قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
کندالینی
مقدمات کندالينی يوگا | کندالینی یوگا چیست؟
سپتامبر 29, 2017
رویابینی
تمرين حرکات ورزشی در رويابينی آگاهانه یا خواب روشن
اکتبر 2, 2017

مکانيسم اصلی باز شدن چشم سوم؟

تجربه معنوی

مکانيسم اصلی باز شدن چشم سوم؟

تفاوت فعال سازی با باز کردن کامل چاکرای چشم سوم؟
علت درد در پيشانی پس از فعال سازی چشم سوم؟
چشم سوم چگونه باز می شود تا موجودات ديگر را ببينيم؟

جواب:

اگر هر يک از سوالات فوق برای شما پيش آمده است، جواب آن در بخش زير توضيح داده شده است.

همانطور که می دانيد، ما دارای ۷ کالبد هستيم.

هر يک از اين بدن ها (به جز جسم فيزيکی)، دارای ۷ چاکرای اصلی در محل چاکراهايي که می شناسيم هست (البته در برخی سيستمها، هر يک از بدن ها را متعلق به يک چاکرا می دانند که بيشتر حالت استعاره دارد).

در اينجا ما تنها در مورد دو بدن، يعنی بدن انرژی (اختری) و بدن عاطفی (استرال) و ارتباط آنها را با باز شدن چشم سوم، صحبت خواهيم کرد.

در مرحله اول گشايش چشم سوم، معمولاً لازم است که چشم سوم مربوط به بدن انرژی فعال سازی شود. اما فعال سازی يعنی چه؟

ما در حالت عادی، هيچ حس خاصی را در ناحيه پيشانی بين دو ابرو (محل چشم سوم) نداريم (لازم به ذکر است که اين چشم، تنها در اين ناحيه قرار ندارد. بلکه به صورت يک تونل، از پيشانی آغاز شده و در همان امتداد تا پشت سر ادامه می يابد).

فعال سازی هر چاکرا، موجب افزايش سياليت انرژی در آن نقطه و تسهيل کارکرد طبيعی آن چاکرا می شود. در مورد چشم سوم (مانند ساير مراکز انرژی)، اين فعال سازی ممکن است توسط برخی مانتراها، تصوير سازی ذهنی، تنفس سايشی (بخش اول تمرينات آن) و …. صورت گيرد. از نشانه های فعال شدن آن، احساس سنگينی، ارتعاش، گزگز و يا حتی درد خفيف در آن نقطه است که مربوط به ورود انرژی بيش از مقدار قبلی به آن ناحيه و پاکسازی موانع انرژی آن است. فعال سازی اين چاکرا ممکن است در عرض چند ساعت تا چند روز رخ دهد.

بايد توجه داشت که مورد فوق، در مورد چشم سوم موجود بر کالبد انرژی است.

سپس با ادامه تمرينات انرژيکی و کار بر چاکراهای پايين و برطرف سازی موانع انرژی موجود بر کانال اصلی که ۷ چاکرا با به هم متصل می سازد، راه برای ورود هر چه بيشتر انرژی از چاکراهای پايين به چشم سوم باز می شود.

از اثرات اين تمرين، افزايش ميل به مراقبه، افزايش هوشياری ذهنی و آرامش نسبی است.

اين تمرين، به تنهايي نقشی در ديدن ناديدنی ها ندارد. در واقع افرادی هستند که حتی استاد انرژی درمانی هستند و به راحتی انرژی را در هر کجای بدن خود به حرکت در می آورند ولی ديد مکاشفه ای ندارند….

مهارت در تمرين فوق و توانايي به حرکت در آوردن انرژی در چاکراها بيشتر برای برون فکنی کالبد اختری و انرژی درمانی مورد نياز است.

برای رويت جهان ها و موجودات ديگر، حتما بايد چشم سوم مربوط به کالبد عاطفی يا استرال باز شود.

يکی از اين راه ها مراقبه است.

در حالت عادی، به دليل وجود عقده های روحی و عاطفی و عدم توانايي تمرکز فکر، ذهن ما دائما مشغول فکر کردن است…. انرژی پرانا که بايد از طريق مراقبه يا خواب (حالت بی ذهنی و تمرکز فکر) از طريق چاکرای هفتم وارد کالبدهای اوليه ما شود، به دليل فکر کردن و مشغوليت ذهنی ما، کاملا مسدود می شود. در واقع هر نوع حواسپرتی و فکر کردن، مثل سپری هست برای ورود به اين انرژی و اجازه نفوذ آن به ما را نمی دهد.

اما در حالت تمرکز فکر و يا بی ذهنی، اين انرژی به راحتی از طريق چاکرای هفتم وارد سيستم ما شده و موانع انرژی را در وجود ما برطرف می کند (مانند اشعه ليزر) و ممکن است آن انرژی های منفی مربوط به عقده ها و عواطف منفی به صورت آزاد شدن گرما، از وجود ما خارج شود.

با پيشروی اين حالت، نه تنها کالبد انرژی بلکه کالبد عاطفی ما هم تصفيه شده و راحت تر می توانيم تمرکز فکر کنيم. با ورود بيشتر انرژی پرانا به چشم سوم مربوط به کالبد عاطفی، اين چشم بزرگتر و بزرگتر می شود. با بزرگتر شدن اين چشم، قدرت تمرکز فکر هم بالاتر می رود و اثر مستقيم بر يکديگر دارند.

سپس تا جايي اين چشم (چشم سوم مربوط به کالبد عاطفی) تقويت می شود که قادر هستيم جهان ها و موجودات ناديدنی را رويت کنيم.

البته اين گشايش چشم سوم به يکباره رخ نداده و فرآيندی چند ساله هست. در طی مراحل گشايش آن، حالات زير مشاهده می شود:

– افزايش وضوح روياها
– افزايش ميزان حدسيات درست از وقايع
– افزايش ديدن رويابينی آگاهانه به صورت خودکار (نه با کمک تکنيک های آن)
– سهولت در پرواز روح (برون فکنی کالبد اختری)
– سهولت در مراقبه (حتی تا ۱۸ ساعت در روز)
– عدم به خواب رفتن ذهن (حفظ هوشياری حتی در خواب)
– در نهايت، رويت ناديدنی ها (جهان ها و موجودات نامرئی و …)

در مورد تنفس سايشی (تکنيکی بسيار قوی در گشايش چشم سوم)، علاوه بر فعال سازی چشم سوم مربوط به کالبد انرژی، چشم سوم مربوط به کالبد عاطفی به واسطه مشاهده نقاط نورانی و تصاوير ابر گونه پشت پلک چشم و فرستادن انرژی زياد از طريق تنفس سايشی به اين نقاط نورانی و تقويت آنها رخ می دهد. در نتيجه اين عمل، اين نقاط نورانی کم کم رشد پيدا کرده و تبديل به تصاوير روحانی واضحی می شوند.

بر اساس موارد فوق می توانيد افرادی که ادعای باز شدن چشم سوم را از افرادی که واقعا اين کار را انجام داده اند تشخيص دهيد. اگر ديديد شخص مدعی، رفتارهای عصبی و سرشار از نگرانی داشته و يا قدرت تمرکز فکر بالايي ندارد و زود رنج و … هست، غير ممکن است چشم سوم او برای ديدن موجودات ديگر باز باشد. چون کار اين چشم، قبل از آنکه مربوط به رويت ناديدنی ها باشد، مسئول کنترل عواطف، حفظ تمرکز فکر و هنر مشاهده ضعف های درونی و برطرف کردن آنها است.

متاسفانه افراد مدعی دروغين در اين امر بسيار هستند و افرادی هم که صاحب اين توانايي هستند در سکوت به سر می برند.

 

admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)
اشتراک
اطلاع از
107 Comments
قدیمی ترین
جدیدترین
Inline Feedbacks
View all comments
حسین
مهمان
حسین
5 سال قبل

سلام استاد.خسته نباشید.میشه نظرتون رو در مورد کتاب دینامیک اختری وکاندلینی و چاکراها ترجمه استاد ارام بگید.
کتاب استاد ارام خیلی سخته ولی دینامیک اختری اسونتره.
ممنون از لطفتون

امیر
مهمان
امیر
4 سال قبل
Reply to  حسین

بنظرم یکی از کتابایی هست که باید به همه کمک کنه

محمد
مهمان
محمد
5 سال قبل

سلام ادمین محترم و ممنونم به خاطر زحمات شما که حداقل با واقع گرایی به متافیزیک دارید نگاه میکند و این نشان از تجربه شما دارد در مورد مسله متافیزیک ابتدا لازم است دیدگاه خودمان را از متافیزیک و چشم سوم درست کنیم چون خیلی بزرگ نمایی شده در این مسله و همچنین امار نادرست که همه تصور میکنند دیدن ماورا بازی کودکانه است و میتوان به راحتی به ان عالم وارد شد …. هر چند لازم است بدانیم که متافیزیک و چشم سوم و کندالینی با تمرین بدست نمیاید و در نهایت ممکن است منجر به نابودی شخص بر… بیشتر »

حسین
مهمان
حسین
5 سال قبل

سلام استاد.مطالبی در مورد خود هیپنوتیزم بزارید.
با تشکر.

بنیامین
مهمان
بنیامین
5 سال قبل

سلام یعنی باید اول پنج چاکراه اول رو باز کنیم تا چشم سوم قابل باژ شدن باشه؟

حسن
مهمان
حسن
5 سال قبل

سلام ببخشید میتونم شمارتون رو داشته باشم باهاتون صحبت کنم من خیلی مبتدی هستم و ب این علم خیلی علاقه دارم نیاز ب کمک شدید دارم ی چن وقتی هست با این مطالب درگیرم ولی چیزی دستگیرم نمیشه چون معنی و مفهوم خیلی از کلمات رو نمیدونم میخوام ساده تر بران بیان کنید

ماهان
مهمان
ماهان
5 سال قبل

باسلام و وقت بخیر. من دیدن نور با چشم باز در شب تاریک حاله مه اندود و نورانی ابری سیاه سفید ک مابینش نورانی بود رو مشاهده کردم ولی نمیدونم چ تمرینات حرفه ای میتونم انجام بدم واس بهبود. سکرات طبیعیه

محمد
مهمان
محمد
5 سال قبل

با سلام. استاد شما که کامل ناامیدم کردین . اگه سالها طول میکشه یا حتما باید بقیه چاکراها فعال بشن که فایده نداره ادامه بدم. چون من بقیه چاکراها واسم مهم نیست فقط چشم سوم مهمه . با روش تنفس فرسایشی که گذاشتین ادامه بدم آیا ممکنه سالها طول بکشه ؟ تا یک سال باشه اشکال نداره ولی بیشتر طول بکشه فایده نداره.، اثرات دیدن نورهای محوشونده در پشت پلکها بعد از چه مقدار زمان این تمرین حاصل میشود؟ آیا با دید اختری میتوان گفت چشم سوم فعال شده است،؟ ممنون میشوم پاسخم را بدهید..

محمد
مهمان
محمد
5 سال قبل

من چند وقته نورهايي به رنگ هاي مختلف اطراف خودم ميبينم كه تا بحال يدونه پروانه كه توش همه رنگيوجود داره رو دوبار جلوي چشمام ديدم كه هر طرف نگاه ميكنم بازم هست دفعه اول يكي از چشام تا چند دقيقه تار شد دفعه دوم تشنج كردم چيه اين؟

ترنم
مهمان
ترنم
2 سال قبل
Reply to  admin

منم دقیقا همینو میبینم !!! چجوری ما میتونیم به این راحتی موجودات غیر ارگانیک رو ببینیم ؟!!

سینا تقی نژاد (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  ترنم

سلام
حتما چشم سوم شما باز است

یامین
مهمان
یامین
5 سال قبل

سلام به همگی ، استاد میتونین یکم درباره فرق بین چشم سوم و چشم بصیرت صحبت کنین و مطلب بزارید ، ممنون میشم خسته نباشید .

김미용
مهمان
김미용
5 سال قبل

سلام کتابو مطالب روانشناسی زیاد میخونم علاقه خیلی زیادی ب این جور چیزا دارم بعضی از چاکراهامم باز کردم الان جدیدا خیلی جذب چشم سوم شدم دوست دارم بازش کنم ولی خیلی استرس دارم و میترسم پشیمون شم بعضی وقتام به چیزایی تو خواب مببینم که به واقعیت تبدیل میشن قبلا اتفاقات فردا رو تو خواب میدیعیننمیدیدم خیلی زیاد نیس ۱۵ سالمه خیلی دوست ندارم در این مورد با بقیه صحبت کنم اما فکردم شاید ی مشاور کوچیکیدر این مورد و اینکه ب نظرتون این کجام بدم یا ن !. بیشتر، از این میتربتونیدکوچیکینظرتونسم ک انقدر غرقش بشم تا افسرده… بیشتر »

김미용
مهمان
김미용
5 سال قبل

جدی!!!!!۲۵ من تا اون موقع احتمالا وارد عرصه جدیدی شدم 😐
ولی چند وقت پیش تو مدرسه از حرفایه دبیر حوصلم سر رف دوبار چاکراهایه دسمو باز کردن تله کنیزیو تمرین ک خیلی خوب بود ولی وقتی رسیدم خونه خیلی خوابم میومد تا فردا صبش خوابیدم خخ

김미용
مهمان
김미용
5 سال قبل

بله درست میگین حتی ی بار صدا مامانمو شنیدم ک میگفت مریض شده ??:| حالا جدا ازینا پیشنهادی برای استفاده از چاکرا ها به غیر از چشم سوم ندارید

김미용
مهمان
김미용
5 سال قبل

بله دیدم ممنون^^

آرسام
مهمان
آرسام
5 سال قبل

با سلام . ببخشید من از سن کوکی تا الان که ۲۸ سالمه هروقت که خوابیدم در هوشیاری کامل خوابیدم و حتی کوچکترین صداهای اطرافیانو میشنوم و گاهی هم حتی پاسخ میدهم . بجز مسایل پیش بینی که معمولا درست درمیاد و اینکه همیشه حاله افراد واشیا رو هم حتی میبینم البته اکثرا بصورت تکرنگ ولی در خوب بصورت رنگی هاله های افرادو میبینم .آیا ممکنه چشم سوم من کامل باز نشده باشه ؟ یا اصلا این نشانه ها مربوط به چشم سوم هستند ؟

سمیرا
مهمان
سمیرا
5 سال قبل

سلام. چه خوب که با سایتتون آشنا شدم. چند سوال ازتون داشتم. ۱) من دارم برای باز شدن چشم سومم از کتاب (یوگا در هفت مرحله) استاد محمدرضا یحیایی استفاده میکنم. ایشون در این کتاب چیزی درمورد باز شدن چاکراهای دیگه قبل از چاکرای ششم نگفتن. روششون هم برای باز شدن چشم سوم، مدیتیشن با خیره شدن به شعله ی شمع هستش. که هر هفته باید به یک نقطه ی خاص از شمع خیره شد و … . میخواستم ازتون بپرسم آیا شما این کتاب و این روش رو تایید میکنید و فکر میکنید نتیجه بخشه این روش؟ ۲) آیا… بیشتر »

طهماسب
مهمان
طهماسب
5 سال قبل
Reply to  admin

سلام خسته نباشید. آیا میتوان به کمک اساتید در چند دقیقه چشم سوم را کاملا باز کرد ؟ در فیلم دکتر استرنج ،استادش با گذاشتن انگشتش چشم سوم او را در چند دقیقه باز میکند . آیا این کار امکان دارد ؟ آیا شما عزیز در این باره کمک می نمایید و یا از همکاران شما ؟ آیا راه میانبری از تمرینات چند ماهه و یا چند ساله وجود دارد ؟

reza
مهمان
reza
5 سال قبل

ببخشید برای فعال سازی چشم سوم و دیدن اجسام غیب کتابی هم است

زهرا
مهمان
زهرا
5 سال قبل

سلام…اینکه چشامو می بندم ولی باز محیط رو میبینم ولی محیط به رنگ سیاه و سفید و حالت نگاتیوی داره مربوط به چشم سوم یا مشکل بینایی پیدا کردم؟؟

طهماسب
مهمان
طهماسب
5 سال قبل

سلام و درود بر شما . بنده در حدود چهار هفته است که تمرینات نقطه سفید ، بیست دقیقه مراقبه اوم ، بیست دقیقه شنیدن اصوات اجنا ، بیست دقیقه تمرین نور و سی دقیقه تنفس سایشی را در روز انجام می دهم. در این تمرینات علاوه بر خارش اجنا و دیدن انواع نور های زرد بنفش و سرمه ای ،دو سه روز است که در آخر تمرینات با چشمان بسته وقتی به نقطه اجنا تمرکز می کنم،درحدود یک یا دو دقیقه تصاویر مختلف آدم ها با وضعیت های گوناگون به صورت خیلی واضح و رنگی از جلوی چشمم رد… بیشتر »

طهماسب
مهمان
طهماسب
5 سال قبل

درود بر شما عزیز ، در توصیفات قبلی بنده مربوط به دیدن مناظر و اشخاص در تمرینات چشم سوم و تمرکز بر اجنا ، بعد از نوشتن مطالب بالایی رفتم تمرینات شنیدن اصوات اجنا و تمرین نور و تنفس سایشی را انجام بدهم. با شروع این سه تمرین ،هجوم انواع مناظر طبیعی رنگی و چهره اشخاص را مشاهده کردم .حتی یک فیلم پنج ده ثانیه‌ای از طبیعت از جلوی چشمان بسته ام رد می شدند. به حالتی دچار شده بودم که تمرکز نصفه نیمه ای که قبلا در تمرینات داشتم آنرا هم از دست داده بودم. در تمرین نور مجبور… بیشتر »

محمد حسن
مهمان
محمد حسن
5 سال قبل

با سلام کلاً باز شدن چشم سوم خوب نیست چون ادم جنیان را میبینه و وقتی اونها فهمیدن طرف این قابلیت را داره دیگه رهاش نمیکنن و سعی میکنن اذیتش کنند .فرد رفتارهایی از خودش نشون میده که برای دیگران عجیبه و فکر میکنن مشکل روانی یا جنون داره چون چیزهایی میبینه و بهشون عکس العمل نشون میدهد ممکنه بخنده بترسه در حالیکه بقیه افراد جمع خیلی عادی هستند چون چیزی نمیبینند و به این خاطر فکر میکنن او مشکل داره اما بهر جهت جنیان هم میتونند ادا اطوار دربیارن حواس فرد را پرت کنند و کلا نباشه بهتره .… بیشتر »

طهماسب
مهمان
طهماسب
5 سال قبل

سلام بر شما . بنده چند هفته است که برای باز کردن چشم سوم انواع تمرینات را از جمله شنیدن اصوات اجنا به مدت بیست دقیقه در روز را انجام می دهم. این صدا همراه با موزیک و ارتعاشات صدای یک زن میباشد. آیا شما از این اصوات قدرتمند و مطمئن سراغ دارید تا در سایت خوبتان قرار دهید ما استفاده نماییم ؟ و سوال دیگرم اینکه ما با چه روشهایی از مطالب و ویدیو های یوتیوب درباره چشم سوم و غیره که به زبان انگلیسی هستند برای ما به زبان فارسی زیر نویس یا ترجمه شود ؟ آیا راهی… بیشتر »

محمد
مهمان
محمد
5 سال قبل

سلام برای پرواز روح آسون تریتن روش چه روشیه با تشکر.

طهماسب
مهمان
طهماسب
5 سال قبل

سلام خسته نباشید. بنده شش هفته است که تمرینات نقطه سفید ، تمرین نور و تنفس سایشی ، اصوات اجنا و مراقبه اوم را انجام می دهم. حدودا ده روزی میشود که احساس گرما در بالای سر و آزاد شدن انرژی گرمایی در کف پاهایم بخصوص در پای چپم به دفعات زیاد تقریبا بیست سی بار در روز را دارم . این علایم مربوط به فعال شدن کدام چاکرای ما میباشد؟ آیا احساس این انرژی گرمایی در آینده بیشتر هم میشود ؟خیلی ممنون.

محمد
مهمان
محمد
5 سال قبل

سلام
گرم شدن انگشت کوچک دست راست دلالت بر چه چیزی دارد؟

زهرا
مهمان
زهرا
5 سال قبل

سلام….وااای خدای من تمام این توضیحاتی که آقای طهماسب در مورد خودشون دادن برای منم صدق میکنه …از جمله اینکه من مواقعی که در حالت آلفا میرم تصاویری رو مبینم که شبیه فیلم هستن…مردم رو میبینم که درحال رفت و آمد هستن یا بعضی مواقع یه جاده رو میبینم یا یکبار احساس میکنم یه شخصی رو دیدم و اوهم من رو دید و برایم اخم کرد در حین این اتفاق از کف پام گرمای زیادی خارج میشه و ضربان قلبم خیلی شدید میشه من یه مدت یوگا کار میکردم و بعد از یوگا رفتنم این اتفاقات برام داره پیش میاد… بیشتر »

ساحل
مهمان
ساحل
5 سال قبل

سلام من یه سوال داشتم این چیزی شما گفتنی چشم سوم من یه کم باز هست من بخواهم کامل بازش بکنم چکار کنم اخ مدیتشن هم کار میکنم وقتی داشتم مدیتیشن کار میکردم اشک میرختم همون لحظه یه صحنه بهم نشون دادن حتی به من همه چاکراها رو نشون دادن روی بعضی چاکراها تیرگی بود منظورش این بود چاکرا ها باز کنم یه بار هم خیلی ناراحت بودم فقط اشک میرختم همون لحظه احساس کردم یه نفر از پشت بهم انرژی میده حسش کردم حتی رنگهای چاکراها رو دیدم بعد از اون یه چیزی دیدم ولی هیچی نفهمیدم از این… بیشتر »

علیرضا
مهمان
علیرضا
5 سال قبل

با سلام به استادم ….من وقتی در حالت عادی نشستم ویا میخواهم بخوابم و چشمانم.را ببندم بین ابرو هام یه فشاری هست.نمیشه گفت درده یجور فشار که به بیرون و داخل میره و نمیتونم تحمل کنم این حس رو و باید هر۳۰سانیه یه بار دستمو بین ابروهام بکشم و فشار بدم .بیشتر این حس رو وقتی که چشمام رو میبندم حس میکنم البته دست خودمه وقتی که بهش فکر نمیکنم اون حس رو ندارم .ولی وقتی که بهش فکر میکنم هنگام بستن چشمام اون حس را دارم

R.r
مهمان
R.r
5 سال قبل

سلام
شمایه جاگفته بودین یه شاگردباتجربه هستین
خب میتونیدبگین زیرنظرچه کسی هستید واینکه میشه بااینکه شاگردیدبه من آموزش بدیدمیخام یه متافیزیک تمام شم
یه جورایی عین شما
این حرفه بسیارواسم جالب ودوست داشتنیه

لطفابی پاسخ نگذارید.باتشکر

R.r
مهمان
R.r
5 سال قبل
Reply to  admin

میشه ازمنابع ترجمه شدش استفاده کرد؟اخه زبان بلدنیستم همچنین
چجورمیتونم برم توانجمن های خارجی؟

R.r
مهمان
R.r
4 سال قبل
Reply to  admin

استفاده تنهاازمقالات شما کافیه برای خبرگی دراین علم یاحداقل مثل خودتون شدن؟

R.r
مهمان
R.r
5 سال قبل

آیاسفردرزمان به عقیده شماممکنه؟

کیا
مهمان
کیا
5 سال قبل

سلام استاد سوالی دارم برای انجام تمریناتی مانند تنفس سایشی که برای باز کردن چشم سوم هستند باید حتما پاییه قوی داشته باشیم و ۵ چاکرا پایین رو فعال کرده باشیم

fatemeh
مهمان
fatemeh
4 سال قبل

سلام استادخسته نباشید.من دیشب توی مدیتیشن یه نورسفیددیدم و یهوقلب شروع کردبه تندتندزدن ویکم بعدش احساس کردم یه گرمای شدیداز پاهام بیرون رفت دلیلش چیه؟

No name
مهمان
No name
4 سال قبل

شنیدم کسی که چشم سومش فعاله دیوونه شده و ارامششو از دست داده درکل کسی که باز میکنه چه مقدار از ارامششو از دست میده و هر شب با کابوس های وحشتناک میخوابه؟

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  No name

اگر به طور صحیح باز شود و عجله ای در کار نباشد مشکلی پیش نمی آید

No name
مهمان
No name
4 سال قبل

پس اگه به این روشی که گفتید انجام بدیم این مشکلات پیش نمیاد؟

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  No name

اول همه چاکراها را باز کنید تا امکان رسیدن انرژی به چشم سوم باشد. این کار را به همراه مراقبه هم انجام دهید سپس از روش های اختصاصی باز کردن چشم سوم استفاده کنید.

No name
مهمان
No name
4 سال قبل

این تمرین ها چند بار در روز باید انجام بدیم ؟

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  No name

با سلام. اطلاع دقیقی ندارم. می توانید به پست میزگرد چاکراها مراجعه کنید و از خود ادمین در بخش نظرات سوال کنید تا پاسخ شما را در آن پست کامل تر بدهند. موفق باشید.

No name
مهمان
No name
4 سال قبل

مرسی
یه سوال دیگه هم داشتم مثلا اگه خواستیم چشم سوم رو ببندیم با استفاده از چه روشی باید انجام بدیم؟

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  No name

با بستن چاکراها و تصور خروج انرژی از چشم سوم. مثلا تصور کنید چاکرا مثل یک گلی است که گلبرگش بسته و خاموش میشود.

No name
مهمان
No name
4 سال قبل

تو این سایت زدید روش بسته شدنشو؟

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  No name

نزدیک ترین روشها در پستی به نام از دست دادن عمدی قدرتهای ماورایی است.

محمد
مهمان
محمد
4 سال قبل

با سلام و اظهار لطف و ارادت به آدمین محترم و استاد بی غل و غش جناب ردای سیاه- حقیقتا” سایت پرمحتوای آرنوشا رو راهنمای کامل و جامعی برای همه علاقمندان موضوعات پاراسایکولوژیک میدونم چه مبتدی و چه حرفه ای . ۳۵ سالمه و از نوجوانی بصورت جسته گریخته اتوهیپنوز – آگاهی در رویا و… رو تمرین میکنم و مدتی است با کتاب دینامیک اختری رابرت بروس آشنا و در حال تمرین اون هستم . ردای سیاه و استاد عزیز خوشحال میشم منو راهنمایی و با دادن پاسخ به سئوالات این شاگرد در ابتدای راه مشعوف و سرافرازم کنید .… بیشتر »

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  محمد

با سلام. پاسخ گویی به کامنتهای سایت بر عهده اینجانب است و امیدوارم بتوانم به شما کمک کنم. فعلا تنها کتاب ترجمه شده رابرت بروس کتاب دینامیک اختری است. دریافت خبرهای غیبی از طریق چشم سوم یا برون فکنی ممکن است ولی همیشه دقیق نیست و ارزش ریسک بالا را ندارد مگر آنکه در مورد مسائل کوچکتر از آنها استفاده کنید و اگر به نتیجه رسیدید و استعداد لازم را داشتید از آنها برای سرمایه گذاری های کلان استفاده کنید. تمرینات انگیزش انرژی محدود به کتاب دینامیک اختری نیست. می توانید به پست آموزش جامع باز کردن چاکراها مراجعه و… بیشتر »

Farinaz
مهمان
Farinaz
4 سال قبل

سلام خسته نباشید ببخشید من یکم مراقبه انجام میدم و چشم سومم در اثر مدیتیشن تحریک شده ولی یه چیزی برا من اتفاق افتاده اونم دو دفعه و اینه که توی شب که خواب هستم بیدار میشم همه چیز و میبینم و همه چیز طبیعیه ولی جسمم قابل تکون دادن نیستم اوندم از رو تخت بلند بشم بلند شدم ولی جسمم سر جاش بود و من هر دو دفعه ترسیدم و برگشتم سرجام و انقدر تمرکز کردم تا تونستم جسمم تکون بدم این مورد چیه ؟

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  Farinaz

با سلام.
شما فلج عضلات و سپس یا رویابینی یا پرواز روح را تجربه کرده اید. نه تنها ترسی ندارد بلکه دفعه بعد سعی کنید از تجربه خود لذت ببرید و به مکانهای ناشناخته بروید.

پیمان
مهمان
پیمان
4 سال قبل

عرض ادب و احترام خانم ردای سفید و سایر دوستان و مدیران محترم مدتی قبل با دیدن یک فیلم معنوی که یه حالتی مثل انرژی بود یه حالتی در بدنم حس کردم که بعد از اون بارها این حالت رو حس میکنم ولی کسی نتونسته بهم کمک کنه که این چیه و خودمم دقیق نمیدونم ولی حس بدی بهش ندارم. اوایل از پشت ستون فقرات ناحیه کندالینی یه حالتی مدور حس میکردم میاد بالا ولی همون اوایل گیر میکرد و یه گرفتگی و دردی در همون قسمت پایین ستون فقرات حس میکردم. ولی الان طوری شده که در حالت های… بیشتر »

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  پیمان

با سلام. احساس انرژی در انتهای ستون فقرات میتواند به خاطر فعالیت بیش از حد چاکرای اول هم باشد. در هر صورت سعی کنید چاکراهای بالایی به همراه نادی های خود را هم باز کنید تا انرژی بتواند به جای گیر کردن در انتهای ستون فقرات و آزار شما، به نواحی بالاتر هم حرکت کند.

پیمان
مهمان
پیمان
4 سال قبل

ممنون یعنی انقدر انرژی شدتش زیاد هست که صندلی رو تکون میده تا این حد قابل احساس هست اخه موندم ممکنه که فعالیت ناقص یا سطحی کندالینی یا … باشه؟

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  پیمان

وقتی انرژی کندالینی یا حتی چاکرای اول خیلی فعال شود اما چاکرای دوم به بالا و نادی ها مسدود باشند انرژی کندالینی نمی تواند بالا بیاید و در محلی که قرار دارد فعالیت می کند. قطعا فعالیت کامل کندالینی نیست چون اگر با این شرایط شدیدا فعال می شد آسیب های جدی به شما میزد. بهتر است به آن ناحیه توجه نکنید و بیشتر روی چاکراها و نادی ها کار کنید.

زهرا
مهمان
زهرا
4 سال قبل

با سلام من قبلا مدتی روی فعال سازی چشم سوم برای برون فکنی روح کار میکردم اما بخاطر اتفاقی که یکبار در زمان برون فکنی برایم رخ داد کلا مدتیشن و تمرینات رو کنار گذاشتم . چشم سومم فعال نشد اما گاهی نا خوداگاه در وسط پیشانی ام درد یا احساس لرزش میکنم خیلی کوتاه و بعد رفع میشه همون اظه یک حس عجیبی دارم بعد اون حس میره میخواستم بدونم علت این درد چیه و چرا الان که چند سالی از تمرینات گذشته ام میگذره هنوز گاهی این حالت میشم ممنونم

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  زهرا

با سلام. شما به هر نقطه از بدن که تمرکز کنید لرزش و ارتعاش رو حس می کنید. اگر قبلا تمرینات چاکرا را انجام داده باشید در این کار مهارت بیشتری دارید. مهارتی که بعد از سالها هم از بین نمی رود ولی مشکلی هم ایجاد نمی کند. بدن انرژی شما صرفا حساس است.

زهرا
مهمان
زهرا
4 سال قبل

متشکر از شما من سایتتون رو برخی مطالبش رو مطالعه کردم الان میبینم که تمریناتی که قبلا داشتم بسیار ناچیز وده اما همانطور که گفتم بدون تمرکز گاهی درد در وسط پیشانی و لرزش حس میکنم . تمرینهایی که در باره فعال سازی چشم سوم در این سایت درج شده من نداشتم اما الان حس می کنم ناخوداگاه من رو به فعال سازی میره . خوابهای روشن هدایت خواب ها . یک شب در رخت خواب بیدار بودم و چشمانم بسته بود چراغ اتاق هم روشن بود (همونطور که گفتم چند یالی از تمریناتم میگذره و حتی بهشون فکر هم… بیشتر »

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  زهرا

با سلام. توانایی های ماورایی ممکن است به خاطر استعداد ذاتی و نوع زندگی آگاهانه پدیدار شوند و فقط به خاطر تمرین ایجاد نمی شوند.

tarane
مهمان
tarane
4 سال قبل

سلام ممنون از سایت خیلی خوبتون من همیشه هاله خودم را میدیدم اخیرا چند بار نصف شب انرژی خیلی زیادی را روی بدنم حس میکردم طوری که انگار تنم بی حس میشد بعد این حجم انرژی انگاری میخواست وارد آجنای من بشه و فکر کنم نمیتونست و فشار زیادی را بین ابروهام و اطراف چشمام داشتم تقریبا دو سه ساعتی طول کشید و من نمیتونستم بخوابم این اتفاق چهار پنج بار افتاد و نمیدونم اصلا چرا بعد اون من ارتعاش زیاد در آجنا دارم و البته بیشتر ارتعاش روی چشمام هست احساس خروج انرژی از چشمام دارم احساس درد هم… بیشتر »

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  tarane

با سلام. تعادل بخشیدن به همه چاکراها و پخش این انرژی در بدن می تواند کمک کننده باشد. تصور کنید انرژی از زمین از پاها وارد چاکرای اول می شود و سپس به چاکراهای بعدی می رود و در نهایت از چاکرای هفتم خارج می شود. علاوه بر تصور خروج انرژی از پاها می توان آن را از سر هم خارج کرد. معمولا وقتی بدن شما به انرژی زیاد عادت کند این علائم هم کمتر می شود. انرژی معمولا یا از چاکراهای اصلی هفتگانه یا از چاکراهای فرعی دست و پا و … می آید. امکان دریافت از دیگران هم… بیشتر »

tarane
مهمان
tarane
4 سال قبل

ممنون از راهنماییتون

سجاد
مهمان
سجاد
4 سال قبل

سلام میرم سر اصل مطلب ،من سه ساله مدیتیشن های نا منظم میکنم یعنی به مدتی انجام میدم بازنه مدتی بعد دوباره ول میکنم و باز شروع میکنم قبلا وقتی مدیتیشین میکردم وسط سرم فشار زیادی داشتم اما جدیدا حتی بدون مدیتیشن و فقط با چند ثانیه توجه به چاکرای شش وسط سرم فشار بیش از حد تحمل حس میکنم به حدی که بیحال میشم و چشام قرمز میشه و نمیتونم دیگه سرپا وایسم ،و از موقعه ایی که اینجوری شدم پشت بدنم یعنی کمر سمت چپ نزدیک چاکرای قلب همیشه حس میکنم یه نفر دستشو میذارع اونجا و کمی… بیشتر »

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  سجاد

با سلام. شما مدیوم قوی هستید ولی روش های اصولی را دنبال نکردید مثل کار کردن به ترتیب روی چاکراها از اول تا هفتم و از همه مهمتر ایجاد هاله دفاعی. ظاهرا هر نوع انرژی می تواند به کانال شما وارد شود که با تقویت هاله دفاعی و کمک گرفتن از خود برتر این حالتهای آزار دهنده کمتر می شود و می توانید از این توانایی های خود به نحو بهتری استفاده کنید. موید باشید

مرتضي
مهمان
مرتضي
3 سال قبل

سلام ببخشيد چنتا سوام داشتم ۱-ايا با باز شدن ۷چاكراي اصلي هاله انسان نسبت به نفوذ موجودات ماوراي قوي تر ميشه؟؟ ۲-با بازشدن كدوم چاكرا ترس از موجودات ناشناخته از بين ميره؟

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  مرتضي

با سلام.
خیر و نیاز است که هاله دفاعی به صورت جداگانه تقویت شود.
در مورد سوال دوم اطلاعی ندارم و بهتر است از روش های ذهنی که در پست ترس از موجودات غیرارگانیک آمده استفاده کنید.
موفق باشید

متين
مهمان
متين
3 سال قبل

درود
ببخشيد مصرف مسواك حاوي فلورايد تاثيري بر چشم سوم داره؟ ايا باعث جلوگيري از بازشدنش ميشه؟

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  متين

با سلام.
به این پست مراجعه شود.
موفق باشید

Mrlonely
مهمان
3 سال قبل

سلام می خواستم بدونم آیا چشم سوم در اتاق کاملا تاریک هم باز می شود یا باید حتما زیر نور خورشید باشه

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  Mrlonely

با سلام.
بستگی به نوع تمرین شما دارد. از هر دو راه می شود. در برخی روشها هم، روشنی و تاریکی محیط مهم نیست و پرانا از منبعی به جز خورشید گرفته می شود.
موفق باشید

Erfan
مهمان
Erfan
2 سال قبل

ببخشید استاد ادمین امروز روی چشم سوم کار کردم با چرخاندن انگشت اشاره به دور محل چشم سوم در خلاف جهت عقربه های ساعت در آن هنگام موسیقی چشم سوم هم گوش میدادم۱۰دقیقه این کارو میکردم و۱۰دقیقه ی دیگه ی موسیقیو تمرکز بین دو ابرو و پلک زدن و اینکه نمیدونم چه اتفاقی افتاد ولی پیشانیم به قدری سنگین شد و احساس ضربان خیلی قوی و تند تند در پیشانیم حس میشد و خیلی پیشانیم سفت و محکم و سنگین شده بود ولی دردی احساس نمیکردم بعد زیر پتو خوابیده بودم که پتو روی چشمام بودش در آن هنگام دیدم… بیشتر »

سینا تقی نژاد (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  Erfan

سلام
چشم سوم در خود پیشانی نیست. در بین دو ابرو است. چشم پنجم در پیشانی است.
اگر کاملا تاریک بوده است و شما عبور او را دیدید حتما هاله او را مشاهده کرده اید.

کندالینی(مهدی)
مهمان
کندالینی(مهدی)
2 سال قبل

سلام
من مطلبتون رو خوندم و کمی گیج شدم که چشم سوم در چند تا کالبد هست یعنی چاکرا های اصلی دیگه هم در اون هفت کالبد دیگه هم هستن؟

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین

با سلام
بله
موفق باشید

مهدی
مهمان
مهدی
2 سال قبل

سلام وقت بخیر ، چاکراهام فعاله و نبضش کامل میزنه و همچی اوکی ، مشکل سوزش چشمام موقع ورود هست ک باعث میشه بندازتم بیرون ، با چشم بسته کیف نمیده چون نمیشه حاله میز و پارچه اینای اتاقمو ببینم ، و اسمان ابی پررنگ میبینم با کوه ، یک کتاب خانه هم بود ردیفی ب صورت ناخواگاه یکی انتخاب کردم
و سیاره ایی میبینم که توش سازه های خاصی هست و زرد رنگه مثل مشتری ، و همینطور طرح های عجیب و غریب

tangstani
عضو
2 سال قبل

سلام خسته نباشید . من خیلی سعی کردم که با خود برترم ارتباط برقرار کنم اما همش اگرگورها میومدن من کلا اومدم اون‌توانایی رو از بین بردم و وقتی از بینش بردم خیلی برام جالب بود که دیگه احساس میکردم فقط خودم هستم و انگار با هیچکسی به غیر خودم ارتباط ندارم در حالی که وقتی اونجا بودم یه جور دیگه بود فضا مه آلود بود و تازه فهمیدم بدون اینکه بخوام به اونجا رفتم یا شایدم بودم چون واقعا تلاشی نکردم و بدون اینکه بخوام از اول همونجا بودم بعد سعی کردم با راهنمایان درونی ارتباط برقرار کنم تا… بیشتر »

tangstani
عضو
2 سال قبل

و سوال دیگه ای که داشتم اینه که همینطوری داره شدت خلسه هام زیاد و زیاد تر میشه‌ مثلا اولین بار که انجامش دادم‌ یک ساعت تو خلسه بودم واقعا فک نمیکردم یه ساعت چیز زیادی باشه و فک کردم طبیعیه اما هر روز بیشتر میشه الان میتونم ۶/۳۰ ساعت توی خلسه باشم این مشکلی نداره؟ با اینکه اصلا تمرین خاصیم نمیکنم بیشتر روی چاکرا ها و بهبودی بدن کار میکنم که البته نتیجه هم گرفتم . و یه چیز جالب اینه که من وقتی داشتم آینده رو میدیدم و خب همسر آینده ام رو هم دیدم و چیز جالب… بیشتر »

tangstani
عضو
2 سال قبل

بله خوشبختانه سالم هستم و مشکلی ندارم بخاطر همین میگم که توهم نبود و خوب منم اونا رو نمیشناختم ولی یه مشکلی که دارم اینه که من دوباره میتونم اگرگور بسازم یا صدا بزنم دیگه واقعا نمیدونم چی کار کنم دوباره سعی کردم ولی نمیشه و اصلا دست خودم نیست فقط کافیه یه چیزو تصور کنم یا یه چیزو بخوام و صدا کنم و این موضوع داره نگرانم میکنه چون همونطور که گفتم حتی قبلیاهم بنظرم خطرناک میومدن بخاطر همین به محظ اینکه بفهمم چیزی ساختم نابودش میکنم ولی راهی نیست که بشه کلا این ارتباط رو قطع کرد یا… بیشتر »

رفتن به نوار ابزار