قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
مدیوم روحی
علائمی که نشان میدهد مدیوم روحی هستید و نه یک دیوانه
آوریل 13, 2018
بیماری شخصیت نمایشی و جلب توجه چیست؟
اختلال شخصیت نمایشی و جلب توجه چیست؟
آوریل 14, 2018

جن زدگی، درمان و رفع جادو و جن زدگی

جن زدگی

جن زدگی

درمان جن زدگی | رفع جن زدگی

چنانچه دچار علائم جن زدگی شده اید می توانید خودتان را شفا دهید. البته این کار به تلاش و زمان بسیار زیادی نیاز دارد ولی عملی است. برای اینکه از شر جن خلاص شوید و خروج جن از بدن رخ دهد باید درجه معنوی خود را افزایش دهید. به قدری که بدن خود را برای جن و یا موجود غیرارگانیکی که شما را تسخیر کرده است ناامن سازید. جنها تمام سعی خود را می کنند تا شما را از مسیرهایی که موجب رهایی شما می شود ناامید کنند. برای مثال شما چند روزی مشغول این روشهای شفابخشی و خروج جن از بدن می شوید و ناگهان جن به دل شما القا می کند که این کار فایده نداره و تمام تلاش خود را می کند تا نشان دهد که شما نه تنها بهتر نشده اید بلکه بدتر گشته اید و تنها راه نجات، پناه بردن به او است.

اما باید بدانید که تمامی تلاشهایتان برای رسیدن به آزادی، ارزشمند است و این دردسرها به چیزی که بعدا به آن نائل میشوید می ارزد.

در زیر تعدادی از روش های رهایی از جن زدگی آورده می شود:

۱-  از آنجا که بیشتر جن زدگی ها از اجازه خودمان شروع می شود و در پست نقش اجازه در جن زدگی در این مورد مفصل صحبت کردیم بنابراین درمان آن هم عمدتا از طریق خودبرتر ما که کلید تمام اجازه ما دست اون هست صورت میگیره. بنابراین کمک گرفتن از خود برتر رو از طریق تلقینات آن هم به صورت بلند شروع کنید. اگر تلقینات را بلند بگویید اثر بیشتری دارد چون چاکرای گلو را فعال کرده و انرژی بیشتری را وارد عالم اختری که در آن دست خود برتر بازتر است می کند. و سپس فورا مشغول ترمیم لایه های حفاظتی شما شده و بدین وسیله مانع نفوذ و ماندگاری موجودات مزاحم  می شود. از جمله این تلقینات عبارت اند از:

من ایمن و آزاد هستم. من قدرتمند هستم و میتوانم از خودم مراقبت کنم. من استاد جسم و فرمانده ذهنم هستم. من تمامی بندهایی که مرا به اسارت جن در آورده را پاره می کنم و آزاد هستم و هیچ تعهد و پیوند روحی با آنها ندارم.

این تلقین رو روزی چند ساعت در روز انجام بدید. برای مثال موقع رانندگی، ایستادن در صف انتظار دکتر، پیاده روی و … هر چه قدر که بیشتر آن را با حضور قلب بگویید اثر آن بیشتر می شود. در زمان به خواب رفتن نیز آن را به آرامی بگویید تا اثراتش در عالم رویا نیز باقی بماند. در این میان به نشانه ها و وقایعی که توسط خود برترتان به شما نمایان می شود نیز دقت کنید. برای مثال ممکن است به طور اتفاقی با شخصی برخورد کنید که کار او معالجه جن زدگی است و یا کتابی بخوانید که به شما راهنمایی های دقیق تری را نسبت به نوع جن زدگی تان داده باشد.

۲- هر چند مدت یک بار از حمام نمک سنگین استفاده کنید تا از اثرات منفی جن ها و موجودات غیر ارگانیک بکاهید. پاهای خود را نیز هر روز در محلولی از نمک قرار دهید. میدان های الکتریکی آب و نمک سبب خنثی شدن اثرات منفی این موجودات می شوند. چون همان طور که قبلا گفته شد آنها به این میدان های الکتریکی حساس هستند.

۳- یکی از راه های موثر دور کردن موجودات غیر ارگانیک، استفاده از آهنرباهای بزرگ هست. میتوانید آنها را گردن و یا دور دست خود آویزان کنید. منابع مختلفی در مورد اثرات مغناطیس و آهنربا بر موجودات غیر ارگانیک موجود هست و از آن به عنوان شیوه ای موثر برای دور کردن آنها یاد شده است. زیرا به طور کلی هر چیزی که دارای میدان الکتریکی، مغناطیسی و یا الکترومغناطیسی هست سبب تاثیرات چشمگیر بر روی این موجودات می شود.

۴- از مصرف الکل و مواد اعتیاد آور دیگر خودداری کنید تا قدرت و عزم درونی شما بیشتر شده و آنها نتوانند از طریق اعتیاد موجب تضعیف شما شوند.

۵- اگر حس میکنید محیط شما نشانه هایی از نفوذ جن را دارد میتوانید از عود و اسفند و … استفاده کنید و یا محلول آب نمک را در محیط بپاچانید. آنها از آب و نمک متنفر هستند.

۶- استفاده از تصویر سازی ذهنی برای رفع جن زدگی و حمله جن: اگر حس میکنید که آنها گاهی به اعضای بدن شما می چسبند و سنگینی و مور مور شدگی را در آن ناحیه احساس می کنید در این صورت تصور کنید که نوری به رنگ بنفش درخشان (درخشان مثل حالتی که در جوشکاری دیده می شود) در حال برخورد با آنهاست. این نور قدرت عظیمی در دور کردن آنها و بالا بردن فرکانس های روحی شما دارد. برخی تصور می کنند که نور سفید حاوی این اثر است ولی اثر نور سفید در برابر بنفش درخشان بسیار ناچیز هست. لازم نیست که نور را ببینید بلکه آن را در ذهن خود تجسم کنید. همچنین می توانید آن را در محیط اطراف خود تصور کنید و اینکه چگونه شما را احاطه کرده است.

۷- سعی کنید در مناطقی که در آن لوله های آب و کابل های برق وجود ندارد وارد نشوید زیرا غیر ارگانیک ها در این محیط ها آزاد تر هستند و حملات بیشتری را موجب می شوند.

۸- از موادی چون روغن ببر، ریحان، برگ درخت انبه نیز می توانید استفاده کنید. اولی به صورت روغن که به پاها مالیده می شود و بقیه به صورت آمیخته با آب و نمک در وان حمام مورد استفاده قرار می گیرد.

۹- و اما مسئله مهم تر اینکه پناه آوردن به نیروهای الهی را فراموش  نکنید. پیرو هر آیین و مذهبی هستید سعی کنید از خدا کمک خواسته و خودتان را به شخصیت های مقدس و مذهبی که مورد احترامتان هستند نزدیک کنید. همچنین نامها و سوره هایی که به منظور رفع جن هستند را نیز بخوانید.

جن و جنون | جن زدگی و دیوانگی

شخصی که جنزده میشه و یا توسط احضار جن به خودش آسیب میزنه ممکنه دچار جنون یا دیوانگی بشه. گاهی این حالت تدریجی هست و ممکنه مدتهای طولانی طول بکشه تا بروز پیدا کنه و یا به صورت آنی ملاحظه میشه و خیلی نادر هست.

وقتی شخص احضارات رو به صورت اشتباه انجام میده و یا تمرکز لازم رو برای مهار اون موجود در حین احضار از دست میده و یا کلا به هر دلیلی مبتلا به جنزدگی بشه میتونه با تضعیف هاله های دفاعی خودش امکان مداخله موجود در چاکراها و انرژی خودش رو فراهم کنه. ممکنه دخالت در سطح کالبد ذهنی هم رخ بده و به طور کلی شخص رو از لحاظ انرژیکی و عاطفی و ذهنی نامتعادل کنه و حتی به مرز جنون هم ببره.

ورود جن به داخل بدن همیشه بد نیست بلکه میتونه توانایی های مختلفی رو به فرد هدیه بده مثل افزایش گردش انرژی حیاتی در بدن، فعال سازی چاکراها، تمرکز فکر بهتر و تقویت هاله های دفاعی و … ولی اگر اون جن از نوع متخاصم باشه همه اینها در جهت منفی عمل میکنه و شخص رو از زندگی متعادل خارج میکنه. ممکنه جن اون قدر در اونها اجازه دخالت داشته باشه که حتی برخی از اندام های اونها رو هم بدون اراده خود فرد تکون بده و یا با کنترل احساسات و بخش هایی از مغز شخص رو در هنگام کارهایی که اون جن دوست نداره تنبیه عاطفی کنن. اونها میتونن تصاویری رو به داخل مغز طرف القا کنن که توسط چشمان عادی و یا چشم سوم دریافت نشده و سبب توهم های مختلف در اون شخص بشن و بیش از بیش اون رو به مرز جنون بکشن که البته این موارد نادر هستن.

مشابه بودن این حالات با انواع بیمارهای روانی باعث شده که علم درک کمی از این پدیده ها داشته باشه. این دیوانگی ها و جنون های رفتاری اگر در اثر جنزدگی باشن معمولا بعد از وقایعی چون احضارات جن غیر اصولی، ورود به مناطق و خانه های جن زده، طلسم شدن و ابتلا به جادوی سیاه و …. مشاهده میشن.

بنابراین جن زدگی قرار نیست حتما با مشاهده چیزهای عجیب باشه بلکه همین اختلالات عاطفی و ذهنی و عدم تعادل احساسی و همچنین انواع جنون میتون در اثر همین ابتلا به جنزدگی باشن ولی هر بیمارهای روحی رو هم نباید به اونها نسبت داد.

جن زدگی، خودآزاری تا خودکشی

برخی از افراد از رنج کشیدن لذت میبرن. تو علم روانشناسی به این حالت مازوخیسم گفته میشه و خودش انواع زیادی داره. علت های بروزش هم متفاوته و ممکنه مربوط به ژنتیک رفتاری، مورد آزار و اذیت قرار گرفتن در کودکی و … باشه.

ولی نوعی از حالت لذت از درد و رنج مربوط به جن زدگی میشه. در واقع فرد از ته وجودش مایل به این درد نیست ولی انگار نیرویی باعث میشه اون فرد مجذوب موقعیت های دردآور بشه. مثلا خودش رو درگیر کار و شغلی کنه که دوست نداره تا روحش ضعیف و افسرده تر شه. یا اینکه عاشق افرادی بشه که میدونه هیچ وقت به اونها نمیرسه و میخواد از تحقیر ایجاد شده لذت درونی ببره و خودش رو بی ارزش و نالایق بدونه. در واقع جن با این کارها عزت نفس فرد رو به قدری پایین میاره که شخص احساس پوچی و ذلت میکنه و راحت تر به دستورات اون موجود عمل میکنه.

این حالات جدی هستن و میتونن برای همیشه زندگی فرد رو تحت شعاع قرار بدن. برخی ممکنه دچار خودآزاری جسمی بشن یعنی با تیغ دست و پاشون رو خط بندازن و از این کار لذت ببرن. در واقع جن با تاثیر بر مغز و محرکهای شیمیایی اونها کاری میکنه که اون فرد از این آزارها و تحقیرها لذت ببره.

برعکس، وقتی به چنین افرادی احترام و امنیت داده بشه به اصطلاح رم میکنند و بدتر پرخاش میکنن. اطرافیانشون فکر میکنن اونها لایق محبت و زندگی خوب نیستن و لیاقتشون درد و رنج و توهین هست ولی اونها خبر ندارن که شاید این فرد دست خودش نیست و جنی که اون رو تسخیر کرده اجازه نمیده اون فرد به آرامش برسه و هر موقعیتی که سبب عزت نفس اون آدم شه رو خطری برای خودش میدونه.

این افراد معمولا به روان درمانی جواب خوبی نمیدن. افراد زیادی رو میشناسم که سالیان سال به روانپزشک و روان شناس مراجعه میکنن و فقط درمان سطحی در این زمینه دریافت کردن. این افراد به جای بهبودی ممکنه بدتر هم بشن و کارشون به خودکشی هم بکشه. تا وقتی بحث ماورا و جن و اثرات شدید اونها در علم روان شناسی جایگاهی نداشته باشه درمانها هم ناقص هستن. شما نمیتونید به این آدم دارو بخورونید تا جن از اون خارج بشه. هر چیزی علاج مربوط به خودش رو میخواد.

اگر حس کردید شخصی در اطرافتون روی بدنش زخم تیغ و علائم خودآزاری داره درکش کنید و زود قضاوت نکنید. ممکنه علتش روانی باشه و یا برای جلب توجه این کار رو کرده باشه و یا اینکه واقعا جن زده شده باشه و از لحاظ روانی معتاد به خودآزاری شده باشه.

خودآزاری ممکنه به صورت گریه و خودمظلوم پنداری مشاهده بشه. شخص ممکنه خودش رفتاری کنه بقیه به اون بی احترامی کنن تا باز هم حس لذت مظلوم بودن و تحقیر شدن رو تجربه کنه. درمان این افراد ولو اگر به خاطر جنزدگی نباشه خیلی سخته چون خودشون تمایلی برای درمان ندارن و از درد و رنج روحی شون با اینکه باعث گریه شون میشه لذت درونی میبرند.

این مکانیسم خودآزارانه از بدترین حملات جنزدگی هست چون انواع دیگه جن زدگی هر چی که باشند شخص رو مجاب میکنه به درمان خودش فکر کنه ولی وقتی فرد به این درد معتاد بشه و از اون لذت ببره دیگه دنبال درمانش هم نمیره و چنین انسانی به راستی جنزده واقعی هست و امیدی هم به بهبودش نیست مگر اینکه اطرافیان آگاه و دلسوزی داشته باشه که به زور به درمان اون کمک کنند هر چند تا خود شخص نخواد و یا جن داخل اون این اجازه رو نده فرد کامل خوب نمیشه. متاسفانه انتهای مسیر این افراد هم خودکشی (به عنوان بزرگترین نوع خودآزاری) هست و زندگی رو پوچ و بی فایده میبینن.
همین جا اگر میتونید برای این افراد انرژی عشق و معنویت رو به هر شکل که میتونید بفرستید تا قلب اونها از نوازش عشق شما امیدوار به زندگی و افزایش انگیزه درونی بشه. شیاطین از انرژی عشق بی زارن و اولین کاری که میکنن قلب شخص رو خشک میکنن تا حس بی ارزشی کنه. با زنده شدن قلب، تسلط اونها هم کمتر میشه و این طوری میتونید فردی که در تاریکی فرو رفته رو نجات بدید. اونها به عشق شما نیازمند هستند….

اگر روش خاصی برای فرستادن انرژی عشق به اونها سراغ ندارید میتونید راه زیر رو هر چند مدت یک بار انجام بدید. اونها هر جا باشن انرژی شما رو دریافت میکنن…

توی یک محیط آرام و ساکت بشینید و احساس کنید غرق در نور سبز رنگ هستید. اتاق تاریکی رو تصور کنید که درونش افراد جنزده از نوعی که تو این پست اشاره شد قرار دارن. بهشون به طور ذهنی بگید:

ای درماندگان تاریکی و ناامیدی، من بدون هیچ قضاوت و با داشتن عشق بی انتها و بدون شرط، به شما انسانهای ارزشمندی که راه خودتون رو گم کردید انرژی عشق و امید رو بهتون میفرستم تا دوباره با منشا یکی بشید.

تصور کنید که نور سبز زنگ از قلب و دستان شما خارج میشه و به اون افراد میرسه و اونها مثل گلی که پژمرده بودن دوباره شاد و سرحال میشن و غرق در خنده و نور میشن.
حتی اگر روزی ۵ دقیقه هم این کار رو کنید غم بزرگی رو از دوش اونها بر میدارید و زندگی جدیدی رو بهشون میدید.

چرا برخی عروسک ها جنزده هستند؟

شاید در مورد عروسکها جنزده و نمونه هاشون زیاد شنیده باشید ولی دلیل اینکه چرا اصلا چنین اتفاقی میفته روشن نباشه. هر چند که خیلی به صورت مستقیم به دلایل تسخیرشدگی این عروسکها اشاره نشده ولی بنابر مطالعات و تجربه های قبلی ام به یک نتیجه گیری هایی رسیدم که قصد دارم اون رو با شما در میون بذارم.
عروسک جنزده چی هست؟
برخی از اشیا خصوصا عروسک ها و مجسمه ها که پیکره های انسانی دارند ممکنه تحت نفرین و جادو به عروسکهای جنزده تبدیل بشن. در واقع یک آگاهی و جان در داخل اونها وجود داره و دیگه تیکه پارچه خالی نیستند و توسط موجود یا نیروی دیگه ای اشغال شدند. گاهی نفوذ اون موجود بر عروسک به قدری هست که ممکنه حرکات نامحسوسی در اونها دیده بشه. مثل حرکت دستان و سر و … معمولا صاحبین اونها عروسک رو از مغازه های قدیمی و افرادی که اونها رو به کس دیگه واگذار کردند تهیه میکنند. در سایت ebay حتی این عروسک های تسخیر شده به فروش میرسند که البته به نظر میرسه انواع تقلبی هم در اونها زیاده و صرفا یک تجارت پرسود هست.

معروف ترین عروسکهای جنزده عبارت اند از:

• عروسک رابرت: که اکنون در موزه فلوریدا نگهداری میشه و گفته میشه که توسط روح ها تسخیر شده.
• آنابل: که در موزه مونرو قرار داره و الهام دهنده فیلم سازان برای تهیه فیلمهای این چنینی بوده.
• لتا: عروسکی که در خانه قدیمی مربوط به سال ۱۹۷۲ یافت شده و گفته میشه دارای نمودهای ماورایی هست.
• پوپا: طبق شایعات، این عروسک تسخیر شده، دارای روح یک دختر بچه هست.
• زامبی وودو: این عروسک دارای حرکات انسان گونه و بسیار فعال هست و حتی تصور میشه که زنده هست.
• و ده ها مورد مشابه دیگه….

اما چگونه یک عروسک جن زده میشود؟

تمرینات مربوط به جاندهی به عروسک ها از زمان جادوگران مصر باستان وجود داشته و در طی اون نمادهای عروسکوار از دشمنان ایجاد میشده و سپس توسط اورادی اون رو به انسان مربوطه مربوط میکردند و با نفرین اون عروسک، موجب آزار و حتی مرگ شخص میشدند. این کار مشابه مکانیسم جادوی وودو هست. در قرنهای اخیر هم تهیه این عروسکهای نفرین شده رایج هست و بنابراین عروسک تسخیر شده ای که حاوی این انرژی ها و اوراد هست قطعا با انواع مشابه خودش فرق داره و میتونه نمودهای ماورایی مختلفی رو ایجاد کنه.

دلیل دیگه جن زده شدن یک عروسک میتونه تمرینات نوعی از جادوی جنسی باشه که در طی اون توسط روش تصاویر تلسماتیک گلدن داون، از روی ویژگی های ظاهری، نام یک موجود بر اساس حروف عبری استخراج بشه. وقتی شما یک نام مناسب رو روی یک موجود غیرارگانیک میذارید تا حد زیادی کنترلش رو هم به دست میارید. اون نام ممکنه با نام واقعیش فرق کنه ولی به هر حال به خاطر دقت عمل در استخراجش بر اساس ظاهری که میخواید و همچنین سیجیلی که به دست میاد امکان احضار و تسخیرش همچنان وجود داره. سپس برای اون یک نمود خارجی از جنس مجسمه یا عکس یا عروسک در نظر میگیرن و اون موجود رو بهش ربط میدن. چنین عروسکی حاوی اون موجود تسخیر شده هست که در عملیات جادوی جنسی مورد استفاده قرار میگیره ( البته نه خود عروسک بلکه انرژی اون موجود). در واقع عروسک یا مجسمه به عنوان آرامگاه جن هست و نگاه کردن و مراقبه بر چشمان اون انگار مراقبه بر چشمان اون هست و به همین خاطر اون رو در داخل جعبه نگه میدارن تا کسی جز صاحبش به اون نگاه نکنه. حتی براش معبد کوچکی میسازن و پیش کش هایی رو براش قرار میدن. پس از پایان مراسم مربوطه، جن دوباره به عروسک برمیگرده. البته گاهی این عروسک فقط به عنوان واسطه هست برای فراخوانی بهتر موجود در بین عوالم و جن الزاما ۲۴ ساعته به اون عروسک وابسته نیست.

البته در روشهای دیگر احضارات جن هم چنین چیزهایی مثل عروسک و کوزه و انگشتر و … هم به عنوان واسطه و اتصال دادن جن مورد استفاده قرار میگیره حتی ۷۲ دیو گوئیشا و سپس اون رو در احضارهای به درون یا بیرون و یا رویا و … مورد استفاده قرار میدن.

حال ممکنه چنین عروسکهایی که حاوی جن یا آگاهی یا نیروی ماورایی هستند به دست افراد عادی بیفته. در این صورت عجیب نیست که رفتارهای انسان گونه و حرکات مختلف از اونها سر بزنه.
خیلی کم پیش میاد که یک عروسک نو و بدون دست کاری یک جادوگر یا عوامل ماورایی به یک عروسک جنزده تبدیل بشه. حتی عروسک هایی بودند که به صورت نرمال خریداری شدند و هیچ نشانه خاصی از تسخیر شدگی نداشتن ولی به خاطر اعمال صاحب خانه مثل احضار جن و حتی استفاده از تخته ویجا، یک مرتبه حرکاتی در اونها دیده شده و از اون پس یه عنوان عروسک تسخیر شده شناخته شدند.

توهم و کابوس در اثر حمله جن

خواب آشفته، رویاهای ترسناک و حس لمس شدن توسط دستان نامرئی و دیدن اشخاص غیر ارگانیک در قبل و بعد از خواب میتونن علائمی ازحمله جن و حتی جن زدگی باشند.

علت اینکه اونها در قبل و بعد از بیداری بهتر دیده می شن به خاطر باز بودن موقتی چشم سوم و بالا بودن حساسیت حواس اختری هست.

خواب های آشفته ای از حمله حیوانات و مرگ عزیزان و مشاهده چهره هیولاها میت

اینها افکار درونی هضم نشده ای در شما بودن که جن تونسته با تحریک اونها شما را مورد آزار و ضعف روحی قرار بده و روحیه شما رو بر هم بزنه.

گاهی در حین خواب ممکنه وقایع وحشتناکی رو ببینید که روز بعدش نگران بشید که آیا اونها به تحقق می پیوندن یا خیر. معمولا هم جن ها میان بخشی از آینده رو که قراره به تحقق بپیونده رو با اون افکار و رویاهای پریشان مخلوط می کنن تا شما باور کنید که تک تک اون کابوس قراره که به واقعیت منجر بشه ولی الزاما چنین نیست.

اگر ما تو بیداری قدرت دریافت وسوسه اونها رو به صورت تله پاتی داریم بنابراین تو خواب هم همون وسوسه ها به صورت تصویری ظاهر میشه و ارزش خاص دیگه ای نداره.

و اما اینکه آیا افراد جن زده میتونن جن رو ببینن؟ قبلا توضیح داده بودم که خیلی از افرادی که تسخیر شدن گاهی اصلا خبر ندارن که جن زده شدن و معمولا تنها اونهایی میتونن جن رو ببینن که قدرت روحی بالایی داشته باشن و تمرینات معنوی مانند باز کردن چشم سوم رو انجام داده باشن.

مسئله مشاهده بختک و جن در قبل یا کمی بعد از بیدار شدن از خواب

افرادی هستن که بعد از اینکه بدنشون به خواب میره موجودی را بالای سر و یا روی سینه خودشون میبینن. برخی از افراد صاحب نظر علوم روحی معتقد هستن که اونها دسته ای از موجودات غیر ارگانیک هستن که هنگامی که ما بدنمون به خواب می ره و ذهنمون بیدار هست قابلیت مشاهده اونها رو داریم. از طرف دیگه روان شناسان معتقدن که اونها واقعی نیستن و توهم ذهن هست چون ذهن داره اون موقع خواب میبینه.

تجربه خودم نشون داده که ممکنه اونها ترکیبی از هر دو حالت باشن. معمولا وقتی که امواج مغزی ما در حالت تتا که مربوط به رویا دیدن هست باشه اون موجود میتونه یک چیز توهمی و ساخته ذهن باشه. ولی از طرف دیگه گاهی اونها رو در هنگامی که شرایط ذهنیم برای بودن در خواب با امواج تتا مناسب نیست (مثل قبل از خواب شبانه) و در حالت دلتا که هیچ رویایی تشکیل نمیشه می بینم و بنابراین نمیتونن ساخته ذهنم باشن. تجاربی که در حین خلسه عمیق (در سطح امواج دلتا و به محض بیداری از خواب سنگین) دارید تجارب ارزشمندی هستن و احتمال داره واقعی باشن ولی اونهایی که در نزدیکی صبح ( که مغز امواج تتا و مربوط به رویا دیدن رو داره) رخ می دن معمولا توهمی بیش نیستن.

انواع حمله جن و آسیب جن به انسانها:

خالی کردن انرژی : در بیشتر انواع حمله جن و جن زدگی بحث خالی شدن انرژی از شخص در میان است. تصور کنید که اون موجود غیر ارگانیک یک اسفنج خشک است و انسان یک مخزنی از انرژی حیاتی است. با هر تماسی، این انرژی جذب آن موجود می شود. برخی از جنها کاری خاصی با انسان نمی کنند مگر آنکه از این انرژی تغذیه کنند. حتی آنها ممکن است از مجموعه از انسانها و حیوانات تغذیه کنند. در این حالت شخص جن زده ممکن است دچار اختلال خواب، رویاهای بد و دوره هایی از خستگی شدید شوند. این حالات ممکن است تنها چندین بار در سال و یا در حالات وخیم تر جنزدگی، به صورت مستمر مشاهده شوند.

حمله مستقیم جن:
حمله مستقیم جن می تواند شامل ایجاد فضایی از رعب و وحشت ناگهانی و بدون دلیل، مور مور شدن و سردی بدن، از دست رفتن گرمای بدن، احساس رعشه، گرفتگی عضلانی، دردهای تیز و نقطه ای (انگار که یه مرتبه سوزنی به گوشت بدن می خورد)، افکار عجیب و وسواسی باشد. این حملات جن بیشتر در شب و بین غروب خورشید و طلوع آن رخ می دهند. موجودات غیر ارگانیک معمولا از نور خورشید و یا نور مصنوعی بی زار هستند و فعالیت آنها کم می شود.

حمله جن با اشیا:
اگر افرادی دارای توانایی روحی باشند به قدری برای جن، انرژی خام و فراوان تولید می کنند که جن می تواند بدون اجازه آنها از اکتوپلاسمشان استفاده کرده و موجب ظهور کارهای فیزیکی مانند پرتاب اشیا و …. شود.

تشدید صفات بد درونی:
جن می تواند صفات منفی افراد را به صورت وسواس گونه افزایش دهد. برای مثال تمایل آنها به الکل را اگر از اول کم بوده است ناگهان زیاد کند. یا شخص اگر آرام و محترم باشد ممکن است یک مرتبه عصبی و پرخاشگر شود. در واقع در طی جن زدگی، صفات نهفته منفی درونی ممکن است تشدید پیدا کنند.

اعتیاد:
گاهی در طی جنزدگی، انواع اعتیادها در فرد بالا می رود تا شخص ضعیف تر شده و جن بتواند راحت تر از آنها تغذیه کرده و آنها را کنترل کند. اعتیاد به مواد مخدر و الکل از شایع ترین انواع مشکلات مربوط به جن است تا بتواند شخص را از زندگی سالم و پیشرفت معنوی باز دارد. کم کم به قدری شخص ضعیف می شود که حفاظ های انرژی او ضعیف شده و از بین رفته و باز هم قدرت نفوذ جن را بیشتر می کند. اعتیاد همچنین می تواند وابستگی به غذا و روابط فیزیکی و … باشد.

تغییر در رفتار:
جن ها می توانند سبب بروز مشکلات عاطفی و روانی همچون وسواس شوند. برخی از افراد ممکن است حتی شب ها ساعت ها بیدار مانده و به اتفاقات کوچکی که در روز افتاده فکر کنند و درگیر آنها شوند. چنین چیزهایی توسط اجنه و موجودات غیر ارگانیک به شدت افزایش می یابد.

اثر گروهی:
جن ها می توانند گروهی از افراد را تحت حمله قرار داده و سبب بروز نزاع و درگیری شدید در بین آنها شوند. بنابراین حمله آنها همیشه منحصر به یک فرد خاص نیست و می تواند شامل گروهی از افراد شود.

حضور در محیط فرد محتضر:
شخصی که در حال مرگ است انرژی حیاتی زیادی را از دست داده و جن ها و موجودات غیر ارگانیک دیگر را به سمت خود جذب می کند تا از آن انرژی ها استفاده کنند. چنین شخصی ممکن است کم کم کسانی را ببیند که افراد دیگر نمی بینند و در بین دروازه مرگ و زندگی قرار دارد. افرادی هم که در آن محیط هستند ممکن است به خاطر تجمع زیاد جن ها دچار حمله هستند و بهتر است که محیط را شاداب و به همراه انجام کارهایی با فرکانس بالا نگه دارند.

علت انزوای افراد جن زده | افسردگی با جن زدگی

جن زدگی افراد به صورت مختلفی دیده می شه و درجات زیادی داره. برای مثال در ابتدا ممکنه فردی که دچار حمله جن شده کم کم احساس کاهش انرژی و سنگینی رو داشته باشه چون جن یا موجودات غیر ارگانیک دیگه با هاله اون تماس میگیرند و یا به داخل چاکرای اون نفوذ می کنند و نه تنها می تونند انرژی های شخص رو بگیرند بلکه با دخالت در انرژی اون چاکرا می تونند در رفتار و منش و تفکر شخص هم تغییر ایجاد کنند. هر چه قدر تسخیر شدگی بیشتر باشه شخص هم این علائم رو بیشتر نشون می ده. البته تسخیر شدگی کامل وجود داره ولی خیلی کم رخ می ده.

افسردگی و بی حالی و انزوایی که در فرد جن زده پدید می یاد می تونه یکیش به دلیل همین کاهش انرژی درونی باشه. هر چه قدر انرژی درونی ما توسط اونها گرفته شه ما هم توان کافی برای حرکت و معاشرت اجتماعی و …. رو نداریم.

دلیل دیگه اون این هست که وقتی شخص دچار تسخیر شدگی و جن زدگی کامل میشه ممکنه اسیر جنی بشه که مراودات اجتماعی بلد نیست و از جن های رده پایین و پست هست و وقتی یک انسان رو کنترل می کنه نمیتونه اون رو در شرایط اجتماعی به خوبی هدایت کنه و چنین شخصی هم معمولا یا دوستان زیادی نداره (علارقم میل به داشتن دوست) و یا اینکه خیلی راحت کارش رو از دست می ده اون هم سر اخلاق و رفتار ضعیفش.

ولی گاهی برعکس اون رخ می ده و ممکنه افراد سیاست مدار و سخنران و … دچار جنزدگی بشند ولی جنی که داخل اونها رفته جنی بسیار هوشمند و سخندان و مسلط به روابط اجتماعی بین انسانها هست و می تونه از طریق انسانی که تسخیر کردند افراد رو فریب بدند و امیال گروهی خودشون رو پیاده کنند که البته این حالت نسبت به قبلی کمتر رخ می ده.
به علاوه تسخیر شدگی همیشه مساوی با گرفتن انرژی حیاتی ما نیست و اگر شخص به صورت معامله وار و با هدف وارد چنین رابطه ای با جن شده باشه حتی ممکنه از جن نیرو و انرژی هم بگیره و در ازاش کارهای دیگه ای برای جن انجام بده. ولی اکثرا چون از این کار بی خبر هستند و افراد عادی جامعه هستند ممکنه فقط قربانی یک طرفه جن یا موجودات غیر ارگانیک باشند و فقط نقش تغذیه کننده و حامل اونها رو داشته باشند و اثرات سو چنین رابطه ای رو تحمل کنند.

دلیل کبودی بدن در اثر حمله جن

همه می دونيم که تو حملات ماورایی و حمله جن احتمال اثر ذهن بر ذهن وجود داره و نيروی ماورایی مهاجم می تونه با ايجاد تلقيناتی موجب تغییر در رفتارهای ما بشه که مکانيسمش رو قبلا بررسی کرديم.

حالا ممکن هست که سوال پيش بياد پس اونهایی که بدون علت و در اثر تهاجم جادو، کبودی های مختلفی بر بدنشون ظاهر می شه و يا اجسام خونه شون جا به جا می شه و صدمه می بينه چه طور؟ ذهن به طور مستقيم نمی تونه بر جامدات اثر بذاره. ذهن نمی تونه خودش باعث شکستن يک شيشه بشه و حتما به يک واسه مادی نياز داره تا بر ماده اثر کنه. حرکات فيزيکی بدن ما ناشی از ذهن هست و تک تک حرکات اون مطابق خواسته فکرمونه.

حملات جن می تونه ماهيت بين ذهن و جسم باشه و بر فيزيک ما هم اثر کنه. منتها برای اینکار به یه شبه ماده نیاز داره. به اين ماده که حالت بين جسم فيزيکی و روح داره رو اکتوپلاسم می گند. اين ماده روحی معمولا از مديوم ها ايجاد می شه و واسطه تبديل ارواح به شکل ماده هست. اين ماده می تونه به شکل طناب يا ابری سفيد رنگ توليد شه و به بدن مديوم متصل باشه. شکل اکتوپلاسم رو می تونيد در زير ببينيد:

در جایی که نشه دليل فيزيکی رو برای رخداد های عجيبی که برای افراد اتفاق ميفته پيدا کرد اون رو به اکتوپلاسم اثر می دند چون می تونه بر پديده های فيزيکی تاثیر گذار باشه. استاد اول فورچون می تونست به راحتی وارد خلسه شه و بعد از چند دقيقه وزن خودش رو به نصف کاهش بده به طوری که وزن يک بچه رو داشته باشه و راحت بشه حرکتش داد. شايد بشه افراد رو سر چيزهای مختلف گول زد ولی کاهش شديد وزن در چند لحظه چيزی نيست که به عنوان حقه حساب بشه. اين تغییرات به واسطه اثر اکتوپلاسم توجيه می شه.

همچنين يکی از دوستان او وقتی وارد خلسه شد به ناگهان به ياد خاطرات ترسناک افسانه های يکی از تمدنها افتاد و به طور ناخواسته يک گرگ نما رو از طريق اکتوپلاسم خودش خلق کرد. او مشاهده کرد که ابری از چاکرای شبکه خورشيدی او خارج شد و کم کم به شکل توده ای سياه در اومد و گرگ نما رو ايجاد کرد که به راحتی قابل حس بود. اين اشکال اکتوپلاسمی مشابه اشکال ذهنی از ذهن و انرژی روحی شخص ساخته می شند و وارد حيات می شند. البته عمر اونها کوتاه هست و مثل باتری بعد از چند روز فعاليت تحليل می رند. هر چند، گفته می شه که اگه انرژی عاطفی کافی به اونها وارد شه می تونند به عنوان موجودات مستقل به حيات خودشون ادامه بدند. برای مثال مادرانی که در تصادف می ميرند و به فکر بچه های بازمانده خودشون هستند گاهی اشکال ذهنی بر جای می ذارند که می تونه نقش فرشته نگهبان رو داشته باشه و بعد از مرگ اونها وظيفه مراقبت از فرزندانشون رو داشته باشه. اونها ماهيت واقعی دارند ولی برخواسته از انرژی عاطفی شخص هستند و خودشون به طور مستقل وجود نداشتند.

بنابراين يک سری از حملات جن به وسيله همين اشکال اکتوپلاسمی و اشکال ذهنی هست. یعنی خود جن مستقیم نمیتونه به شخصی صدمه بزنه و مثلا موجب کبودی بدن اون و یا تکان خوردن اجسام بشه مگر اینکه یا از اکتوپلاسم خود اون شخص استفاده کنه و یا از ساحر و یا منابع دبگه.

مکانیسم حمله جن | حمله جن

اصول حمله ماورایی و حمله جن رو می تونيم تو اساس عملکرد تلقين تله پاتيک پيدا کنيم. اگه تله پاتی و تلقين رو در کنار هم قرار بديم اون وقت معنی حمله ماورایی رو بهتر متوجه می شيم.

تلقين سه نوع هست:
– تلقين به خود
– تلقين آگاهانه
– تلقين هيپنوتيزمی

تمايز اونها به راحتی ساده نيست. نقطه مشترک اونها اين هست که بايد از ناخودآگاه منشاء بگيرند و به آگاهی ما وارد شوند. البته تلقين قرار نيست چيز جديدی رو در ما به وجود بياره و تنها مسير انتقال اطلاعات از ناخودآگاه به خودآگاه رو دستکاری می کنه. مثل وقتی که ما داريم با تلفن حرف می زنيم و کسی سيم اون رو مچاله کنه. صدا همچنان مبادله می شه ولی به خاطر اون مچاله شدن سيم ممکنه کيفيت صدا تغییر کنه. تلقين هم چنين اثری رو داره.

تلقين به خود وقتی هست که ما سعی کنيم پيامی رو در ناخودآگاه خود بکاريم تا در خودآگاه خودمون دريافت کنيم. اين پيام نبايد به صورت کلمه باشه. ضمير ناخودآگاه از لحاظ تکاملی زودتر از ضمير خودآگاه به وجود اومده و حتی از زمان قبل از اختراع زبان هم بوده. به همين دليل با کلام و زبان رابطه خوبی نداره و اونها رو درک نمی کنه. زبان صحبت با اون زبان علائم و تصوير هست. اگه به خودمون تلقين کنيم که فلان کار رو بکن يا نکن تاثيری در ناخودآگاه نداره و انگار داريم با شخصی که از کشور ديگری اومده به زبانی که آشنایی نداره صحبت می کنيم. دليل اينکه اگر به خودمون تلقين منفی کنيم و فرضا بگيم از فلان چيز نترس شکست می خوريم به اين خاطره که ضمير ناخودآگاه مفهوم کلمه نه موجود در کلمه رو نمی فهمه و فقط تاثيری که از ذهن برخواسته رو می بينه و بهش عمل می کنه.
تلقيانات آگاهانه معمولا از فکر ديگران ناشی شده و از طی کلمات و نوشته به آگاهی ما انتقال پيدا کرده و سپس وارد ناخودآگاه می شود و از آنجا دوباره به آگاهی ما می رسد و اعمالمان را تغییر می دهد. ولی تلقينات هيپنوتيزمی به طور مستقيم به ناخودآگاه می رود و کاری با هوشياری ما ندارد.

خود تلقين هيپنوتيزمی هم سه حالت داره:
– از طريق خواب مغناطيسی که شخص وارد هيپنوتيزم می شه
– از طريق خواب عادی که در مورد کودکان تاثير زيادی داره
– از طريق تلقينات تله پاتيک
همه اين سه نوع تلقين با خودآگاه ما کاری نداره و مستقيما وارد ناخودآگاه ما می شه.

حملات ماورایی یا حمله جن هم از مکانيسم تلقين تله پاتيک پيروی می کنه. تلقينی که در اين حالت صورت می گيره رو هيچ وقت متوجه نمی شيم که داره از دنيای بيرون از ما وارد درونمون می شه. ما هيچ وجه بذر وسوسه يا تلقين تله پاتيک موجودات غير ارگانيک و نيروهای جادویی رو که در عمق ذهن ما کاشته شده رو نمی بينيم. تنها وقتی متوجه اونها می شيم که رشد پيدا کرده و تنه و شاخه اونها از خودآگاه ما بيرون بزنه. ما فرض می کنيم که اون گياه، گياه درونی خودمون هست و اون رو عامل خارجی نمی بينيم.

معمولا اين تلقينات ماورایی نقاط حساس و متضاد وجود ما رو نشانه می گيره. اگر در غير اين صورت باشه اون وقت ضمير ناخودآگاه می فهمه که اونها با ما سازگاری ندارند و از ما نيستند و فورا اون رو رد می کنه.

حملات ماورایی که به صورت تلقينات تله پاتيک هستند تنها در صورتی موفقيت آميز هستند که بتونند نقاط و ايده هایی که در حال حاضر در وجود ما هستند رو تحريک کنند حتی اونها که مقدارشون کمه و به صورت خفته هستند.

در واقع اونها هيچ گاه بر بندگان خالص نفوذ ندارند و تنها کسانی که خرده شيشه هایی در ضمير ناخودآگاهشون دارند رو می تونند تحت تاثير قرار بدند. به قولی نمی تونند يک دانه و بذر کاملا متفاوت رو در ذهن ما بکارند چون نابود می شه.

برای اينکه بتونند دانه تلقين جن رو در ما به خوبی پرورش بدند به خاک حاصلخيز نياز دارند. بسته به قدرت دفاع ماورایی خودمون می تونيم ميزان در اختيار قرار دادن اين خاک رو تغيير بديم. ما نمی تونيم ذهن ديگران رو از فرستادن پيام به خودمون منصرف کنيم ولی می تونيم خاک وجودمون رو خالص کنيم تا کسی نتونه بذر منفی خودش رو در ما پرورش بده. به راحتی می شه يک دانه يا ايده رو از ناخودآگاه پاک کرد ولی حذف يک گياه تنومند و ريشه گرفته کار بسيار سخت تری هست.

گفته می شه که نمی شه کسی رو بر خلاف طبيعتش هيپنوتيزم کرد. ولی واقعا طبيعت ما چيه؟ آيا ما مثل حيوانات وحشی هستيم يا اينکه عاقل هستيم؟ انسان ها مستعد اين هستند که بنا به ناپاکی های درون ناخودآگاهشون به هر چيزی تبديل بشند. مردان بسيار نيکوکاری بودند که سرانجام به يک جنايتکار تبديل شدند و زنان بسيار پاکدامنی بودند که عاقبت به ابتذال کشيده شدند. ما به دانش نياز داريم تا بتونيم از خودمون محافظت کنيم چون نمی تونيم به راحتی خالص شيم و تا وقتی ناخلوصی های ناخودآگاه هست مسئله دفاع ماورایی بسيار بسيار مهم هست.

مکانيسم حملات ماورایی به اين صورت هست که در اطراف ما يک اتمسفر ذهنی متناسب با شخصيت ما رو ايجاد می کنه. سپس وقتی شخص شروع کنه به واکنش دادن به اون تلقين و فکر يا وسوسه، نصف حمله تکميل شده چون دروازه روح از درون باز شده. اکنون ايده تلقين تله پاتيک می تونه با سرعت در ناخودآگاه ما رشد کنه.

اگر کسی دانش دفاع روانی و ماورایی رو داشته باشه می تونه به راحتی اين حمله رو سرکوب کنه. با اون دانش هيچ چيزی حتی در عالم هيپنوتيزم هم نمی تونه روش اثر منفی داشته باشه و به راحتی می تونه با تسلط به اعصابش به چيزی واکنش نشون نده.

دو دروازه مهم برای نفوذ تلقينات تله پاتيک در حملات ماورایی هست که بعدا در موردشون صحبت می کنم!

حمله جن | تسخیر انسان توسط جن

حتما در مورد حمله غير ارگانيکها و تسخير انسانها چيزهای زيادی شنيده ايد. ولی سوال اينجا است که آنها بيشتر به چه کسانی حمله می کنند؟

به طور کلی آنها به دلايل زير به انسانها حمله کرده و تسخير می کنند:

• اگر جن يا روح از انسان دچار آسيب شود قصد میکند به اون حمله کرده و انتقام بگيرد.
• اگر خواسته های انسان با جن يکی باشد در اين صورت جن او را تسخير میکند تا به راحتی به اميال و خواسته های خود برسد.
• اگر غير ارگانيک به صورت مستقيم يا غير مستقيم مورد تمسخر قرار گيرد در اين صورت امکان دارد روح قصد تسخير کند. برای مثال اگر بر درختی که روح زندگی می کند ادرار شود می تواند نوعی توهين و تمسخير غير ارادی باشد که آنها را عصبانی می کند.
• گاهی موجودات غير ارگانيک می خواهند شخص را از ادامه راه معنوی باز دارند چون اين به ضرر آنها بوده و نمی خواهند انسان ها به ذات برتر خود برسند. افرادی که تمرينات معنوی را به قصد کمک به افراد جامعه تمرين می کنند بيشتر در معرض حمله هستند و ممکن است اين حالات در مراحل اولين رشد معنوی آنها ديده شود. البته آنها همچنين تحت حمايت ويژه خدا و نيروهای مقدس هستند.
• اگر کسی در محلی که تحت تسخير روح باشد رفت و آمد کند ممکن است مشکلات زيادی با آن موجود غير ارگانيک پيدا کند.
• بيشتر موارد تسخير و حمله بر می گردد به حالتی که روحی که بلند مقام تر به روح زير دست خود دستور حمله به انسان را می دهد. تنها در ۱۰ درصد موارد روح به خودی خود حمله می کند.
اما چه کسانی بيشتر در معرض تسخير شدگی و جن زدگی هستند؟
• افراد بيمار: به دليل به هم خوردن نظم انرژی پرانا و بالا رفتن سطح منفی آن احتمال ورود روح (جن و دمون و انرژی منفی و …) بيشتر می شود. هر چه قدر که سطح سلامتی انسان بالا باشد ارتعاشات او بالاتر بوده و حالت محافظتی بر دور او ايجاد می شود.
• افرادی به ذهن ضعيف: آنها طعمه های راحتی برای غير ارگانيک ها هستند. معمولا آنها به طور شخصيتی راحتی عصبانی و حسود و حريص می شوند و نوسانات شديد عاطفی دارند. وقتی شخص در حال تسخير شدن است روح از اين نقص های شخصيتی برای نفوذ بيشتر استفاده می کند. آنها موجب می شوند افرادی که خيلی عاطفی نباشند هم به شدت عاطفی شوند و تغييرات خلق و خوی شديد بروز بدهند. اين موجب ضعيف شدن هر چه بيشتر ذهن شده و اجازه تسخير را بيشتر می کند.

انواع جن زدگی و نشانه جن زدگی

بسياری از افراد شک دارند که آيا جنی آنها را تحت کنترل دارد يا خير. خيلی ها فکر می کنند که اگر کسی جنی شد به اين معنی است که کل وجود او تحت کنترل جن است ولی اين طور نيست.
در واقع تسلط جن بر انسان، دارای اشکال گوناگونی است.:

جن زدگی

۱- حالت وسوسه (وسواس قهری):
در اين حالت، شخص، افکاری را مدام در ذهن خودش تکرار می کند. اين حالات تا حدی ادامه می يابد که کم کم فرد با خودش به موضوعی فکر کرده و می خندد يا عصبانی می شود. حتی گاهی نيز آن قدر خسته و آشفته می شود که گريه می کند. اين حالت از چند ساعت در روز و گاهی يک عمر ادامه دارد.

۲-تسلط بر قوای عقلی مريض:
در اين حالت، شيطان بر تمام حواس و عقل انسان مسلط می شود. در واقع، شيطان، حواس، اعصاب و عضلات را تحت کنترل می گيرد و گويي جسم انسان را حمل می کند. اين حالت ممکن است به صرع (بيهوشی) و گيجی شخص نيز بانجامد. اين حالت نيز ممکن است چند دقيقه و چند روز و يا يک عمر ادامه يابد. در واقع، شخص دارای جنون می شود. در واقع تنها در اين حالت است که شخص، ديوانه به نظر می آيد و در حالات بعدی که در زير خواهد آمد، همه ی اطرافيان، شخص را عادی قلمداد می کنند.
(البته اين حالت بسيار نادر است و معمولاً در اثر طلسماتی که به قصد آسيب به افراد نوشته می شود بروز پيدا می کند. در ضمن نبايد حالت افرادی که دارای بيماری مشابه هستند را با اين افراد اشتباه بگيريم. در بيماری های مشابه، ممکن است حالات ايجاد شده در اثر نقص در کارکرد طبيعی بدن و ذهن باشد که هيچ ربطی به تسخير شدن توسط جن نداشته باشد).

۳-جن زدگی از نوع حضور بر عقل مريض و حرف زدن از زبان آن:
در اين حالت، علاوه بر اين که شيطان بر عقل انسان تسلط پيدا می کند بلکه ممکن است از زبان او نيز صحبت کند. خود مريض اين حالت را حس نمی کند و نمی داند که چه می گويد. اين حالت نيز ممکن است تا چند ساعت ادامه يابد. در واقع حالت مريض، مانند شخصی است که در خواب راه می رود.

۴- جن زدگی از نوع حضور بر اعضای بدن مريض:
در اين حالت، شيطان بر عضوی از بدن مريض حاضر شده و موجب درد در آن بخش و يا سردرد می شود ولی نمی تواند چشم و گوش مريض را به طور کامل از آن خود کند. اين حالت تا روزها ادامه دارد.

۵-جن زدگی از نوع حضور توام:
در اين حالت، هر دو جن و انسان می توانند به اراده صحبت کنند. اين حضور، معمولاً از چند ساعت بيشتر طول نمی کشد.

۶- جن زدگی از نوع حضور کامل ولی موقتی:
در اين حالت، جن به طور کامل در انسان حاضر شده و به زبان او صحبت می کند و با مسافت ها و زمان های طولانی با او راه می رود. حتی ممکن است توسط او با ديگران دعوا کند. اين حالت را خود مريض متوجه نمی شود.

(بسياری از افرادی از اين قبيل، توسط کنترل اين جن، به بخش های مختلفی سفر می کنند ولی پس از آنکه جن از بدن او خارج شد، در آخر چيزی يادشان نمی آيد. برای مثال، ممکن است اطرافيان آن فرد به او بگويند ما تو را فلان جا ديديم ولی فرد اظهار بی اطلاعی می کند که خوب تقصيری هم ندارد).
ممکن است اين جن دوباره به بدن مريض بازگردد و موجب خنده يا گريه بی دليل او شود.
اين نوع از تسلط جن بر انسان، بسته به درجه ی ايمان و قدرت بدنی فرد دارای ضعف و شدت است.
اگر شخص دارای جسم قوی باشد در اين صورت موجب خستگی جن از حمل بدن او می شود. به خصوص اگر شخص، سنگين وزن باشد.

۷- جن زدگی از نوع حضور مشترك :
اين حالت مانند حضور توام است با اين تفاوت که شخص مريض، دارای قوه ی عقل و اراده است ولی نمی تواند بين سخنان خودش و سخن جن، تفاوتی قائل شود و فکر می کند که خودش آن کلمات را گفته است. اين حالت خصوصاً در حالت سحرهايي است که برای افتراق زوجين طراحی شده است. در واقع به قدری شخص به مشاجره ادامه می دهد که موجب جدايي آنها شود.

۸-مرتبه آخر: حضور کامل و تقريباً دائمی:
در اين حالت، جن به صورت کامل در شخص حاضر شده و گاهی خودش را به شکل فرد درمی آورد و اطرافيان آن شخص حتی شک نمی کنند که ممکن است او همان فرد نباشد. حتی ممکن است آن جن، خود را به خود شخص هم نشان دهد!!!
جنی که به طور کامل در انسان حاضر شد، مطابق خواست خودش حرف زده و غذا می خورد و می آشامد، مسافرت می کند، می نويسد و می خواند، می خندد و گاهی عصبانی می شود. همه ی اطرافيان تصور می کنند که خود شخص اين کارها را انجام می دهد.
اين حضور، دائمی (و گاهی بسته به ايام، قطع شده و دوباره شروع می شود) است.
بعضی از افراد مريض، سردردی را در سر خود احساس می کنند. و گاهی شب هنگام که خوابيده اند، خود را جايي غير از محلی که خوابيده بودند می يابند. در واقع، جن، توسط جسم او با پای پياده، به محل ديگری رفته است.
اين حالت نادر است و تنها در حالت سحر ديده می شود.
جن هايي که اين گونه قادر به تسخير انسان ها هستند ممکن است قدرتمند هم نبوده و حتی گاهی از ضعيفترين جن ها باشد. ولی به دليل آنکه در مکر و تسخير قوا و حواس انسانی ماهر هستند می توانند در صورت وجود سحر و طلسم، به سرعت وارد بدن شخص شوند.

چیزهایی که موجب جذب دمونها و شیاطین میشوند

گاهی انسانها با وجود زندگی سالم و عدم پیشینه مشکلات جسمی و روانی یک مرتبه یا تدریجی دچار حالاتی مثل تحریک پذیری عاطفی زیاد و خشم غیر قابل کنترل، از دست دادن علاقه به زندگی اجتماعی و روابط عاشقانه، علاقه عجیب به ماورا و جادو، کابوسهای مکرر، ظهور علامتها و خراشهایی در بدن، ضعف جسمانی شدید و بیمارهای بدون علت می شوند. اینها زنگ هشدارهایی هستند که نشان میدهند که شاید خانه یا جسم ما مورد توجه شیاطین و نیروهای منفی قرار گرفتند. در واقع خانه و جسم ما در حال تسخیرشدگی توسط آنها هست.
وقتی این علائم در حال ظهور هستند لازم هست که فورا دست به کار بشید و چیزهایی که موجب جذب شیاطین و دمونها و کلا موجودات غیرارگانیک منفی شده رو شناسایی کنید و اونها رو دور کنید.
چه چیزهایی اونها رو به خونه شما جذب میکنه؟
– قتل و جنابت در خانه: اگر خانه ای که در اون زندگی میکنید قبلا در اون قتل صورت گرفته میتونه چنان انرژی منفی از خودش آزاد کنه که موجب جذب موجودات غیرارگانیک منفی بشه.
– جادوی سیاه: اگر در خانه شما مراسم جادوی سیاه و انواع جادوهای مختلف دیگه تمرین میشده بنابراین محل خوبی برای جذب شیاطین و نیروهاشون هست خصوصا اگر اونها به صورت گروهی تمرین شده باشه. در کشورهای غربی امکان پیدا کردن چنین خانه هایی بیشتر هست و این رسومات جادویی رایج تر هست تا کشوری مثل ایران.
– مرگهای متعدد و یا حضور افراد روانی: هر جایی که نیروهای منفی در اون تمرکز پیدا کنند بیشتر و بیشتر باعث جذب موجودات هم سنخ میشه. به خاطر همین بیمارستانها و تیمارستانها که محل تجمع افراد مشکل دار و بیمار جسمی و روجی و افراد عذاب کشیده هست بیشترین احتمال حضور موجودات منفی رو داره.

چیزهایی که موجب جذب شیاطین به شما میشند:

– انجام کارهای جادویی و ماورایی: اگر شخصی هستید که به اکالت و تمرینات ماورایی خصوصا از شاخه احضارات علاقه مند هستید خوب حواستون رو جمع کنید. کار شما میتونه جذب کننده همیشگی موجودات ناخواسته باشه و نه تنها خودتون بلکه خانواده تون رو درگیر کنه. بنابراین بدون روش های حفاظتی حتی از انجام احضارهای ساده مثل استفاده از تخته ویجا هم خودداری کنید.
– صحنه های مرگ: اگر زیاد به قبرستان و مکان های جنزده میرید ممکنه تعدادی از موجودات منفی که در اون مکانها پرسه میزدند رو به خودتون جذب کنید و به خونه و زندگی تون بیارید. بنابراین تا میتونید از صحنه های مرگ و قتل و مکانهای جنزده و عجیب دوری کنید.
– بیماری افسردگی و اضطراب: چنین افرادی به خاطر ضعف در هاله شون به راحتی میتونند به دمونها و شیاطین اجازه ورود به جسمشون رو فراهم کنند.
– اعتیاد به مواد: وقتی شما به مواد و الکل وابسته میشید در واقع دارید کاری میکنید که نیروهای ذهنی، فیزیکی و روانی شما تخلیه بشه و شما به سطح پایینی از ارتعاشات روحی برسید که به راحتی مورد حمله موجودات منفی قرار بگیرید. حتی احتمال اعتیاد به مواد بعد از جنزدگی هم بیشتر میشه.

ارتباط اجازه و تسخیر شدگی و جن زدگی

عامل کلیدی و بسیار مهم برای شروع تسخیر شدگی و یا حملات جن، بحث اجازه شما هست. جن ها و غیرارگانیکهای دیگه برای اینکه بتونند تو زندگی شما وارد شن و آزار و اذیتهای خودشون رو شروع کنن به درجاتی از اجازه شما نیاز دارند. ممکنه بگید که شخص باید دیوانه باشه که خودش اجازه بده جن بیاد زندگیش رو خراب کنه و جن زده و تسخیرش کنه.

در حالت بله کسی چنین چیزی رو نمی خواد ولی افرادی هستن که مایلن در ازای اینکه جن ها براشون کاری انجام بدند خودشون به جن اجازه ورود به بدن و زندگی شون رو صادر میکنند. برای مثال از اون میخوان که در ازای در اختیار گذاشتن خودشون صاحب ماشین و یا همسر خوب و شغل خوب بشند. جنها هم با کمال میل قبول می کنند. بگذریم از اینکه در آخر ممکنه ماشینی که به دست میارید یه چیز به درد نخور باشه و یا همسرتون شخص مورد علاقه تون نباشه و یا شغلتون یه دریچه ای به سوی استرس و بدبختی باشه.

عده ای دیگه هم ممکنه که احضارهایی رو انجام داده باشن که به طور مستقیم یا غیر مستقیم از شما درجاتی از اجازه رو برای ورود جن به زندگی تون خواسته باشه. ممکنه این احضار ها اصلا به زبان دیگه ای باشن و شما ناخواسته این اجازه ها رو صادر کرده باشید.
جن ها می تونن ذهن ما رو بخونن و به محض اینکه به طور ذهنی و از ته دل بخواید که خودتون رو در اختیار اونها بذارید فورا دست به کار می شن. بنابراین باید هم مراقب زبانتون و هم افکارتون باشید تا موجب جن زدگی و تسخیر شدن خودتون توسط جن نشید.

اما چرا نقش اجازه به جن این قدر مهم هست؟

نقش اجازه مستقیما بر می گرده به خود برتر شما. خود برتر شما کلید همه سپرهای دفاعی و عوامل محافظتی تون رو داره. هیچ جنی قدرتمند تر از خودبرتر شما نیست و نمی تونه از اون عبور کنه. در این صورت جنها و یا خودتون موجب کارهایی می شید که سبب می شه خودبرتر شما به خاطر اجازه خودتون از دیوار مقاومتیش کوتاه بیاد چون اون مطیع اجازه شما هست. وقتی شما به جنی اجازه ورود به بدنتون رو بدید خود برتر شما به نظرتون احترام می ذاره و متعاقبا اجازه می ده که جن از سد دفاعی شما عبور کنه و تسخیرتون کنه.

اما چرا خودبرتر به حرف ما گوش می کنه و می ذاره که با جن به خودمون آسیب می زنه؟ خود برتر می بینه که ما واقعا می خوایم جن رو تجربه کنیم و این میتونه یک درس معنوی مهمی برای ما باشه. بنابراین برای عبرت و درس گیری روحمون بهمون این اختیار رو داده تا بتونیم بهش دستور بدیم تا سپرهای دفاعی مون رو در برابر جن سست کنه و جن به درونمون بیاد. بسیاری از افراد که جن زدگی رو تجربه می کنن وقتی که از اون نجات پیدا می کنن می بینن که شاید اون تجربه لازم بوده تا بتونن به درسهای مهمی روحی و تجارب ناب بعدی اون دست پیدا کنند.

خودبرتر ما مثل ما فکر نمیکنه و گاهی وجود حملات شدید جن به ما رو یک پله ترقی مهم روحی می دونه.

بنابراین همین طوری بدون اجازه ما نمیشه که جن ها به راحتی وارد بدن ما بشن و جن زدگی رخ بده و ما گاهی به طور خواسته یا ناخواسته این اجازه رو به اونها دادیم. جهل، عذر مناسبی نیست و وقتی هم که اجازه داده شد پس گرفتنش خیلی سخت هست. گاهی وقتی که پیشمان میشید و میخواید که جن ها رو از بدن و زندگی خود خارج کنید خود برتر شما در صورت صلاح دید وارد عمل میشه و سپرهای دفاعی شما رو ترمیم می کنه و مجددا از شما محافظت می کنه.

گاهی کلماتی هم در این راستا برای از بین بردن اجازه داده شده، ادا می شه که بهتره بلند گفته شه چون چاکرای گلو رو فعال می کنه و قدرت کلمات شما در دنیای اختری بالاتر می شه. خود برتر شما هم چیزها رو بنا بر حضور قدرتمندشون در عالم اختری بهتر انجام میده.

برای مثال اگر به تازگی در اثر همین قضایا جن زده شدید میتونید بلند تکرار کنید که من تمام اجازه هایی که به جن دادم رو پس می گیرم و هیچ عهد و پیمانی با آنها ندارم چه از نوع شناخته و چه ناشناخته. این جملات رو در هنگام خواب هم به آرامی به خودتون بگید تا در عالم رویا هم وارد بشه.

0 0 vote
Article Rating
4+
admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)
اشتراک
اطلاع از
guest
21 Comments
قدیمی ترین
جدیدترین
Inline Feedbacks
View all comments
داریوش
عضو
1 سال قبل

خیلی ممنون. بسیار جامع و مفید بود. فقط جای یک نکته رو در این پست خالی دیدم که از قلم افتاده بود. در بعضی مواقع این حالت ها ممکنه برای کسانی پیش بیاد که نه جادو شدن و نه اسیر جن شدن. اونا افرادی هستن که با مسائل ماورایی سروکار دارن و در اکثر اوقات مشغول مطالعه علوم غریبه هستن. نام این حالت در اصطلاح “سنگینی” هست. علائمی که ادمین عزیز اشاره کردن رو دارن ولی بطور خیلی کوتاه و گذرا. من خودم بخاطر دارم زمان خواندن و ترجمه کتاب های گوئیشا و با برخورد با نام و نشان ارواح… بیشتر »

صاعقه
مهمان
صاعقه
1 سال قبل

باسلام
چه سوره هایی جن ها را دور می کنند.

1+
علی خانی (تیم مدیریت)
ادمین
Reply to  صاعقه

با سلام. چون سوال خیلی ها است سعی می شود در مورد آن پست جداگانه ایجاد شود.

0
فریبا
مهمان
فریبا
1 سال قبل

مرسی رفتم دریا پاهامو تو اب گذاشتم و با خودم اووردم خونه پاشوندم یه نور سفید مس برق فرار کرد .من آلوده شوم به موجودات غیر ارگانیک .کابوس میبینم همراه با پیشگویی های روز بعد به صورت جزیی .ویا در بیداری چشممو میبینم یهو یه سردر طلایی میبینم که اتفاقا تومسیری که چند ساعت بعد ازش میگزرم میبینمش .تو رادیو و تلوزیون حرفامو میشنوم .اب که پاشیدم کلمه اب رو از رادیو واضح شنیدم .داشتم دیوونه میشدم فکر کردم تحت تعقیبم تو خونمون شنوده .یهو تو فکرم میگم تو رو واگزار میکنم به حضرت علی چند ثانیه بعد دارم به… بیشتر »

هو القهار
مهمان
هو القهار
1 سال قبل

بسم الله الرحمن الرحیم دو حدیث از خواص قرائت سوره جن؛ راهگشای جن زدگی: امام صادق علیه السلام در روایتی آورده اند: هر کس سوره جن را زیاد قرائت کند در دنیا آزاری از جنیان به او نمی رسد و نه چشم زخمی و نه سحر و نه مکری و نیز، همراه حضرت محمد صلی الله علیه و آله وسلم خواهد بود و می گوید : پروردگارا چیزی در عوض آن نمی خواهم و آن را با هیچ چیز عوض نمی کنم و نمی خواهم تغییری در آن ایجاد شود. (ثواب الاعمال، ص۱۲۰) امام صادق علیه السلام فرمودند: قرائت سوره… بیشتر »

S
مهمان
S
11 ماه قبل

سلام من مامانم ۲۵ساله دچاره جن زدگی شده پیش هردعاگریم رفتیم فایده نداشت اول بابامو دق داد فوت شد حالام نوبت ماعه.. از صب تا شب دعوا بازمین وزمان درگیره باخودش میخنده عصبی میشه میزنه مارو از همه ادما متنفره ب همه شک داره همش دوس داره تنهاباشه فرض کنید بعد کلی دعوا مااشک توچشامونه یهو شروع ب خندیدن میکنع… مامانم که همه از جوونیاش تعریف میکردن حالا حتی نمیتونه دوکلمه م حرف بزنه مهمونی کسی میاد ما ب زور میگیم چی بگو زبونش براهمه بستس من خودم ۱۹سالمه از وقتی بچه بودم دعواهای وحشتناک مامانم یادمه تاالان بخدا دیگ… بیشتر »

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  S

با سلام.
شاید دچار جنزدگی نشدند و اختلالاتی همچون دوقطبی بودن که باید توسط متخصص این زمینه تشخیص داده شود داشته باشند. امیدوارم پس از معاینات دقیق پزشکی حالشان بهتر شود و گزینه دعانویس را در مرحله آخر قرار دهید.
موفق باشید

2+
محسن
مهمان
محسن
7 ماه قبل
Reply to  S

با سلام دو قطبی بودن همچنین اسکیزو فرنی ،سی پی و پانیک هم علتش جن زدگی هست. مطمئن باشید

0
missb
عضو
8 ماه قبل

سلام وقت شما بخیر من حدودا ۱ماه پیش بعد از یه تله‌کنیزی، با ضربه زدن جن به وسایل اتاقم مواجه شدم…ولی سعی میکردم به خودم مسلط باشم.. الان تقریبا ۱۰روزی هست که متاسفانه به درون بدنم نفوذ کرده و وقتی در خواب هستم هم به هر طریقی منو بیدار میکنه وبلافاصله از پای چپم شروع به ورود میکنه و وقتی وارد سرم میشه احساس سرگیجه و سنگینی دارم.مریم گلی و سوره جن و.. رو هم انجام میدم ولی تاثیرش رو نمیبینم به اندازه قبل.. انگشتهام مرتب سوزن سوزن میشه. خیلی سعی میکنم خودمو نبازم و مسلط باشم به خودم.حس خوبی… بیشتر »

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  missb

با سلام.
حالاتی که فرمودید شبیه جریان انرژی و پاکسازی بلاک های انرژی در کالبد اتری است و حتی اگر جن هم در این کار دخالت کند فقط می تواند بر نوع گردش انرژی های داخل بدن شما دخالت کند ولی خود آن بعید است وارد بدن کسی شود. تمرینات عادی پاکسازی چاکراها و کالبد انرژی را اگر انجام دهید این حالات ابتدا شدت یافته و سپس رفع می شوند.
موفق باشید

4+
لیلا
مهمان
لیلا
5 ماه قبل

سلام، ببخشید تمرین پاکسازی چاکراهای و انرژی چگونه است ؟

0
علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  لیلا

با سلام.
لطفا به این پست مراجعه شود.
موفق باشید

1+
missb
عضو
8 ماه قبل

در ادامه دیدگاه بالا…توی یکی از مقالات در پاسخ به سوال یکی از اعضا گفته بودید که امکان ورود جن به بدن از زمان حضرت سلیمان از بین رفته.. متاسفانه من الان با چنین مشکلی مواجه شدم و درگیرش هستم.توی دیدگاه قبل، به علائمش اشاره کردم.منتظرم که راهنماییم کنید چون این شرایط رو نمیتونم تحمل گنم

0
sepid
مهمان
sepid
8 ماه قبل

سپاسگذارم از راهنماییهای سازنده‌تون🌷. اینکه وقتی چشمامو میبندم اکثرا چشمهای یه نفر رو می‌بینم با چشم سوم، مربوط به چیه؟ خودم فکر میکنم جن هست… البته ۲شبه به پای چپم که راه ورودش به بدنم هست آهنربا میبندم خوشبختانه نمیتونه ورود کنه ولی تماسش با پوستم رو حس میکنم.

0
علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  sepid

با سلام.
حالت دیدن چشمی دیگر در موقع باز شدن چشم سوم پدیده ای رایج است و ارتباطی به جن ندارد.
موفق باشید

2+
ليلًا
مهمان
ليلًا
7 ماه قبل

سلام وقتتون بخير من ليلًا هستم در امريكا زندگي ميكنم. همسر بنده حدود پنج ماه پيش توسط ي اقايي احضار روح كردن و روح هايي كه احضار كرده بودن هم امدن وبه تمام سؤال هاشون جواب درست دادن بعد از اين ماجرا همسر بنده به شدت عصبي ،شب تا صبح بيدار به همه بدبين ، حتي من كه همسرش هستم رفته جدا زندگي ميكنه و از متنفر شده و هر روز به همه ميگه ي چيزهاي همش بهم الهام ميشه ، ي دقيقه حالش خوب ي دقيقه ميشينه گريه ميكنه و ميگه از همه چيز إشباع شدم دوست دارم بميرم… بیشتر »

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  ليلًا

با سلام. ضمن همدردی با شما برای مشکل پیش آمده، ابتدا باید سابقه روحی همسر شما در زمان قبل از انجام مراسم احضار بررسی شود. اگر از کودکی تا آن زمان کاملا سالم بوده اند و به یکباره پس از احضار دچار چنین آشفتگی های روحی شده اند در این صورت می توان به وجود یک عامل بیرون از ذهن برای پریشانی حاصل شده شک کرد. به طور کلی احضارات ماهیتا خطرناک آفرین هستند و به کسی توصیه نمی شود آنها را انجام دهند. به هر حال مشکلی است که پیش آمده و راه های درمانی بهتر است زیر نظر… بیشتر »

محمد
مهمان
محمد
7 ماه قبل
Reply to  ليلًا

با سلام قطعا ایشون جن زده هستند . در جلسه احضار روح اکثرا جنها حاضر میشن و افراد را سرکار میذارن و البته چون میتونند تحقیق کن سریع و فکر خوانی کنند تونستند به سوالات جواب صحیح بدن . به وبلاگ مباهله باوهابیت مراجعه کنید دستورات دفع شر همزاد را بخونید
و عمل کنید تادرمان بشن

0
Mohadesh
مهمان
6 ماه قبل

با سلام و احترام خدمت مدیر سایت. من راهنمایی اورژانسی نیاز دارم، دختر دوست بابام از ۱۸ سالگیش تا ۲۲ سالگیش ناگهانی دچار بیماری ناعلاج شده که هیچ دکتری هیچ متخصصی علت رو نمیدونه و نام خاصی بر بیماری وجود نداره، به هر کجا ک فکر کنید مراجعه کردن. اینکه احتمالا جن زده شده. من قصد دارم به تنهایی کمکش کنم و جن رو از بدن شخص خارج کنم. میشه راهنماییم کنین که چجوری قرآن رو قرات کنم با صوت یا معمولی، آیا صوت قران اجباری هست؟ و اینکه چطوری میتونم زبون جن رو ب حرف زدن باز کنم و… بیشتر »

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین
Reply to  Mohadesh

با سلام.
برای وضعیت دوستتان متاسفم. بنده از جنگیری اطلاعی ندارم. بهتر است با یک روحانی مشورت کنید.
موفق باشید

0
21
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
رفتن به نوار ابزار