قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

تجربه ماورایی – از دست دادن قدرت ماورایی کنار افراد شکاک (ترجمه شده)

ایگو یا منیت چیست؟
ایگو یا منیت چیست؟
اسفند ۱۴, ۱۳۹۷
نشانه های دروغ گفتن به خود
اسفند ۱۴, ۱۳۹۷

تجربه ماورایی – از دست دادن قدرت ماورایی کنار افراد شکاک (ترجمه شده)

تجربه ماورایی

تجربه ماورایی – از دست دادن قدرت ماورایی کنار افراد شکاک (ترجمه شده)

شغل حرفه ای من غیبگویی و فال بینی برای مشتریانم است و درآمد من هم از این راه به دست می آید. این مسئله نشان می دهد که مشتریان چه قدر به من اعتماد دارند و حتی حاضر هستند هزینه ای نیز برای کاری که انجام می دهم پرداخت کنند.

من در بیشتر جلساتی که با مشتریانم دارم کار غیبگویی و خواندن زندگی آنها را با دقت بالا و به راحتی انجام می دهم. ولی می خواهم در مورد تجربه ام با افراد شکاکی که اعتقادی به ماورا ندارند بنویسم.

وقتی می خواهم برای این افراد آینده نگری کنم و یا چیزی از زندگی آنها به طور غیبی بگویم احساس می کنم کتابی را در تاریکی می خوانم. انگار شکاکیت آنها باعث شده نور لازم برای خواندن مسیر زندگی آنها گم شود و نتوانم چیزی مشاهده کنم.

من به زحمت می توانم برای افراد شکاک و مادی گرا عمل غیب گویی انجام دهم مگر در حد استخراج برخی اطلاعات پراکنده. فرآیند فال بینی بسیار کند پیش می رود و من نیاز به شفاف سازی های بیشتری از طرف آنها دارم. گویی که در حال تماشای تلویزیون برفکی هستم و آنتن آن به خوبی تنظیم نشده.

 

تجربه ماورایی

 

چرا این اتفاق می افتد و دید ماورایی من در برابر افراد شکاک ماورایی تار می شود؟ این به خاطر اراده آزاد آنها است. آنها می توانند خودشان را نسبت به دریافت اطلاعاتشان محافظت کنند. اما چرا افراد شکاک خودشان را در برابر غیب بینان بلاک می کنند؟ آنها باور دارند که ماورا وجود ندارد و هاله آنها شدیدا بسته و غیر قابل خواندن می شود. دلیل دیگر اینکه آنها به طور ناخودآگاه می ترسند که دیدن یک پدیده ماورایی باعث تغییر ناگهانی و غیر قابل هضم در باورهای آنها شود بنابراین سپرهای مخفی انرژی بین آنها و فال بین ایجاد می شود.

همچنین بخوانید:   گزارشی از یک خانه تسخیر شده

پس اگر کسی به چیزهای ماورایی شک دارد وقت خود را برای اثبات خود به آنها تلف نکنید و فقط افرادی که ذهن باز دارند را بپذیرید.

در کنار افراد شکاک، وقتی می خواهم برای کسانی که اعتقاد کامل به ماورا دارند و یا در اثر مراقبه دارای سطح بالایی از ارتعاشات هستند غیبگویی انجام دهم انگار که کتابی روشن و براق و رنگی را می خوانم. من می توانم به قدری از آنها اطلاعات بگیریم که تا چند روز ادامه پیدا کند.

خوشبختانه بیشتر کسانی که به من مراجعه می کنند افرادی دارای باور عمیق به ماورا هستند و کمتر پیش می آید افراد شکاک برای جلسات من نام نویسی کنند.

من به افراد شکاک می گویم که باشد شکاک و انکارگر باشید ولی اگر می خواهید به ماورا وارد شوید باید اندکی از مرزهای خود عبور کنید و نوری را در روح خود ایجاد کنید. هیچ کس نمی تواند تا وقتی که خودتان آمادگی ندارید اعتقاد ماورایی در شما ایجاد کند.

 

مقالات مرتبط

همچنین بخوانید:   تجربه ماورا (حمله شیاطین) - ترجمه شده
سید عرفان موسوی
سید عرفان موسوی
مترجم تجارب و داستان های ماورایی خارجی
اشتراک
اطلاع از
guest

0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
رفتن به نوار ابزار