قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
صدقه غیر مادی
صدقه غیر مادی چیست؟
فوریه 12, 2019
تجربه ماورا
تجربه ماورایی – تجربه تلخ با اسفند (نوشته پیروز)
فوریه 14, 2019

ملاقات کننده ها در رویا

ملاقات کننده ها در رویا

ملاقات کننده ها در رویا

ملاقات کننده ها در رویا

خواب و رویا نه تنها به ما فرصتی می دهد که افکار و احساسات درونی خود را در قالب رویا دیدن، بهتر بشناسیم بلکه به خاطر آزادی نسبی روح از بدن می توانیم پیام های موجودات دیگر از جمله روح مردگان و زندگان، فرشتگان، راهنماها و سایر موجودات غیر ارگانیک را بهتر دریافت کنیم.

خواب برادر مرگ بوده با این تفاوت که روح ما در عالم خواب پس از مدتی به بدن باز می گردد و می توانیم اتفاقاتی که در عالم دیگر تجربه کرده ایم را در هنگام بیداری از خواب به یاد بیاوریم.

یکی از اتفاقات جالبی که می تواند در طی این سفر روحی شبانه رخ دهد ملاقات با موجودات دارای آگاهی مستقل از ما است. البته گاهی این حالت می تواند موجبات ناراحتی و آزار برخی افراد را فراهم کند. برای مثال حمله شیاطین و آزار آنها هم می تواند در عالم خواب رخ دهد که با پناه بردن به خدا و خواندن دعا قبل از خواب می شود آنها را از خود دور کرده و موجودات بهتری را به خود جذب کنیم.

 

ملاقات کننده ها در رویا

 

از کجا بفهمیم خواب عادی دیده ایم یا ملاقات های واقعی در خواب انجام داده ایم؟

هر چند که علائم زیر، همگی نشان دهنده یک ملاقات در رویا نیستند ولی معمولا در چنین خواب هایی بیشتر دیده می شوند:

– بر خلاف رویاهای عادی که پراکنده به نظر می رسد رویاهای ملاقاتی معمولا دارای سیر خطی و معنی دار هستند.

– کیفیت رویاها بدون هیچ تمرین خاصی عوض شده و واضح تر و واقعی تر به نظر می رسد.

– راحت تر از خواب های دیگر به یاد می مانند چون برای شما مهم بوده و نمی توانید به راحتی آنها را فراموش کنید.

– معمولا اگر در حالت بین خواب و بیداری رخ دهند اعتبار بیشتری دارند تا در زمان خواب عمیق.

– دارای پیامهای مهمی از طرف آن موجود است. این پیام می تواند به صورت تله پاتی و یا گفتن کلمات به شما برسد و یا اینکه کلا حس کنید از موضوع جدیدی مطلع شده اید.

– گاهی در آن حس های فیزیکی مانند لمس شدن بخشی از بدن و یا تغییر دما احساس می شود.

– معمولا بر خلاف رویاهای عادی، میزان سمبلیک بودن آن کم بوده و پیامها واضح تر هستند و نیازی به تعبیر خواب پیچیده ندارند.

در نهایت اینکه شما به محض بیدار شدن، خودتان متوجه می شوید که آن رویا یک خواب عادی بوده و یا رویای ملاقاتی. در واقع پس از دیدن آن رویا، حس تغییر و دریافت بینش و پیامهای مهم را دارید. البته اگر ملاقات صورت گرفته با شیاطین باشد احساس افسردگی و ناراحتی و ترس عجیبی را در هنگام بیداری تجربه می کنید. حتی گفته می شود خواب های بد هم تحریکی از جانب شیطان هستند. البته برخی از آنها می تواند به هشدار ضمیر ناخودآگاه اشاره کند و از وجود درد و رنج و استرس در روان ما خبر دهد.

سعی کنید پیامهایی که در خواب خود از ملاقات کننده ها دریافت کرده اید را جایی یادداشت کنید و روی آنها فکر کنید. اگر آن پیام از موجودات مثبت است در این صورت بیشتر به آنها فکر کنید و اهمیت بدهید زیرا آنها دید بهتری به زندگی شما دارند.

اگر تا به حال رویای ملاقات کننده ها را ندیده اید می توانید قبل از خواب از راهنمایان، فرشتگان و یا روح عزیزانتان بخواهید که به خواب شما بیایند و شما را راهنمایی کنند. با اینکه تضمینی برای دیدن آنها در خواب نیست ولی این درخواست آسیبی هم به شما نمی زند.

برخی افراد حتی از این حالت هم فراتر رفته و دوست دارند پیامبران و اولیای خدا را در خواب مشاهده کنند. به همین دلیل است که دعاها و سوره های مخصوصی برای دیدن آنها در خواب در منابع دینی معرفی شده و این خود شاهد دیگری است بر وجود امکان ملاقات با ارواح و موجودات دیگر در رویاها.

 

 

نیلوفر
نیلوفر
- دانشجوی روانشناسی بالینی و مترجم. - وظایف: مشارکت در ترجمه مقالات ماورایی و روانشناسی برای سایت - علایق: علوم ماورا و مراقبه، روانشناسی بالینی، فلسفه، روانشناسی عمومی، قانون جذب، شمنیسم، عرفان و ...
اشتراک
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
رفتن به نوار ابزار