قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
تجربه ماورا
تجربه ماورایی – کشف تدریجی قدرت های ماورایی در خودم (نوشته یاسین)
می 27, 2019
تجربه ماورا
تجربه ماورایی – احساس معنویت فراوان در دومین شب قدر (نوشته یاسین)
می 28, 2019

فرق عملکرد نفرین، چشم زخم و طلسم

نفرین، چشم زخم و طلسم

نفرین، چشم زخم و طلسم

فرق عملکرد نفرین، چشم زخم و طلسم

حتی کسانی که علاقه ای به ماورا ندارند بارها اصطلاحاتی مثل نفرین، چشم زخم و طلسم را شنیده اند و ممکن است خودشان هم بدون آنکه مطلع باشند در معرض آنها قرار گرفته باشند.

گاهی این سه اصطلاح با هم اشتباه می شود هر چند که شاید علائم نهایی یکسانی داشته باشند. در این مقاله مختصرا به بررسی تفاوت هر سه و نحوه عملکرد آنها می پردازیم.

نفرین

نفرین یک نوع فرستادن ناآگاهانه شکلی از انرژی که ناشی از خشم یا عواطف منفی است تلقی می شود و همراه با نیت آسیب زننده و مضر است. نفرین اصطلاحی است که در بیشتر نقاط جهان شناخته شده است و حتی برخی آن را نوعی جادوی ناخواسته می دانند. نفرین می تواند انسانها، مکان ها و حتی اشیا را مورد هدف قرار دهد.

وقتی نفرین انجام شد انرژی آن از هر راهی تلاش می کند تا به هدفی که برای آن انتخاب شده برسد و موجب صدمه یا نابودی آن شود.

عامل موفق واقع شدن نفرین این است که یا نفرین کننده قدرت بالایی در این کار داشته باشد و یا اینکه شخص مورد نفرین چه قدر آسیب پذیر باشد. البته در این بین نباید اراده و اذن خداوند را نادید گرفت. یک نفرین می تواند تا سالها دوام بیاورد و حتی موجب مرگ اشخاص شود.

معمولا هنگامی که می خواهیم از شر چیزی راحت شویم دست به نفرین کردن می زنیم در حالی که با این کار عواطف تیره و انرژی های منفی را به کار گرفته ایم و عواقب سنگینی بر دوش ما خواهد داشت. وقتی می خواهیم از شر چیزی خلاص شویم معمولا چیزی است که در زندگی ما وجود دارد و احتمالا نقش مهمی هم در پیشرفت معنوی ما دارد. پس نفرین کردن آنها به معنی نفرین کردن خود ما نیز است. برای شفای دردهای خود بهتر است راه های دیگری را انتخاب کنیم.

قدرت نفرین هر چه باشد اگر قربانی دارای هاله دفاعی قوی و ارتعاشات و معنویت بالا باشد در امان می ماند.

چشم زخم

چشم زخم عموما در نتیجه نیت های مریض ناآگاهانه و یا عواطف منفی مثل حسادت و طمع است ولی برخلاف نفرین، معمولا با نیت عمدی آسیب زدن همراه نیست. وقتی مورد چشم زخم قرار می گیریم معمولا موقتا دچار اذیت شده و نتیجه آن را به صورت بدشانسی و بدبیاری ملاحظه می کنیم. اگرچه قدرت چشم زخم از نفرین و طلسم کمتر است ولی در برخی اوقات می تواند مشکلات شدیدی (چه جانی و چه مالی) به بار بیاورد.

طعمه چشم زخم هم می تواند انسان باشد هم اشیا و حتی حیوانات. اگر یک شی مورد چشم زخم واقع شده باشد می تواند هنگامی که در مجاورت صاحبش است باعث بدبیاری شود.

طلسم

طلسم هم می تواند خوب باشد و هم مضر. طلسم هم مانند نفرین می تواند بر انسان، مکانها و اشیا اثر کند. طلسمی که برای آسیب زدن به دیگران استفاده می شود معمولا از نیرو و انرژی طلسم نویس، انرژی گروه طلسم کنندگان و یا نیروی یک موجود شیطانی غیر ارگانیک استفاده می کند.

در طلسم بر خلاف چشم زخم، نیروی های منفی به صورت آگاهانه و هدفمند مورد استفاده قرار گرفته و به دانش قبلی در این زمینه نیازمند است. نه تنها قدرت طلسم بلکه ضعف سیستم دفاعی قربانی در موثر بودن اثرات مخرب طلسم عامل مهم است.

خوشبختانه هر سه نوع نفرین، طلسم و چشم زخم هم دارای راه های پیشگیری هستند و هم اگر خدای ناکرده کسی به آنها مبتلا شده باشد می تواند توسط روش های مختلفی که در سایت هم آمده از شر آنها خلاص شود.

 

 

+7
مهدی کریمی
مهدی کریمی
مهدی کریمی. علاقه مند به طب اسلامی، ترجمه مقالات معنوی، انرژی درمانی، دعا درمانی و سایر علوم ماورایی
اشتراک
اطلاع از
4 Comments
قدیمی ترین
جدیدترین
Inline Feedbacks
View all comments
maryam_b
مهمان
maryam_b
1 سال قبل

بسیار عالی و آموزنده بود

0
YASMIN
مهمان
YASMIN
1 سال قبل

همیشه بهتر یادمون باشه که کارمای نفرین و طلسم به خود آدم بر میگرده و چشم زخم نتیجه ی یک انرژی قوی و مخرب هستش که همه چیز را ویران می کند

+1
AVA
مهمان
AVA
6 ماه قبل

سلام کسی که با شنیدن صدای قران حالش بد میشه آیا اثرات طلسمه؟من از بچگی انیجوری بودم

0
علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  AVA

با سلام
گفته می شود این حالت مربوط به جن زدگی و جادو که آن هم با شیاطین سر و کار دارد است. بهتر است بر این حالت غلبه کنید و آن قدر به قرآن گوش دهید تا این موجودات دور شوند.
موفق باشید

+1
رفتن به نوار ابزار