قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
غیب لمسی
غیب لمسی | نشانه های غیب لمسی
سپتامبر 11, 2018
بایگانی آکاشیک
بایگانی آکاشیک یا Akashic records و نحوه دسترسی به آن (مطلب ویژه)
سپتامبر 11, 2018

غیب شنوایی یا Clairaudience چیست؟

غیب شنوایی

غیب شنوایی

غیب شنوایی یا Clairaudience چیست؟

غیب شنوایی یکی دیگر از توانایی های ماورایی انسان است که در طی آن شخص می تواند صداهای واضح یا ناواضحی را از قلمروی جهان های دیگر بشنود. این حالت نباید با بیماری های روانی و توهم و هذیان اشتباه گرفته شود.

علائم غیب شنوا بودن:

– شما قادر هستید صداهایی را چه به صورت درونی و چه بیرونی بشنوید. صداهای درونی معمولا در قالب الهام شدید هستند ولی صداهای بیرونی به قدری واضح هستند که ممکن است متوجه تمایز آنها با صدای اعضای خانواده و … نشوید با این تفاوت که این صداها را فقط شما می شنوید.

– شدت گرفتن شنیدن صداهای غیبی در عالم خلسه و هنگام بیدار شدن یا به خواب رفتن

– شنیدن صدای درونی که افکار و ایده های متفاوتی با شما دارد و مانند تله پاتی عمل می کند. اگر خود برتر و راهنمای روحی شما باشد معمولا سطح عقلی پیامها بسیار بالاتر از تفکرات خودتان بوده و نصیحتهای پخته و جدیدی را به شما می دهند.

– در حالی که تنها هستید کسی نام شما را صدا بزند.

مورد آخر معمولا نه به خاطر توانایی خود فرد بلکه گاهی به دلیل محلی که در آن زندگی می کند مشاهده می شود و حتی اگر فرد عادی هم وارد آنجا شود ممکن است صداهایی را بشنود و اصطلاحا در خانه ای تسخیر شده قرار دارد.

یکی از دوستانم به همراه خانواده اش خانه ای ارزان را خریداری کرده بودند و مدتی در آن زندگی می کردند. او می گفت وقتی تنها است صداهایی را می شنود و یا اینکه کسی اسم او را صدا می کند. این اتفاق برای سایر اعضای خانواده هم رخ داده بود. این در حالی بود که در خارج از خانه چنین حالاتی را مشاهده نمی کردند بنابراین خود آنها توانایی غیب شنوایی نداشتند بلکه صداها در عالم فیزیکی منعکس می شدند و هر کسی قادر به شنیدنش بود.

استفاده غیرآگاهانه از مهارت غیب شنوایی

اگر شما فردی هستید که در مواقع استرس و درماندگی با خودتان به صورت درونی صحبت می کنید و ناگهان ایده های خوب و آرامش دهنده به سراغ شما می آید احتمالا منشا آن پیامهای خود برتر، ارواح کمک کننده و فرشتگان است.
همچنین شاید پیش آمده باشد که به فردی نصیحتی کنید که خودتان هم از پختگی و کامل بودن آن تعجب کنید و ندانید اصلا چه طور آن ایده به ذهنتان خطور کرده. در واقع در سطح درونی، پیامهای موجودات دیگر را دریافت کرده اید و همان را انعکاس داده اید و خودتان هم خبر دار نشده اید.

البته حالت منفی این کار هم به صورت وسوسه شیاطین دیده می شود. یعنی دریافت ایده های پست و پلید توسط موجودات غیر ارگانیک منفی در سطح ضمیرناخودآگاه به طوری که حتی خودتان هم خبردار نمی شوید که چنین چیزی حاصل فکر خودتان نبوده.

تقویت مهارت غیب شنوایی:

این توانایی ماورایی نه تنها به صورت مادرزادی در افراد دیده می شود بلکه می تواند با تمرین و کوشش هم نمایان شود. اولین قدم پرورش شنیدن صداهای درونی و تمایز آنها با افکار شماست. به صداهای درونی خود (افکاری که در ذهن شما هستند) توجه کنید و آنها را یادداشت کنید. اوایل فقط برون ریزی های ذهنی خودتان را شاهد هستید ولی پس از مدتی پیامهای ذهنی و چیزهایی که یادداشت می کنید پخته تر و عجیب تر خواهند شد.
اکثر حالات غیب شنوایی هم به صورت پیام درونی و حالت فکری و تله پاتیک مشاهده میشن. توجه کنید که ارواح بدن فیزیکی ندارن و نیازی به ایجاد صدای فیزیکی هم ندارن.

اگر مایل هستید صدای آنها را واضح تر شنوید می توانید این تمرینات را هم انجام دهید:

– فرو رفتن شدید در حالت خلسه و بیدار شدن قدرت شنوایی اختری

– در هنگام خواب آلودگی شدید، دست خود را از ناحیه آرنج خم کنید تا از بخش ساعد به بالا در هوا باشد. هر بار که خوابتان بگیرد دستتان افتاده و شما را بیدار می کند و در حالت خلسه نگه می دارد. شروع کنید به گفتگو با ارواح نگهبان خود و جملات خود را تکرار کنید تا کم کم صداهایی را به صورت واضح تر دریافت کنید. ممکن هم است که جواب شما در قالب تصویر مشاهده شود.

– تفویت حس شنوایی: در طی روز سعی کنید به صداهای خیلی محو محیط مثل تیک تیک ساعت، صدای قدم زدن افراد از فاصله دور، صدای عبور باد از لای شاخه ها و …. توجه کنید تا حساسیت شنیداری شما بالاتر رود و بتوانید صداهای اختری را هم تشخیص دهید. البته این روش در طولانی مدت جواب می دهد و ممکن است صداهای اختری ناخواسته را هم دریافت کنید….

– فعال کردن و تقویت چاکرای زیل و چاکرای پنجم

admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)
اشتراک
اطلاع از
8 Comments
قدیمی ترین
جدیدترین
Inline Feedbacks
View all comments
داریوش
عضو
داریوش(@rezaee)
3 سال قبل

ممنونم. باز هم فوق العاده بود.
بخشی از تمرینات ماورایی که انجام میدادم مربوط به همین حس بود. در یک گریموری، روش تمرین اینطور بود که امواج و سوزش حاصل از صداهای بسیار ملایم رو احساس کنیم.
بعداز اینکه مدتی این تمرین رو انجام دادم، الان زمانی که در سکوت قرار دارم میتونم صدای فش و فش باد و یا شاید هم موج های صوتی رو بشنوم.

MoHaMaD
مهمان
MoHaMaD
2 سال قبل

در مورد شنیدن صداهای ماورایی چند تجربه دارم ولی یکی از دوست داشتنیترین صداهایی که در حالت بین خوابو بیداری شنیده ام اصوات و نغمات بسیااااار مسحور کنندس مثلا یکبار تلاوت قرانی رو میشنیدم که صدا مردونه بود وانقدر صدا زیبا و بهشتی بود که من بشدت اشک میریختم.گاهی هم تو خوابو بیداری ناخوداگاه اشعاری بسیار عمیق و وزین به ذهنم میرسه و میخونم و ردیف و قافیه و تمام خصوصیات یک شعر عمیق رو داراست.واینها باعث شده که بیشتر به نحوه سرودن شعر شعرای عارفمون پی ببرم

یونس
مهمان
2 سال قبل

سلام‌ حدودا دو سه سالی هست که صداهای عجیبی میشنوم صدای پچ پچ دو نفر که پشت دیوار اتاقم هستن یا صداهای ناآشنا که با هم حرف میزنن که بیشتر جنبه دوستانه داره ناخداگاه هم صدای درونی افراد البته اگه روشون تمرکز کنم میشنوم البته استاد من شاکر این نعمت هستم ولی صداها دیگه خیلی اذیتم میکنن اگه میشه بگین من توهمی هستم یا نه؟چکار کنم تا حداقل از شدتشون کم شه.،؟

با سپاس

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
2 سال قبل
Reply to  یونس

با سلام. به پست تشخیص قدرت ماورایی با اسکیزوفرنی مراجعه کنید و البته حتما برای احتیاط نزد یک متخصص هم بروید.

موفق باشید

Romina
مهمان
Romina
2 سال قبل

سلام و ممنون از مطلبتون میگم تمرینات اسانتر دیگه ای در این زمینه برای افراد مبتدی سراغ ندارید؟؟؟ من چندبار حالت خلسه رو امتحان کردم همش خوابم میبره متاسفانه… حتی مواقع مدیتیشنای طولانی مدت هم همینطور 🙁 من این حالاتی که نوشتید رو دارم با اینکه شخصیت عجول و بچگانه ای دارم اما همیشه از درونم انگار یه شخص مسن و پخته نصیحت و راهنماییم میکنه… حتی یه جاهایی یه صدای محو زمزمه مانند توی ذهنم بعضی چیزا رو بهم در شرایط یا حتی ادمای خطرناک هشدار میده واگر بش گوش ندم واقعا پشیمونی بار میاد بعدش نظر شما چیه؟… بیشتر »

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
2 سال قبل
Reply to  Romina

با سلام. خواب رفتن در اوایل مراقبه عادی است. اگر مشکل همچنان وجود دارد روی صندلی یا حالتی که بدنتان زیادی احساس راحتی نکند و به خواب نرود مراقبه یا تمرین خلسه کنید.
این صداهای درونی اگر در حوزه معلومات ناخودآگاه شما به شما نصیحت می کند خودبرتر شماست ولی اگر اطلاعات غیبی هم در اختیار شما می گذارد ممکن است راهنمایان روحی و یا موجودات مثبت دیگر باشند.
موفق باشید

سحر
مهمان
سحر
1 سال قبل

سلام وخسته نباشید توی حالت خواب وبیداری چند باری صدایی کسی رامیشنومم که اسمم را صدا میزند میخواستم ببینم توانایی غیب شنوایی دارم ۲۰ سالی از فوت پدرم میگذره یبار تنها توی خونه بودم ناگهان صدای پدرم را شنیدم که اسمم راصدامیزددقیقا مثل زمانی که درقیدحیات بود خیلی فکرم درگیر شده ممنونم منو راهنمایی کنید

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
1 سال قبل
Reply to  سحر

با سلام خدا پدر شما را بیامرزد. صداها یا تصویرهایی که در زمان خلسه بین خواب و بیداری تجربه می شوند ممکن است ناشی از توهم ذهن باشند پس به آنها نمی توان چندان استناد کرد ولی اگر در خلسه سبک تر و یا در بیداری این صداها را شنیدید و مشکل پزشکی هم نبود در این صورت با قاطعیت بیشتری می توان گفت که غیب شنوا هستید. البته اگر در همان حالت بین خواب و بیداری هم چیزهایی بشنوید که واقعیت داشته باشند و اطلاعات جدید باشند در این صورت باز هم امکان دارد به خاطر قدرت روحی شما… بیشتر »

رفتن به نوار ابزار