قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
تجربه ماورایی
تجربه ماورا – ملاقات من با یک مدیوم روحی (ترجمه شده)
شهریور ۸, ۱۳۹۹
منتالیسم و منتالیست
منتالیسم و منتالیست | چند حقه منتالیست ها
شهریور ۸, ۱۳۹۹

تجربه ماورا – حمام تسخیر شده (ترجمه شده)

حمام تسخیر شده

حمام تسخیر شده

تجربه ماورا – حمام تسخیر شده (ترجمه شده)

من در خانواده ای بزرگ نشدم که به ارواح و موجودات عجیب اعتقاد داشته باشد. یک روز صبح وقتی ۱۶ بودم و مادر دوستم من را به مدرسه می برد من به حمام مرموزی که زیر پله ها بود و هیچ کس از آن استفاده نمی کرد اشاره کردم. من نمی توانستم بفهمم چرا از آنجا می ترسم. این فقط یک حس درونی بود. خانه ما یک منزل قدیمی بود و تاریخ ساخت آن مربوط به سال های ۱۸۰۰ می شد. پس تاریخچه طولانی ساخت آن هم به ترس من افزوده بود. با شنیدن این ها، دوست من به حمام عجیب خانه خود اشاره کرد.

او گفت وقتی در یکی از روستاهای آلمان زندگی می کرده اند بخشی از خانه بود که هیچ کس به جز خواهر وسطی او که آن موقع ۹ ساله بود از آن استفاده نمی کرد. ولی همین خواهر وقتی از خواب بلند می شد چشمان او قرمز می شد و کبودی هایی هم روی بدن او مشاهده می شد. به علاوه او بسیار خسته و کلافه بیدار می شد.

آنها هر کاری کردند تا پی به دلیل این اتفاقات ببرند مثل خوابیدن در اتاق او، ارجاع او به روان شناس کودک و مشاور مدرسه. دوست من چیز زیادتری از آن سالها به یاد نمی آورد. او ادامه داد که خواهر دیگر از استفاده از حمام بی زار بود و همیشه موهای زخیم تیره در دریچه فاضلاب پیدا می کرد در حالی که همه اعضای خانواده او دارای موی لطیف طلایی بودند. مادر او اضافه کرد که این حمام دقیقا جایی بود که یک زن در آنجا خود را کشته بود. او خود را در وان حمام غرق کرده بود و صاحبخانه قبلی خانه آنها بوده است.

همچنین بخوانید:   تجربه ماورا - چرا مدیومی برایم سخت تر است (ترجمه شده)

 

حمام تسخیر شده

 

مدت ها این خانه متروک باقی مانده بود و خانواده های زیادی در آنجا اقامت کرده بودند ولی همه آنها به خاطر اتفاقات عجیبی که در خانه می افتاد آنجا را می فروختند و می رفتند. با اینکه آنها خانه را ارزان خریده بودند و فضای باصفایی هم داشت ولی به خاطر مشکلاتی که برای فرزندان او پیش می آمد و همه احساس می کرد چیزهایی در خانه عجیب است و شرایط نرمال خانه های دیگر را ندارد آنجا را به سختی به افراد ناشناسی که از تاریخچه آنجا اطلاع نداشتند فروختند شاید هم برای اهالی جدید این مسائل مهم نبود. البته در ابتدای خرید خانه، خود آنها هم اعتقادی به این چیزها نداشتند ولی وقتی این اتفاقات عجیب رخ داد دید آن عوض شد. در خانه جدید که رفتند همه چیز به وضعیت عادی بازگشت و دختر آنها هم خوب شد.

 

 

مقالات مرتبط

همچنین بخوانید:   تجربه ماورا – هتل تسخیر شده (ترجمه شده)
سید عرفان موسوی
سید عرفان موسوی
مترجم تجارب و داستان های ماورایی خارجی
اشتراک
اطلاع از
guest

3 دیدگاه ها
قدیمی ترین
جدیدترین
Inline Feedbacks
View all comments
سینا تقی نژاد (مسئول روابط عمومی)
ادمین

سلام
البته فکر نکنم کار روح بوده باشد چون ارواح در جهان برزخ می روند و نمی توانند از این کارها بکنند. احتمالا جن بوده است برای ترساندن دیگران و این کارها را توسط انرژی های فرد مرده انجام داده است.

Sina Taqi nezhad
مهمان
Sina Taqi nezhad
3 سال قبل

آخه مشنگ جن تو بعد فیزیکی از خودش انرژی نداره
اون فرد مرده هم انرژی جسمیش تموم شده رفته
هر بی سوادی از دور میدون میارن ادمین میکنند این میشه

سینا تقی نژاد (مسئول روابط عمومی)
ادمین

سلام
جن در بعد فیزیکی می تواند از انرژی پرانای باقی مانده اجساد استفاده کرده و تغییراتی در عالم فیزیکی بدهد. به همین دلیل یکی از مکان هایی که جن ها زیاد در آنجا هستند قبرستان ها است.

رفتن به نوار ابزار