قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

تجربه ماورا – برانگیختگی در زمان پرواز روح (نوشته کامیار)

تصویربرداری از رویا
با تکنولوژی تصویربرداری از رویا چه قدر فاصله داریم؟
ژوئن 13, 2020
همزاد جنی و ملکی
همزاد شیطانی و ملکی و نقش آنها در ماورا
ژوئن 24, 2020

تجربه ماورا – برانگیختگی در زمان پرواز روح (نوشته کامیار)

تجربه ماورا

تجربه ماورا

تجربه ماورا – برانگیختگی در زمان پرواز روح (نوشته کامیار)

نمی دونم اسم تحریک ج.ن.س.ی رو چی بذارم میگم برانگیختگی. من همیشه قبل از اینکه پرواز روح کنم برانگیخته میشم. تا مدتها فکر می کردم یه جای کار اشکال داره. می گفتم شاید چاکرای دومم فعال شده یا جنها دارن اذیت می کنن. اون قدر حسم شدید میشد که تمرین رو قطع می کردم و با عرض معذرت خدا منو ببخشه بلند میشدم برانگیختگیم رو برطرف می کردم. حسی نبود که بشه تحمل کرد مثل وسواس بود که حتما اگه این حس رو داشتم باید دست به کار شم. موقع خواب هم زیاد ملتحم میشم.

من قشنگ تا مرحله خروج از بدن رو حس می کردم ولی این حس برانگیختگی لعنتی سر و کلش پیدا میشد و همه چیز خراب میشد چون دیگه اصلا نمیتونستم تمرکز کنم. دوستم نداشتم با اون حالت برون فکنی کنم چون شاید به خاطر این افکار آلوده برم دنیاهایی که خوب نباشن و مثل افکارم آلوده باشن و اذیتم کنن. این ترس هم نمی ذاشت برون فکنی کنم. من وقتی بیدارم این طور حس های برانگیختگی رو ندارم و فقط دقیق میزد موقع برون فکنی این طوری میشد. نمیگم ۱۰۰ در ۱۰۰ پاکم ولی این قدر شدید هم این حس رو بقیه روز ندارم. وقتی هم موقع برون فکنی برانگیخته میشم هیچ فکر هوس آلودگی ندارم و اصلا نمیدونم از کجا این حس به سرم میزنه. یکی دوبارم ملتحم شدم.

وقتی هم که مراقبه می کنم و حس می کنم دارم به یه جایی می رسم باز این حس افروختگی میاد سراغم و تمرینم خراب میشه. فکر می کنم همه اینها به انرژی ربط داره. وقتی انرژیم خیلی بالا بره و به مرحله ارتعاش شدید می رسم اون حالتی که گفتم هم خودش میاد و نمیذاره ادامه بدم.

بعد از اینکه چند ماه تمرین میکردم و شکست میخوردم و بازم تمرین کردم این حس برانگیختگی هم خودش از بین رفت. انرژی هنوزم هست ولی کاری نمیکنه که افروخته بشم. چیزهای دیگه ممکنه به جاش بیاد مثل هیجان و مرور یه خاطره زیرخاکی خیلی بد که اونم آزار دهنده هست. من مقاومت کردم و به تمرینم ادامه دادم. بیشترش درست شد. الان به مرحله بعد از خروج هم میرسم ولی مشکل جدیدم اینه که زود برمیگردم بدنم. حس میکنم یه چیزی نمیذاره من بیشتر جلو برم. فقط چند ثانیه خارج از بدنم میمونم یا اصلا کامل خارج نمیشم و فقط دست و پام میزنه بیرون از بدن. فلج عضلات هم زیاد برام اتفاق میفته ولی هیچ کاری نمیتونم بکنم. اگه در مورد مشکلاتی که داشتم کسی راه حلی داره یا خودش تجربه کرده لطفا بگه. پیشاپیش ممنونم

 

 

0 0 vote
Article Rating
2+
سینا تقی نژاد (مسئول روابط عمومی)
سینا تقی نژاد (مسئول روابط عمومی)
مسئول روابط عمومی و پاسخگویی به نظرات.
اشتراک
اطلاع از
guest
3 Comments
قدیمی ترین
جدیدترین
Inline Feedbacks
View all comments
CR👁️ZY BOY
مهمان
CR👁️ZY BOY
18 روز قبل

اره من اینو نخوندم😂

0
CR👁️ZY BOY
مهمان
CR👁️ZY BOY
18 روز قبل

یکی از دلایل اون مشکل برانگیختگیت تجمع زیاد انرژی توی چاکرای دومته طوری ک میخاد سریعتر خارج بشه و کالبدها بحالت انرژی معمول روزمره در بیان،انرژی وقتی از از چاکرای اول ک انرژی حیاته ب چاکرای بالاتر و شکل مرتعشتر تبدیل میشه ک توی چاکرای دوم انرژی جنسی و دومین شکل از انرژیه میخاد خارج بشه، باید با ارادت و عشق ب تعالی انرژی رو مرتعشتر کنی، بالا و بالاتر تا ب انرژی معنوی تبدیل بشه. برای پرواز روحت روی تمرکزت کار کن، جسم توی پراوز روح از انرژی تشکیل شده، روان و هوشمند، اگ مرزی بین انرژی ت و… بیشتر »

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
رفتن به نوار ابزار