بیدار شدم اول احساس خستگی ولی ۵ دقیقه بعد خستگیم رفع شد
ایا این هوشیاری در خواب بوده؟
اگه بوده ممکنه چشم سومم باز شده باشه؟

0
علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  علی

با سلام. اگر می توانستید بفهمید که دارید خواب می بینید و آن را کنترل می کردید در این صورت رویای آگاهانه بوده. به چشم سوم مستقیما ربط ندارد.

0
علی
مهمان
علی
2 سال قبل

اگر من بعد از فعال شدن چشم سوم چند روز تمرین کنم و دیگر تا یک مدت مشخصی مثلا ۵ روز تمرین نکنم بسته میشه؟
چه عواملی ممکنه باعث بسته شدن چشم سوم بشه

0
علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  علی

با سلام. بسته شدن چند معنا دارد. یک زمان شما نمی خواهید چاکرای خود را در اوقات روزمره خود باز بگذارید پس موقتا میبندید ولی هر زمان هم اراده کنید باز می کنید. یک زمان هم چاکرای شما به خاطر عدم ادامه تمرین بسته شده و فعال کردن مجدد آن نیازمند تلاش دوباره است. اینکه بعد از چه مدتی بسته شده و چه قدر طول می کشد باز شود بستگی به میزان فعالیت چاکرا و سبک زندگی خودتان دارد. البته پنج روز زمان زیادی نیست. از عواملی که چاکرای چشم سوم را می بندد نداشتن تفکر معنوی و غرق شدن… بیشتر »

یاسین
مهمان
2 سال قبل

با سلام من وقتی رو بدنم تمر کز میکنم احساس میکنم یک چیزایی از کمرم بالا پایین میشوند که منو قلقلک میده
اینا چین؟

0
علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  یاسین

با سلام. جریان انرژی می تواند حس مورمور شدن ایجاد کند

+1
یاسین
مهمان
2 سال قبل

با سلام همین الان بعد تمرین چشم سوم دراز کشیدم اول خواستم وارد حالت خواب و بیداری شم وسطاش نظرم عوض شد و خواستم برون فکنی کنم یه دفعه بدنم سنگین شد نمیتونستم تکون بخورم دعا کردم روحم خارج شه به ساعت خیره شدم کم کم همه جا سیاه شد ولی سیاه نموند و رنگ تغییر کرد اینگاری یک لایه ی سفید دور ساعت میدیدم بعد همه جا سیاه شد ولی سیاه نموند و تغییر کرد هی احساس سرما کردم انگاری روحم داشت جدا میشد با خودم چنین تصور کردم که روحم از تو به بدنم ضربه میزنه که بیاد… بیشتر »

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  یاسین

با سلام.
وقتی رنگها یا مناظر اطراف تغییر کرد می توانید غلت بزنید و یا تصور کنید که از یک طناب بالا می روید تا خارج شوید.

+3
یاسین
مهمان
2 سال قبل

ممنون بابت جواب فقط خواستم بدونم این تجربه ی من برون فکنی بوده؟
اون لایه سفید هم ممکنه هاله باشه؟

0
علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  یاسین

بله. هاله هم اگر قطر کمی داشته و سفید شیری یا بی رنگ درخشان بوده مربوط به لایه اول هاله ها است.

0
محمد عرفان
مهمان
محمد عرفان
2 سال قبل

با سلام
چند اتفاق برام افتاده چند سوال دارم لطفا جوابمو بدید
۱٫بعضی وقت ها یه اتفاقی میشه انگار سبک میشم از خود بی خود میشم و هر اتفاقی که می افته انگار میدونستم ولی این چند ثانیه طول میکشه این چیه؟ و چیکار کنم مدتش بیشتر شه؟
۲٫فرق خواب رو با واقعیت نمیتونم تشخیص بدم هر چیزی که در روز میبینم احساس میکنم قبلا دیدمش این چیه؟
۳٫خواب های تکراری میبینم بعضی خواب ها هم انگار راهنمان این چیه؟
ممنون میشم جواب بدید

0
علی خانی (مشاور سایت)
ادمین

با سلام. آگاهی ما در عالم خواب می تواند به آگاهی جهانی متصل شود و اطلاعاتی از آینده را به ما منتقل کند. در خواب ارتباط با این اطلاعات و ضمیرناخودآگاه بالا است و حتی میتوان از آنها راهنمایی گرفت. برای این کارها نیازی نیست حتما در رویاها آگاه شوید ولی اگر می خواهید مدت آن را در عالم رویا بیشتر کنید باید تمرینات رویابینی آگاهانه را انجام دهید.

+1
محمد
مهمان
محمد
2 سال قبل

سلام استاد امیدوارم سر زنده باشید بنده هاله بینیم رو فعال کردم و توی اون پیشرفت مناسبی داشتم حالا میخوام دید اختری هم برسم دید اختری روش خاصی داره؟ تمرینش جداست یا با ادامه ی هاله بینی به اونم میرسم؟

+1
علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  محمد

با سلام. دید اختری هم تمرینات مشابه هاله بینی دارد و بهتر لست فعال کردن بیشتر چشم سوم هم همراه آن باشد.

0
Faezeh
مهمان
2 سال قبل

سلام خستع نباشید ممنون از مطالب خوبتون یک سوالی داشتم واقن درگیرشم اگر میتونید پاسخ سوال منو بدید لطف بزرگی در حق بنده کردید من چندوقته لکه های نور وخیلی واضح میبینم مثلن وقتی دارم تو خیابون راه میرم تو اسمون واطرافم نور های نقطه نقطه خیلی زیادیو میبینم که اطرافیانم اصلن قادر به دیدنش نیستند یه مدت سردرد خیلی شدیدی داشتم که هیچ علتیم نداشت ولی قط شده و بلافاصله که سرمو میزارم که بخوابم خواب میبینم یا چیزاییو میبینم که انگار واقعیه شاید تو خواب پنج دقیقه ای من کلی چیزای مختلف ببینم کلی تصویر نجومی که انگار… بیشتر »

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  Faezeh

با سلام. اگر لکه ها فقط در نور شدید دیده می شوند ممکن است به خاطر گلبول های سفید چشم باشند که در پست توهم های عادی مغز به آن پرداخته شده است در غیر این صورت ذرات انرژی هستند.

اگر تصاویر خیلی زودگذر هستند تصاویر هیپنوگوگیک هستند ولی اگر ماندگار و حتی قابل کنترل هستند می تواند به دید اختری شما مربوط شود.

0
امیر
مهمان
امیر
2 سال قبل

با سلام و خسته نباشید.و تشکر بابت مطالب جالبتون.در مورد هاله بینی بنده وقتی به کسی نگاه میکنم با چشم باز هیچ اثری از ایشون نمیتونم ببینم ولی وقتی چشمامو میبندم یه دایره رنگی معمولا سه رنگ که اکثرا مرکزش سیاهه و دورش انواع رنگ. جلو چشمام ظاهر میشن .این دایره ها رو حتی میتونم با فکر کردن به نفر یا دیدن عکس نفر هم ببینم.بعد اون در مورد تفسیر رنگها وقتی به اون نفر میگم تقریبا تا ۹۰ درصد درست در میاد.طوری که حتی بعضیا شون ازم میترسن و میگن جن دارم چون حتی مسایل خصوصی اونها هم میتونم… بیشتر »

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  امیر

با سلام. اطلاع ندارم

+2
kati
مهمان
kati
1 سال قبل

با سلام وقت شما بخیر امروز با سایت شما اشنا شدم و این مطالب رو وقتی خوندم احساس کردم یجورایی من هم درگیرش هستم گاهی در بیداری نورهای کوچیک و بزرگی میبینم یا وقتی کسی مقابلم نشسته اطرافش این نورهارو میبینم مخصوصا اگر اطرفیان نزدیکم باشن و علاقه قلبی باشه. فرقی نمیکنه چه روز باشه چه نیمه های شب یه وقت هایی که چشمامو میبندم پر از نورهای روشن دایره ای شکل انگار به پلک چشمم میتابن و ضربه میزنن طوریکه نمیشه کنترلشون کرد و مجبور میشم چشمامو باز کتم یا تا خیره میشم خوابم میبره. اما امروز صبحم این… بیشتر »

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  kati

با سلام. احتمالا چشم سوم شما فعال است و اگر می خواهید هاله بینی دقیق تری داشته باشید در این زمینه تمرینات بیشتری انجام دهید تا چشم و ذهن شما عادت کند. برخی افراد مثل شما دارای قدرت اکتسابی اولیه برای هاله بینی هستند و می توانند با پرورش این توانایی، شفاگران خوبی شوند چون حتی محل بیماری را در بدن افراد می توانند مشاهده کنند. موفق باشید

+2
Kati
مهمان
Kati
1 سال قبل

خیلی ممنونم از پاسخگویی شما، امیدوارم که بتونم

0
fatemeh
مهمان
fatemeh
1 سال قبل

با سلام و خسته نباشید. استاد بنده چند جلسه ی محدود تلاش کردم برای فعال کردن چاکرای ریشه بعد از جلسه دوم یا سوم درد شدیدی توی قسمت پیشونیم احساس کردم و مجبور شدم ک دیگ مراقبه انجام ندم و مدیتیشن رو هم گذاشتم کنار اما هنوز قسمت پیشونیم درد میکنه و بی دلیل نگرانی دارم و دلم اشوبه.. مثل اینکه یکی از زیان های فعال نبودن چاکرای اول نگرانی های بی مورد هست. ایا امکان داره ک به خاطر تحریک به فعالیت چاکرای ریشه و بعد رها کردن تمریناتم این مشکل به وجود اومده باشه؟ ‌و اینکه یکی دو… بیشتر »

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  fatemeh

با سلام. فعال کردن چاکرای ریشه به خودی خود ارتباطی با چشم سوم ندارد. اگر نگرانی ها در مورد مسائل مادی و دنیوی است به کمبود فعالیت چاکرای اول مرتبط است. اگر برون ریزی های شدید دارید تمرینات را کم و آهسته انجام دهید و یا فقط محدود به مراقبه های روزانه چند دقیقه ای کنید. ظاهرا چشم سوم شما از قبل مستعد فعالیت بوده و به خاطر مراقبه (که انرژی را از چاکرای هفتم وارد بدن می کند و از چشم سوم هم می گذرد) فعال تر شده. اگر سردرد و درد پیشانی دارید تمرینات اتصال به زمین را… بیشتر »

Saya
مهمان
Saya
1 سال قبل

سلام من زمانی ک میخوابم تمامی اتفاق های روز بعد رو میبینم وقتی ک از خواب بیدار میشم چیزی یادم نمیاد ولی در طول روز تمام خواب یادم میاد و چیز هایی ک دیده بودم اتفاق میوفته
قبلا هم چند بار ی دختر سه ساله داخل خانه از کنارم رد شده و رفته اتاق برادرم و وقتی میرم ببینم چیه اتاق برادرم رو بهم ریخته میبینم در صورتی ک قبل از دختر سه ساله ک اصلا نمیدونم چی هست مرتب بوده
ممنون میشم بگید این اتفاقا ب چی مربوطه

0
علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  Saya

با سلام. مورد اول همان رویای صادقه است که می توانید به پست دیدن خواب در آینده مراجعه کنید.
برای مورد دوم حتما یک دوربین مخفی یا مدار بسته در اتاق قرار دهید تا بهتر بتوانید ببینید چه اتفاقی افتاده. امکان مداخله مادی این موجودات در زندگی کم است ولی بی سابقه نیست.

موفق باشید

+3
Saya
مهمان
Saya
1 سال قبل

نمی توانم دوربین کار بزارم ولی چند اتفاق دیگه هم افتاده
توی خونه هم هیچ عملی انجام نشده ک جن و روح رو وادار به اینکه ب اینجا بیان بکنه
یکی از دوستان می‌گفت حتما شخصی قبلاً فوت شده و بهتره جن گیر بیارم
البته ی سری وسایلم ناپدید میشه و بعد ی مدت وسط اتاق میبینمش و یا جا ب جا میشه

0
سبز
مهمان
سبز
10 ماه قبل

سلام و خداقوت
به من گفتن که حتی بدون دیدن حضوری فرد میشه هاله اش رو ببینی .. مثلا از پشت تلفن همراه .. این درستع؟

0
علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  سبز

با سلام.
تا آنجا که اطلاع دارم از روی عکس و فیلم و تصویر منعکس شده در آینه هم می توان هاله بینی کرد ولی موردی که فرمودید را اطلاع ندارم.
موفق باشید

0
افق
مهمان
افق
10 ماه قبل

سلام من بعضی وقتا که به یه چیزی فک میکنم پس از مدتی یه نشونه ای ازش میبینم یا که اتفاق میفته مثلا به این فک میکنم که بعد چند ثانیه تلفن زنگ میزنه و واقعنم بعد چند ثانیه تلفن زنگ میزنه یا درمورد فیلمی حرف میزنم وچند روز بعد میبینم تلوزیون اون فیلمو نشون میده و خیلی موارد دیگه و اینکه تازگیا وقتی به یه نقطه خیره میشم و روش تمرکز میکنم مردمک چشمم بزرگ میشه و انگار که از اون نقطه با چشام انرژی میگیرم جوری که حس میکنم یه چیزی داره وارد چشام میشه و وقتی چند… بیشتر »

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  افق

با سلام.
حس خبردار شدن از یک واقعه قبل از پیشامدن آن می تواند به قدرت غیب دانی و شهود و یا تله پاتی مربوط شود. در مورد اطلاع از تلفن معمولا حالت تله پاتی ایجاد می شود چون ارتباط بین دو ذهن است.
در مورد حالت دوم اطلاع ندارم.
موفق باشید

0
ابراهیم
مهمان
ابراهیم
9 ماه قبل

سلام آیا قدرتی هست که دست انسان اشیا رو بدون تماس جابه جا کنه

0
سینا تقی نژاد (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  ابراهیم

سلام
بله تله کینزی

0
Wolf
مهمان
7 ماه قبل

سلام می شه در مورد باز کردن چشم سوم و مقابله با ترس ناشی از اون هم مطلب بزارید؟

0
سینا تقی نژاد (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  Wolf

سلام
در مورد ترس به این پست و این پست مراجعه کنید.
در مورد فعال کردن آن هم اگر کلمه چشم سوم را در سایت سرچ کنید موضوعات زیادی می آورد.

0
Hani
مهمان
6 ماه قبل

من بدون تمرین هالمو میبینم…فقط نمازشب

0
kean
عضو
4 ماه قبل

سلام خدمت شما ایا هاله بینی از روی عکس امکان دارد؟

0
رفتن به نوار ابزار