قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
توانایی های ماورایی
باورهای غلط در مورد توانایی های ماورایی
آگوست 22, 2018
داستان ماورایی
داستان ماورایی (گوی اسرارآمیز) – قسمت ۶ – نوشته محمد
آگوست 22, 2018

قدرت ماورایی حیوانات

قدرت ماورایی حیوانات

قدرت ماورایی حیوانات

قدرت ماورایی حیوانات

نه تنها انسانها بلکه حیوانات هم دارای قدرت ماورایی هستند و این قدرتهای فراطبیعی می تواند به شکل های گوناگونی در گونه های حیاتی یافت شود.

از آنجا که ما زبان حیوانات را نمی دانیم بلکه نمی توانیم به طور قطع در مورد وجود چنین تواناهایی های روحی در آن نظر بدهیم. لذا صرفا به آوردن مثالهایی از باورهای مرسوم و تاریخی در مورد حیوانات بسنده می کنیم.

 

حیوانات و ماورا

 

قدرتهای ماورایی گربه ها:

گربه ها در بین فرهنگهای مختلف، به عنوان موجوداتی نیمه ماورایی شناخته می شدند. برای مثال در مصر باستان، گربه نماد خداگونه داشت و مردم باور داشتند گربه ها قادر به عبور از بین جهان های مختلف هستند و می توانند از جهان فیزیکی به عوالم دیگر رفته و اخباری را برای جادوگران بیاورند.

در قرون وسطا که مجازات جادوگران مرگ بود، گربه های آنها نیز سرنوشت صاحبشان را پیدا می کرد زیرا آنها را هم در جرم ساحری شریک می دانستند.

 

گربه و ماورا

 

در علوم غریبه عربی هم گربه ها را شکلی از جن می دانند و در برخی کتب خطی به قدرت جادویی اعضای بدن گربه ها اشاره شده. برای مثال اگر چشم گربه سیاه به سرمه تبدیل شود و به چشم مالیده شود شخص می تواند عوالم دیگر را مشاهده کند. البته این کارها را شما تست نکنید چون حیوان آزاری و در آوردن چشم حیوانات برای امور خودخواهانه خلاف انسانیت است.

گربه ها توانایی های دیگری هم دارند. در مناطقی که سیل و زلزله رخ می دهد این حیوانات سریع تر از انسانها متوجه فاجعه شده و واکنش نشان می دهند.

همچنین گاهی حیواناتی چون گربه و سگ، بدون وجود متخاصم و شخص حاضر در جلوی آنها، حالت دفاعی می گیرند و انگار به موجودی خیالی حمله ور می شوند. تصور می شود که آنها با موجودات غیرارگانیک رو به رو می شوند.

گربه ها و همچنین سگها در هنگامی که صاحبشان دارای بیماری جدی بوده و یا رو به مرگ است واکنشهای متفاوتی را نشان می دهند.

برای مثال خانمی که مبتلا به دیابت بود فراموش کرده بود تزریقات خود را انجام دهد و به همان حال خوابیده بود. گربه او نیمه شب صداهای عجیبی از خود در آورد و به سمت صاحبش رفت و سعی داشت هر طور شده او را بیدار کند. وقتی آن زن بیدار شد به شدت حالت نامساعدی داشت و یادش آمد تزریق خود را به موقع انجام نداده و اگر به همان حالت تا صبح می خوابید به قدری میزان قند خون او تغییر می کرد که یا به کما می رفت و یا می مرد.

قدرت ماورایی سگها:

سگها به داشتن تله پاتی شدید بین خود و صاحبشان معروف هستند. آنها معمولا لحظاتی قبل از آنکه صاحبشان وارد منزل شود از این امر مطلع می شوند و ممکن است به استقبال او بروند.

همچنین تله پاتی احساسی بین سگها و صاحبانشان نیز قدرتمند است. هنگامی که صاحب سگ ناراحت و افسرده باشد، این حس در اولین فرصت به سگ او هم منتقل شده و او نیز افسرده و ناراحت می شود.

 

قدرت ماورایی سگها

 

سگها هم مانند گربه ها قادر به دیدن اشباح و موجودات غیرارگانیک هستند و عجیب نیست اگر ببینید با فردی خیالی در حال ارتباط و واکنش هستند.

برای اینکه واقعا ببینند سگها قادرند ذهن صاحب خود را بخوانند آزمایشی طراحی کردند. تعدادی سگ را در قفس گذاشتند. در زمانهای کاملا تصادفی از صاحبانشان خواسته می شد در مورد بیرون آوردن سگها از قفس و بردن آنها به تفریح فکر کنند. همینکه این فکر به ذهن صاحبشان می آمد سگها خوشحال می شدند و واکنش هیجانی نشان می دادند. واکنشی که در سایر مراحل عادی آزمایش مشاهده نمی شد.

admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)
اشتراک
اطلاع از
5 Comments
قدیمی ترین
جدیدترین
Inline Feedbacks
View all comments
Mohammad
مهمان
Mohammad
4 سال قبل

سلام
شاید اینجا جاش نباشه این سوالو بپرسم ولی خیلی فکرمو درگیر کرده :
–میخواستم بدونم آیا موجودات ماورایی مثل گرگینه ها وجود دارن یا نه؟

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  Mohammad

با سلام. بیشتر افسانه هستند و تا به حال نمونه واقعی از آنها دیده نشده

حمید
مهمان
حمید
3 سال قبل

بله وجود دارند من دیدم

Mohammad
مهمان
Mohammad
2 سال قبل

سلام آیا میشه با تمرین قدرت صحبت با حیوانات رو به دست آورد؟؟ اگه میشه چطوریه؟با تشکر

سینا تقی نژاد (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  Mohammad

سلام
افرادی هستند که این کرامت را دارند ولی نمی دانم چه تمرین خاص دیگری برای آن وجود دارد. در کل اگر قدرت تله پاتی شما قوی باشد هم با انسان ها و هم با حیوانات می توانید پیام ذهنی داشته باشید.

رفتن به نوار ابزار