قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

خطرات ماجراجویی های پارانرمال در اماکن تسخیر شده

همزاد جنی و ملکی
همزاد شیطانی و ملکی و نقش آنها در ماورا
ژوئن 24, 2020
شفادهی در پرواز روح
شفادهی در پرواز روح (پست ویژه)
ژوئن 24, 2020

خطرات ماجراجویی های پارانرمال در اماکن تسخیر شده

خانه های تسخیر شده

خانه های تسخیر شده

خطرات ماجراجویی های پارانرمال در اماکن تسخیر شده

یکی از فعالیت های جذاب و پرهیجان برای کسانی که عاشق ماورا هستند رفتن به خانه های متروکه و تسخیر شده است. در یوتیوب می توانید فیلم های مختلفی از افرادی که نیمه شب به تنهایی یا توسط دوستان خود به این خانه ها می روند تا بتوانند با دوربین چیزهای عجیب را ضبط کنند مشاهده کنید. به نظر می رسد در ایران این ماجراجویی های ماورایی یا رواج ندارد یا کسی آن قدر فیلم نمی گیرد به هر حال در مورد خطرات این کار این مقاله نوشته شده است.

بیشترین مکان هایی که برای این افراد جلب توجه می کند بیمارستان های متروکه، قبرستان ها، هتل هایی با سابقه قتل، خانه های مخروبه و اماکنی که بارها گزارش فعالیت های پارانرمال و ماورایی عجیب در آنها شده است هستند.

افراد زیادی هستند که به طور گروهی این ماجراجویی ها را انجام می دهند و در این کار تخصص و امکانات و نفرات لازم را دارند ولی برای افراد معمولی این فعالیت ها می تواند خطرات باشد.

خطرات ماجراجویی های ماورایی در مکان های تسخیر شده

خطراتی که در این کار وجود دارد واقعی است و باید جدی گرفته شود. اگر خطرات فقط در حد آسیب فیزیکی و عاطفی بود آن وقت هر کسی می توانست با کمی احتیاط وارد این فعالیت ها شود. ولی در بیشتر اوقات چنین چیزی نیست. خطر واقعی در اینجا است که چیزی که ما در این مکان ها دنبال آنها هستیم ممکن است واقعا در آنجا حضور داشته و بیشتر وقت ها هم ما را دنبال کنند و وارد خانه و زندگی خود ما شوند. آنها می توانند خوئ را به هاله انسان متصل کرده و انرژی های حیاتی آن را بگیرند. به دلیل توجهی که به آنها داریم آنها نیز علاقه دارند که همراه ما باقی بمانند و بیشتر در زندگی ما دخالت کنند. موجودات شرور می توانند خود را به جای ارواح خوب و کسانی که واقعا در آن محل دفن شده اند جا بزنند. پس حتی اگر نشانی از حضور آنها در محل های تسخیر شده پیدا کنیم ممکن است اشتباها فکر کنیم موجودات دوستانه ای هستند و می توان به آنها اعتماد کرد. اگر در بین گروه جستجو کننده یک مدیوم باشد این موجودات شرور ارتباط خود را با او بیشتر کرده و تلاش می کنند هر طور شده خود را ارواحی پاک و قابل اعتماد جا بزنند و کم کم خواسته های عجیب خود را مطرح کنند. گاهی اوقات هم ممکن است شوخی های وحشتناکی در این باره کنند و مثلا بگویند که جسد آنها لای دیوار است و تا کامل دفن نشود آسوده نمی شوند. شاید هم دروغ هایی در مورد قتل خود بگویند و افراد بی گناه را گناهکار جلوه بدهند.

آسیب های ذهنی

فروپاشی ذهنی و ابتلا به مشکلات روانی در جستجوهای پارانرمال اماکن تسخیر شده امکان پذیر است. در این مورد خواندن تجربه واقعی زیر می تواند مثال روشنی باشد:

چند سال پیش مردی تمام کانال های یوتیوب مربوط به خانه های تسخیر شده توسط ارواح را مشاهده کرده بود و تصمیم گرفت خود به چند مکانی که ادعا می شد تسخیر شده هستند برود تا EVP (ثبت الکترونیکی صدا) را انجام دهد. بعد از ثبت و ضبط های مختلف بلاخره توانست چند صدای جالب را تهیه کند. او به قدری به صورت دنباله دار درگیر این ماجراها شد که تصمیم گرفت حتی در خانه خود نیز این صداهای مربوط به موجودات دیگر را ضبط کند.

بعد از چند مدت او شروع کرد به شنیدن صداهای واقعی توسط گوش های خود و نه دستگاه ضبط کننده. بعد از بررسی فراوان توسط محققان روحی دیگر مشخص شد این خانه او نبود که تسخیر شده بود بلکه خود او تسخیر شده بود. به او گفته شد که دست از ادامه این فعالیت ها بردارد و خانه را پاکسازی انرژیکی کند. ولی او گوش نکرد و به کار خود ادامه داد.

اوضاع آن قدر بد شد که او ارتباط خود را با دوستان، خانواده و حتی محققین روحی قطع کرد. اطلاعات زیادی از او در دست نیست به جز اینکه یک بار خانواده او گفتند که او دیگر شخص سابق نیست و دائم با موجوداتی که کنار او هستند صحبت می کند. آیا این مشکل می تواند به خاطر وجود سابقه بیماری های روانی قبلی باشد و یا قربانی یک موجود شرور شدن؟

چه کار کنیم تا ایمن باشیم؟

اولا کسانی که محققین واقعی خانه های تسخیر شده هستند تیم هایی با تجربه و با تجهیزات هستند و هر کسی نمی تواند کار آنها را انجام دهد. بله ظاهرا هر کسی می تواند یک دستگاه ضبط کننده بردارد و به این مکان ها برود و سوالاتی بپرسد و پاسخ هایی هم دریافت کند. ولی اگر در این زمینه دانش کافی نداشته باشد و نتواند از خود محافظت کند ممکن است زندگی او به سمت نابودی برود. نباید قدرت های تخریب روحی روانی این نیروهای مخفی را دست کم گرفت.

 

 

4.3 7 votes
Article Rating
5+
مهدی کریمی
مهدی کریمی
مهدی کریمی. علاقه مند به طب اسلامی، ترجمه مقالات معنوی، انرژی درمانی، دعا درمانی و سایر علوم ماورایی
اشتراک
اطلاع از
guest
2 Comments
قدیمی ترین
جدیدترین
Inline Feedbacks
View all comments
M.v
عضو
17 روز قبل

سلام مطلب خوبی بود البته من تا حدودی این کلیپها رو تو یوتیوب دیدم.و میشه گفت بالای نود درصد شاید هم بیشتر غیر واقعی هستند.البته یسری از اینا دوربینهای مخصوص دارن که توشون شاید بشه مورد بدرد بخوری پیدا کرد.الان که مد شده عربا میان مثلا از یه مکان جن زده فیلم تهیه میکنن و دائما هم بسم ا… و ذکر میگن با لحنی سرشار از ترس و النهایه بدون اتفاق خاصی فرار میکنن. محققین واقعی همونطور که ذکر کردید اونقدر این کار مخاطره آمیز و غیر قابل پیش بینیه که نمیان با نشر دادنش مسخره بازی در بیارن.ولی امیدوارم… بیشتر »

سینا تقی نژاد (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  M.v

سلام
محمد عزیز اتفاقا چند کلیپ عربی دیدم و به خاطر همین بسم الله گفتن ها داشت باورم می شد که شاید اینها فیلم واقعی می گیرند. زشت است که مسلمان دروغ بگوید و نام خدا را برای تهیه یک کلیپ به سخره بگیرد. بله عجیب است که تا به حال در ایران این کارها مد نشده است.

0
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
رفتن به نوار ابزار