قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
شفادهی در پرواز روح
شفادهی در پرواز روح (پست ویژه)
ژوئن 24, 2020
کاهش حس درد توسط مشاهده موضع درد با تغییر سایز آن
ژوئن 24, 2020

تجربه ماورایی – دیدن مه عجیب در خانه (ترجمه شده)

دیدن مه عجیب در خانه

تجربه ماورایی – دیدن مه عجیب در خانه (ترجمه شده)

یکی از مرموزترین مثال های فعالیت های پارانرمال در یک خانه، دیدن دود یا مه عجیب است. وقتی این ابرهای غیرعادی بی رنگ یا بارنگ ظاهر می شوند دلیل عادی ندارند و می توانند نشانه ای از حضور یک روح یا موجودی دیگر باشند. برای اینکه ببینید این ابرهای عجیب چگونه از هیچ کجا ظاهر می شوند به تجربه من توجه کنید.

من و همسرم شاهد اتفاق عجیبی بودیم. ما در حال خانه نشسته بودیم. بدون هیچ مقدمه ای یک چیزی شبیه دود یا مه بین ما ظاهر شد و حرکت کرد تا اینکه جلوی صورت ما متوقف شد، چرخید و سپس ناپدید شد. من از همسرم پرسیدم تو هم آن را دیدی یا من خیالاتی شده ام؟ او جواب داد بله ولی نمی دانم چه چیزی بود. ما سیگار نمی کشیم و پنجره ای هم باز نیست. ظاهرا از هیچ کجا ظاهر شده است.

به اعتقاد من آن چیزی که مشاهده کردیم یک روح بوده است. همسر من مادربزرگ خود را اواخر اکتبر همین سال از دست داد. من حدس می زنم روح مادربزرگ او خواسته به او بفهماند که او در زندگی بعدی است. البته من به خاطر اینکه نخواستم باعث ناراحتی احتمالی او شوم و یاد مادربزرگ از دست رفته اش را زنده کنم چیزی نگفتم. احتمال هم می دادم که موجود دیگری باشد و بخواهد به خانواده من آسیب بزند.

اگر ما اهل سیگار بودیم یا وسیله ای دودزا کنار ما بود می توانستیم به دلایل منطقی تر فکر کنیم ولی هیچ دلیلی برای ظهور این دود پیدا نکردیم. حرکت خاص دود یعنی حرکت او به جلوی صورت ما، چرخیدن و سپس محو شدن او نشان می داد که حتما دارای آگاهی و هوش است چون دود عادی نمی تواند این طور کنترل شده حرکت کند. هیچ بادی هم نمی وزید.

وقتی بیشتر در مورد این فعالیت پارانرمال تحقیق کردم متوجه شدم که این مه یا دود گرچه عجیب است ولی نباید باعث نگرانی شود. اگر مربوط به روح می شود شاید فقط قصد اعلام بقای خود را داشته است. بیشتر وقت ها تجربه چنین حالاتی فقط یک بار در عمر اتفاق می افتد. شاید دیگر آن را نبینید. شاید هم فعالیت های پارانرمال و ماورایی دیگری را در خانه خود ببینید. اگر این فعالیت ها بیش از حد شد می تواند نشانه تسخیر شدن خانه باشد. ارواح خوب مزاحمت ایجاد نمی کنند. شاید هم موجودات آزار دهنده دیگری در خانه باشند که باید زودتر با روش هایی که مربوط به دور کردن آنها است دفع شوند.

 

 

سید عرفان موسوی
سید عرفان موسوی
مترجم تجارب و داستان های ماورایی خارجی
اشتراک
اطلاع از
1 دیدگاه
قدیمی ترین
جدیدترین
Inline Feedbacks
View all comments
Constantine
مهمان
Constantine
2 سال قبل

منم چند روز پیش یه نور نارنجی تو جنگل دیدم دقیقا شبیه همین دایره صورتی تو تصویر فقط اینکه نارنجی بود اما خب غروب بود شایدم کرم شب تاب بود چون تا حالا ندیدم نمیتونم تشخیص بدم

Last edited 2 سال قبل by Constantine
رفتن به نوار ابزار