قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

تفاوت فالگیری به کمک آسترولوژی و فالگیری با قدرت درونی

مشتریان ماورا
تجربه ماورا – انواع مشتریان ماورا (ترجمه شده)
جولای 16, 2019
فالگیر
تجربه ماورا – زندگی یک فالگیر (ترجمه شده)
جولای 16, 2019

تفاوت فالگیری به کمک آسترولوژی و فالگیری با قدرت درونی

فالگیری به کمک آسترولوژی

فالگیری به کمک آسترولوژی

تفاوت فالگیری به کمک آسترولوژی و فالگیری با قدرت درونی

انواع مختلفی از فال در جهان وجود دارد که همانها نیز می تواند به روش های گوناگونی پیاده شود. در این مقاله به بررسی فال هایی که به کمک قدرت شهود فالگیر و فال هایی که بر اساس علم آسترولوژی هستند می پردازیم.

آسترولوژی چگونه است؟

آسترولوژی بر اساس حرکت سیارات در ارتباط با محل و تاریخ تولد یک فرد است. سیارات، خورشید و ماه اثرات زیادی بر روی تجربه نوع انرژی در زندگی روزمره دارند. اثرات انرژیکی هر سیاره خاص بوده و زمانی که نوزاد پس از خروج از رحم مادر و جدایی انرژی از او وارد جهان جدید می شود شدیدا تحت تاثیر الگوهای انرژی جدید بر اساس موقعیت خورشید، ماه و سیارات در لحظه تولد قرار دارد. سپس وقتی سیارات نسبت به زمین حرکت می کنند اثرات انرژیکی آنها هم دچار تغییر می شود. هر شخصی به طور خاصی از این جا به جایی سیارات نسبت به محل و تاریخ تولد خود اثر می پذیرد.

فال به کمک آسترولوژی

برخی افراد مدعی هستند که می توان وقایع مهمی از زندگی افراد را بر اساس حرکت سیارات پیش بینی کرد. نباید این نوع فال ها را با فال های عمومی که در مجلات چاپ می شوند و زیر نظر متخصص آسترولوژی نیستند اشتباه گرفت. بسیاری از افرادی که از این نوع فال استفاده می کنند تنها از الگوی بسیار ساده غربی در این زمینه پیروی می کنند که فایده چندانی برای کمک به دیگران ندارد.

تعداد آسترولوژیست های حرفه ای که دهه ها تمرین کرده اند تا وقایع مهم زندگی هر شخص را بگویند بسیار کم است. افرادی در هند از کودکی به طور تخصصی آسترولوژی ودایی را تا سالها تمرین می کنند تا بتوانند اثر سیارات بر زندگی افراد را درک کنند.

فال گیری بر اساس قدرت های ماورایی

نوع دیگری از فال گیری، استفاده از قدرت های شهودی برای پی بردن به زوایای مختلف زندگی افراد است. این افراد معمولا حس ششم، چشم سوم و یا قدرت مدیومی خود را تقویت می کنند. راه های مختلفی وجود دارد تا این افراد قدرت های نهفته خود را بیدار کنند.

درست مانند نوع قبل، برخی از فالگیران این سبک با کسب تجربه چندین ساله و تمرینات طولانی مدت می توانند اطلاعات شهودی بهتری را نسبت به بقیه به دیگران انتقال دهند. کار آنها معمولا ارتباطی با آسترولوژی ندارد و تماما شهودی است.

فرق بین فالگیری به کمک آسترولوژی و فالگیری با قدرت درونی

هر دو نوع این افراد می توانند کمک های زیادی به مشتریان خود کنند. کسانی که از دانش آسترولوژی استفاده می کنند مبنای کار علمی تر و دقیق تری دارند. البته این دسته از افراد ممکن است در کنار استفاده از دانش آسترولوژی، توانایی های ماورایی خود را هم تقویت کنند تا خدمات بهتری به مشتریان خود ارائه دهند.

 

 

+1
نیلوفر
نیلوفر
- دانشجوی روانشناسی بالینی و مترجم. - وظایف: مشارکت در ترجمه مقالات ماورایی و روانشناسی برای سایت - علایق: علوم ماورا و مراقبه، روانشناسی بالینی، فلسفه، روانشناسی عمومی، قانون جذب، شمنیسم، عرفان و ...
اشتراک
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
رفتن به نوار ابزار