قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
خصوصیات فروردین Aries
خصوصیات فروردین ماهی ها
اردیبهشت ۲۸, ۱۴۰۰
تجربه ماورا
تجربه ماورا – مزاحمت جن (نوشته سهیلا)
اردیبهشت ۲۸, ۱۴۰۰

تله پاتی ناخواسته در جلسات هیپنوتیزم

خود هیپنوتیزم

خود هیپنوتیزم

تله پاتی ناخواسته در جلسات هیپنوتیزم

هیپنوتیزم درمان گرها بارها به امکان تله پاتی در جلسات هیپنوتیزمی که با بیماران خودشون دارن اشاره کردن. هدف اونها همیشه کمک به بیماران هست و قراره با هیپنوتیزم به اونها کمک کنن که به سلامتی روانی یا جسمانی برسن ولی متاسفانه به خاطر امکان تله پاتی ناخواسته در حالت هیپنوتیزم در اثر آشفتگی هایی بین محدوده ایگو بین دو نفر(که چگونگی اون در کتاب Godhead: The Brain’s Big Bang توصیف شده) ممکنه هر دو هیپنوتیزم کننده و بیمار، آسیب ببینند. ما با هر ارتباطی که با اشخاص می گیریم میدانی از ارتباطات شکل می گیره که این حالت در هیپنوتیزم شدت پیدا می کنه.
بسیاری از درمان کننده ها در زمینه هیپنوتیزم، تله پاتی رو با بیماران خودشون احساس و گزارش می کنن. مثلا اگه یک درمان گر به هر دلیلی از ته دل این آرزو رو داشته باشه که ای کاش مراجعه کننده های کمتری در روز داشته باشه، بیماران تحت هیپنوتیزم هم ممکنه از خواسته ذهنی اون باخبر بشن و به طور ناخودآگاه قرار ملاقات های خودشون رو با اون درمان گر به تعویق بیاندازند. این اتفاقات به لحظات آماری خیره کننده و به دور از شانس هست.

بنابراین وقتی یه درمان کننده هیپنوتیزمی می خواد با بیمار خودش کار کنه باید آگاه باشه که قراره ارتباطی در سطح عمیق با اون فرد ایجاد کنه. قدرت دریافت های تله پاتیک در هیپنوتیزم و خلسه به اوج خودش می رسه و وقتی درمان گر به سطح نزدیکی با ذهن بیمار می رسه باید با احترام و ذهنی شفاف و خالص نزدیک بشه. در اینجا دیگه فقط کلمات و جملات القایی درمان کننده برای بیمار مهم نیست بلکه افکار مهم و نیت های شخصی معالجه کننده هم مطرح هستن و ممکنه توسط بیمار قابل دریافت باشن.

همچنین بخوانید:   تمرینات چی کنگ و اثر بر انرژی چی یا پرانا

(برگرفته از مطالعات دکتر ایوان تایرل، ژورنال Human Givens سال ۲۰۱۵ جلد ۲۲).

چنین حالتی فقط بین بیمار و درمان گر هیپنوتیزمی نیست. خیلی وقت ها شده شما از فاصله دور متوجه مرگ یا خبر خیلی بدی برای فردی شدید که تصور می کردید باید اوضاع و احوال خوبی داشته باشه و چند دقیقه بعد با شما تماس گرفته میشه و خبر دلهره آور رو تایید می کنه. این هم نوعی تله پاتی ناخواسته و غیراختیاریه.

در مورد تله پاتی بین بیمار و هیپنوتیزم کننده، درجات مختلفی گزارش شده. ممکنه یه بیمار چیزی متوجه نباشه، بیمار دومی فقط احساسات و افکار هیپنوتیزم کننده رو در سطح محدود تا گسترده توسط ناخودآگاه خودش دریافت کنه و بیمار دیگه واقعا تصور کنه پیام های ذهنی مداواگر رو مثل دستور واضح، شنیده و بعد از بیداری از خلسه، اونها رو به درمانگر اطلاع بده و درمانگر تعجب کنه که چه طور محتوای ذهنی اون توسط بیمار خونده شده. البته حالت اول و دوم بیشتر شایع هستن چون هیپنوتیزم و خلسه قرار نیست دروازه های ذهنی افراد دیگه رو کاملا باز کنه و ذهن اونها رو بخونه. ولی برای کسانی که در این زمینه ها مستعدتر هستن انجام خود به خودی این کار محتمل تره.

 


مقالات دیگر در این زمینه:

همچنین بخوانید:   آیا حس انرژی شدید، نشان دهنده جریان انرژی بیشتر است؟

 

مهدی کریمی
مهدی کریمی
مهدی کریمی. علاقه مند به طب اسلامی، ترجمه مقالات معنوی، انرژی درمانی، دعا درمانی و سایر علوم ماورایی
اشتراک
اطلاع از
guest

0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
رفتن به نوار ابزار