قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
تجربه ماورایی
چگونه تعيين اهداف بزرگ، مى تواند شما را به موفقيتى باور نكردنى برساند!
دسامبر 30, 2020
جذاب شدن
ده روش رسيدن به روياهاى بزرگ خود
دسامبر 30, 2020

ترکیب تمرین شاقول و کارت های زنر

طرز استفاده از شاقول ابن سینا

طرز استفاده از شاقول ابن سینا

ترکیب تمرین شاقول و کارت های زنر

یکی از راه های کاربردی و ساده ولی موثر تقویت بیشتر قدرت شهودی، ترکیب تمرین شاقول و کارت های زنر با هم دیگه هست.

اول از همه دو تمرین زیر رو از روی لینک های زیر یاد بگیرید.

شاقول ابن سینا

کارت های زنر

وقتی مهارت شما توی دو تمرین قبلی بالا رفت می تونید سراغ تمرین زیر برید. تمرین زیر راحت تر از خود کارت های زنر هست چون دیگه قرار نیست فقط از قدرت شهودی خودتون استفاده کنید بلکه پاندول یا شاقول هم به شما کمک می کنه تا جواب های کارت رو راحت تر پیدا کنید. تمرین می تونه به صورت تک نفره یا دو نفره انجام بشه.

شرح این تمرین ترکیبی:

۱- از دوست خودتون بخواید که یکی از شکل های کارت زنر رو انتخاب کنه و خود کارت رو به صورتی که مشخص نشه چه علامتی روش کشیده شده روی زمین قرار بده. یعنی پشت کارت به سمت بالا باشه.

۲- برای دست گرمی بهتره که وقتی با شاقول کار می کنید اول به سوالاتی با جواب بله یا خیری جواب بدید که پاسخشون رو می دونید. حدودا ۱۰ تا سوال این سبکی رو جواب یدید.

۳- حالا می ریم سراغ ترکیب تمرین با کارت ها. فردی که کارت رو انتخاب کرده باید پاسخ رو به صورت تله پاتیک به ذهن کسی که پاندول رو توی دست داره بفرسته. مثلا می تونه تصور کنه که جریانی از انرژی حامل شکلی که انتخاب کرده به مغز طرف دوم روانه می شه. کسی هم که پاندول رو داره باید ذهنی کاملا باز داشته باشه و روی محتوای پیامی که بهش تله پاتی می شه تمرکز کنه. مثلا تصور کنه که پیام حاوی اون شکل از طرف نفر دوم داره وارد ذهنش می شه.

۴- وقتی نفر اول یه جوابی به ذهنش اومد حالا از پاندول سوال کنه که آیا شکل مورد نظر کارت همینه؟ مثلا آیا مربع هست؟ بعد به حرکت پاندول توجه کنه و ببینه جواب به صورت بله یا خیر داده می شه. اگه جواب خیر گرفت روی پیام ذهنی بعدی توجه کنه و سعی کنه دوباره شکل رو حدس بزنه و از پاندول برای کمک گرفتن از صحت جواب استفاده کنه.

همون طور که ملاحظه می شه دو نوع آگاهی ما درگیر این دریافت های ذهنی از طرف انتخاب کننده کارت های زنر هست. یکی آگاهی معمولی ما که سعی می کنه جواب رو حدس بزنه و دیگری ناخودآگاه ما که اون هم می تونه جواب های تله پاتیک رو تو سطحی ظریف تر دریافت کنه و به صورت چرخش پاندول نشون بده.

بعدا می تونید مقایسه کنید که توی کدوم نوع از دریافت جواب، بهتر هستید. یعنی حدس مستقیم یا مشورت از پاندول. معمولا دومی جواب دقیق تری می ده. اگه هم جواب های شما اولش غلط از آب در اومد مشکلی نداره و باید مدام تمرین کنید.

توجه کنید محیطی که توش تمرین انجام می شه باید خیلی ساکت و پر از انرژی مثبت باشه و دو طرف هم با هم حس معذب بودن نداشته باشن. کسی که قراره جواب ها رو دریافت کنه باید عمیقا کنجکاوی خودش رو به کار بگیره و با اشتیاق خیلی زیاد مایل به دریافت جواب باشه. این باعث گشوده شدن بیشتر دریچه های شهودی می شه.

تمرین بالا به صورت انفرادی

تمرین بالا رو هم می شه به صورت انفرادی انجام داد.

یعنی بدون اینکه شکل کارت رو ببینید یکی رو از بینشون انتخاب کنید و جلوتون بذارید. پاندول رو روش تنظیم کنید و بپرسید که آیا این فلان شکل هست؟ حتما نحوه سوال طوری باشه که جواب به صورت بله یا خیر ظاهر بشه. اگه جواب خیر بود سراغ حدس شکل بعدی برید.

وقتی توی تمرینات بالا مهارتتون بالا رفت می تونید به جای کارت های زنر از چیزهای دیگه استفاده کنید. مثلا اسم افراد رو روی کاغذ بنویسید و سوالات مختلفی رو در مورد اونها بپرسید تا پاندول به شما جواب بده. مثلا بپرسید این فردی که اسمش روی کاغذه قابل اعتماد هست یا نه.

بهتره اول از نام کسانی شروع کنید که بهشون احساسات شدید ندارید چون در غیر این صورت این می تونه باعث ایجاد نوعی مقاومت درونی برای به دست آوردن جواب خاصی بشه و جهت چرخش پاندول رو تغییر بده. همیشه باید ذهن شما به صورت بی طرفانه ولی مشتاقانه به دنبال جواب باشه. البته این نحوه پرسش در مورد شخصیت آدمها و چیزهایی که مشخص نیست جوابش درست هستن یا نه رو وقتی تمرین کنید که توی بخش کارت های زنر، مهارت کافی رو کسب کرده باشید.

 

 

+3
admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)
اشتراک
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
رفتن به نوار ابزار