قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
عبادت یا امید به کرامت؟
برآورده شدن خواسته ها در حالت تسلیم بودن
دی ۷, ۱۳۹۹
علائم حضور جن در خانه
چرا امکان دیدن جن ها در خرابه ها و روستاها بیشتر است؟ (بررسی از دیدگاه اسلامی)
دی ۷, ۱۳۹۹

عشق درمانی توسط ارتباطات درونی و هیپنوتیزم

عشق

عشق درمانی توسط ارتباطات درونی و هیپنوتیزم

در بین روابط خود شاید به مشکلاتی با دوستان نزدیک خود بربخوریم. گاهی با افراد دیگر مشاجره می کنیم و یا سوء تفاهم هایی در روابط رمانتیک ما پیش می آید. حتی شاید تا درجه ای پیش برویم که به خود نیز آسیب بزنیم.

این موقعیت ها بسیار آزاردهنده هستند به ویژه اگر فردی که با او مشاجره داریم فردی نزدیک به ما و قلب ما باشد.

عشق درمانی روشی اثبات شده برای بهبود موقعیت های این چنینی است. اگرچه روش انجام آن ساده است ولی می تواند قدرتمندانه باعث تسهیم عشق بین خود و دیگران شود.

روش عشق درمانی در سطوح ناخودآگاه عمل می کند و عشق و محبت درونی ما را از سطح هوشیاری افراد عبور داده و به ناخودآگاه آنها می رساند. البته قرار نیست عشق اجباری اعمال شود بلکه این روش تا حدی عمل می کند که خود دریافت کننده عشق، از درون راضی به این کار باشد و مانند قوانین دگر هیپنوتیزم عمل می کند ولی از نوع از راه دور.

عشق درمانی علاوه بر اینکه بر دیگران و رابطه ما با آنها اثرات مثبت می گذارد روحیه خود ما را هم متعالی کرده و باعث شفای درونی می شود.

روش انجام عشق درمانی

– قبل از شروع عشق درمانی باید بدن و ذهن را به حالت ریلکس در آورد و مدتی ذهن را خالی کرد.

– وقتی ذهن و بدن آرام شدند تصویر فرد یا افراد مورد نظر را تصور کنید و نیت کنید که به آنها عشق می فرستید. نوع عشق باید آرام و بدون قید و شرط باشد. اجازه دخالت افکار دیگر را هم ندهید. می توانید جملات پر از محبت و عشق را در درون ذهن خود به آنها بگویید.

همچنین بخوانید:   امواج مغزی گاما | چگونه به امواج گاما برسیم

اخطار: هیچ وقت عشق خود را بر کسی اجبار نکنید. باید نیت این باشد که این عشق برای او مناسب است و می تواند رابطه سازنده ای ایجاد کند. اگر فرستادن عشق، حالت اجبار و کنترل ذهنی فردی داشته باشد ممکن است یا نتیجه نگیرید یا مرتکب نوعی از جادوی سیاه شوید. پس اجازه دریافت این عشق را بر عهده خود ناخودآگاه فرد مورد نظر بگذارید.

– کار بعدی این است که به این عشق ایجاد شده در درون خود نسبت به آن فرد توجه کنید. شاید احساس متفاوتی را داشته باشید. اگر در ابتدا آزار دهنده است نباید اجازه دهید رشته افکار شما را پاره کند.

– در مرحله بعد، تصور شود که گوی انرژی از جنس عشق، از قلب شما به آرامی برمی خیزد و به سمت قلب افراد مورد نظر می رود. اگر در مواقعی احساس کردید مقاومتی در دریافت انرژی عشق توسط آن شخص وجود دارد چیزی را اجبار نکنید و تمرین را متوقف کنید و اگر لازم شد بعدا انجام دهید.

– طول این مراقبه می تواند ۱۵ دقیقه تا یک ساعت باشد. اگر فرد بسیار نزدیکی است و می خواهید ارتباطات قوی تری ایجاد کنید باید این تمرین را به طور مرتب تر انجام دهید. همیشه به حس مقاومت و یا تمایل فرد مورد نظر برای دریافت انرژی عشق توجه کنید و اصل آزادی انتخاب فردی را رعایت کنید.

روش فوق الذکر را می توان برای دادن انرژی عشق به خود هم استفاده کرد چون بالاتر از همه چیز، عشق به خود است که می تواند عشق به دیگران را راحت تر کند. می توانید خود را تصور کنید که به تصویر خیالی خود عشق و محبت می دهید. اگر احساس مقاومت ایجاد شد ابتدا از خود برای مشکلاتی که بر سر خود پیش آورده اید عذرخواهی کنید و مرتب به این نوع روش عشق درمانی به خود عمل کنید تا بتوانید خود را نیز بدون مقاومت و بدون احساس آزردگی، دوست بدارید.

همچنین بخوانید:   مخفی کردن تجربیات ماورایی | آیا نباید تجربه های ماورایی خود را به کسی بگوییم؟

 

 

مهدی کریمی
مهدی کریمی
مهدی کریمی. علاقه مند به طب اسلامی، ترجمه مقالات معنوی، انرژی درمانی، دعا درمانی و سایر علوم ماورایی
اشتراک
اطلاع از
guest

3 دیدگاه ها
قدیمی ترین
جدیدترین
Inline Feedbacks
View all comments
rahimi8
عضو
2 سال قبل

کسی هست از این روش نتیجه گرفته باشه؟

rahimi8
عضو
2 سال قبل

سلام ممکنه انرژی فرستادن سمت شخصی باعث احساس خستگی یا کمر درد در اون فرد بشه؟

admin
ادمین
2 سال قبل
Reply to  rahimi8

درود
اگه حالت برون ریزی انرژی باشه ممکنه و بعد از مدتی انرژی دادن باید رفع شه. گاهی توی انرژی درمانی اولش درد بیشتر می شه و بعدش که پاکسازی و شارژ انرژیکی انجام می شه این درد از بین می ره. حتما هم قبل انرژی درمانی از خود شخص اجازه بگیرید.

رفتن به نوار ابزار