قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
تجربه ماورا
تجربه ماورا – صندوق فراموشی (نوشته عارف)
ژوئن 13, 2020
مقالات اعضا
چند مورد برای کسانی که تمریناتشان بی اثر است (نوشته محمد.و)
ژوئن 13, 2020

تجربه ماورا – موج انرژی منفی که به من وارد شد (نوشته علی)

تجربه ماورا

تجربه ماورا

تجربه ماورا – موج انرژی منفی که به من وارد شد (نوشته علی)

دیروز تجربه ای کردم که شکم به این انرژی های مثبت و منفی از بین رفت. بعد از اینکه با دوستام قرار گذاشته بودم و صحبت کردیم رفتم پارک و تنها روی یه نیمکت نشستم. سیگارم رو روشن کردم و کشیدم. یه نفر اومد پیشم و سوال کرد این نیمکت خالیه و میتونه بشینه منم گفتم بفرمایید. تا نشست با اینکه حرفی نزد و ظاهرشم مشکلی نداشت موج داغی از انرژی منفی از طرف اون اومد به سمتم. اون قدر انرژی منفی بدی بود که داشتم بالا می آوردم. هیچ جور نمیتونستم توجیح کنم که چرا این حس بهم دست داده. موج یک طرفه مثل کسی که شلنگ به آدم بسته باشه ولی از جنس انرژی از طرف اون به من میومد. خواستم بلند شم دیدم حرف زد و گفت پارک چه خلوته قبلا شلوغ بود. گفتم بله چون کرونا اومده. منتظر بودم سیگارم تموم بشه و بلند شم برم. گفت چرا سیگار میکشی نکش. برای سلامتیت خوب نیست. خلاصه از این جور حرفا میزد ولی من همش پیشش احساس خیلی بدی داشتم و میخواستم بالا بیارم. نمیدونم چه چیزی مشکل داشت. پیش خودم دعا خوندم بهتر شم ولی فایده ای نداشت. سیگار رو نصفه ول کردم و خاموشش کردم و بلند شدم رفتم. این اول دردسر بود.
من که قبل از دیدن اون مرد خیلی سرحال بودم بعد از اون اتفاق تا فرداش حالت تهوع داشتم و انرژی منفی رو توی بدنم حس می کردم. من قبلا انرژی رو این طور واضح حس نکرده بودم. اون قدر آهنگ گوش کردم و خودم رو مشغول کردم تا فراموشش کنم ولی اثر نداشت. نمی دونم اون داشت انرژی منفی به من می فرستاد یا از من انرژی می گرفت. البته به قیافش نمی خورد این کاره باشه یا منظوری داشته باشه. ولی تاثیری بود که من خوب لمس کردم. با چند روز خواب و استراحت بهتر شدم.
دوست منم تجربه مشابه اینو داشت. می گفت داشت توی یه جمع حرف میزد که یکی میاد دست میذاره روی شونش تا خودش ادامه صحبت رو بده. دوستم همون موقع از انرژی خالی شد و چند روز مریض بود. نمیدونم این اتفاقات عمدی هستن یا افرادی که فکر میکنیم معمولی هستن هم میتونن این طوری آزار میدن. چرا باید یکی بیخودی بیاد کنار آدم و انرژی منفی بده. حدسم اینه که میدان انرژی این طور آدما منفیه و خواه ناخواه هر کی کنارشون باشه حالشون بد میشه.

 

 

0 0 vote
Article Rating
4+
سینا تقی نژاد (مسئول روابط عمومی)
سینا تقی نژاد (مسئول روابط عمومی)
مسئول روابط عمومی و پاسخگویی به نظرات.
اشتراک
اطلاع از
guest
5 Comments
قدیمی ترین
جدیدترین
Inline Feedbacks
View all comments
Annihilation
مهمان
Annihilation
1 ماه قبل

سلام، من چند روز پیش توی ایستگاه اتوبوس نشسته بودم شنیدم دو مرد صحبت می کردند، یکیشون می گفت چند ماه پیش یک نفر بهش یه عکس نشون داده و گفته ببین چه عددی توی این عکس نوشته شده؟ گفته اگر این شماره را بتونی ببینی چشمات خیلی قویه. اون مرد هم گفت من هیچ عددی ندیدم. می گفت از اون روز مریض شده و خیلی لاغر شده و چشماش فرو رفته توی کاسه سرش ولی هر دکتری میره کسی نمی فهمه مشکلش چیه. مثل اینکه ترکیبی از مشکلات قلبی و تنفسی و فشار خون و سر درد و چیزهای… بیشتر »

علی رضا
مهمان
علی رضا
20 روز قبل

درود بر استاد گرامی پارسال با عوض کردن خونه و ورود به خونه جدید یه چیزی رفت توی پای من و ران پام زو بست؛ قسمت کنار پار تا نوک انگشت پای چپم سر شده بود. قبل از ماه رمضان شروع کردم به پاکسازی بدنم؛ نماز سر وقت؛ غذاهای سالم و… حذف گوشت و فست فود. با کشیدن آهنربا به بدنم( مغناطیس درمانی) وضعیتم هر روز بهتر میشد و اون چیزی که توی پام بود خارج شد. سه روز مونده بود به ماه رمضان؛ چند نفر از متفی ها اومدن بهمون سر بزنن. یکی از دوستان منفی بعد از مدتها… بیشتر »

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
رفتن به نوار ابزار