قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
آرنوشا
اطلاعیه های سایت آرنوشا
آگوست 8, 2020
اسکیزوفرنی پارانوئید
تجربه مربوط به روان – تجربه اسکیزوفرنی پارانوئید (ترجمه شده)
آگوست 9, 2020

تجربه ماورا – مرگ چند جوان (نوشته حسین)

تجربه ماورا

تجربه ماورا

تجربه ماورا – مرگ چند جوان (نوشته حسین)

در حالی که این متن را می خوانید آرزو می کنم عمر شما طولانی و پربرکت باشد. متاسفانه همان طور که مستحضر هستید مرگ جوانان به دلیل سکته قلبی و مغزی زیاد شده است. سن سکته بسیار پایین آمده است که دلیل آن می تواند فشار و استرس های خانوادگی و اجتماعی باشد. طوری شده است که دیگر با خود می گویم پیرهای فامیل سنین پر استرس خود را پشت سر گذاشته اند و با خیال راحت عمر می کنند ولی جوانان تحت فشارهایی هستند که نگرانم یا خودکشی کنند یا سکته.

من در مدت کمتر از یک سال شاهد مرگ ناگهانی سه جوان در بین فامیل خود بوده ام. دو مورد از آنها سابقه بیماری نداشتند و یک مورد هم مشکوک به خودکشی است. شاید گزارش مرگ آنها موجب شود که از جوانی خود مطمئن نباشیم و بدانیم که مرگ هر لحظه ممکن است سر برسد. درس دیگری که می شود گرفت این است که زیاد به جوانان خود فشار نیاورید و روحیه آنها را تضعیف نکنید. اگر کار ندارند صبور باشید. اگر هنوز خانواده تشکیل نداده اند آنها را سرزنش نکنید. شاید آنها به روی خود نیاورند ولی از درون خورد می شوند.

برویم سر اصل ماجرا و ارتباط آن با داشتن یک تجربه ماورایی

مورد اول پسر جوانی بود که تازه نامزد کرده بود. بلافاصله بعد از عقد فهمید زن او کلاهبردار است و همه طلاها و پول های او را برداشته است و مهریه را به اجرا گذاشته است. همان شب آن پسر سکته می کند و می میرد. من از اول به این زن حس بسیار بدی داشتم. تا او را دیدم موهای تنم سیخ شد. حسی به من می گفت این زن بسیار نانجیب است. هر کسی به او نگاه می کرد انرژی منفی را حس می کرد ولی آن پسر قانع نمی شد که این زن مورد خوبی برای ازدواج نیست.

مورد دوم پسر جوانی است که یک روز صبح از خواب بلند می شود و آب یخ می نوشد و همانجا سکته قلبی می کند و می میرد. هیچ وقت بعد از بیدار شدن از خواب، آب یخ ننوشید. آب ولرم باشد. بعد از ورزش شدید هم آب یخ ممنوع است. در مورد مرگ او تجربه ماورایی نداشتم و مرگ او برای من خیلی عجیب و دور از انتظار بود.

مورد سوم باز هم پسر جوانی است که از فشار بیکاری و داشتن سابقه افسردگی و دو قطبی خودکشی کرد ولی همه گفتند سکته قلبی کرده است. صبح وقتی خانواده او بالای سر این جوان می روند جوابی نمی دهد. معلوم نیست با چه چیزی خودکشی کرده است. وقتی او را چند روز قبل از مرگ دیدم چهره ای عجیب داشت. وقتی به او نگاه می کردم مرگ برایم تداعی می شد. حسی به من می گفت قرار است برای او اتفاقی بیفتد ولی افسوس که این حس کمکی به من و او نکرد چون آن قدر روشن نبود که بفهمم این پسر می خواهد چه کار کند.

بیشترین سهم خبر سکته جوانان هم مربوط به آقایان می شود. کمتر خانمی را دیده ام که خودکشی نتیجه بخش داشته باشد یا در جوانی سکته کرده باشد. پس نگویید این چون پسر است می توان هر چیزی را بارش کرد. مردها تودار هستند و فشارها را در خود می ریزند و نتیجه اش می شود بیماری های قلبی و افسردگی.

 

 

علی خانی (مشاور سایت)
علی خانی (مشاور سایت)
علی خانی، علاقه مند به حوزه ماورا و موضوعات عرفانی و روحی شرقی و غربی از جمله مدیتیشن، انرژی درمانی، طب سنتی، یوگا، خواب بینی، سفر روح و …
اشتراک
اطلاع از
3 Comments
قدیمی ترین
جدیدترین
Inline Feedbacks
View all comments
سینا تقی نژاد (مسئول روابط عمومی)
ادمین

سلام
حسین عزیز خدا همه این جوانان را بیامرزد. متاسفانه به خاطر فشارهای زندگی و بیماری هایی که سن ابتلا به آنها کاهش یافته است، جان جوانان نیز مانند افراد مسن در خطر است.

Reza
مهمان
Reza
2 سال قبل

حسین جان ممنون از وقت انرژی که صرف نوشتن کردی روح آن جوانان الان در بعد عالم ارواح بسر میبره دیگه ناراحتی درد رنجی ندارن آرامش کامل بسر میبرند این مواردی که گفتی هست ولی یادت باشه زمان مخلوق خداوند و ما در بعد زمان زندگی میکنیم طبق مقدرات الهی زمانش برسه باید بریم که اجل دایم اونا هم که سکته میکنند باید طریقه زندگی گذشته اونا بررسی کرد شما میدونید آیا قبلاً به فرض چه خلاف هایی کردن ؟ یکی میبینی نارسایی قلبی داشته بدو تولد یکی میبینی اهل مواد بوده اینا همه مهمه منتهی چون کسی بررسی نمیکنه… بیشتر »

Annihilation
عضو
2 سال قبل

سلام دوست گرامی
ای کاش توصیه‌های شما را پدرها و مادرها می شنیدند و انقدر به جوانانی که از درون پیر و خسته شده‌اند ایراد نمی گرفتند. و وقتی فرزندی دارند که بدلیل شکست عشقی نتوانست مثل خواهر و برادرهایش ازدواج کند و برود و یا علی رغم تلاش بسیار نتوانست در کار و پس انداز انقدر موفق باشد که از خانه برود و مستقل باشد، انقدر اذیتش نکنند چون خودش هزار برابر خانواده زجر می کشد و نتیجه‌ش می شود یا خودکشی و یا سکته.
خدا آن سه جوان را بیامرزد.

رفتن به نوار ابزار