قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
مصرف توهم زا و داشتن تجارب ماورایی
چه بیماری ها و اختلالات روانی باعث توهم زدن می شوند؟
جولای 28, 2020
تجربه ماورا
تجربه ماورا – صدای سوت یا هیس در گوش (نوشته Annihilation)
آگوست 2, 2020

تجربه ماورا – اثرات باز کردن چاکرا (نوشته رضا)

تجربه ماورا

تجربه ماورا

تجربه ماورا – اثرات باز کردن چاکرا (نوشته رضا)

سلام عرض می کنم

اثرات باز کردن چاکرا رو بنا به تجربه های خودم چیز خیلی مثبت و ضروری دیدم. چند سال پیش به کمک ویدیوهای یوتیوب فرکانس به همراه رنگ هر چاکرا رو گوش می کردم و به رنگ خیره می شدم. می دونید که هر چی از چاکرای اول به هفتم می رسیم فرکانس بیشتر میشه. رنگها هم متناسب با فرکانس تغییر می کنن. من روزی نیم ساعت تمرین می کردم و تمرین دیگه هم نداشتم. بعد یه ماه تغییرات زیادی رو مشاهده کردم. حال و هوا و روحیه خیلی خوبی پیدا کردم. علاقه بیشتری به ادامه تمرین پیدا کردم و ویدیوهای بیشتری سرچ می کردم تا آگاهیم بره بالا. وقتی چاکراهام باز شدن انجام هر تمرین ماورایی خیلی راحت شد. کافی بود چند ثانیه تمرکز کنم تا احساس کنم دارم از بدنم جدا میشم. وقتی برای نماز بیدار می شدم و دوباره می خواستم بخوابم خیلی زود و با اینکه زیاد خوابم نمیومد صداهایی مثل خش خش رادیو می شنیدم. این فرکانسها خیلی قوی بودن و گفتم که غیر از اون تمرینی نمی کردم. من قدرت باز شدن چاکراها رو دست کم گرفته بودم. وقتی متوجه شدم چه اثرات قوی داشتن که دیگه تمرین نکردم. به خودم مغرور شده بودم که نیازی به تمرین ندارم. الان هر چه قدر هم تمرکز کنم خبری از پرواز روح نیست. دیگه خلسه من تجربه پرباری نداره و مثل جنازه میفتم می خوابم. نمی تونم تصویرسازی که اون موقع ها راحت انجام می دادم رو انجام بدم. دل و دماغ تمرین دوباره رو هم ندارم. نمی خوام از صفر شروع کنم. از صفر دوباره شروع کردن از شروع اولیه هم بدتره. ای کاش ادامه می دادم. الان توقع من خیلی بالا رفته و انتظار دارم تمرین های پیشرفته انجام بدم ولی رمز موفقیت اون موقع من یه کار خیلی ساده یعنی تماشای ویدیوهای باز کردن چاکرا بود و هر روز به برنامه خودم متعهد بودم. مهم نیست چه تمرینی می کنید هر چی هست رو ادامه بدید اونم تا زمانی که اول ناامید بشید بعد به موفقیت نزدیک بشید و آخر سرم واقعا موفق بشید. دوست دارم دوباره اون ویدیوها رو نگاه کنم ولی احساس خستگی می کنم. دیگه شوق اولیه من از بین رفته. می دونم با باز کردن چاکراها خیلی چیزها عوض میشه ولی دیگه حال ندارم. انگیزه های زیادی دارم اما انرژی یا توفیقش نیست. نمی خوام وضعم این طوری بمونه. دوست دارم تغییر کنم و عزمم جزم بشه برای شروع دوباره.

 

 

4+
علی خانی (مشاور سایت)
علی خانی (مشاور سایت)
علی خانی، علاقه مند به حوزه ماورا و موضوعات عرفانی و روحی شرقی و غربی از جمله مدیتیشن، انرژی درمانی، طب سنتی، یوگا، خواب بینی، سفر روح و …
اشتراک
اطلاع از
guest
4 Comments
قدیمی ترین
جدیدترین
Inline Feedbacks
View all comments
M.v
عضو
1 ماه قبل

سلام رضا جان حس و حالت رو کاملا درک میکنم.اینکه تو این وادی فرد یه دوره ای انقدر پیشرفت میکنه که به تجارب سریعی میرسه واقعا از دست دادن اون و شروع دوباره خیلی عذاب آوره.بدبختی اینجاس که به قول شما دیگه اون اشتیاق و نیروی قبلی وجود نداره.این خیلی بده.در مورد مغرور شدنم بگم این طبیعیه منم شدم.نکته دیگه اینه که وقتی آدم به پیشرفت میرسه و موفق میشه فکر میکنه دیگه تموم شد و هر وقت اراده کنه تجربه خاصی میتونه داشته باشه این قضیه ظریفیه که باید خیلی دقت کرد.ولی من احساس میکنم یه اتفاق خاصی تو… بیشتر »

Annihilation
عضو
1 ماه قبل

سلام رضا عزیز، من متوجهم چی میگی و اصلا دلم نمیخواد در همین وضعیت بمانی، چون یک هفته دیگه یا یک ماه دیگه وقتی به امروزت فکر میکنی، میبینی اگه این مدت تمرین کرده بودی، الان هفت روز یا سی روز بود که جلو بودی! اراده‌ات رو قوی کن و اولش شده خودت رو به زور هُل بده. این اراده بعدها توی کار ماوراء به کارت میاد. بعد هم بیا اینبار کمی تنوع ایجاد کن. مثلا برنامه‌هایی هستن که فرکانس و مانترای اوم رو مخلوط میکنن. اینبار با مانترا شروع کن. من خودم این برنامه‌هارو قبلا استفاده کردم خیلی خوب… بیشتر »

Mohammad
مهمان
Mohammad
1 ماه قبل

سلام حرف دل زدی😞
باید یه مدت استراحت کنید شاید یسال طول بکشه
کاربرm.v هم راس میگه یه اتفاقا تی افتاده
الانم داره میوفته

0
F.m
عضو
1 ماه قبل

بعضی وقت ها باید فکر نکنیم و تنها عمل کنیم گاه فکر کردن مارا از رسیدن به هدف هامان وامیدارد
ن تنها این موضوع بلکه در همه موارد گاه ضعف ارادا و گاه ذهن نااگاه ما میتواند مارا از خواستههایمان دور کند
و گاه فقط در ذهنمان بزرگ است ولی زمانی که اولین گام ها را برمیداریم از تصور بزرگ بودن ان به خنده میافتیم
با امید موفقیت بیشتر برای شما.

1+
رفتن به نوار ابزار