قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
تجربه ماورا
تجربه ماورا – اثرات باز کردن چاکرا (نوشته رضا)
آگوست 2, 2020
کندالینی
فیزیولوژی کندالینی
آگوست 2, 2020

تجربه ماورا – صدای سوت یا هیس در گوش (نوشته Annihilation)

تجربه ماورا

تجربه ماورا

تجربه ماورا – صدای سوت یا هیس در گوش (نوشته Annihilation)

۷۸۶

سلام به همه دوستان
این تجربه که خواستم راجبش با شما صحبت کنم در مورد صدای سوت مداوم در گوش است. من از نوجوانی متوجه آن شدم و بخصوص شبها که میخواستم درس بخوانم این خیلی اذیتم میکرد. یادمه چند شبی بود در حال دیوانه شدن بودم. نمیدانستم چکار کنم تا دیگر شنیده نشود. انگار صدا از درون سر می آمد. یک معلم علوم داشتیم که میگفت حرکت خون و تکثیر سلول و تمام فعالیتهای بیولوژیکی در بدن صدا دارند و اگر ما همه آنها را تمام مدت میشنیدیم دیوانه میشدیم. منم با خودم فکر کردم شاید صدای خفیفی از حرکت خون در رگهاست یا صدای تکثیر سلولهاست و طبیعیست، پس این برای همه وجود دارد و همین باعث تسکینم شد چون مطمئن شدم همه آنرا می شنوند. و کم کم به آن عادت کردم.
بعضی شبها هم از بچگی صدای یک فرکانس را از دور دستها میشنیدم که با سرعت بالا بسمت من می آمد، این فرکانس آزار دهنده بود چون همراه خود فلج عضلات می آورد. هر چه نزدیکتر میشد فلج شدیدتر میشد. بیرون اومدن از آن فلج عمیق در آن حالت بشدت سخت بود. و این فلج، درد شدیدی بهمراه داشت. در خواب ناگهان به سراغم می آمد و تا بخواهم بیدار شوم بمن نزدیک شده بود و دیگر نمیتوانستم از آن حالت خارج شوم. وقتی بمن میرسید فرکانس بلند و خشن شده بود و در یک کلام مغزم هر ثانیه میترکید و وقتی بیدار میشدم مثل آدمی بودم که واقعا مغزش ترکیده و هیچ هوش و حواسی نداره.
کسی که متوجه نمیشد و صدایی نمی شنید که بتواند کمک کند. بزرگتر که شدم ترسم از بین رفت و با تکانهای سریع خودم را از فلج عضلات خلاص میکردم. بعضی وقتا حتی وقتی از جام بلند هم میشدم و چند قدم راه میرفتم باز فرکانس از دور شنیده میشد و منتظر بود تا بخوابم و فلج بشم. خلاصه هیچ وقت نفهمیدم این چیست. در بزرگسالی شاید سالی یکبار اتفاق بیوفته یا چندسالی یکبار. ترتیب خاصی ندارد. اینهم بگم که اون لحظات میشه اتاق را با چشم بسته دید، که نمیدانم آن تصویر از اتاق، دید ماورایی است یا رویا؟!
در مورد صدای سوت در گوش (که آنهم شبیه صدای فرکانسهایی است که بعضی اَپ‌های موبایل برای چاکراهای ۶ و ۷ استفاده میکنند) بعد از این سالها، با صحبت در موردش با چند نفر دوست و آشنا متاسفانه متوجه شدم همه این صدا را نمی شنوند. اسکن و عکس برداری از کل سر و مجاری گوش و حلق و بینی هم انجام دادم و طبق گفته پزشک مورد غیر عادی مشاهده نشد.خودم هم هر چه گوشم را با انگشت میبندم و باز میکنم، یا وقتی گوش از تغییر فشار هوا حالت گرفتگی پیدا می کند و با گرفتن بینی و انجام بازدم آنرا باز میکنیم، اینها هیچ تاثیری در صدا ندارند. این صدا اصلا از گوشها نیست و انگار از درون مغز می آید.
چیزهایی هم راجبش فهمیدم، اینکه وقتی بدنم ضعیف شده و در حال از دست دادن انرژی فیزیکی هستم، این صدا بسیار بلند میشود. شاید صدای از دست رفتن انرژی است. بالاترین حدش وقتی بود که مریض شده بودم و بدنم ضعیف شده بود و از جا برخاستم و این صدا انقدر بلند شد و بلند شد که بقیه صداها دیگه شنیده نمیشد و من کاملا بیهوش شدم و به زمین افتادم.
یا اینکه برای مدیتیشن بی فکری و تمرین تمرکز، سعی میکنم روی این صدا تمرکز کنم، و وقتی که چند دقیقه روی آن تمرکز میکنم صدایش بلندتر میشود ولی حس خوشایندی است.
یا بعضی وقتا بنظر می رسد که یک منبع ندارد و انگار ده‌ها و صدها منبع ریز نقطه مانند در وسط مغزم این صدا را یکنواخت ایجاد میکنند.
و یا زمان‌هایی که به خاطر به هم خوردن انرژی در بدنم دچار سردرد می شوم، این صدا یکسره بلند و قوی در سرم شنیده میشود.
معمولا در شلوغترین مکانها هم به گوش میرسد. و با اینکه من عاشق سکوت و آرامش هستم، متاسفانه هیچوقت سکوت کامل را تجربه نکرده‌ام!
دوستان قصدم از نوشتن و ارسال این موضوع این بود که اولا اگر کسی در این مورد اطلاعاتی دارد مرا راهنمایی کند. و یا اگر شما نیز این صدای فرکانس مانند دائمی را در سر خود می شنوید برایم بنویسید. و یا اگر تجربه اون فرکانس خشن فلج کننده را دارید، بگویید.

ممنون و سپاسگذار از همه شما عزیزان

 

 

4+
علی خانی (مشاور سایت)
علی خانی (مشاور سایت)
علی خانی، علاقه مند به حوزه ماورا و موضوعات عرفانی و روحی شرقی و غربی از جمله مدیتیشن، انرژی درمانی، طب سنتی، یوگا، خواب بینی، سفر روح و …
اشتراک
اطلاع از
guest
19 Comments
قدیمی ترین
جدیدترین
Inline Feedbacks
View all comments
Annihilation
عضو
1 ماه قبل

سلام جناب خانی،
در مورد احتمال حس آمیزی که اشاره کردید دچار تردید شدم، بیشتر راجب این مساله کند و کاو خواهم کرد تا بفهمم از این موضوع هست یا خیر.
فقط عرض کنم که امروز متوجه شدم اگر خیلی دقیق روی صدا دقیق بشم معلوم میشود که صدا در سمت چپ یا سمت راست سر بیشتر از سمت دیگر است و دقیقا سوراخ بینیِ همان سمت هم بازتر است!
بازم ممنون از راهنمایی‌هایتان

1+
M.v
عضو
1 ماه قبل

با سلام به anni عزیز و جناب علی خانی و سایرین تموم حالاتی رو که فرمودی دقیقا در من هم هست.اول مطلبت که یاد این صدا افتادم و ذهنم روش متمرکز شد با شنیدنش یه لحظه حس ناخوشایند دیوونه شدن بهم دست داد.من تا جایی که یادمه این صدا همیشه تو سرم بوده و هنوزم فکر میکنم انقدر عادیه که همه میشنونش.البته زمانی که توجهم رو کارای دیگه باشه یا حواسم بهش نباشه نمیشنومش ولی یادش که میفتم بلافاصله ممتد میشنومش.این صدا هیج وقت قطع نمیشه ولی خداروشکر وقتی حواست بهش نباشه نمیشنویش که دیوونت کنه.من هنوز دقیقا نفهمیدم از… بیشتر »

Annihilation
عضو
1 ماه قبل
Reply to  M.v

سلام دوست خوبم، عذرمیخوام اگر با یادآوری صدا، باعث حس ناخوشایند شدم. ولی در این مورد کاملا مثل هم هستیم. منم همیشه و همیشه این صدا رو در سرم داشتم. قطعا صدا بخاطر ضربه‌ی سرت نبوده چون در من هم به همین شکل وجود داره.
برای معرفی کتاب ممنونم، حتما مطالعه خواهم کرد. فقط سعی کن صدا رو دوست بداری و کم کم بهش عادت میکنی و دیگه آزار دهنده نیست.

1+
Famono
عضو
1 ماه قبل

سلام به همه صدای سوت واقعا شبیه فرکانس هایی هست که برای چاکرا گوش میدیم و با اینم موافقم که حالت عمق داره انگار از درونته راسیاتش من هر کاری کردم نتونستم صداش رو قطع کنم و باید مدت زمان خودش رو بگذرونه و همیشه هم برام اتفاق نمی افته و اکثرا یه گوشم دچارش میشه (اصطلاحا میگم گوش چون در محدوده ی گوشها ایجاد میشه ولی میتونه مربوط به گوش فیزیکی نباشه همون طور که خودتون گفتین) وقتی دو تا گوش درگیر بشه حتی اگه صدای سوت خیلی کم باشه صدای محیط به کل قط میشه منم بیشتر موقع… بیشتر »

Annihilation
عضو
1 ماه قبل
Reply to  Famono

سلام دوست خوبم، قبل از هر چیز بگویم اون عدد که اشاره کردید، ابجد کبیر بسم الله الرحمن الرحیم است.
در مورد صدا جالب است که برای شما دائمی نیست و از آن نظر که میتونید سکوت کامل را داشته باشید باید بگم خوش بحالتون ☺
سعی من هم برای فهمیدن علتش نتیجه قطعی نداشته ولی بنظر خودم شاید ارتباط مستقیم به پرانا داشته باشد.

1+
Rose
مهمان
Rose
1 ماه قبل

سلام .
منم اینوصدا رو خیلی وقته تقریبا میشنوم صدای سوت ممتد که برای من اوایل آزاردهنده بود اما بهش عادت کردم و خیلی ناراحتم نمیکنه دیگه …در کتابی که الان اسمش متاسفانه یادم نیست این صدارو مربوط به امواج و میدانهای مغناطیسی دونسته بود و ربطش داده بود به ماورا …..برا منم هر وقت محیط ساکته یا موقع خواب بیشتر میشنومش اما وقتی مشغول کاری باشم خبری ازش نیست

1+
Annihilation
عضو
1 ماه قبل
Reply to  Rose

سلام دوست گرامی، چقدر حیف که اسم کتابی که اشاره کردید یادتان نیست، اگر احیانا یادتان افتاد ممنون میشم نامش را همینجا بنویسید. متشکرم

0
Rose
مهمان
Rose
1 ماه قبل
Reply to  Annihilation

این صدا شبیه صدای تیزی که سیمهای الکتریکی ولتاژ بالا تولید میکند یا صدایی که تلویزیونهای قدیمی موقع خاموش شدن دارند.میدانستم این صدا ناشی از جریان خون در گوش میانی نیست چون با نبض یا سایر عملکرد های بدنم تغییری نمیکرد.هر زمان توجه ام را روی ان متمرکز میکردم میتوانستم آنرا بلند و واضح بشنوم. بقدری طبیعی بود که به عنوان یک کودک فکر میکردم همه آنرا میشنوند. آموختم این صدا بخشی از جریان صوت ، نیرو یا روح الهی زندگی است.این نیرو نشات گرفته از خالق است که تمامی حیات موجود در کائنات را برپا نگه داشته و به… بیشتر »

Last edited 1 ماه قبل by Rose
Rose
مهمان
Rose
30 روز قبل
Reply to  Annihilation

نام کتاب بر مرکب جریان صوت که در اواسط کتاب بهش اشاره شده و کتاب دفترچه معنوی
من قسمتی از کتابرو تایپ کردم منتها حذف کردن پیام بنده رو بی دلیل

0
سینا تقی نژاد (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  Rose

سلام
نه دوست عزیز حذف نشده و امروز تایید شده است. اگر پیامی را در سایت بدهید و آی پی شما تغییر نکند آن پیام برای شما قابل مشاهده است ولی اگر آی پی شما تغییر کند دیگر آن پیام مشاهده نمی شود مگر اینکه توسط سایت تایید شود. ممنون از اینکه مطالب گفته شده را در کامنت قبلی تایپ کردید.

1+
Nashenas
مهمان
Nashenas
1 ماه قبل

سلام دوست عزیز،تو این مورد منم مثل شما از وقتی که یادم میاد این صدای سوتِ توی گوش رو میشنوم و هیچ تصوری از سکوت متاسفانه ندارم.خوشبختانه موقعی که بهش فکر نکنی و یادش نیفتی انگار نمیشنویش یا انگار تو پس زمینه اس ولی موقعی که به یادش بیفتی(مثلا من با خوندن تیتر پست به یادش افتادم)صدا توی سر به شدت زیاد میشه که تکنیک من مقابله نکردن باهاش و پذیرفتنشه.البته بگم که این بیماری به انگلیسی اسمش tinnitus هستش که متاسفانه به دلیل تحقیق نشدن کافی روی این مسئله هنوز درمانی براش پیدا نشده و باید باهاش سر بکنیم… بیشتر »

Annihilation
عضو
1 ماه قبل
Reply to  Nashenas

سلام دوست گرامی، ممنون که نظرتان را نوشتید. در مورد نامی که از بیماری آوردید کمی تحقیق کردم. به نظرم این صدایی که ما میشنویم از این بیماری نیست. چون در مورد بیماری تینیتوس نوشته بود صدا در یکی از قسمتهای گوش خارجی یا میانی یا داخلی رُخ می دهد و یا علتش آسیب عصبهای گوش است که یک علت فیزیکی است، در حالیکه من صدا را از درون سر و نزدیک به محدوده گوشها میشنوم و مشکل پزشکی در گوشهایم تشخیص داده نشده. همچنین با تمرکز کردن روی آن و یا مانند خود شما با خواندن تیتر این تجربه،… بیشتر »

M.v
عضو
1 ماه قبل

سلام به دوستانممنونم از همه کسانی که تجربه خودشونو در این مورد گفتن.دوستی هم فرموده که از نظر پزشکی نوعی بیماری هست.منم مواردی رو خوندم که عقیده داشتن نوعی بیماریه.گرچه خیلی مهمه تو موارد اینچنینی ابتدا از لحاظ پزشکی به بررسی بپردازیم ولی چیزی که هست اینه که علم پزشکی مواردیو که نتونه با قوانین خودش منطبق بدونه برچسب بیماری بهش میزنه.مثلا همین تجارب برونفکنی رو مخصوصا وقتی غیر ارادی رخ بده اینا نوعی بیماری تلقی میکنن.ولی سوال اینجاست که اگر بیماریه پس باید درمان قطعیش رو هم بدونید و بتونید مداواش کنید.ولی درمانی براش ندارن.اصلا صحیح نیست که واقعه… بیشتر »

fargol
عضو
1 ماه قبل

سلام دوست عزیز 🙂 راستش منم این حالت رو دارم صدایی رو توی گوشم میشنوم بیشتر وقتایی که صبح از خواب بیدار میشم و شب قبل خواب واقعا برای من اذیت کنندس یه بار تو یه مدیتیشنی که بیشتر برای “اسکن کردن” بود شرکت کردم و وقتی که داشتم با خدا توی دلم حرف میزدم یه لحظه خیلییی شدید شد و بیشتر از سمت راست بود.حتی باعث شد بترسم! و تا چند دقیقه ادامه داشت بقیه مدیتیشنارو که انجام میدم بهش توجه نمیکنم برای همین اذیتم نمیکنه ولی اگر روش تمرکز کنم یا حواسم بهش جمع باشه، واقعا دیوانه میشم… بیشتر »

Annihilation
عضو
1 ماه قبل
Reply to  fargol

سلام fargol گرامی، ممنونم که تجربه‌تون از این صدا را برامون نوشید، اگر اطلاعاتی در موردش بدست آوردید ممنون میشم برامون بنویسید 👍 منم در نوجوانی از این صدای بی وقفه و مداوم به درجه دیوانگی رسیده بودم، اما این سالها اتفاقا روی همین صدا مدیتیشن و تمرکز میکنم و در این صدا غرق میشم. و چون لحظات آرامی که در مدیتیشن دارم با این صدا بوده، هر کجا که آنرا بشنوم بهم آرامش میدهد، و در شرایط پُر تنش و ناراحت کننده انگار بهم میگوید آرام باشم و عواطفم را کنترل کنم. من هم گاهی اوقات سمت راست سر… بیشتر »

Ami
مهمان
Ami
24 روز قبل

منظورتون ازین صدای سوت چیه دقیقا چون برای من خیلی خیلی بیشتر از یک سوته و از کم شرو میشه و ۱۰برابر شدتش بیشتر میشه … و اینکه چند روز پیش ک برام اتفاق افتاد صداش ۱۰۰برابر دفعات قبل بود و همراه با سوت یک صدای عجیب مثل دسگاه ام ار ای میداد با اینکه من در این حالت خواب هستم انگار و مثل بختک نمیزاره تکان بخورم اما اون روز چشم هام باز بود و توی چند ثانیه ۱۰۰تا پلک زدم ک دست خودم نبود .. و بعد ناپدید شد مثل همیشه

0
رفتن به نوار ابزار