قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
عالم اختری
لوله اختری برای ارتباط از مسیر اختری
شهریور ۲۲, ۱۳۹۶
باز شدن چشم سوم
علائم باز شدن چشم سوم و شروع غیب بینی
شهریور ۲۲, ۱۳۹۶

غیب بینی و شهود در خلسه

غیب بینی در خلسه

غیب بینی و شهود در خلسه

نوع ديگری از غيب بينی، به دست آوردن اطلاعات تصويری و شنيداری در طی خلسه هست. بسيار از غيب بينها در حالت خلسه و نيمه هوشياری و حتی خواب می توانند اطلاعات شهودی دريافت کنند. برخی نيز اين امکان را در حالتی که وارد جهان اختری شدند پيدا می کنند. حتی به عقيده برخی از آنها بدون تغییر در سطح آگاهی نمی توان اطلاعات غيبی به دست آورد. فرد بايد بداند که غيب بينی توسط سايکومتری و کريستال بينی هم مانند غيب بينی در خلسه و خواب صحيح و انجام شدنی است. تنها تفاوت آنها اين است که دو مورد اولی در حالت بيداری و هنگامی که شخص در جهان فيزيکی است رخ داده و مورد سوم در حالتی که شخص در جهان اختری و جدا از محسوسات فيزيکی است قرار می گيرد.

نکته جالب توجه اين است که در افرادی که به طور حرفه ای در حالت خواب يا خلسه غيب بينی می کنند به هيچ وجه حالت خلسه يا خواب آلودگی ايجاد نمی شود و مانند افراد سايکومتريست و کريستال بين کاملا هوشيار است! او تنها درهای حسی خود را به محسوسات فيزيکی و شنوایی و افکار پراکنده می بندد و با اراده خود وارد جهان اختری می شود. به همين دليل است که اکالتيست های حرفه ای می توااند به راحتی با سطح توجه خود از جهان ماده به جهان اختری، از اطلاعات دنيای اختری استفاده کند. درست مانند کسی که موقع تايپ با کيورد می تواند حروف بزرگ و کوچک را با فشار دادن دکمه شيفت ايجاد کرده و بين آنها به راحتی انتخاب کند.

همچنین بخوانید:   اخلاقیات مربوط به فال گیران

دليل اينکه برخی غيب بينی توسط خلسه را ترجيح می دهند اين است که رسيدن به مرحله دريافت شهود از طريق بيداری کامل به قدرت تمرکز بالایی نياز دارد و بسيار سخت بوده و به تمرين زياد نياز دارد. اونها رفتن تو حالت خلسه و نيمه بيداری را راحت تر می دانند و بهتر می توانند حواس خود را از جهان مادی دور کنند.

قدرت غيب بينی در خلسه به قدری بالا است که گاهی تمرين کننده بدون اينکه بخواهد می تواند اطلاعاتی را از جهان های ديگر دريافت کند. البته هشدار جدی در مورد رسيدن به حالت نيمه هوشياری به وسيله مصنوعی مانند مواد مخدر بايد داد زيرا معمولا به جای آنکه تجارب مثبتی را به رقم زند موجب بروز حالات منفی و مضر در شخص خواهد شد و در دراز مدت به يک روش کاملا نا کار آمد و مخرب برای رسيدن به خلسه می شود.

برخی از سيستم های اکالت به تمرين کننده ها آموزش می دهند که با تمرين تمرکز فکر خالی بتوانند به نيروی غيب بينی دست پيدا کنند آن هم بدون انجام تمرينات ماورایی ديگر.

برای اينکه حالت تمرکز بر يک چيز و جدا شدن از محسوسات مادی را درک کنيد مثالی می زنيم. موقعی که به يک فيلم يا تابلوی زيبا نگاه می کنيد يا کتاب جذابی رو می خوانيد شديدا محو آن می شويد و کاملا از جهان مادی اطراف جدا می شويد! در آن حالت کاملا در حالت هوشياری قرار داريد ولی ارتباط شما با جهان ماده (به جز آن چيزی که به آن متمرکز شده ايد) قطع شده است. بنابراين رسيدن به حالتی که غيب بينان به آن می رسد حالت عجيب و غير عادی نيست و يکی از حالات عادی ذهن ما است.

همچنین بخوانید:   حمام هایی برای پاکسازی هاله انرژی

در مورد نکته مهمی که بايد هشدار دهم اين است که هيچ گاه چيزی رو ناقص ياد نگيريد و به دنبال نتايج زود هنگام هم نباشيد. برخی از اکالتيست ها همين روشها رو به نوع تغيير يافته ای تمرين می کنند تا نتايج زودتری بگيرند ولی تنها به خود صدمه می زنند. برای مثال به آنها به غلط گفته می شود که آن قدر به کريستال خيره شوند تا هوشياری آنها از دست برود يا اينکه در حالی که چشمانشان را لوچ کرده اند خيره شوند! اين حالات شخص را سريعا به خواب مصنوعی وخود هيپنوتيزم می برد ولی اشکال آن اين است که شخص بيش از حد نسبت به اطلاعات بيرونی حساس می شود. برای مثال ممکن است به راحتی تحت تاثير اراده و افکار موجودات بيرونی چه در جهان فيزيکی و چه در جهان اختری قرار بگيرند.

مقالات مرتبط

همچنین بخوانید:   قدرت ماورایی حیوانات
admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)
اشتراک
اطلاع از
guest

26 دیدگاه ها
قدیمی ترین
جدیدترین
Inline Feedbacks
View all comments
Emad
مهمان
Emad
6 سال قبل

توضیحاتی از روش رفتن تو حالت خلسه دارید تو سایتتون؟
روندش شبیه همون تمرکز جز به جز به اجزای بدن (خود هیپنوتیزم) هست؟

ژاله
مهمان
ژاله
5 سال قبل

سلام ببخشيد من در حالت خلسه قبل از خواب و در هوشياري تصوير يك زن كره اي جوان و زيبا رو ديدم بصورت واضح معني ان چي ميتونه باشه. در حد ٢ثانيه و بعد محو شد.

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  ژاله

ممکن است زایده توهم شما و بخشی از رویا باشد و یا موجودی غیر ارگانیک. می توانید به پست حقایقی در مورد فلج عضلات مراجعه کنید.

ژاله
مهمان
ژاله
5 سال قبل

سلام ايا امكان داره در پرواز روح هنگام مواجه شدن با اجنه از شدت ترس ديوانه شويم؟؟

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  ژاله

با سلام. دیدن جنها در بیداری ممکن است شوک های عمیق روانی بر جای گذارد ولی در حالت رویابینی و پرواز روح به خاطر تغییر سطح آگاهی این میزان ترس وجود ندارد وگرنه ما باید سال ها پیش در کودکی در اثر دیدن کابوس های وحشتناک مرده بودیم.

AMIR
عضو
5 سال قبل

سلام من هر کاری که میکنم که وارد خلسه بشم نمیتونم. حتی دو ساعت با فایل صوتی الفا بدون حرکت نتونستم وارد خلسه بشوم حتی یوگانیدرا و روش استاد کاکوب رو کلا اکثر روش ها رو انجام دادم به طور کامل اما وارد خلسه نشدم لطفا روشی بگین که بتونم وارد خلسه بشم.؟ ۲- روش شرطی شدن توسط شخصی بعد وارد حالت … بنظرم بهترین راه حل اینه. اما چون کسی رو نمیشناسم منو به این حالت دربیاره پس اگر فایل صوتی که بتونه این حالت تداعی کند رو معرفی بنمایید در این دو مورد توضیح بدین 👇👇👇 بیشتراوقات که… بیشتر »

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  silgam

با سلام. ممنون از توجه شما. خلسه حالت عجیبی نیست و احتمالا تجربه کرده اید. برای مثال می توانید به پست عمیق تر کردن خلسه مراجعه کنید که در مورد همین مشکل توضیح داده شده است.

یوسف
مهمان
5 سال قبل

با سلام سوالی داشتم اینکه وقتی تو سرویس خوابم برد برا چند ثانیه بیدار شدم ولی هیچکس تو اتوبوس نبود و فقط یه دختر سفید رو و کوتوله رو دیدم و وقتی هوشیاری رسیدم خبری نبود این اتفاق برا همین یه ساعت پیش بود آیا به خلسه رفته بود؟
با تشکر از سایت خوبتون

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  یوسف

با سلام. به پست دیدن موجودات در هنگام خواب مراجعه نمایید. مفهوم موجود در آن پست به پاسخ سوال شما کمک خواهد کرد. موفق باشید

Arash
مهمان
Arash
4 سال قبل

سلام میخواستم بدونم که چقدر باید تمرکز رو تمرین کنیم که بتونیم وارد حالت خلسه بشویم ؟ و این که من موقع تمرکز حالات و شکل های سبز رنگ و بنفش رنگ نامعلوم رو میبینم میعنیش چی میتونه باشه ؟ با تشکر ممنون از سایت خودتون.

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  Arash

با سلام.
ورود به خلسه علاوه بر تمرین، نیاز به یادگیری شیوه های اصولی هیپنوتیزم و بررسی و انتخاب بهترین انواع آنها که بر روی شما جواب می دهد دارد.
دیدن رنگ های مختلف در مواقعی که چشم سوم فعالیت پیدا می کند عادی است و بعدا می تواند به مناظری تبدیل شود.
موفق باشید

ala77
عضو
4 سال قبل

سلام و عرض ادب
نمیدونستم سوالم رو کجا بپرسم
برای تمرین چاکرا اصلا نمیتونم بشینم و دراز میکشم
آیا باید پاهام به کف زمین چسبیده باشه
یا اینکه صاف دراز کشیده باشم کفایت میکنه؟
سپاس

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  ala77

با سلام.
در هر حالت ممکن است و فقط اثرات نامحسوس متفاوتی دارد.
موفق باشید

ala77
عضو
4 سال قبل

سلام مجدد
فکر میکنم سوالم رو درست نپرسیدم
منظورم این هست اگر دراز بکشیم و کف پا روی زمین نباشه مشکلی در تمرین چاکرا به وجود نمیاد؟
یه سوال دیگه هم داشتم موقع تمرین بر چاکرای ششم از همون ابتدا انقدر حس مورمور و گرما در چاکرای ششم زیاد میشه که نمیتونم اصلا به فایل گوش بدم انقدر شدید هست که ناخودآگاه دستم رو روی چاکرای ششم میزارم میتونم بدون گوش دادن به این فایل وارد چاکرای هفتم بشم

ala77
عضو
4 سال قبل

سلام و وقت بخیر
سپاس از شما که پاسخ گوی سوالات هستید
جزوه پرانا هیلینگ رو خوندم
سوالی برام پیش اومده ، ما چطور هاله خودمون رو بررسی کنیم چون جزوه برای درمان و چک کردن هاله دیگران هست اگر بخوایم همین کار رو برای خودمون انجام بدیم باید هاله بیرونی که ۹۰سانت میشه رو چطور چک کرد ،دستمون رو به اطراف خودمون بچرخونیم؟

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  ala77

با سلام.
همان کارها بر هاله و چاکراهای خودتان انجام می شود با این تفاوت که با هاله بیرونی کاری ندارید و فقط هاله درونی و چاکراهای خود را بررسی می کنید و عمل روبیدن و یا انرژی دهی را انجام می دهید.
موفق باشید.

ala77
عضو
4 سال قبل

سپاس از راهنمایی شما

سهیلا
مهمان
سهیلا
4 سال قبل

با سلام خدمت ادمین محترم، اعضا و استفاده کنندگان از این سایت بسیار جالب که در حیطة روانشناسی و علوم ماورائي از تنوع بالایی برخوردار است. باید عرض کنم من پس از سالیانی تمرین در تمرکز ، مدیتیشن و خود هیپنوتیزم به حدی رسیده ام که در مورد بیماریها و دردها به راحتی درد را کنترل میکنم. در زمان خلسه و تمرکز میتوانم تا اندازه ای به حالت شهودی دست یافته و تصاویری از وقایع را ببینم. ولی از آنجائیکه اکثراَ وقایع ناگوار را بیشتر از وقایع مطلوب میبینم؛ هر زمان وارد فاز شهودی میشوم خودبخود مقاومت کرده و مانع… بیشتر »

maryam_b
مهمان
maryam_b
4 سال قبل

سلام به سهیلای عزیز.
به شما تبریک میگم بخاطر موفقیت هایی که در زمینه ماورا داشته اید. قلب شما بسیار نورانی هست.
آیا در مورد دیگران و شخصی که تا حالا چهره اونو ندیدین می تونید نیت کنید و در حالت شهودی وقایعی از آینده آن شخص را ببینید .
مثلا در مورد من …..مریم بوشهری
من در مورد دیگران الهام و رویای صادقانه دارم ولی بیشتر دوست دارم دیگران در مورد خودم ببینند و بهم بگن.ممنون میشم بهم جواب بدین.
موفق باشید.

Abadan
مهمان
4 سال قبل

باسلام من به طور غیراختیاری وارد خلسه میشم ..درزمانم جابه جا میشم ..وارد دنیای اجنه هاهم شدم .رفتم دکتر امپول جنون نسل اولم میزنم سالی چندتا…تاخوب بشم ولی فایده نداشت چند وقت پیشم ادم فضایی دیدم البته وارد خلسه که میشم می بینم …شمادرمانی دارین.همش وحشت دارم بخوابم

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  Abadan

با سلام.
مشاهده چنین حالاتی در عالم خلسه عجیب نیست. از خود برتر و راهنمایان معنوی خود بخواهید اطلاعات به درد نخور معنوی را برای شما سانسور کند. اگر خود به خود وارد خلسه می شوید سعی کنید ذهن و بدن خود را با انجام فعالیت های فیزیکی و مادی فعال نگه دارید. به توصیه های درمانگر خود هم حتما توجه کنید و ترجیحا به یک هیپنوتراپ که سررشته بهتری از این امور دارد مراجعه نمایید.
موفق باشید

Niloofar
مهمان
Niloofar
4 سال قبل

سلام خسته نباشید ، من هیچ اموزشی از حالت خلسه ندیدم ولی بیشتر وقت ها این اتفاق واسم میوفته و حتی نزدیک ب یک ساعت طول میکشه ،حس میکنم روحم از بدنم جدا میشه و پشتم دوتا بال دارم و میخوام پرواز کنم ، همش ب گذشته سفر میکنم و خودم و بقیه رو از ی زاویه دیگ میبینم ، و بین افراد راه میرم ، ایا واقعا این حس خلسه هست؟ سوال بعدیم اینه ک گاهی تو خواب صدای جیغ ی عالمه زن و مرد رو همزمان میشنوم صداشون جوریه ک انگار ناله میکنن ، بعدشم یهو از خواب… بیشتر »

علی خانی (مشاور سایت)
ادمین
Reply to  Niloofar

با سلام. اگر روح شما از بدن جدا می شود یعنی هم مرحله خلسه را پشت سر گذاشته اید و هم وارد حالت برون فکنی غیرارادی شده اید. تجربه هر حالت عجیبی در خواب، عادی است و ممکن است صدای تعارضات ناخودآگاه شما باشد و نمی توان به راحتی به موجودات دیگر نسبت داد. اینکه دعانویس ها هر چیزی را به همزاد ربط دهند هم عادی است و در مورد هر چیزی ندانند پای همزاد را وسط می آورند در حالی که این همزاد جنی در اسلام وظیفه ای جز دعوت به بدی ندارد و صاحب اختیار ما نیست وگرنه… بیشتر »

آرتا
مهمان
آرتا
4 سال قبل

چند دفعه توی حالت خلسه قصد داشتم که از بدنم بیرون بیام ولی وقتی که قشنگ حس میکنم دارم از بدنم خارج میشم بدنم سوزن سوزن میشه و خیلی حس بدیه نمیتونم کنترلش کنم و قلبم خیلی تند میزنه که فک میکنم به همین خاطر اصلا نمیتونم بیرون بیام از بدنم

رفتن به نوار ابزار