قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
تجربه ماورا
تجربه ماورا – خواب ابلیس (نوشته لیلی)
فروردین ۶, ۱۳۹۹
تجربه ماورا
تجربه ماورا – جن در دوران مدرسه (۳) – (نوشته محمد.و)
فروردین ۶, ۱۳۹۹

تجربه ماورایی – صدای ضربه به در حمام (نوشته ستایش.ب)

تجربه ماورا

تجربه ماورا

تجربه ماورایی – صدای ضربه به در حمام (نوشته ستایش.ب)

سلام.ستایش هستم، ۱۵ سالمه و میخوام ماجرای یه موجود که نمی دونم چی بود و به در حموم خونه ما میکوبید رو تعریف کنم.
اولش گاهی اوقات که خواهرم بزرگترم می رفت حموم، متوجه شدم چیزی به در حموم زده میشه. فکر میکردم خود خواهرمه اما ازش پرسیدم و گفت که اون نیست که می زنه به در.
من باور کردم چون خواهرم اصلا اهل این شوخی ها نیست.
که بعد از یه مدت حتی وقتی خودم هم می رفتم حموم ، صدا شنیده می شد. (بعضی از صداهای ضربه، طوری بود که انگار با کف دست کوبیده شده و بعضیا با جایی نازکتر، مثلا انگشت. و اوایل هر بار حموم یکبار میزد به در ولی یه مدت بعد، یک یا دو سه بار.) و گاهی حتی وقتی مادر و پدرم میرفتن. اما مادر و پدرم اصلا به این موضوع اهمیت ندادن. انگار که اصلا چنین چیزی نمی شنیدن. شاید دلیل اینکه خیلی کم موقع حموم رفتن پدر و مادرم این صدا شنیده میشد این بود که اونها اصلا حواسشون به این موضوع نبود و نظر من و خواهرم بیشتر جلب می شد.
دفعه بعدی تصمیم گرفتم وقتی خواهرم میره حموم برم پشت در وایسم تا ببینم صدا از کجا میاد. ولی تصور میکردم وقتی وایسادم، به جای در ، ایندفعه میخوابونه دهن من. خب یکم ترسیدم پس به جای وایسادن ،نشستم جلو در. اون دفعه یه بار زد ،که انگار با انگشت کوبید به قسمت بالایی سمت چپ در. تقریبا فهمیدم صدا از کجا اومد.
یه نقشه دیگه برای آزمایش بعدیم کشیدم. یه بادکنک به بالای در آویزون کردم و گوشیمو گذاشتم از اول تا وقتی خواهرم از حموم بیاد، فیلم بگیره. اون بار حتی یه بار هم نزد.( به خواهرم هم  از آزمایشم نگفته بودم. فقط وقتی اومد بیرون، براش توضیح دادم. اما به پدر و مادرم چیزی نگفتیم)
من این قضیه رو تو نظرات این سایت نوشتم و آقای علی خانی گفتند از اذکار الهی استفاده کنم و در پناه خدا باشم و گفتند: _شنیدن این صداها تا حدودی عادی است. اگر بیش از حد به آنها حساس شوید باعث جذب بیشتر چنین موجوداتی می شوید. معمولا این موجودات در لحظاتی که فیلم برداری انجام می شود کار چندانی نمی کنند چون علاقه ای به اثبات جهانی خود ندارند و دوست دارند غیب باشند و به همین دلیل به آنها جن یعنی پوشیده گفته می شود._ و راه های افزایش ارتعاشات و پاکسازی منزل رو معرفی کردند.
افزایش ارتعاشات رو انجام دادم اما پاکسازی منزل نه. و در کل کمتر از قبل، بهش توجه کردم. چند وقت بعد خیلی آروم تر میزد یا گاهی اصلا نمی زد .یه مدت بعد هم به دلایلی جدا، خونه رو عوض کردیم. اخرین باری  که توی خونه قبلی حموم رفتم، یک بار خیلییی محکم زد به در. منم تو خیالم اون ضربه محکم آخر رو گذاشتم رو حساب خداحافظی.
حالا نمی دونم هنوز هم تو اون خونه به در می زنه یا نه. ولی فکر نمی کنم موجود خیلی بدی بوده باشه.

مقالات مرتبط

همچنین بخوانید:   تجربه ماورا - خواب پرواز (نوشته سمیه)
علی خانی (مشاور سایت)
علی خانی (مشاور سایت)
علی خانی، علاقه مند به حوزه ماورا و موضوعات عرفانی و روحی شرقی و غربی از جمله مدیتیشن، انرژی درمانی، طب سنتی، یوگا، خواب بینی، سفر روح و …
اشتراک
اطلاع از
guest

3 دیدگاه ها
قدیمی ترین
جدیدترین
Inline Feedbacks
View all comments
Mici
مهمان
Mici
3 سال قبل

منم شبها صدای آب از حموم میشنوم. خیلی میترسم. حموم خونه شیاطینه.

ستایش.ب
مهمان
ستایش.ب
3 سال قبل
Reply to  Mici

سلام .
من زیاد از این موضوع اطلاع ندارم اما بنظرم این که میگن حموم خانه شیطانه به این خاطرهست که تو حموم فضا برای وسوسه شیطان بیشتره و به این معنی نیست شیاطین شرور تو حموم قصد اذیت مردم و ایجاد رعب و وحشت داشته باشن. اگه هم یه جن بخواد خودش رو از این راه سرگرم کنه، کاری بیشتر از همین چیزا مثل صدا در آوردن (شاید فقط برای جلب توجه) ، از دستش بر نمیاد.

رفتن به نوار ابزار