قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

ترساندن دیگران توسط فال بینان و دعانویسان دروغین | روش های شرعی ابطال سحر و جادو

شاقول
استفاده از شاقول برای ریشه یابی علت مشکلات
آوریل 7, 2019
تجربه ماورا
تجربه ماورایی – تجربه با موضوع والله خیرالحافظین (نوشته مریم)
آوریل 7, 2019

ترساندن دیگران توسط فال بینان و دعانویسان دروغین | روش های شرعی ابطال سحر و جادو

روش های شرعی ابطال سحر و جادو

روش های شرعی ابطال سحر و جادو

ترساندن دیگران توسط فال بینان و دعانویسان دروغین | روش های شرعی ابطال سحر و جادو

یکی از اتفاقات خیلی رایجی که بین کسانی که به فال گیران و دعانویسان دروغین مراجعه می کنند این است که اخبار عجیبی در مورد بدبیاری آنها دد زندگی داده شده و کلید مشکل گشای آنها هم ظاهرا در دست دعانویس قرار داده می شود.

شما ممکن است سال های طولانی دچار بدبیاری و ورشکستگی و بسته شدن بخت شده باشید و از وضع فعلی زندگی خود عاجز شده باشید. درهای زیادی را زده باشید ولی راه به جایی نبرده باشید. فشار روحی و اقتصادی شما را آزار دهد و از همه بدتر دلیل این اتفاقات را ندانید. بنابراین ترجیح می دهید که به یک فال گیر یا دعانویس مراجعه کنید (البته احتمالا بعد از مراجعه به هزار روانشناس و مشاور).

اگر دعانویسی در کار خود صادق و تقوا پیشه باشد در این صورت شاید بتواند به شما کمکی بکند ولی امان از اینکه گیر دعانویس ها و فال گیران تقلبی و شیاد بیفتید. آنها مشکلات شما را هزار برابر بزرگ کرده و دلیل آن را به ده ها نوع جادوی سیاه و جن و همزاد ربط می دهند تا به خوبی فشار روانی لازم را بر شما ایجاد کنند. البته این نیروهای منفی در طبیعت وجود دارند و ممکن است واقعا بخشی از مشکلات ما مربوط به آنها باشد ولی قدرت فلج کردن کلی زندگی ما را ندارند و بسیاری از اشتباهات و بدبیاری های ما به خاطر عدم رعایت یک سری اصول از جانب خود ما است. در واقع بسیاری از مشکلات را خود ما ایجاد می کنیم و بدون پذیرش مسئولیت نهایی، آن خطاها را گردن نیروهای ناشناخته می گذاریم.

تکنیک این رمال های دروغین هم همین است. یعنی برداشتن بار مسئولیت از دوش شما و فرافکنی همه آنها به نیروهای تاریکی. مگر این نیروها چه قدر می توانند اراده روح عظیم انسان که جانشین خدا بر روی زمین است را تحت تاثیر قرار دهند؟ اگر قرار بود سرنوشت ما به دستان جادوگران سیاه باشد در این صورت دنیا بر اساس جبر و نه اراده ما بود. جبر هم در فلسفه اسلامی معنا ندارد و انسان مسئول کارهای خود است و البته برخی اسباب و علل ها می توانند موانعی بر سر راه انسان بتراشند که آنها هم با همت عالی انسان و توکل او بر خدا رفع می شوند.

رمال ها و دعانویس های دروغین با ضعیف و کوچک نشان دادن انسان سعی می کنند او را از لحاظ روانی تسلیم کنند. وقتی به او بگویند که بخت تو بسته شده و ده ها طلسم سنگین روی سر تو خراب شده آن مشتری بیچاره حتی اگر مشکلی نداشته باشد به یک باره روحیه خود را از دست می دهد. در عین حال چون بار مسئولیت اشتباهاتش از دوش او برداشته باشه در باطن خوشحال است و خودش را به خاطر آنچه رخ داده مقصر نمی داند. این یک تکنیک بازی روانی است.

حالا مشتری کاملا اعتماد به نفس خود را از دست داده و آماده پذیرفتن راه های نجات از طرف دعانویس شیاد است. راه های نجاتی که ممکن است میلیون ها تومان برای او خرج بردارند و او با کمال میل حاضر به پرداختن هزینه است تا از شر سایه شومی که بر زندگی او افتاده خلاص شود.

اگر نگاهی دقیق به روش های ابطال جادو توسط دعانویس های تقلبی بیاندازید متوجه می شوید که معمولا از مجموعه روش های عجیب و غریب مثل آوردن صابون غسال خانه و روش های تقلیدی مثل نقل عینی روش های ابطال جادو از منابع غیر شرعی تشکیل شده و همراه با حروف و کلمات عجیب و درهم است که شاید با زعفران هم نوشته شده باشد تا کار را متبرک جلوه دهد. ممکن است مربع هایی از اعداد حاصل از محاسبات ابجد به شما بدهند تا آنها را حمل کنید و یا اشیای عجیب دعا شده را با خود نگه دارید. نمی دانم همه اینها خود نوعی جادوی سیاه هستند یا نه ولی بیشتر آنها روش های تقلبی و بی محتوا هستند که به دلیل پیچیدگی هایی که دارند اولا مشتری را مجاب می کنند که دعانویس کارهای زیادی انجام داده و از علم پیچیده ای برخوردار است و باید هزینه های زیاد بگیرد و دوما طی این مراحل عجیب نوعی پیام به ضمیر ناخودآگاه است که تو تلاشت را کردی و حتما نتیجه می گیری. نتیجه ای که حاصل تلقین است.

اگر هم کار این رمال ها خود نوعی جادو باشد اوضاع مشتری را پس از مدتی از قبل هم خراب تر می کند.

در زیر به تجربه یکی از کاربران سایت آرنوشا به نام لیلا اشاره می شود:

اقبال من تا مدتی بلند بود و از هر جهتی در زندگی پیشرفت داشتم. خاستگاران زیادی هم داشتم و وضع مالی ما به خاطر کارخانه دار بودن پدرم عالی بود. دو ویلا داشتیم یکی از یکی با صفاتر. در مدت یک سال همه چیز از این رو به آن رو شد. پدرم ورشکسته شد و مجبور شدیم ویلاهای خود را بفروشیم تا بخشی از ضرر را جبران کنیم. این کافی نبود و حتی خانه خود را هم فروختیم و مجبور به مهاجرت به بدترین نقطه شهر شدیم. دیگر خبری از خاستگارها نبود. اگر هم کسی خاستگاری می آمد بعد از یک بار گفتگو دیگر پشت سرش را هم نگاه نمی کرد و می رفت. بعد از آن بیماری سراغم آمد و کبد من عفونت کرد. همه درها را زدیم ولی خبری نشد. من و مادرم پیش دعانویس رفتیم و او از وجود جادو در زندگی ما خبر داد و گفت این کار یکی از خاستگارهای قبلی من است تا غرورم را بشکند. بخت من را هم بسته و بیمارم کرده تا بمیرم. گفت وقت زیادی ندارم و باید طلسم را باطل کند. وقتی هزینه کارش را گفت سرم سوت کشید. مجموع کار ۲۵ میلیون می شد. ما اصرار کردیم که ارزان تر حساب کند چون این پول را نداریم ولی قبول نکرد. گفتیم پس به جای ابطال همه سحرها فقط سحر من را باطل کند. هزینه آن را پنج میلیون گفت و من هم چون واقعا از بیماری کبدی رنج می کشیدم قبول کردم. یک جعبه به من داد که داخل آن یک بطری شیشه ای آب کوچک، چند کلید و چند نامه بود که متن خوانایی نداشتند. با مصرف آن آب و خواندن متن نامه ها تا مدتی حالم بهتر شد ولی بعد از یک هفته احساس سنگینی بدی می کردم. احساس می کردم موجودی من را نگاه می کند و تعقیبم می کند. کابوس های من بیشتر شد و بیشتر شب ها فلج عضلات می گرفتم و به شکل های مختلف مورد آزار قرار می گرفتم. الان هم حال من واقعا بد است و به جز خودکشی راهی ندارم…

در تجربه بالا به خوبی مشاهده شد که اولا دعانویسان تقلبی دندان گرد از چه روشی برای تسلیم روانی این خانواده دردمند استفاده کرده و طلسم های عجیبی که نتیجه آن ورود موجودات غیر ارگانیک مزاحم به زندگی این خانم است به آنها داده است. در آخر هم مشتری نه تنها درمان نشده بلکه آرزوی مرگ دارد.

اگر شما جای آن خانم بودید چه کار می کردید؟

اولا باید به یاد داشته باشید که ورشکستگی و مشکل مالی امری طبیعی و پیش بینی نشده است و می تواند برای هر کسی اتفاق بیفتد. در بحران های اقتصادی گاهی هزاران شرکت در عرض یک هفته بسته می شوند. پس قبل از ربط دادن بد اقبالی خود به جادوی سیاه، شرایط بازار را بررسی کنید. رقبای شما آیا وضع بهتری دارند و یا آنها هم با مشکلات مشابهی دست و پنجه نرم می کنند؟ چه اشتباهات مالی انجام شده که کارخانه آن خانواده ورشکسته اعلام شده؟ قطعا اعلام ورشکستگی تصمیم یک شبه نیست و گاهی از مدت ها قبل اخبار تزلزل مجموعه به گوش کارفرما می رسد و باید از تدابیر جدی مثل استخدام مشاوران حرفه ای استفاده کند و یا سراغ کار دیگری برود.

در مورد بیماری کبدی آن خانم لازم است گفته شود که وظیفه درمان جسمی و روانی بر عهده پزشک و روانپزشک و امثالهم است. شاید آن خانم بنا به دلایلی دچار هپاتیت شده و نیاز به درمان جدی دارد. رمالان و فال گیران چه کاری از دستشان بر می آید؟

وجود خاستگاران فراوان در هنگام ثروتمندی پدر و ترک آنها بعد از فقر خانوادگی کاملا روشن است. هر جا لقمه چرب و نرمی باشد پسران طماعی هم پیدا شده تا به واسطه ازدواج با یکی از اعضای ثروتمند خانواده به پول ناگهانی برسند. وقتی فقر آمد مسلم است که آن مگسان گرد شیرینی دور می شوند.

دلیل ترک خاستگاران بعد از جلسه دیدار با آن خانم را نمی دانم. شاید بحث های دیگری مثل عدم توافق بر سر مهریه و تامین جهزیه و یا مشاهده رفتارهای عجیب در آن خانم باعث دوری خاستگاران شده است.

بسته شدن بخت توسط جادو منبع محکمی در بین آموزه های اسلامی ندارد و بعدا در پستی دیگر به این موضوع اشاره می شود.

یک نفر به فرض جادو کردن نمی تواند این همه مشکلات مالی و جسمی و عاطفی را در زندگی یک نفر باعث شود. هر چند که جادو و طلسم کردن افراد وجود دارد ولی قرار نیست فاجعه و کشتار جمعی راه بیفتد.

اگر احساس می کنید دچار نظر بد و یا سحر و جادو شده اید بهتر است به یک روحانی مراجعه کنید و نه دعانویس های عجیب و غریب. اذکار زیادی برای رفع جادو است که به تعدادی از آنها اشاره می کنم:

روش های ابطال جادو و سحر به روش های شرعی:

– خواندن معوذتین هر روز در صبح و شب
– نوشتن سوره های معوذتین در کاغذ بدون خط و نگه داشتن آن با خود
– خواندن آیه الکرسی بعد از هر نماز
– خواندن آیه ۵۱ و ۵۲ سوره قلم

– نوشتن متن زیر در کاغذ و به همراه داشتن آن (به نقل از امام علی (ع)):

بِسمِ الله وَ بِالله، بِسمِ الله وَ ما شاءَالله، بِسم الله لاحَولَ ولاقُوّه الا بالله، قالَ موسی ما جِئتُم بِه السِّحرُ اِنَّ اللهَ سَیُبطِلُهُ اِنَّ اللهَ لا یُصلِحُ عَملَ المُفسِدینَ، فَوَقَعَ الحَقُّ و بَطَلَ ما کانُوا یَعمَلونَ فَغُلِبوا هُنالِکَ وَانقَلَبُوا صاغِرینَ.

– خواندن آیه زیر:

إنَّ ربّکم اللهُ الَذی خَلقَ السَموات وَ الأرض فی سِتةِ أیّام ثُمَّ استوی عَلی العَرش یُغشِی اللیل النَهار یَطْلبه حثیثاً و الشَّمْس وَ القَمر و النُجوم مُسخّرات بِأمره ألاَ لَه الخَلق و الأمر تَبارکَ اللهُ رَبّ العالَمین». «ادْعُوا رَبَّکُمْ تَضَرُّعاً وَ خُفْیَةً إِنَّهُ لا یُحِبُّ الْمُعْتَدِینَ وَ لا تُفْسِدُوا فِی الْأَرْضِ بَعْدَ إِصْلاحِها وَ ادْعُوهُ خَوْفاً وَ طَمَعاً إِنَّ رَحْمَتَ اللَّهِ قَرِیبٌ مِنَ الْمُحْسِنِین

صدقه دادن

– گفتن دعای زیر (نقل از پیامبر اکرم (ص)):

اللَّهُمَّ رَبَّ مُوسَی وَ خَاصَّهُ بِکَلَامِهِ وَ هَازِمَ مَنْ کَادَهُ بِسِحْرِهِ بِعَصَاهُ وَ مُعِیدَهَا بَعْدَ الْعَوْدِ ثُعْبَاناً وَ مُلَقِّفَهَا إِفْکَ أَهْلِ الْإِفْکِ وَ مُفْسِدَ عَمَلِ السَّاحِرِینَ وَ مُبْطِلَ کَیْدِ أَهْلِ الْفَسَادِ مَنْ کَادَنِی بِسِحْرٍ أَوْ بِضُرٍّ عَامِداً أَوْ غَیْرَ عَامِدٍ أَعْلَمُهُ أَوْ لَا أَعْلَمُهُ وَ أَخَافُهُ أَوْ لَا أَخَافُهُ فَاقْطَعْ مِنْ أَسْبَابِ السَّمَاوَاتِ عَمَلَهُ حَتَّی تُرْجِعَهُ عَنِّی غَیْرَ نَافِذٍ وَ لَا ضَارٍّ لِی وَ لَا شَامِتٍ بِی إِنِّی أَدْرَأُ بِعَظَمَتِکَ فِی نُحُورِ الْأَعْدَاءِ فَکُنْ لِی مِنْهُمْ مُدَافِعاً أَحْسَنَ مُدَافَعَةٍ وَ أَتَمَّهَا یَا کَرِیم‏

– نوشتن دعای زیر و همراه داشتن آن (به نقل از امام صادق (ع)):

قالَ موسی ما جِئتُم بِهِ السِّحر إنَّ الله سَیُبطِلُه إنّ الله لا یُصلِحُ عَملَ المُفسِدین و یَحِقّ الله الحَقّ بِکلِماتِه و لَو کَرِهَ المُجرِمون اَأنتم أشَدُّ خَلقاً أمِ السماءَ بنا‌ها رَفعَ سَمکَها فَسوّاها وَأَغْطَشَ لَیْلَهَا وَأَخْرَجَ ضُحَاهَا وَالأرْضَ بَعْدَ ذَلِکَ دَحَاهَا أَخْرَجَ مِنْهَا مَاءَهَا وَمَرْعَاهَا وَالْجِبَالَ أَرْسَاهَا مَتَاعًا لَکُمْ وَلأنْعَامِکُمْ فَإِذَا جَاءَتِ الطَّامَّةُ الْکُبْرَى یَوْمَ یَتَذَکَّرُ الإنْسَانُ مَا سَعَى وَبُرِّزَتِ الْجَحِیمُ لِمَنْ یَرَى فَأَمَّا مَنْ طَغَى وَآثَرَ الْحَیَاةَ الدُّنْیَا فَإِنَّ الْجَحِیمَ هِیَ الْمَأْوَى وَأَمَّا مَنْ خَافَ مَقَامَ رَبِّهِ وَنَهَى النَّفْسَ عَنِ الْهَوَى فَإِنَّ الْجَنَّةَ هِیَ الْمَأْوَى یَسْأَلُونَکَ عَنِ السَّاعَةِ أَیَّانَ مُرْسَاهَا فِیمَ أَنْتَ مِنْ ذِکْرَاهَا إِلَى رَبِّکَ مُنْتَهَاهَا إِنَّمَا أَنْتَ مُنْذِرُ مَنْ یَخْشَاهَا کَأَنَّهُمْ یَوْمَ یَرَوْنَهَا لَمْ یَلْبَثُوا إِلا عَشِیَّةً أَوْ ضُحَاهَا فَوَقَعَ الحَقُّ و بَطَلَ ما کانُوا یَعمَلونَ فَغُلِبوا هُنالِکَ وَانقَلَبُوا صاغِرینَ و أُلقی السَّحرةُ ساجدین، قالوا آمَنّا بِربِّ العالَمین رَبِّ موسی وَ هارون

 

 

مهدی کریمی
مهدی کریمی
مهدی کریمی. علاقه مند به طب اسلامی، ترجمه مقالات معنوی، انرژی درمانی، دعا درمانی و سایر علوم ماورایی
اشتراک
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
رفتن به نوار ابزار